Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: to mi povídej, je to k vzteku marodit, když je venku teplíčko...ale oproti včerejšku je to lepší, tak snad už to bude dobrý... četla jsem v novinách předpověď na celý měsíc a hlásí krásný teplíčko, tak snad jim to vyjde ;-) moniskovi by mohlo na 12.9. vyjít pěkný počásko :-) kotatko: moc ti gratuluju a těším se na fotečky :-D mape: tý jo 10 kg, ale myslím, že ty to schodíš po porodu rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, koukám, že dneska to tu teda žije....já se v práci nemůžu dokopat k tomu, abych něco začla dělat a tady si asi s nikym nepokecám 8-( :-D
Odpovědět
Ahojky holky: všem novomanželkám vše nejlepší a do společného života hodně štěstíčka... Jinak já sedím taky v práci, a nechce se mi nic dělat, ale musím připravit uzávěrku pro DPH :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky , já na sluníčku byla vlastně jen dvakrát, ale docela sem se chytla, i když žádnej zázrak, tak aspoň já mám pocit, že už nejsem tak sejratá. měli bysme domluvit kafčo až se vladi vrátí.....
Odpovědět
o počasí sem taky četla, prý má být hezky až do druhý půlky září. Jen ať je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mohlo by, ani sem letos nevlezla do hracholusek a to jsem tam každej rok už v květnu. to jsem si ještě s holema netroufla na tu lesní cestičku a teď už to začíná kvést :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kafíčko můžeme domluvit, ráda vyrazím ;-) pepik: já kdybych se trochu nechytla u moře, tak jsem letos hrozně sejratá, nějak nemám čas se vyplesknout někam na sluníčko :-( my jsme podnikli párkrát koupání na Boleváku, ale jinak nikde jinde...Hrachy už asi taky neklapnou kvůli zelený vodě ]-(
Odpovědět
Tak já letos o sluníčko nezavadila vůbec, ve vodě jsem byla dvakrát (jednou na táboře s dětmi a jednou po kolena v řece minulý víkend) a štve mě to. Snad se to ještě povede, když má být krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,tak to já jsem se dokonce spálila a už se loupu,takže z toho opálení taky nic moc nebude,ale už mi alespoň neříkají,že jsem nějaká bledá,jestli mi není blbě mika: no deset kilo zní hrozně, s malým jsem měla celkem 11 a dala jsem dolů 15,tak snad to půjde i s Matýskem kávu tedy já čaj pokud budete někde venku,tak si dám,nedělá mi dobře zakouřený prostředí,musí být větráno, možná teda snad se mi povede,po porodu,už nezačít,tak uvidíme
Odpovědět
Já se koupala jen u našich v bazénu. Takže jsem opálená docela dost po dovče. Mapemo : Matýsek jo....a bude to Matěj nebo Matyášek? Brácha má taky Matýska (Matyáška)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: tak vidíš, budeš mít kilča hned dole a budeš zase jako proutek ;-) jéé, už máte vymyšlený jméno, Matýsek je pěkný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
map: byteček je už vymalovanej, tak jen zbývá natahat zbytek věcí a malýmu postel a příští víkend už by sme tam měli zůstat :-) pak se sejdem někde na písku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no bude to Matěj(je výhoda,že k našemu příjmení se hodí všechno),ale byla to fuška vymyslet.protože jsem do poslední chvíle myslela,že to bude holka,tak jsme měli jen holčičí jméno pepik:no sláva,pískoviště je jedno kousek od vás a nebo druhé u nás, v kterých to budete přesně, v těch hned nad benzínkou nebo ,až u toho nového zimáku
Odpovědět
Profilova fotka
map: hned ten první nad benzínkou...
Odpovědět
Profilova fotka
pep: Ok, já jdu za chvíli na testy na cukrovku,to v našem věku,už musíme,tak jsem zvědavá, hlavně je mi blbě,už teď.....jo jak to budeš dělat s malým a školkou
Odpovědět
Profilova fotka
map:no bude jezdit do skvrňan, sice si budeme muset přivstat, ale aspoň ho bude moct vyzvedávat máma...stejně by mi ho teď jinam nevzali a já ho nechci trhat od kamarádů.
