Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
mika: my jsme začali štěnátkem a pak to bude to mimčo :-D a sice vyroste, ale žádnej halama to nebude, tak jsem v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mika: to máš pravdu, že jakmile se lidi vezmou, tak hned okolí začne očekávat další "novinku" U nás to je v klidu, ségra i švagrová už děti mají, takže jsou babičky a dědečkové zaneprázdněný a občas neví ke komu dřív :-D vladi: a co kdyby se jmenoval Pucek jak mu říkáš, to není špatný 8-) Já mám psa zakázanýho, do paneláku nee.. Ale až jednou někdy budeme mít svůj baráček (jestli se toho dožijeme), tak pes bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem tu na chvilinku. Nová práce a jsem v tom zase furt. Vladi držím palečky, chtěla jsem se přijet juknout, ale zase budu trčet v práci. Jedna z holek si tam zlomila ruku. Pucek je roztomilej. Papa.
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: a jak se ti tam líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: štěnátko je krásný, a přídu se juknout se skoro manžou když to mám ten kousíček ;-)
Odpovědět
Komtesa: a jak je v nový práci? Jseš spokojená? Lowe: máme to od jedný, tak jsem zvědavá, kolik nás tam nakonec bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jde to,jak může bejt v práci. Mám tam vedle sebe dva mladý kluky,na place a v kuchyni, jsou to hrozný hovada, ale je s nima sranda. Takže se nenudíme, uvolněnější atmosféra než na bowlingu, takže pohoda. Když to shrnu jsem spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: to je dobře
Odpovědět
Komtesa: tak to je paráda,to je moc dobře, tak hlavně ať to tam vydrží :-) myslím ta sranda a spokojenost
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: já vím, už jsem koukala do albíčka, protože jsem si nebyla jistá a má být krásně, těšíš se? Nebo nějaké obavy viz noční můry?
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíme a děkuji holky, kdyby to šlo tak se v sobotu přes poledne trhnu a do Manětína dorazím. Kdyby ne tak na Vás Vladi budu myslet. Žádný stresy si nepřipouštěj a buď v klidu, jinak si ten den nevychutnáš. Držím palečky, mám vás holky ráda, už abychom zase dali kávu a já mohla taky. Papapa, já ženu něco dělat.
Odpovědět
lowe: jsem psala, že poprvé na dnešek jsem měla hororové sny jak se nic nestíhalo a všechno špatně :-D ale jinak zatím ne. A docela se těším, teď je nejhorší, že si člověk dělá starosti ohledně ostatní, kde budou spát atd. ale už na to prdím. Počasí bude krásný, teda podle předpovědi, hlásili tropickej víkend, tak snad až tak to bejt nemusí, abysme se neupekli..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: to bude v poho já už si taky dělám starosti za ostatní, ale nějak to dopadne ne? Ty se hlavně soustřeď na sebe na milovaného muže, bude to Ok ;-) já mám sny o nepovedené svatbě pořád, tak je to asi normální
Odpovědět
lowe: máš pravdu, vykašlat se na zbytek a soustředit se na sebe a miláčka. Koukám, že nejsem sama, kdo má špatné sny, takže mě to tak trochu uklidňuje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: urcčo nejsi sama, je nás spousta, co máme strach jako to v den D dopadne musím se rozloučit, takže klidné sny a v sobotu se přídu mrknout jak Vám to bude slušet ..měj se krásně
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,tak máme za sebou dvd a fotky z 3D, jsou nádherné, hodila jsem dvě na Modrého koníka,tak třeba mrkněte vladi:o snech bych ti mohla vyprávět,jaké jsem měla já,ale vše bude v poho moni:najdu recept a pošlu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:pejsek nádhernej!Já dozařizuju pořád..dneska právník,zítra fotograf dopilovat detaily,pátek nealiko a pivo na párty,zkouška bot od kámošky..Pro horší případ mam zamluvené i vpůjčovně za 100kč....Sobota rozlučka,neděle dodělání naší kuchyňský linky aby svatebčani nepadli..Další týden finální zkouška líčení a účesu,nehty,solárko,masáž..a příprava areálu na párty..plus dokupování jídla a pití na párty..a ještě pokud možno výběr dovolený..a v sobotu pěkně svatba..všechno tradičně na poslední chvíli.. :-| prvního jdem na svatbu kamarádovi,tak to ještě okouknem..Přítel pak jede na rozlučku až do ČB s kapelou..Budu na Tebe myslet..Moc ti přeju,aby Ti všechno klaplo!
Odpovědět
vladi: hodně štěstí! Určitě to dopadne všechno skvěle! Mimochodem dnes jsme se šli podívat do svatebního salónu Miriam, jako že se jen přeptáme, kolik u nich stojí líčení a účes, ale vidělai jsme tam prstýnky, tak jsme se podívali...... A už jsou objednané! Jsou prostě nádherné! Nemohli jsme odolat! Budou z bílého zlata, až přijdou, dám fotku do alba. A nejsou vůbec drahé, jako jinde! Dáme za oba dva 6300,-! A jsou úplně, jak jsme je chtěli! PARÁDA!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tady to srší nadšením a zařizováním :-D Vladi: můry si odbiješ teď a pak bude vše super ;-) Pucek je nááádhernej - úplně sem se rozplývala! Sussan: Měsíční práce se musí někde ukázat :-) Jo a kam jedete do Francie - to jedeme na stejný datum - já frčim do Bretaně na dámskou jízdu pěšmo. Mape: hoď ty fotečky sem :-( ... a díky za recept :-) Mika: To doufám, že se Berka Band bude líbit! A řekli jste si třeba, co chcete aby hráli?
