Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lea: jestli chceš, ráda ti zašlu náš recept na koláčky - mamina už je na nás odzkoušela :-) Každopádně, jestli se ti zdály trochu vysušený - nech je pár dní v chladu zabalený odležet ;-) Vladi: Krásně ti to začalo s tou rozlučkou :-D Tak já jsem neodolala a koupila na bazaru závoj - líbil se mi víc než v půjčovně. Je krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: Korunka je fakt nádherná a musím pochválit i oznámení - ten obrázek se moc poved!
Odpovědět
Monisek: jj, rozlučka byla good :-D a dle předpovědi budem mít o víkendu pařák, tak jsem na to zvědavá, ještě že ten hotel je klimatizovanej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
monisek:Děkuju moc:-) Vladi:my máme hostinu vyřešenou..Honzovo táta s rodinou nepujde..takže máme o tři krky méně..důvodem je,že jeho tříměsíční dcera prý potřebuje svůj režim a klid..takže v čele bude Honzovo máma s přítelem a je hotovo..Jsi nervozní?Já ještě dozařizuju..Dneska jdeme potvrdit konečný počet do hospody,potvrdila jsem p.Benešovou a ještě sháníme nějakou firmu co by zajistila chlebíčky na hostinu i párty..Zítra jedem objednat pití na párty a maso pak seženem asi v Makru..Je toho ještě dost..Dovču taky ještě nemáme..ach jo:-)
Odpovědět
Leni: zatím mi to pořád nějak nedochází jakože v sobotu už fakt ano.. asi je to tak lepší. My už máme všechno zařízený, aspoň myslím. Akorát dneska zajedu do Tesca a nakoupím nealko pití na sobotu ráno, aby se stihlo dát nachladit atd a já nemusela na poslední chvíli, Pája odvezl fotky z mládí a oznámení fotografovi i muziku na DVD ze svatby, vyzvedl si výslužky do práce (je potřeboval dřív, tak má dvě spešl) no a ve čt přivezou klasik výslužky, v pátek dort. Já ještě musím ve čt do prahy pro šaty a to už je snad všechno :-) jo a v sobotu už jsme si vybrali, které štěňátko bude to naše, je to takovej malej pucek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: koukám že toho máš fakt dost na běhání....tak se zkus nestresovat a na sobotu se krásně vyspinkej :-)
Odpovědět
monisek: prosím, pošli mi ten recept do IP, děkuju! A díky za radu! Ještě to párkrát vyzkouším a pak...... se uvidí.....
Odpovědět
Dobré ránko, tak další část věcí splněna, nakoupila jsem nealko pití na sobotu ráno, dovezla bráchovi do bytu, stáhla mp3 co chceme hrát, dala je mojí svědkyni a DJ v jedné osobě, foták má naše foto z dětství a Pája odvezl výslužky do práce, ale večer jsem padla a spala jak zabitá. Dneska budu mít relax na kosmetice, tak si to snad vynahradím. Jo a byla jsem vyzkoušet ještě jednou jinej typ malování, a jsem rohodnuta budu mít fialkový stíny jsou super (no jo Dior a drží) byla jsem tam před tou sobotní rozlučkou a do rána se mi to ani nehlo a na to že jsme pařili 12 hodin, to je slušnej výkon :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak po včerejšku je venku teda počasí :-p no ale aspoň se bude chtít víc makat :-D ;-) vladi: a to už máš dovču nebo ješte chodíš do práce?? v kolik to máte v sobotu?? máme namířeno do Plas, tak bychom to možná protahli a vzali to na čumendu k vám na Manětín ;-)
Odpovědět
jj, počasí nic moc, ale víkend hlásí nejteplejší za celý rok....tak to bude paráda, vedro na padnutí :-S :-D Mika: hele máme to od jedný, tak kdybyste měli cestu, ráda vás uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, v jednu, no tak to uvidíme, jestli to budeme stíhat ;-) já zatím počasí moc nesleduju dlouhodobě, protože poslední soboty nebyly teda nic moc, ale tak hlavní je, ať vám svítí sluníčko, pařák by až takový zase být nemusel :-)
Odpovědět
taky si říkám, že 25 st je tak akorát, jestli bude přes 30 tak se upečeme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nazdárek,teda vladi to byla rozlučka a hlavně je to za pár dneska jsme tady v baráku měli vzrůšo,našli někde nějakou paní (.....) a řešila to kriminálka a obcházeli lidi,strávili případem na místě pět hodin,fakt nic moc,to už do sklepa nepáchnu. vladi:když nám to vyjde tak se přijedem podívat,ale jedeme na chatu a v pátek má přiject tchán a má se něco popíjet,tak nevím jak na tom manža bude :-p jinak zátra jdeme na 3D ultrazvuk,tak se fakt těším,tak by mě zajímalo,kdy se která z vás nakazí, pro malou pomoc hodím fotky do modrýho koníka lea: koláčky opravdu jsou nejlepší,až tak dva dny po uležení v chladu,mám také recept,podle kterého jsme je dělali nám na svatbu,tak klíďo také pošlu
Odpovědět
Profilova fotka
Lea: Ok, recept vyhrabu. Mape: Pošli mi, prosím, ten Váš recept - mrknu jestli neni lepší :-) Děkuju a krásnéí pořízení na ultrazvuku :-) Tak nám bude hrát Berka Band (díky Mikánku za doporučení). Ten můj nechtěl DJe a volné byly už jen dvě skupiny a tak jsme vybrali tuhle. Vladi: Jak to vypadá s případným kontaktem na tu tvou vizážistku? =-) Prosím, zeptej se - kuju moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: ty jo 3D, tak to ti závidím....musí to být super. já bych se i nakazila, ale musím počkat, až bude noha fakt v pohodě, aby tu zátěž zvládla. 8-(
Odpovědět
Tak ty cvičné koláčky nevydržely v podstatě ani den...... hned byly pryč...... ale bojím se, že mi nikdo nechtěl říct upřímně, že nebyly nic moc......
