Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
jedni naši kamarádi měli svatbu před 3 roky na Hluboké a všem včetně rodiny to oznámili 2 týdny předem, už měli všechno zařízený a hotový....sice sem řikala, že je to škoda (hlavně pro maminky) ale když zase čtu jak se do toho umějí míchat, je to možná lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuju všem za podporu, jste super ;-) zukl: oznámit to 2 týdny předem by bylo ideální, kdyby to šlo vrátit (nebo až se budu znova vdávat :-D ) tak to tak udělám :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak jak to s vámi dneska vypadá? Sejdeme se na tu pátou ;-)
Odpovědět
haloooo, žijete někdo :-.
Odpovědět
ahojky holky já žiju ;-)
Odpovědět
sláááva, aspoň někdo, už jsme myslela, že tu není ani noha :-)
Odpovědět
to necítíš to koření? :-D
Odpovědět
Jinak na ten srazík mi to bohužel nevyjde, máme odpoledne poradu :( Ale příště se budu snažit dorazit :-)
Odpovědět
jee, když já mám pořád rýmu, tak jsem to necítila :-D Ty hele, ale určo tam budem dýl, tak nevím jak máš poradu, ale když zkončíš dřív, tak doraž. Monisek taky přijde až v půl sedmý, protože je v práci ;-)
Odpovědět
No to bude tim ;-) Tak já se pokusim, ale poradu nevím jak dlouho tu setrváme..... Jinak Simsalabim jo?
Odpovědět
Jj, Simsalabim, na Americký a je to cca naproti Alfě, někde v těch místech. Jde se dolů po schodech do restauračky. Až tam uvidíš babinec, tak je ti jasný, že jsme to my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mne to dneska nevyjde, je toho desne moc, omlouvam se. Snad stihneme dat kavicku jeste predtim nez budu vdana pani ja :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jo, ale nic neslibuju
Odpovědět
Gejsa: teda i ty brute, škoda no. Tak to by mě vážně zajímalo kolik nás tam bude... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ja vim, ale fakt se musim ucit, nestiham, tak je to hnus. Jsem si rikala, ze alespon na chvili, ale to by nebylo, jak se znam, tak hned v pul 4 smer Bolevec a ucit, mucit. :-(
Odpovědět
gejsa: :-( no jo no, chápu. Ale jestli tam budu sedět sama, tak na vás příště prdím ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nebudes, pajmou prece rikala, ze prijde, monisek, sice dele, ale prijde, no a pak pepik, leni a dalsi
Odpovědět
no jenom aby, tady dneska všichni dělají mrtvý brouky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to odpocivaji aby dele vecer vydrzely :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, neboj, já dorazím, malej koukal na pohádky, tak sem se k počítači nedostala. Byl teď dva dny doma, protože Jirka už musel být po sedmej v Praze a školka je od šesti a mě se nechtělo se tak namáhat :-)
Odpovědět
Pepik: no slááva, nebudu tam sama :-) proč by ses namáhala viď, když ho můžeš mít doma, to je jasný
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vladi, přijdu taky, počítám s tím! :-)
Odpovědět
hurá hurá hurá, takže tam fakt nebudu sama, pro ty, které jdou poprvé, tak budu tam v růžovo zelené variaci na sobě :-D s pejskem naprsou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Taky přijdu :-) už se těším
Odpovědět
slááva, další ovečka do stáda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bleda zavist...
Odpovědět
gejsa: tak mám tě začít ukecávat :-D aspoň na jedno kafčo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ee, to by neproslo, fakt bych sla moc rada, ale mam toho jeste hodne a tady v praci se nic nenaucim. Snad priste uz budpu priznivejsi podminky.... takze ne ze date kavicku na 28. cervna. 29 mam totiz dalsi zk.... :-)
Odpovědět
no počkej, to snad ještě bude něco před svatbou ne? dyk jí máš 13.6. =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no snad neco podnikneme :-) ale znas to nase domlouvani.... To spojime s pajmou a nekam zajdeme haci.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?