Odpovědět
Profilova fotka
moni:tak jsem je tam hodila do svatebního
Odpovědět
Profilova fotka
jo už měří 28cm a váží 560g je to prostě macek, po taťkovi, snad moc neporoste v břiše,pak ať si je velký jak chce :-)
Odpovědět
Nazdárek, tak už jsme zase pokročili, dali jsme dohromady všechnu muziku, teda spíš moje svědkyně, takže to je taky ok, zítra jsem ráno chvíli v práci a pak frčím pro šaty, odpol sjedem pro minidezerty do výslužek a večer to nabalíme, pak jenom v pátek rozvézt lidem a něco uskladnit doma, vyzvednout dort no a je to :-D to vypada, že vlastně už není nic třeba co :-D ;-) Jo a podstatná věc, dneska jsme si ještě objednali dovču, takže příští pátek odlétáme směr Egypt, vybrali jsme si krásnej luxusní hotel, aby sme si to prostě užili, krásné pláže atd. Doufám, že to bude stát za ty prachy, natože to je last minute,tak nás na dva vyjde na 40 tis. ale když jsme ho viděli, no prostě jsme museli, těšíme se až tam někde s drinkem ve vodě budem odpočívat :-) Leni: neboj, ono to vypadá, co všechno je třeba, ale dá se to, já se tím pořád uklidňuju. Už to máte taky za pár viď, hlavně si užijte rozlučku, stojí to za to. Já na ní od holek dostala krásnou sexy noční košilku, tak sem zvědavá co na ní miláček řekne. Lea: tak to jsem na ně zvědavá, cena je báječná Mape: teda už je to pěkný cvalda a má se k světu viď, ale to je dobře. Holky to jsem vážně zvědavá, kdo bude další :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: když jsme se sešli, tak nám dal seznam písniček, co hraje...je jich tam spousta, některé jsem si zaškrtla, že bych je ráda slyšela, ale nakonec jsme seznam zapomněli doma (stejně jako další důležitý věci ve spěchu :-N ) a Berkovi hráli podle sebe a stejně to bylo fajn ;-) akorát se nás ptali, co budeme chtít zahrát za první tanec, jinak vše ostatní bylo v jejich režii:-)
Odpovědět
vladi: viděli jsme je jen ve žlutém zlatě, ale vypadaly prostě skvostně. Jsou trochu netradiční, ale to my taky a celá naše svatba taky, takže se to k nám hodí. Tyhle prstýnky jsme viděli jen v tomhle salónu, jinak nikde. Byla to fakt náhoda, že jsme tam šli. Chtěla jsem tam jít sama jen kvůli tomu účesu a tak, ale nakonec mě miláček doprovodil..... a to bylo štěstí! Už se jich nemůžu dočkat!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Téda, tady vrcholí přípravy, to je skvělý. A počasí, holky, jste si objednali taky krásný ;-) moni: jé, to by byla sranda, kdybysme na sebe narazili :-D My jedeme na riviéru, vezmeme to podél pobřeží - Nice, Cannes, Saint-Tropez, Monako, Verdon a pak do Itálie na Lago di Garda. Pojedeme autem, bereme stan, tak to bude takový dobrodružný. Snad se neupečeme :-) lea: to je skvělý, že jste se shodli. A na netradiční prstýnky jsem zvědavá :-) Strašně mi baví tohle okukovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! jsem tu nová a čerstvě zasnoubená... x-) zatím se rozhodujeme jak na datumu, tak hlavně na místě svatby a nějak nás nic nenapadá...něco pro nás vhodného... Radnice je klasika, který bych se chtěla vyhnout... a ostatní co je všeobecně známý, zámek ve Štěnovicích,Kozel, nám přijde zbytečně drahý...vypadá to totiž že tobudeme financovat jen my dva, tak bysme chtěli něco hezkého, nějaký parčík, zahradu, ale nic nás nenapadá, nehledě na to, že když bude pršet, aby se to dalo uzpůsobit. a nejlépe někde v PM nebo blízkosti? nemáte nějaký tip, radu? díky moc...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kometko5, Tak dnes to vyjmenuji já :-D Meditrační zahrada na Borech, ZOO - botanická, hotel U Pramenů na Roudné, Selská náves v Černicích - teď mi vypad název(ne pivovar, ale to druhé), rotunda ve Starém Plzenci, Manětín, Býkov, Týnice za Rokycanama. Pokud tedy PM znamená Plzeň město, nebo tak nějak :-)
Odpovědět
suzzanka: my máme s miláčkem velmi podobný vkus, takže se shodujeme na převážné většině věcí, nebo mě v tomhle nechá velet..... i když to já nerada.....
Odpovědět
Profilova fotka
kometko: vítáme tě , ten "pivovar" je Purkmistr......ještě Mariánská Týnice,Plasy, Mirošov, Spálený poříčí, taky jsem slyšela něco o Blovicích.... všechny zámečky jsou kousek dál, ale je to tam krásný v Plzni ještě v Muzeu na schodech...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Ahoj kometko :-) myslím, že si z takového seznamu něco vybereš :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?