Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
jsem mrkla v rychlosti a akorát Leni, to nás tam teda moc není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, ja si pamatuju jen to stare jadro.... monisek je v zari. a vic nevim... vim, ze nektere holky tady psaly kveten, ale priznavam se, ze nevim kdo.
Odpovědět
tak se mi právě pochlubil miláček, má oblek, košili i kravatu, no bude frajer, fakt moc hezký - ještě mu musím sehnat trenkty, fusky, pásek a botky a bude komplet. Parfém má doma - dostal od kamarádky dárkovou kazetu Versace.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super :-)
Odpovědět
teda už melu z posledního a ty mi tady ještě za zadkem jezdí uklízečka s vysavačem, bože já bych jí nejradši poslala k šípku i s vysavačem :-N Holky kde mají nějaký hezký trencle, chci je koupit miláčkovi a potřebujem pod světlej oblek, takže nějaké jednobarevné budou asi nejlepší, aby mu pak neprosvítali přes látku třeba figurky nebo tak něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vy ste si dali dneska sólíčko :-D tak to až zůstanu jediná na ocet, tak u vás budu mít útrum? :-(
Odpovědět
Pepik: neblááázni, ty na tom budeš nejlíp, páč až mi to budem mít všechno za sebou, tak ty ještě budeš ve fázi krásných příprav a těšení, ti ještě budeme závidět :-) A to víš, nikdo se s námi dneska nechtěl bavit, tak jsme to rozjeli ve dvou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no jenom aby no představa, že by mě to čekalo už za 10 dní.......fakt to hrozně utíká
Odpovědět
pepik: ti to říkám, teď si to teprve užiješ a my budeme závidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já si to tu hezky omylem smazala, ale už jsem to dala do pořádku, a mám fotky zpátky v albumu. A je jich víc ;-)
Odpovědět
Suzza: jsem projela ještě jednou všechny fotky a máte je vážně nádherný, vypadáte na nich jako dokonalý pár plný štěstí, takže to bude určitě tak i po celý život :-) Jo a takovej malej dotázek, nedělal teď už tvůj manžel náhodou obchodní akademii na Masarykáči? Já jenom, že ho od někud jako trochu znám, od vidění, ale nevím kam ho zařadit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tady je ta jedna kosilka, co se mi moc libi, jak jsem Ti o ni psala..... http://www.beate-uhse.cz/shopping/Noc... pisou sice ze to jsou saty, ale co, navic pisou, ze se v nich samozrejme muze i spat :-D vsak oni na me dlouho nevydrzi :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi.ahoj kočko už je ti lépe?koupila sis ten kořen?Já si ho udělala večer a jsem jak rybička :-) gejsa:beate-uhse výborná volba taky tam nakupuju :-) doporučuji schovávat účtenky naposledy jsem objednala blbou velikost asi tak o sto čísel menší košilku s kalhotkama a teď ji nemůžu vrátit http://www.beate-uhse.cz/shopping/287... ale v bílé, tak kdyby jste měl někdo zájem :-) Nakonec budu mít červenou saténovou košilku s župánkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... vladi: tak jakpak je? pajmou: njn, taky bych chtela cervenou, ale nemuzu poradne najit hezkou. Te objednavky se bojim, ze mi bude mala a co potom, honit to na posledni chvili. Ale to uz ted stejne delam :-D na tu Tvou musim kouknout doma, pac to tu mam blokle.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, máš pravdu, dělal OA :-)
Odpovědět
Dobré ránko, gejsa: košilka je nádherná, tak tam koukni na ty jejich rozměry proměř se a zkus to, třeba to vyjde ;-) Jo a jak dneska? Dáme sraz v té kavárně, abych ti předala poklady :-) Pajmou: jsem posera a kořen jsem nekoupila, zůstala jsem u paralenu a docela to zabralo, horečky nemám, jenom ta rýma a kašel, ale to se dá. Jsem prospala co se dalo a vypotila to :-) Hele jakou velikost máš té soupravy, na webu vypadá moc hezky. Suzza: jj, tak to je ono, jsem tam taky chodila ;-) Mám dojem, že byl rok nebo dva nade mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to je dobre, ze to je lepsi. Jasny, vezmu trojuhelnik :-D a bude to. Ale stejne bych si asi vzala tu XL-XXL. Jako M-L neci, pac by mi bylo jiste male. Jinak dneska prave jeste zkusim tu Martinskou, pak musim vyzvednout toner, tam jsou jen do 4, takze musim byt do pul 4 a pak za Tebou. No a kdy budes koncit, klidne zajdu za Tebou do prace, nevim, jak mi to bude trvat, abys nemusela zbytecne cekat.
Odpovědět
gejsa: taky máš hezky rozběháno. Já jsem v kanclu do půl pátý, a jelikož se dneska vrací šéf z číny, tak tu bude dneska honička až do konce, nevím jak bych ti to tady dávala. Kdyby ale odjel dřív, tak by se dalo. Jinak bohužel až po té půl páté :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak se domluvime, az to bude akorat, ju? Treba se na pradylku v Martinske zdrzim a bude to vyresene...
Odpovědět
gejsa: jasnačka, nějak to určitě vyřešíme.. Třeba fakt budeš vybírat dýl a pak to bude akorát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasny, potrebuju jeste nejaky ty kalhotky. NO a pak se domluvime, telefony mame, tak pohoda, ale jinak teda budu pocitat po pul, ve trictvrte na 5 v kavarne, ju?
Odpovědět
jasnačka, když vypadnu v půl tak jsem tam za dvě minutky ;-) takže pohoda
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Vladi, Gejšo vy fakt frčíte :-) Košilky vypadají obě krásně. Budu to tam muset omrknout ;-) No, já jsem v září asi zatim samojediná. Holky, ty baráčky Vám moc přeju-hlavně ať to jde bez nadbytečné byrokracie a blbů ;-) Jinak-v Simsalabim jsem ještě nebyla a moc ráda se tam podívám - jsem pro 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Tak fajn, tesim se :-) monisek: Achoooooj, jak se mas? vsak on se na zari jeste nekdo najde. juj, dekujeme, ale bez blbu to asi neprojde. Musime taky pak hlavne nakoupit hodne flasek :-D
Odpovědět
Monisek: nazdárek, japa se máme? Gejsa: tak mám to tady připravené - čelenky, náramky, náušnice. Ještě něco bys ráda ;-) víš, když to tady pakuju, tak ať to vezmu najednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a copak tam mas jeste hezkeho? :-D
Odpovědět
gejsa: jeeee, já tady mám takovej krámů, to by ses divila :-D všechno možný do vlasů, na krk, brejle, něco z textilu.. no prostě dost a dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ze bychom si daly rande u Tebe :-D vcera se me mama ptala do teledonu, jestli pro ni budu mit neco na svatbu na krk a nausnice, kdyz jsem rikala, jak to mam od Tebe :-D
Odpovědět
a v čem jde mamča? co by sis představovala, třeba tu něco objevím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja myslela, ze ji vyberu neco z toho, co mam od Tebe predtim.... Ale jinak jde v tmave halence, s oranzovym a sukne taky tmava...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?