Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: oni ty faktury patří ke každé dodávce. Když jsme se o tom pak bavili, tak mi na to řekl, že peníze si sebou do hrobu neveme, tak ať od něj mám něco pořádnýho. Že my rád dělá radost. Je to starej mládenec a já jeho jediná neteř.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, tak to máte aspoň klid, oni to určitě mají ošetřený a nahlášený. My to měli na louce u baráku, tak proto asi na nás vlítli :-D komtesa: taky bych chtěla takovýho strejdu, to je moc hodnej :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi mrkni na http://www.ton.cz/cs/index.php možná si vybereš. No nic jedu teď s tchýní vybrat jí něco na sebe. A dáme kávišku v Issis a rovnou udělám objednávku dortu. Zatím papa.
Odpovědět
Komtesa: já to namyslela nějak špatně, promiň jestli to tak vyznělo. Jen že dneska jde aby se faktura poslala jinam než zboží :-) To je jasný, že dárek je dárek, a když máš z něj ještě radost je to super. A strejda je moc hodnej, že se tak stará
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: a co dostal braska za darecek?
Odpovědět
gejsa: dostal takovou knížtičku, plnou básniček a smsek co si spolu posílali a tak, v kroužkovej vazbě a ručně zdobenou
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: je, to je krasne :-)
Odpovědět
jo to jo, byl z toho dojatej, i slzička byla vidět
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: to se nedivim, ja bych brecela dojetim jak blazen. jinak jsem prave taky koukala, ze partnerum davaji i nejake vikendove pobyty, ale to je docela dost velka palba...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata, nemám sílu to tu dočítat, ale na čtvrtek se musím omluvit.....od neděle mě trápí nějaká hrozná střevní chřipka :-( tak budu vůbec ráda, jestli zítra už budu moct vyrazit do práce :-S |-| moc mi to mrzí, jsem se na vás všechny těšila :-( tak hold až příště.....
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: to je skoda, no tak se hlavne brzo a rychle uzdravuj. Kdyz uz i zacalo byt zase hezky, tak je skoda to promarodit, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky MOOOC díky za tipy na dary - pomohly jste mi :-) Jo a ty listy jsou vystaveny kde tady??? Já tomu svýmu asi nic dalšího dávat nebudu :-| Stačím snad já, ne :-D ... a prstýnek. Navíc nevim co - teď budeme mít výročí a tak jsem narazila náhodou na knížku "Malýho prince" a protože vim, že ji nikdy nečet a že by se mu líbila, tak jsem ji vzala a napsala básničku s věnováním, ale tím jsem se vyčerpala :-) Možná, když mě zas něco "cinkne" přes nos ;-) Mikanek: Snad už je ti líp :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, abych přispěla... chtěla bych mezi dary dát i let balonem, nebo paragliding - ten chci hlavně já :-), nebo i třebas nějaké masáže by byly bájo! A taky domácí pekárnu na chleba :-)
Odpovědět
ženský jsem zpět, jsem musela odjet do Strašic do skladu.. venku je pěkný vedro, a v autě kort Komtesa: jj, mrknu tam, třeba nám něco padne do oka, ale snad to nebude tak drahý, bysme chtěli fakt malej, ale aby se dal rozkládat. Ted máme klasiku a ještě skleněnej, to je peklo na údržbu Suzza: no snad mají, teď jsi mě úplně nahlodala, jestli jo nebo ne, radši se jich tam ještě zeptám, aby pak nebyl trabl Mika: to je škoda, ale nedá se svítit. By sis to ani neužila :-| Holky a co Pajmou, se tu neukázala, ale říkala, že na kafčo půjde ne? Kolik nás bude celkem?
Odpovědět
Profilova fotka
suz:já myslela, že je to v každým městě jinak, že na silvestra a novej rok to maj jen v Praze....! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:já v ročtu ztratila dávno přehled :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, s Pajmou jsem dneska mluvila a rikala, ze prijde.
Odpovědět
takže když to zamluvím pro 8 lidí, tak by to bylo akorát ne? kdyžtak by se přihodila židle, když nás bude víc :-) gejsa: jak kámoška,zítra zkouška a půjde s námi?
Odpovědět
Profilova fotka
pepiku, no možná to je v každým městě jiný, ale tohle se nám stalo v Nýrsku. To je vlastně skoro vesnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: nevim, jestli pujde, ani na zk ani s nama, ale psala jsem ji, at s tim pocita, tak asi jo :-) suzz: koukam, ze to neni vubec lehky a neco takoveho me vubec nenapadlo. Na Bykove eto snad projde bez problemu.
Odpovědět
Profilova fotka
gejso, to je jasný, mají zkušenosti. Mně by to ani ve snu nenapadlo, že se tohle může stát :-D No, máme to pro příště 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
suzz: no prave, ze me by vubec nenapadlo, ze neco takoveho vubec musis nahlasovat, no proste vubec...
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a k tomu poctu, tak jen co si pamatuju: Gejsa, vladi, komtesa, pepik, pajmou, monisek(prijde dele), leni, jestli pujde i ta kamoska, no a mapemo... suz: nedorazis nahodou taky?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, dorazím, na pátou hodinu. Ještě jsem tam nebyla, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
tak to by cca sedělo na těch 8 míst, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suz: tak to je super :-) ja tam taky jeste nebyla.
Odpovědět
já jo a moc se mi tam líbí, hlavně ty ježibaby atd :-D mám k tomu blízko, akorát letos mě nestihli upálit
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz jen pul hodky a padam z tohohle ustavu, konecne. Jinak dneska jedeme rozvezt dalsi oznameni, no je na case, jsme to chteli drive, ale porad nebyl cas a neco se do toho motalo. Ale to nevadi, i takhle to staci. Jen budou vsichni hned chtit ten seznam daru... No jeste budou muset chvili pockat.
Odpovědět
monisek : jo pekárna je skvělá věc, jsme jí dostali od jéžíška a od tý doby sem chleba nekupovala :-D vladi : odkud jsi? Strašice, to je kousek od Mýta (kde jsem bydlela celej život) nebo jsou to jiný Strašice?
Odpovědět
zukl: já jsem plzeňská, ale firma zkoupila nějaké budovy v areálu kasárna Strašice, takže když je třeba tak tam jezdím. Jsou to ty u Mýta :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?