Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mik: jj, dobrý, už ohnu koleno zase na 90 stupňů a kyčel vyhnu do strany, což před tím moc nešlo :-D
Odpovědět
holky mám dotaz, pořád sháníme oblek pro Páju, protože má větší velikost a chce světlý, tak zatím nikde nic. OP Prostějov to hledá, jestli nemají na jiných filiálkách. Nevíte ještě o nějakých obchodech? Už jsme prošli celou Olympii, Plazu, atd. Nebo jestli by někde neušili... už jsem v koncích s nápadama :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: tak to je fajn, že už jsi takhle rozhýbaná :-) tak to už budeš za chvíli lítat jako laňka nebo už lítáš??? :-D vladi: a zkoušeli jste Ornelu ve Smetance? tam by nějaký světlý mohli mít...
Odpovědět
i větší velikosti? páč mi potřebujeme vel. 64
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:no všichni tvrdí, že tam mají největší výběr....nebo to zkuste na Klatovský od pomníku směr bory, tam je pár krámků a myslím, že brácha tenkrát taky koupil tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! :-) Tady to zase jede ;-) Konečně jsem se dostala k PC, tak hned jak jsme dnes přijeli, jsem tu. Taťka mi zatím poslal pár fotek, tak jestli nějaká bude OK, hodím jí do albumu :)
Odpovědět
Pepik: díííky, za odkazy, hned to projedu a příští týden se půjdeme podívat, teď to nestíháme, Pája má odpolední, takže to je na houby, ale snad něco seženeme :-)
Odpovědět
Dobré ránko, tak další krok, objednala jsem vývazky pro všechny, takže už toho tolik nezbývá, teda doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: Se světlými obleky je fakt problém a navíc sehnat správnou velikost :-S Já je neviděla nikde- vlatsně jen v Prostějově, ale ani se nám nelíbily. Doudám, že dobře pořídíš- ještě je čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to my pokrocili tak, ze jsme meli rano vykradeny auto. znicenej zamek u spolujezdce, radio (ale jen ten dekl, takze jim je na nic, kdyz nemaji radio, nejak to nepobiram), hezky si ho odtlacili, protoze bylo uprostred parkoviste, otevrene 3 dvere. My tam nechavame jednicku a ted tam byl neutral a rucka, tak to nejak nepobiram. Tak jsme v opravne, museli jsme hned. No a ted v patek jedeme na tu dovcu, takze jeste na rychlo kupovat radio. Ach jo.
Odpovědět
moni: no jo je to problém ho sehnat, ale dostala jsem ještě pár tipů, tak uvidíme. gejsa: tak tomu se říká ráno, ty hele, ale nějak se to na Locháči rozmáhá, protože mojí svědkyni se taky snažili dostat do auta, rozbili jí zámek, poškrábali auto, ale nic neukradli. No a včera mi říkala další kámoška, ta bydlí u Remusu, že jí normálně navrtali nádrž a odsáli benzín, to je síla tohleto...
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to je fakt v prdeli,. my jsme na konecne jednicky. Ale co se deje je hnus, bych jim dala do huby. At jdou radeji makat a nekradou ostatnim.... Jo a jinak jsme se prave jeli vcera podivat na pozemek, kousek od Pajmou a rezervli ho, tak uvidime, 11 mame rande s Pajmou, aby nam rekla a doporucila co a jak a bylo by.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a normlane jsme tam jeli, vybrali si a kdyz jsme se koukali na cisla, tak to je 13, opet nase 13, ta je nam proste souzena :-)
Odpovědět
gejsa: taky se chystáte stavit baráček? a kde je ten pozemek?
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata odkud máte vývazky?Chystám se je asi objednat z netu,ale nevim odkud..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: njn, moc bychom chteli, ale uvidime, je to vsechno moc penez a prece jen se bojime, co kdyby se s jednim z nas neco stalo.... Pozemek je v Myslince, u Kozolup a je kompletne zasitovanej. Bychom byli s Pajmou skorosousedi, pres cestu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prave, ze u PLzne jsou desne drahe, na ty si nesahneme a do Myslinky ma byt natazena mestska, tak alespon tak :-)
Odpovědět
Leni: já je dneska objednávala od Květinového studia Aneta, malý i velký, mají odkaz na firmách tady v beremku Gejsa: no právě, a hlavně to je dvě auta atd a až budou děti, tak je pořád někam vozit atd, to mě docela odrazuje. Zatím jsme spokojení v paneláku, že máme všechno pod nosem atd.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:a kolik maj cenu za kus?Já koukala tak různě..Ale buď měli třeba špatně barvu na obrázku nebo se mi ten vývazek nelíbil..
Odpovědět
Leni: velký budou bílo červený s perličkama uprostřed a ty mají za 11 kč a malý taky bílo červený, se špendlíkem s tou ozdobnou hlavičkou a jelikož mám nad 30 ks, tak mě stojí 4 kč. Velikost je asi 5 cm a ten velký 11nebo 12 cm.
Odpovědět
jo a barvy si můžeš vybrat, i když to nemají na fotce, tak to udělají.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:nemůžu najít kolik je poštovný a balný..Jinak koukam na malý za 5,-
Odpovědět
poštovný a balný je 95 kč, to jo, ale když si objednáš nad 30 ks těch malejch tak je cena 4 kč, mají to napsané na hlavní stránce těch vývazků
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ja vim,prave, ale proste ja pochazim z baraku a je to takove krasne mit zahradu, dat tam prcka a ne jen samej ruch a tak. Proste uvidime, jak to vyjde s penezma. ale bude to fuska....
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:ty jo..to je dost..nevyjde nakonec levnějš koupit to někde v salonu?My právě budem objednávat těch 30ks
Odpovědět
gejsa: to je jasný, není to žádná sranda. My jsme rádi za byt, představa hypotéky, stavení a ještě mimčo, to bysme nezvládli, takže pro nás je východisko panelák, ale chápu, že když seš z baráku, že si zvyklá a chtěla bys zase do baráčku.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no ono se nam to stejne nevyhne, bud hyposka na byt a to je stejne jako na barak, jen u baraku je navic pozemek, no. Pokud nechces platit do smrti cizimu a to nechceme, takze nam nic poradne nezbyva.... ch jo.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: tý jo, to koukám, jak ste se dali taky do možnosti stavění :-) Myslinka mi neříká vůbec nic, musim se mrknout do mapy, abych měla přehled :-D to já jsem dneska začla zjišťovat co je třeba na povolení na sítě, tak zítra se vydám na plyn a vodu...pokud máte pozemek už zasíťovanej, tak to vám docela závidím. to nám to bude hodně váznout na přípojkách :-( s tim, že máme do příštího roku určitě o zábavu postaráno :-p jo a trochu svatebního téma, od včerejška máme hotové video, docela dobrýýý:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mika: njn, uvdiime, jak to dopadne, zasitovane to nastesti je, myslim si, ze to je dost drahe, musim zjistit :-) protoze jsme chteli jinej a nebyl zasitovanej a ja mam predstavu, ze to desne stoji, tak nevim. Tad na tom pozemku je voda, kanalkyzace, plyn, eletrika a i telecom..... je, video, se mate :-) tak a ja mizim domu, neni prace, tak se jdu flakat a koupit nove radio.... a dovezt oznameni Alesovo rodicum. Tak se mejte pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
mika: a jinak to je 2 km od KOzolup, tam jezdi mestska a do Myslinky ji chteji natahnout.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?