Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Flapi taky řešení,švadlena ti poradí. Tak když už jsi u ní byla co ti nabídla?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a na té Koterovské jsi byla kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Flapi tadyje odkaz ještě na ty Plasy http://www.kamilaorbi.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.tak martina jde kolem 9 na operaci!tak snad uz to bude naposled a vsechno uz bude takovy,jak to melo byt od zacatku!vsechny Vas moc pozdravuje a tesi se,az sem zase bude psat.Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Jirko, děkujeme ti za zprávu... já jsem si to hned říkala, že když nepíše, tak už si jí tam nechali. budeme držet palce a hned až budeš něco vědět, tak nám dej určitě vědět!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Jirko za zprávu, budem jí držet palce!
Odpovědět
Profilova fotka
mik:Dobrá zpráva, v sobotu nikam nejedu, tak budem flánovat co vydržíme :) 8-) viď map :) Vladi díky že na mě myslíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: tak aspoň nějaká dobrá zpráva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
i.komtesa: já jsem si více méně řekla co chci. Bude to něco podobného jako mám v albu. Korzet za krk (dělalo mi to pěknej dekolt) a hladkou sukni (aby to ještě nepřidávalo na objemu). Barvu ještě řešíme, ale pravděpodobně to nechám v tónech smetana až do béžova. Ale nevím jestli to nebude takový nijaký. No, v pátek půjdem s paní vybrat látku tak to možná ještě změním. Původně jsem chtěla modrý
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vsechny moc zdravim.... Jirko, diky moc za zpravicku, tak uz to bude konecne vsechno dobre. At se dari a zase nas informuj :-)
Odpovědět
Nazdárek, Jirko děkujem za info, držím jí všechny palce, určo to bude v pohodě. Hlavně nám napiš jak dopadla a co a jak. Pajmou: no to víš,že na tebe myslím, zejtra se sejdem, akorát já tam budu tak do půl 11, vyzvedne mě drahá polovička, ráno musím brzo vstávat, vyzvednout auto, druhý odvézt do opravy a pak frčíme na Sever :-) Nebo se leda sejít o chvíli dřív, at si s vámi zaflámuju :-D Leni: na té tvojí fotce ty šaty vypadají světlounké víc než na té modelce. Myslím že ta kytka jak říkáš bude ok ;-) Flapi: koukám, žes byla v Nikkol, sice mám už šaty vybrané a zaplacené, ale chci si tam jedny dojít zkusti, jestli jsem jako neudělala chybu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..tak mam zase hororový ráno..vstala jsem dřív abych se učila na zkoušku..Dneska buď úspěšně nebo neúspěšně ukončím studia při práci..Jenže jsem si chtěla uvařit snídani a upadl mi konec vodovodní baterie..takže místo toho sháním kdo to opraví..zkoušku mám naštěstí až odpoledne,ale zase mam zkažený ráno..A navíc mam nemocnýho psa a asi se z toho už nedostane..před zkouškou jen to nejlepší.. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni: kdyz se dari, tak se dari :-( at vsechno dobre zvladnes a na zakousku drzim palce, at to zvladnes, bude to urcite dobre, pak dej vedet.
Odpovědět
Profilova fotka
flapi:ony šaty v Orchidee stojí 7500,- Obsluha tam pravda neni moc příjemná..taky jsem tam původně vůbec nechtěla jít po zkušenosti s vybíráním šatů na maturák..ale když člověk ty šaty chce,tak je chce:-)Jinak se mi na Tobě hodně líbí Tvé šaty č.6..Myslím,že tehle styl ti sedí..ale zase když nechceš bílé..Doufám,že si vybereš.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
flapi:Jinak byla jsi v LadyS?Svatební šaty mi tam moc nenadchli,ale na maturák jsem měla odtamtud úžasný..já holt chtěla svatební trochu jiný..ne moc jednoduchý..ale na maturáku jsem zase nechtěla vyčuhovat..měla jsem bílý korzet s jednoduchou sukní..byly nádherný
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, pepikovi držím palečky, už je na operáku. Leni ráno hororový a veškerou smůlu si vybereš teď a odpoledne pak zkoušky zmákneš levou zadní. No sakra ještě že já mám výběr šatů za sebou a už nemůžu měnit jen mi je teď švadlena trošinku poupraví. Holky já už mám snad úplně všechno, prsteny nám přišli předevčírem, oblečený dcerku,synátora i ženicha. Kytky domluvený, dortík, oběd v restauraci i toho čuníka na večer. Tak nevím. Koláče budou od Malinový, nakonec je nebudu péct já, ten můj nastávající mi to rozmluvil, abych prý odpočívala, to je ohledu co? No ona když mně vezme pečící mánie tak raději utíká pryč.
