Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
revival.lady: já myslím že asi 8tis, což je celkem ještě ta nižší cena...podívej na web. taky jsem viděla fotky ze svatby na zahrádce řecký restaurace na Roudný a krásný.
Odpovědět
manzelinka: mrknu se. Každopádně díky za tipy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
revival.lady: nebo Radyně?
Odpovědět
manzelinka: To je moc dobrý nápad, je to kousíček a je to tam nádherné.... díky!! Jdu se hned podívat na info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
revival.lady: anebo ta rotunda či kaple nebo co to je v Plzenci. Tak snad něco najdeš ;-)
Odpovědět
Vítám nové nevěsty :-) revival.lady : my to chtěli na Rotundě v Plzenci, ale příštup pro 30 lidí je obtížný, pro 6 myslim, že yb to šlo, je to tam krásné. Také můžeš mít obřad v Japonské zahradě v ZOO, na statku Býkov, zahrada hotelu U Pramenů (to je tu oblébené), schodiště Zápoadočeského muzea, Manětín, Kozel, Purkmistr (nádvoří), zámeček Štěnovice
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: purkmistr je super možnost, i restaurace a ubytování na jednom místě.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: my máme obřad, hostinu i raut v hotelu Victoria. Byla jsem tam na svatbě kamarádky a super. Na obřad jsem zvědavá, máme ho u nich na zahradě...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky snad se na mě nebude zlobit,ale GEJSA má holčičku Kačenku,narodila se 23.3.2010 v 15:52, váží 3190 a měří 50cm a obě jsou zdravé malá má velikánský kukadla
Odpovědět
Mape : jéé to jsou krásné zprávy!!! To jim moc moc gratujulu (kdybys jim třeba psala :-D ) Vladi : Petrovi se moc líbí ten set na druhý fotce poslední :-) jestli bych mohla přijít a půjčit si to a zkusit si to k těm šatům? Zjadu klidně za tebou do práce, není to problém, kdyžtak dej vědět kdy by to šlo :-)
Odpovědět
ahoooj holky, zrovna jsem to chtěla napsat, že Gejsa má malou princezničku :-) Zukl: uno problémo, domluvíme se a já ti to někde předám, čoveče vidím to koncem týdne jestli teda neva, asi idál pátek, nebudeš v práci? já že bych ti to hodila tam :-)
Odpovědět
Vladi : každej den sem v práci od 7:30 - cca 16 :00, pokud ti to takhle vyhovuje tak se stav :-D jinak se za tebou třeba stavim, abys mě tu nenaháněla. Budeš chtít nějaký koření? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Vladi: když tak toho vezmi víc at se pokocham :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, moc a moc gratuluju Gejse k narození holčičky, jsem na ní myslela, kdy už to na ní příjde :-) se těším, až sem hodím nějakou fotečku a bude vyprávět x-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: skvělé ty čokoládové dorty, odkud? mapemo: moc gratuluji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Taaaaaak dlouho jsem tu nebyla a co je tu nových nevěst a dokonce už miminko! Takže gejšo, moc gratuluju k holčičce, ať jste zdravé a hodně rostete ;-)
Odpovědět
zukl: pokud se nic nestane, tak končím v pátek kolem třetí hodiny, to bych měla stíhat sjet do města :-) zkusím se ještě podívat jestli něco neobjevím a vzala bych to s sebou ;-)
Odpovědět
Vladi : OK, budu čekat v krámu a předem moooc díky :-)
Odpovědět
Zukl: ještě neděkuj, dyk nevíš jestli se ti bude něco líbit :-) Mám to dané v taštičce a připravené v kanclu
Odpovědět
Profilova fotka
Gejša: MOC MOC GRATULUJU MAMINKO :-) :-) :-) a taky se moc těším na fotečku a přeju spokojené miminko a tudíž maminku a tatínka :-D Keila: ty dorty máš fakt moc krásný i když na čoko nejsem :-) A jinak - malinkou svatbu bych udělala na pláži :-) :-) :-)
Odpovědět
Zukl: tak to mám pro tebe v práci a doufám, že se mi podaří se k tobě do 4 dostat,dýl tam nejseš?
Odpovědět
Vladi : tak můžu tu klidně počkat tak do půl 5:-)
Odpovědět
Zukl: budu se snažit, abych tam do 4 byla, máme v práci honičku, ale snad to klapne.
Odpovědět
zukl: budu ještě tak půl hodky v práci a pak dorazím, počkáš tam na mě?
Odpovědět
Vladi : čekám určitě :-)
Odpovědět
zukl: super, odešlu maily a frčím k tobě :-)
Odpovědět
Včera konečně přišly poháry a korunka pro miláčka. Moje čelenka sice přišla taky, ale je mi velká, takže jim ji budu muset poslat zpátky :-( Ještěže není určená na svatbu, protože to by už nestihli předělat.
Odpovědět
Ahoj holky, jsem z Plzně, ale svatbu budeme mít na Kozlu, tak snad nevadí, že jsem se přidala k vám. Četla jsem tu doporučení na květiny paní Benešové, můžu se zeptat, kde sídlí? Děkuju :-)
Odpovědět
Ahojky přidala jsem do alba svatební oznámení. Doufáme, že se některá přijdete podívat :-D
Odpovědět
Vladi : máš ještě čelenku na fotce 60?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?