Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
vladi : aha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se mate? Hele, nevim, jak to se mnou dopadne zitra, pac vcera se mi udelalo tak zle a zachod byl muj nejlepsi pritel, takze vubec netusim, jak to bude zitra. Snad to bude dobre a vyjde mi to, alespon na chvili.
Odpovědět
Nazdárek, Gejsa: že by tě taky potrefila záchodová nemoc ;-) koukej pít neslazenej čaj a baštit suchý rohlíky a to by bylo, aby ti nebylo dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, cajik piju porad jen slazeny medem. No a suchy rohliky mam opravdu dnes na jidelnicku. Ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukám, že zase něco řádí. Mikanek a teď gejsa. Tak se holky dejte do kupy, začíná být hezky, ať si to užijete :)
Odpovědět
přesně tak, žádný marození. I když já mám tak co povídat, jsem byla ko celej minulej týden.. Jo holky a včera mě vytočili v tom Sedmým Nebi, jak nikdy jindy. To je ta restauračka jak měla Mape hostinu... Seděli jsme tam večer s Pájou a ještě kamarádkou, no a já měla těstoviny, pája taky něco takovýho, k tomu já dva střiky a Pája dva džusy s vodou a víte jakej byl účet.... 550 Kč, já myslela, že mě trefí, a než jsem stihla požádat toho maníka co tam dělá, aby mi dal účtenku, tak jí zmačkal a vyhodil. No síla neskutečná, pěkně nás obral, každej jídlo za kilo a když budu přehánět tak dva střiky za 120 a džusy taky, tak jsme s jídlem na 440.. no měla jsem co dělat, abych tam na toho teplouše nevyskočila. Jsem byla tak v šoku, že jsme pak odešli, ale víckrát mě tam neuvidí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
suz: no ja doufam, ze to nebude nijak horky, i jsme dneska radeji nesli na ty dortiky, se nejak necitim. holky, hlavne mam strach z toho aby me neco takovyho nepostihlo pred svatbou, asi budu preventivne papat prasky :-D prave ze, kdyz jsem mam nerviky, pred zk, nebo kdyz mi o neco jde, tak mam takovehle problemy, tak se toho trosku bojim. vladi: s***e, taky bych tam uz nesla. Stalo to jidlo alespon za to, kdyz jste za to dali takovy prachy?
Odpovědět
gejsa: no Pája si pochutnal, já zrovna moc ne, měli to být těstoviny a omáčka 4 druhy sýrů... no jedla jsem skoro suché těstoviny. Původně jsme chtěli pizzu, ale to jim zase došla ta rajčatová omáčka... no síla. Jo a s tím průjmem, mívala jsem taky problémy a fakt je dobrý koupit si to imodium, většinou mi pomohlo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ty jo, nejak asi nemeli dobrej den, docela sila, kdyz v restauracce dojde docela zasadni vec, protoze ta omacka se dava skoro na vsechnu pizzu. Imodium? To neznam, ja prave pouzivam Endiaron a ted jsem rikala, ze pred svatbou ho budu jist 3 dny predem, at je vse OK.
Odpovědět
Určitě ho zkus, když se zeptáš v lékárně tak ho mají, teď ti nevím kolik stojí, mám dojem, že okolo 60 kč. Je na to i reklama v telce :-)
Odpovědět
To je docela blbé, že dojde zásadní věc a nikdo s tím nic nedělá....a personál asi taky nic moc....asi blbej den
Odpovědět
Ta restaurace musela mít všeobecně blbej den, ale to je jejich problém, mě jako zákazníka to nezajímá, příště mě tam fakt neuvidí ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: jj, zkusim to a uvidime, mam tady i banan, ten prej taky stavi, tak uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem. Nějka nestíhám. Občas vás prolítnu co se tu řeší, ale nic víc :-( Už se mi to krátí a teď na poslední chvíli si všichni usmysleli, že to budou komlikovat :-|
Odpovědět
Flapi : to už to máš zapár... čimpak ti to chtěj komplikovat?
Odpovědět
Flapi: nenech si nic komplikovat a dělej si to podle svýho ;-) Koukám, že to máš vážně za pár, nechceš se zítra přidat na kafíčko, tě tam uklidníme a nic se komplikovat nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
flapi: opravdu se Ti to desne blizi, a ze jsou komplikace? bez tech by to ani neslo, to k tomu patri, bohuzel. Ale nenech se tim opravdu vynervovat, nestoji Ti to za to... Je to vas den a ten se vydari...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak dneska jsem se vydala zpátky do pracovního procesu, včera mi prášky od doktorky zabrali, takže nemusím po každém pití a jídle letět na záchod:-N jenže prý si mám dát ještě tak do pátku přísnou dietku, achjo, od neděle jsem neměla nic pořádnýho a už mám hrozný chutě na nějaký dobrý papání ]-( gejsa: tý jo, tak to něco řádí, když je ti taky špatně, mě doktorka taky doporučovala endiaron, ale prý ještě víc zabírá smecta.... tak snad nám už bude dobře ;-) to zítřejší kafíčko mi mrzí, ale muselo by mi být ještě o něco líp, abych tam vyrazila za váma aspoň na chviličku... vladi: tak to je síla, takovejhle přístup v Nebi, my tam chodíme docela často na jedno na terásku a zatím se nám nic takovýho nestalo, ale aspoň vím, na co si dávat pozor ]-(
Odpovědět
Budete - li některá chtít, tak po své svatbě odprodám přísavky na auta za nějakou nižší cenu a taky případně nějaký stuhy, takže kdo má nervy na to vyčkat po červenci, tak budu ráda, že se toho zbavim. Případně pak i odprodam bižu. A jak se jinak máte?