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady to žije,že by to bylo tím fuj počasím pep: tak to teda budete mít nabitá rána
Odpovědět
Profilova fotka
tj....no jo prostě se asi musí vrátit vladi, aby to tu ožilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, vypadá jako pozor vladi odjela,tak žádná diskuse ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D taky už to má většina za sebou, tak už tolik není co řešit a my na příští rok máme ještě času dost...
Odpovědět
Tak právě jsem zažila poněkud zklamání. Byla jsem ve městě v galanterii (myslím, že je to ve Františkánské ulici) a chtěla jsem stuhy na vývazky. Bíla v pohodě, ale královská modrá ani omylem a prý se nevyrábí. Musela jsem vzít světlou modrou. Tak jsem chtěla kytičky v královské modré, aby na tom vývazku alespoň byla zastoupená. Opět vlastně nic, protože je sice měli, ale málo a zdálo se mi, že moc velké. Co teď s tím? A pak znovu: sháním krabičky na výslužky. Obyčejné, bílé s ouškem. Chci si je nazdobit podle svého. Byla jsem tak ve čtyřech papírnictvích (víc jich neznám) a nikde nic. Jen obyčejné dortové krabice. Asi mám smolný den. A to se jedeme ptát do cukrárny na dort..... To bude asi něco..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no konečně tu někdo je :-D já tu furt číhám a nikdo nic....a ráno mi v práci nějak blbnul net, tak jsem se sem nemohla dostat :-( mape: tak jak dopadly testy?? všechno dobrý??
Odpovědět
Profilova fotka
lea, nevím jak vypadá královská modrá, ale co se zeptat někde v půjčovně...nebo v divadle, kde berou materiál? na ty krabice jsem narazila někde na netu, mrknu, jestlki jsem si neuložila odkaz.
Odpovědět
královská modrá je taková tmavá, ale ne úplně...... těžko se to popisuje..... taková, jako má miláček svatební varkoč, co je v mém albu..... Krabice jsem viděla na netu taky, ale myslela jsem si, že v papírnictví budou třeba levnější......
Odpovědět
Profilova fotka
mika:testy snad v poho v úterý budu vědět víc,ale snad je po mě nebudou chtít znovu,hrůza fuuuuuuuuuj a ještě mám na obou rokách modřiny jak mi brali krev, jsem jak feťák,fakt žůžo lea:já jsem koupila krabičky menší a oušky myslím,že je mám v některém albíčku v Profia v Částkovce,ale,už si nevzpomenu kolik stáli, mrknu jestli to ještě někde nenajdu
Odpovědět
mapemo: díky! Tam jsem ještě nebyla. Moc se tu nevyznám, ven moc nepřijdu, jezdím v podstatě jen do práce, do Malesic, do Líní a do Globusu. Jinak se v Plzni vůbec nevyznám. Částkovka vím, kde je, tak to tam snad najdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Lea: ja shanela vsechno do svetle modry a prijde mi, ze na vselijaky tmave modry jsem narazela co chvili =-) Urcite se nenech odradit jednim kramkem, nekde zarucene budou mit ten odstin co chces nebo co se mu bude alespon hodne blizit. O vikendu muzu kouknout na chalupe co zbylo ze svatby, myslim, ze nejakou tmave modrou jsem si taky kupovala a predpokladam ze ji na vyzdobu nevyuzili, tak bych ti ji dala ;-)
Odpovědět
kotatkoz: děkuju! Ještě se zkusím poohlédnout v dalších krámcích, ale moc tomu nevěřím...... Však si poradím i se světlou..... dám tam tmavě modré korálky a bude to!
Odpovědět
Profilova fotka
lea: nasla jsem fotku kde mam vyfoceny maslicky co jsem si tenkrat kupovala + pripadne tu vlnitou lepenku, kdyby se ti hodila - mam tu dve baleni a nepouzila je vubec (puvodne jsem tak chtela delat oznamka :-D ) http://www.beremese.cz/_gallery/41820... Co ta prvni modra vlevo? A ta posledni vpravo je taky moc pekna, jen ji bylo docela malo i kdyz jsem ji kupovala 8-(
Odpovědět
Ta první modrá vlevo je přesně ono! Jak je to široké?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?