Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,kdo jste se vdával na radnici..je někde místo kam se můžou dát svatební dary?Někdo už na hostinu ani na párty nepujde..aby mi to nevrazili do ruky při gratulacích a dělej si s tím co chceš.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Krááása :-)
Odpovědět
Leni: děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: tak já myslím, že by sis to mohla odložit na ten "oficiální stůl"...
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že tu nikdo není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, vladi nemá čas, tak je to tu mrtvý :-)
Odpovědět
Já jsem tu pořád :-)
Odpovědět
no, Vladi je takovej tahoun co. Koukám, že naše řady čekatelek řídnou :-D
Odpovědět
Asi jsou všechny zaneprázděné přípravami a jinými povinnostmi
Odpovědět
Holky zlatý já nestíhám, teď mažem zažádat o novou občanku, včera jsme stihli změnu bydliště no a večer frčím na líbánky :-) takže fakt nějak nestíhám. Ale jakmile budu zpátky z dovči, tak jsem tu zase častějc ;-)
Odpovědět
Tak si užij líbánky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:už cestuješ na nový jméno?Já asi pojedu na starý..nestihnem to zřejmě vyřídit..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě jedna technická..parkování je před radnicí pro svatby povolený?Myslim to parkoviště?Je tam nějaká cedule o parkovacích kartách,ale nevim jestli to neplatí jenom pro všední dny a obyč.lidi..
Odpovědět
Profilova fotka
leni: s parkováním není problém, je to parkoviště pro svatby a radní
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: šťastnou cestu
Odpovědět
už jsme stihli i zažádat o občanku, takže zatím jedem podle plánu, vyměnili jsme si dolárky tak teď už snad můžem odletět :-D Leni: už se ti to taky blíží viď, tak hlavně ať se vám to vydaří podle plánů, jsem začala být nervozní až v autě, když jsme jeli na Manětín ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky,jsem nervní jak saně v létě..Doufám,že nebude průšvih,že mi ženich předá kytici,tím pádem mě uvidí před obřadem..ale z toho se snad tolik nestřílí..hádám,že se něco určitě pokazí,někdo něco zapomene,ztratí..ale už aby to bylo :-)
Odpovědět
Hlavně klid, nic se nepokazí, neboj!
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: tak jaký to bylo???
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24:Bylo to prostě dokonalý:-)ženich mi viděl nakonec opravdu až před radnicí a den to byl prostě nezapomenutelnej!Ochutnávka je v albu,zatím jen fotky co fotil táta na hostině,ostatní dodáme zřejmě po svatební cestě..Díky za podporu a rady!
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj, člověk tu chvíli není a hned dvě svatby :-) Tak já se taky hlásím zpět z dovolené (mmch.pokud se chcete ohcladit můžu vám Bretaň vřele doporučit - ale jinak nádhera ;-) ). Veeeeeelikéééé gratulace Vladi a Leni!!!!!!!!!!!!! Jsem moc ráda, že jste si to tak krásně užili, přeju krásné líbánky na celý život a těším se na další fotečky x-) Jinak mně to čeká za měsíc a týden a začínám být lehce nervní.......
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky valdi,leni:veliká gartulace,pěkné páry, přejeme mnoho sluníčka do dalších let vztahu moni:nervozita se dostavuje??? to teprve začne :-N ,ale bude to OK
Odpovědět
Profilova fotka
map: jak ti je? už tě musí být kus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, dlouho jsem tu nebyla...minulý týden jsme si prodloužili a byli na chatě :-) bylo to supr, ale nějak jsem musela nastydnout...škrábe mi v krku :-( no snad to bude dobrý, pořešila jsem velký zásoby z lékárny :-D leni: taky moc gratuluju, na fotečkách vám to moc slušelo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monisek_plzen:My spoustu věcí zařizovali týden před svatbou a zvládli jsme to krásně..sice jsme sitím způsobili trochu nervíky navíc,ale dalo se to..takže klídeček:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mik: mě taky bolí v krku, rýma jak hrom a začínám kašlat :-( ani nevím, kde jsem k tomu přišla.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpatky a taky uz to mame zasebou, ani nevim jak, desne rychle to uteklo ...a jak jsme hned druhy den odjeli na svatebku... byl to docela shon, ale stalo to za to, klidne bych si to zopakla x-) Fotky dodam, az je odnekud sezenu :-D Vladi: mooooc gratuluju, uzijte si svatebku a jeste jednou moc dekuju za Mirosov ;) Leni taky vsechno nej :D Byly jste obe moc pekny nevesty x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kotatkoz: Vítej zpátky mladá paní - ať jsou i běžné dny jako ty sváteční. Hodně štěstí :-) Na fotky se těšíme - to nás vždycky moc zajímá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kota: také další gratulace, fotky honem,honem pepik: už mám 10Kg nahoře,ale konečně se to dává do břicha,takže v děsivých partiích se to srovnává, no blíží se i to, kdy bylo čekání na svatbu, svatba s ama o sobě potom zjištění,že jsem těhotná a začínám 25TT, hrůza jak to všechno strašně letí,jak pokračujete s bytečkem,už se budete stěhovat??????????????
Odpovědět
kotatkoz: vítej zpět! Ať není rozdíl mězi realitou všedního dne a snem svátečním ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?