Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
my to měli tak, že hrazeno bylo sudový víno, pivo, nealko a vybranej tvrdej alkohol, to byly flašky na speciálním místě pro to, kde byly čistý panáky a každej si nalejval sám, nechtěli jsme to tak, že eliminujeme tvrdej jako celek, ale vybrali jsme prostě nějaký druhy a bylo, no a na začátku hostiny, resp. zhruba předtim, než by bylo vhodný začít chlastat :-D jsem DJ poprosila o to, aby hosty upozornil na tu možnost si tam nalít z vybraného tvrdého podle libosti, nikoho ani nenapadlo dávat si něco jinýho, akorát jeden známej si dával lahvová vína, tak si je pak zaplatil, ale zrovna oni věděli, že prostě sudový a přesto vlak nejede, takže na ot byli upozorněni předem, ono je třeba odhadnout svoji rodinu, nám se to povedlo a cena za hostinu nás milke překvapila ;-)
Odpovědět
742,50 na osobu, což je podle mě super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už sem to sepsala, tak ještě jestli to Jirka schválí a pak to nechám asi vytisknout na nějakej lepší papír. ještě přemýšlím, jak to k sobě přidělat... jsou to 3 listy, protože nechci, aby to bylo moc velký.napadá mě jenom kroužková vazba, ale to by asi nevypadalo dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: to je fakt bomba cena
Odpovědět
to je hezká cena, no my uvidíme, jak to všechno dopadne. Propočet máme zatím slušnej, tak třeba to klapne a moc se to nezvedne
Odpovědět
no my se toho děsili, v průběhu večera jsme vůbec nevnímali, co se pije nebo nepije, mysleli jsme si, že budeme platit o cca deset tisíc víc, ono se pilo hodně nealko, páč bylo děsný vedro, ale fakt jsme byli spokojení a hlavně jsme rádi, že jsme to udělali tam, všichni nám říkali, jak to tam je drahý, ve finálne to bylo fakt super
Odpovědět
skafa: já se asi blbě zeptám, ale kde byla ta hostina? Mirošov je mi jasnej, ale zbytek jaksi ne :-N máme taky udělanej rozpočet a jsem zvědavá, jestli přesáhneme, člověk nikdy neví a máš pravdu, že dost záleží na počasí, jak bude vedro, tak budou lidi pít dost to nealko..
Odpovědět
vladi, taky v Mirošově - Hotel na Statku ;-)
Odpovědět
jo už vím, doporučovali nám ho, když jsme se tam byli podívat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:mám stejnej problém,ale ještě jsme nebyli řešit v hospodě jak to bude vypadat..ale myslim,že to bude do U jako u vás..Ale my asi nebudem dodržovat nějaký kdo kde má sedět..chci mít vedle sebe svoje rodiče a Honza svoje..U nich to uděláme asi tak,že vedle Honzy jeho mami,vedle mami její přítel a pak táta a jeho přítelkyně..vezmeme to podle toho jaký k nim máme vztah..A nebo to uděláme tak,že rodiče posadíme k sobě a jejich partnery z druhé strany..Honza vychází s máminým přítelem výborně,takže Honza,přítel,mám,táta,přítelkyně.. pepik.24:my když jsme obesílali kamarády na posvatební párty,tak jsme je upozornili předem,že zdarma budou mít pivo a nealko plus jídlo a tvrdej,víno a nějaký specialitky že jsou vítaný..takže hádám,že pochopili,že to mají vzít sebou :-D Ale ten nápoják je podle mě dobrej nápad..a myslim,že to obsluha zvládne hravě..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi? tak já nedorazím, taxíkář se na to moc netvářil a nakonec sem ještě vyfasovala sestřenku na hlídání...tak se uvidíme na svatbě :-)
Odpovědět
Pepik: je to je škoda, já se těšila, že zase zapaříme :-D tak se uvidíme tu další sobotu, když se přijedeš mrknout na ten Manětín ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak dneska se jdeme podívat do cukrárny U Marka, jsem zvědavá, co se dozvíme. Samozřejmě to zase zkritizuje moje budoucí tchyně, že je to vyhazování peněz, ale my už s Robertem probrali, takže se tím prý nemám zabývat a zařizovat to tak, jak jsme se domluvili a jak to chceme my. Hned jsem klidnější.