Odpovědět
mika: tak aspoň, že ti je líp. Dobrý znamení je, že máš chuť na něco k baště, to se to určitě lepší :-) V tom Nebi mi to taky dost překvapilo, chodili jsme tam dost často, ale teď už mě tam jen tak nikdo nedostane a když, tak chci účtenku se vším všudy atd, ale v nejbližší době ani omylem ]-( Aspoň víš, na co si tam máte dát bacha..
Odpovědět
Holky na zítra je to zamluvené, od 17 h v Simsalabim, dole v restauraci, na moje jméno (Králová) takže doufám, že tam nebudu sedět sama ;-)
Odpovědět
ještě mě napadlo,řešíte bryndák na první společný oběd? Nebo přes vás hodí "kus hadru" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: my bryndak neresime, nechame to na nich. S tim zitrkem uvidime...
Odpovědět
tak to jsem zvědavá kolik se nás tam zítra sejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No komplikují mi to snad vším :-N Moc do všeho kecaj S mámou jsem furt na štíru kvůli koláčkům a vlastně obecně jídlo - na všech podle ní šetřím a nikomu nechci nic dát. Já jenom nechci aby to přeháněla. Byla by schopná vyběhnout na náměstí a všem dát koláč ať je to kdo je to ]-( Přítelova neteř si chce přivést doprovod - fajn, ale proč to říká až teď, když je v reastauraci domluveno kolik nás bude. Do toho jeho matinka, že tam toho kluka nechce, že ho v životě neviděla a proč když může on, proč ne její sestra. Od začátku je domluveno, že pouze rodiče, sourozenci s rodinou a svědci s doprovodem.... Právě proto máme měsím potom oslavu u našich na zahradě a tam jsou zváni všichni široko daleko. Ach jo, vážně se těším až bude potom! :-( ráda bych zítra přišla, ale máme schůzku s paní z restaurace...musíme ještě doladit podrobnosti Snad po svatbě :-D
Odpovědět
flapi: tak to je mi líto, ale bohužel nic s tím neuděláš. Taky jsem se dohadovala s mámou ohledně výslužek a množství, já je dělat nechtěla a hned jsem to chytla, jako že to se musí a komu všemu je dáme atd. Tak jsem se naštvala a řekla, ať si je udělá jak chce. Ona je nadšená, stará se o to, ale taky je platí.. Takže co v nich bude a v jakém množství mi je vážně jedno. No a s tím kdo bude na hostině jsme se taky dohadovali, no v něčem jsem ustoupila v něčem ne, ale buď v klidu, taky mi na poslední chvíli oznámila, že tam s někým půjde (je rozvedená, takže bude mít doprovod) a já toho chlápka ani neznám, v životě jsem ho neviděla.. Jenže než se s ní hádat, na to už nemám. A pro klid duše, ať je tam někdo z její strany jsem to odkejvala. Ale řeknu to takhle - kdybysme si všechno platili sami, tak na to kašlu. Takhle když nám celkem dost přispějou, je blbý se jim trochu nepřizpůsobit |-| Ohledně neteře, jak jsou spolu dlouho a je to vážný vztah, protože jestli je s někým měsíc, tak nemá smysl ho zvát na svadbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Flapi, držím palce, ať to všechno dopadne jak chceš TY! Je to vaše svatba tak to musí všichni respektovat. A když budete ještě dělat oslavu měsíc potom a ví o tom, tak není co řešit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) vladi, já si bryndák chci koupit, a budem mít něco na památku...samozdřejmě zachovám fleky :-D flapi: přesně tak, kašli na to ať to dopadne jakkoliv, nestresuj se a užij si to na plno
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarvím vás děvčata jen jsem letmo prolítla tuto poslední stranu a registruji ten zítřejší sraz, těším se.Kdyby nějaká změna prosím sms Vladi děkuju :-)
Odpovědět
Flapi, držím palce ať se Ti vše povede jak chcete Vy, přeci jen je to Vaše svatba ;-) Jinak mám zatím zkušenost jen z bratorovo svatby, výslužky (koláčky a nějaký mini) se nechalo upéct, pak se to rozvezlo, protože brácha se ženou chtěli jen malou hostinu...a toho koho "nechtěli" zvát obdarovali výslužkou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?