Odpovědět
Profilova fotka
lea: kdyby nebyli dobré, tak si každej dá max. 2
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) mape: taky bych se nakazila, ale zatím pořád vyčkáváme, jestli se dáme do toho stavění nebo zůstanem v bytě a bude mimi :-D monisek: tak to jsem ráda, že jsem ti pomohla...určitě budeš spokojená, mi byli a každej nám je chválil, hlavně slečnu (paní), jak krásně zpívala ;-) lea: taky myslím, že koláčky byli dobrý, jinak by se po nich nezaprášilo :-D ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, nevím jestli už přišla ta nervozita, ale na dnešek jsem měla úplně bájo sny - na obřadě jsme nemohli najít prstýnky, pak nějaký dokumenty, já měla špatný šaty a vůbec nešli oblíknout a pája nemohl najít jeho oblek tak přišel v něčem starém.... :-D tak si říkám, že mi to pěkně začíná :-D :-D Mape: teda 3D ultrazvuk jo, to už vidíte úplně všechno že jo ;-) a jak ti je, už je to lepší? Když vám to vyjde, tak se přijeďte mrknout Monisek: doufám, že si na to vzpomenu a zeptám se jí o víkendu až mě bude malovat. Jo a s tím mimi, my si teď pořídili psí mimi, jdem si ho vyzvednout po dovolené a je to úplně boží hafík a to normální mimi se ještě uvidí, možná tak za rok... Teď mi psal v tejdnu švára a tim se to povedlo a jsou těhotní, tak konečně bude tchýně spokojená a snad mi dá pokoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladiplzen: tak já se snad na Tebe taky přídu podívat, tak jak jsem Ti psala a co se týká snů, tak ty mám taky, a to mám ještě přes měsíc a půl do svatby
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vladi: a máš už dovču nebo jsi v práci? Měla jsi pěknej sen :-D Určitě všechno klapne 8-) mape: taky se chci nakazit! Přes měsíc intenzivně pracujeme a pracujeme, tak snad se výsledek dostaví brzy :-N
Odpovědět
Lowe: jasnačka, máš to nejblíž tak se přijď juknout ;-) Suza: zatím jsem v práci, ještě se tady stavím zítra dopol tak do 11 a pak pofrčím do Práglu pro šaty a pak už mám dovču a hned po svatbě, teda vypadá to v pátek odletíme na líbánky - nakonec to vyhrál Egypt a našli jsme krááásnej 5 hvezd. hotel tak si užijem aspoň chvíli luxusu a opečovávání :-) Jeee a vy už zaděláváte, tak to je super :-) Holky dám do alba na chviličku fotku toho našeho pucka (hafíka) tak se mrkněte, pak to zase smáznu :-D
Odpovědět
Tak pucek je v albu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: v Egyptě bude pěkný teplíčko, to určitě přijedeš krásně pálená. A 5 hvězdiček? Tak to bude bomba! My vyrážíme o víkendu, bereme stan, auto a jedem směr Francie. Ještě, že se tam ten můj chlap domluví, jináč bych byla ztracená :-D No hafíka ukaž, jak se jmenuje?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: je krásnej
Odpovědět
Profilova fotka
no je fakt nádhernej, moc roztomilej!
Odpovědět
Suza: jj, bude tam vedro, ale bohužel jindy dovču nemáme a touhle dobou bude horko všude, takže si moc nevyberem. Francie bude super, si to určitě užijete. Jo a jméno nemá, já mu zatím provizorně říkám Pucek,ale Pája prej něco vymyslí, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: teď se od tamtud vrátila zákaznice, měli 60 st, ale prej jí to nepřišlo, dejchá se prý normálně, ne jak tady, že při 30 umíráš :-)
Odpovědět
pepik: to je těžký, tam je jinačí vlhkost, od moře to vane, takže je to peklo no, tady máš kolikrát na sluníčku taky přes 35 a to je na chcípnutí.. Jenže když jsem koukala na ostatní země, tak všude píšou stejně... a do hor fakt nepojedu, to radši strávím týden v bazénech a moři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: štěnátko je moc krásný, ale asi takhle malinký nezůstane, co??? :-D my jsme taky hodně uvažovali o pejskovi, ale nakonec jsme to do bytu zavrhli a když už si tam budeme něco pořizovat, tak to bude to mimi ;-) suzza: tak vám přeju hodně štěstí, ať nám za chvíli napíšeš novinu ;-) my jsme se v pondělí dozvěděli, že Michalovo sestřenka je v tom....takže pro jeho prarodiče to bude první pravnoučátko...docela jsem si oddechla, že nejsme první :-D od nás na to asi každej čeká, když jsme se vzali, ale my ještě uvidíme.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?