Odpovědět
Leni: tak já už zasedací pořádek vyřešila, dala jsem si na to panáka a hned to šlo, promíchala jsem to, máma má svůj doprovod blízko, tak jak holky radili a je to. Konzultovala jsem to i s bráchou a je to v poho, tak snad to všichni přežijou :-)
Odpovědět
vladiplzen: určitě to dopadne dobře, však si potom stejně všichni přesednou, jak budou chtít, a tu chvíli při obědě to vydrží....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty!!! Nevdávala jste se některá v Dobřanech? :-)
Odpovědět
tak v cukrárně U Marka mají dovolenou! To se může stát jenom mně! Budeme tam muset znovu.
Odpovědět
Holky tak jsem dneska skočila na dobarvení a nějak mi tam draplo a nechala jsem si udělat červené pramínky ze předu a pár vzadu, aby to jako oživilo ten drdol :-) sice nevím jestli je to to pravé ořechové ale mě se to líbí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zr.ska: ahoj, vítej mezi námi, tady se v Dobřanech zatím nikdo nevdával, ale moje kámoška jo, tak co potřebuješ vědět???
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsme absolvovali návštěvu Býkova. Místo krásný, ale tím to končí. Byli tam všeho všudy 3 lidi z personálu, paní která si psala naše číslo mobilu, jen pořád řikala, že neví co s nima bude, že tam majitel ani provozní nejsou, že tam nic nefunguje, že ani neví jestli tam svatby zůstanou a jestli ano tak za kolik. Že netuší kolik bude za obřad, kolik za pronájem sálu na hostinu a tak. A dorazilo nás, že nám někdo někdy zavolá až se tam objeví. Tak tam nás to docela odradilo. Pak jsme byli v meditační zahradě. Krásný, hlavně z jara to tam musí být krásný, když to tam všechno kvete. Ale je to tam silně depresivní. Na svatbu to moc vhodný neni. Tak zase nic nemáme :-(
Odpovědět
Právě jsem zkusila poprvé v životě upéct cvičně svatební koláčky (makové, tvarohové a jablečné)..... podle oka to vypadá celkem dobře, ale musím je příště udělat menší. Teď ještě jak budou chutnat...... Docela se bojím, že budou divné, tvrdé nebo tak něco......
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: najdete super místo, neboj lea: tak jaký byli koláčky?
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem v rychlosti koukla na počasí a vypadá to, že příští víkend bude hezky, tak jsem zvědavá, jak se nám to počasí povede :-) Jo a rozlučka byla fajn, z báru jsme dorazili domů v půl sedmý ráno 8-) :-D
Odpovědět
pepik.24: koláčky jsou poživatelné, ale jsou moc velké a tak nějak asi moc vysušené nebo co..... musím to zkoušet, jinak to budu muset objednat a to se mi nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? :-) Užíváte si sluníčka? Lea: to jsi šikulka, že umíš koláčky, určitě to zdokonalíš a budou všem chutnat! Včera jsem byli na motorce na Karlštejně, taky by tam byla hezká svatba, ale těch lidí, no hrůza. Ale jinak hezký, od školky jsem tam nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Hezky jste to protáhli do rána :-) A kam jste pak šli tancovat?
Odpovědět
suza: začali jsme v tom Sky baru, pak Sklípek a nakonec ještě 21 :-) akorát včera jsem byla totál mrtvolka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to se ti nedivím :-D Já bych byla taky KO celej den a dneska by se mi do práce moc nechtělo
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi máme konečně komplet hotovou kuchyň, obývák potřebuje ještě jeden nátěr a ten zbytek zvládnem snad za jeden den, takže se nám stěhování pošoupne tak o 14 dní dopředu :-) ale co sme nechali v Obi peněz....se to bojím sečíst, ale asi by to byla celá moje vejplata a ještě musíme koupit pár věcí v ikee. :-.
Odpovědět
pepik: no jo stěhování úpravy, to vždycky vyjde na nějaký ty kačky na víc, nejhorší je, že jdeš do krámu stím, že potřebuješ pár věcí a pak se něco nabalí a necháš tam majlant...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?