Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Zukl: tak bohužel tu už nemám, nechala si jí moje kadeřnice :-|
Odpovědět
Vladi : nevadí, vybrala jsem si tu jednoduchou s těma hvězdičkama. Nejspíš to zdobený kolečko, ale nevím jaký náušnice, jsou všechny v tom setu...dám fotky na web jak to pasuje k tomu výstřihu
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ránko :-) zukl: moc hezký oznámení, takový jemňoučký, povedlo se ti. A na té fotce to jste vy dva?
Odpovědět
Suzzanka : jj to jsme my :-) Jinak děkujeme, povedlo se no :)
Odpovědět
Zukl: no vidíš, tak to bude moc hezký, jinak náušnice si nějak namixuj z jiného setu, a nebo kdybys chtěla ještě jiný, tak se tu mrknu, jestli něco nenajdu :-) chtěla bys větší nebo menší? jo a oznámení je fakt moc hezký, takový romantický, sluší vám to tam :-)
Odpovědět
Vladi : na ty náušnice kouknu, ale nejspíš tam něco vyberu, kdyžtak ti dám vědět. No kdyžtak prostřední vysací (2-3 cm) :-)
Odpovědět
Suzan : co u vás nového? dlouho jsi tu nebyla
Odpovědět
Vladi : tak radši 3-6 cm, :-D hihi tedka sem si změřila svoje náušnice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: u nás dobrý, lítala jsem pořád po nějaké kontrole a tak, ale vše je OK a bude to holčička :-) tak se těším, až si koupím něco růžovýho;-) Ale asi se k vám vydám do krámku, potřebuju velkou lahvičku na koření. Teď jsem ještě doma, ale jakmile budu moct, musím to koupit x-)
Odpovědět
Suzzanka : jéé tak to jsou super zprávy!!! To moc gratuluju!! To přijď, sem tu každej den od rána do cca 15:30-16:00. Akorát příští týden mám volno před svatbou a pak jedem na týden do Amstru, tak jestli to necháš na potom, abych tě viděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: uvidím podle počasí. Buď to stihnu tento týden v rámci vycházek nebo až pak, až se vrátíte :-)
Odpovědět
suza: jee tak to je super, a budete mít malou princeznu ;-) říkám pořád, že za chvíli to bude bejby koutek... no já mám vysazeno a tak nějak děj se vůle páně :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Holky a jak dlouho jste byli bez antikoncepce než jste se začali "snažit"? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže garatuluju k miminku na světě i v bříškách :-) no vypadá to, že se zachvíli budem scházet na dětským hřišti.....ale to je dobře, užívejte si těhotentví i mateřství co to jen jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky moc gratuluju ke všem miminkům :-) S přítelem se také moc těšíme až budeme miminkovat, den co den bojuji s tím jestli už vysadit antikoncepci a nebo počkat po svatbě (nevešla bych se do šatů a menstruovat třeba zrovna ve svatební den se mi také nechce, ale po dětech se ohlížíme oba dva, až se musím někdy smát) zukl: super oznamko, hezky vyřešené, my svá spáchali teď o víkendu, taky je budu muset dát do alba ;-)
Odpovědět
My se domluvili, že antikoncepci budu brát až do svatby, resp. mi to vychází do konce dubna :-) Nechtěla jsem se stresovat kdy a jak a co :-) tak pak uvidíme
Odpovědět
Tak sem přidala do alba pár foteček ze zkoušky šperků k šatům...co myslíte který?
Odpovědět
Ahoj holky, tak přeju krásné Velikonoce :-) Včera zamnou byla Suzzanka, bříško jí moc moc sluší. Dneska jedem s první várkou výslužek směr Písek....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme včera roznesli svatební oznámení, reakce byli nadočekávámí. Nikdo nevěděl, že se svatba chystá, takže byli překvapeni a 90% špekulovalo, zda je to apríl nebo ne :-D opravdu jsem si to užila, nádhera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: Já bych volila č.1, popřípadě č. 5, ale jednička se mi k šatům co máš na sobě hodí víc
Odpovědět
Profilova fotka
zukl, mě se nejvíc líbí 1, je to takový výrazný a neokoukaný
Odpovědět
zukl: souhlas, taky se mi nejvíc líbí č.1 Nám v pátek přišly poháry a čelenka pro ženicha! Nádhera! Poháry jsou překrásné a čelenka miláčkovi moc sluší! Taky už máme doma ženichův plášť, čekáme jen na sponu nebo jiné zapínání ke krku.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím vás, můžete mi dát nějaké tipy na kapely, které zahrajou vše od skoro dechovky až po Kabáty. Děkuju moc, už jsem bezradná... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, koukám, že se tady teda nic moc nového neděje... zukl: počasí se trochu zkazilo a žádný valný předpovědi nehlásí...ale přeju ti, ať vám hlavně vyjde počasí před obřadem a na focení...pak už to bude jedno, jestli bude pršet... hlavně si všechno pořádně užij, teď už se snaž jenom relaxovat a nemít žádný starosti :-)
Odpovědět
Mikanek : děkujeme. To jediný zrovna neovlivníme :-) Zatim jsem docela v klidu, ženich úplně :-) JSem na sebe zítra zvědavá
Odpovědět
zukl: přeju krásný den a nádherný zážitek na celý život :-) počasí se umoudří a když ne, tak vám bude pršet štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: tfuj, tfuj, tfuj a zítra do manželství hlavně pravou nohou. Krásně si to užíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: na zítra ti držím všechny palce co mám! Ať se vše vyvede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: tak to je hezký že nejsi nervozní...já jo :-D
Odpovědět
Pepik : už jsem a dost :-) Jinak holky moc děkujeme za přáníčka a tak. Nechala jsem si udělat nehty, masakr, mám je nějaký dlouhatánský :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?