Odpovědět
komtesa: nazdárek, tak ty zítra nakonec nedorazíš?? škoda no. Ale buď ráda, že máš všechno domluvený, aspoň budeš v klídku, nám chybí ještě dost věcí :-N ale do srpna času dost, tak to zatím nehrotím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak mi dneska mame rande s kapelou, radeji dame zalohu, ale mame je zamluvene uz dlouho a pak jdeme do Crystalu na dort a pak na oznameni, konecne :-D nebyl a ani nebude cas si udelat vlastni. Ale to nevadi, udelaji hezke, tak budeme bez prace. a v sobotu ty prstynky. Co se tyce dekorace, tak nemuzu nic moc nakupovat, protoze na Bykove nevi, jak to budou delat, zda my sami nebo oni, ale jelikoz tam je jedna pani, se kterou jsem byla celou dobu v kontaktu, tak se vse dozvim. A taky nam maji poslat jidelnicek se cenama, tak jsem na to zvedava, jak se budou lisit. Jo a taky nam v patek prisla cokofontana, ani jsem nepsala. Takze se to rysuje, pomalu, ale jiste. Vsak to leti jako blazen...
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi no jo, ale brouzdej tady pak a najdeš spoustu věcí, které by se ti líbili víc :-N Já vím je to tak se vším :-| Zítra mi to moc mrzí, já myslela, že už bude v práci klid a ono nic. S tím časem je to na levačku, začali jsme to všechno v září, každej říkal, že je to dost času a ejhle už na to jsou pouze dva měsíce. ;-( Ze kterých já stejně většinu strávím v práci ;-(
Odpovědět
teda holky já žasnu kolik toho už máte :-) komtesa: no jo no, holt se nedá svítit, práce je taky důležitá. Určitě zvládnem za chvíli další kafčo a sejdem se všichní. Něco mi říká, že už bych taky měla objednat to oznámení, ať to mám z krku a radši dřív než dýl :-) Holky tak Pepik už to má buď za sebou nebo je ještě na sále, tak hlavně ať jí do dobře dopadne. Už aby Jirka napsal jak je na tom.
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: to je presne, to by jsi nikdy nekoupila nic. A taky jsem to zrovna vcera rikala, ze jsme v srpnu rikali, ze je to strasne daleko a najednou je to uz za chvili. Jinak dovcu pred svatbou mam ct, pa a pak jsem si dala pondeli, abychom mohli n a urady, to bude opruz, brrrr. vladi: nahodou nejake naramky nemas, ze? :-( Taky na pepika myslim.
Odpovědět
gejsa: no s těma náramkama je to problém, nejsou tady skoro žádný který by se k tomu hodili :-( mám jeden takovej bílej s kamenama, ale nejsem si jistá... spíš mám na krk a náušnice a taky ty korunky. Ty já ale nepoužiju, ale stejně se mi líbí.
Odpovědět
Mapemo: nazdárek vdaná paní, tak dorazíš zítra, aspoň na chvilku??? Máš už nějaké fotky? Jsem ti koukala do alba a moooc ti to sluší, super fotka je ta v sadech jak ukazuješ podvazek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na pepika myslím celý ráno, kdybychom už něco věděli. Mape ta podvazková je fakt super. Volno mám celý týden před svatbou a asi ještě po a út. To se musím ještě domuvit v práci s holkama.
Odpovědět
holky ono se to nezdá, ale strašně rychle to utíká, příští tejden je duben a já to mám 4 měsíce do svatby, teda to je síla, já vím jak to pořád bylo rok a něco a najednou..... šmarjá, abych nechytla už předsvatební horečku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi tu už máme všechny dávno x-) :-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Máš svatbu jen týden přede mnou a já mam jen hrubé obrysy,tak se nestresuj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no ja asi budu mit na sobe ty cerveny, aby vynikly a hlavne budu ladit s milackovo kosili. Tak proto se ptam na naramek, je divne mit vse do cervena a pak naramek s bilejma... No uvidime, treba neco se zenu a nebo budu mit vse s bilejma a bude.
Odpovědět
Profilova fotka
mape: máš moc krásný fotečky, hrozně vám to tam sluší ;-) docela ti závidím, jak vám v sobotu vyšlo počasí, to já se děsím, aby nebylo nějak moc hnusně a hlavně zima :-N já jsem si včera konečně pokoupila prádýlko pod šaty, tak snad se ženichovi pak budu líbit :-D ještě jsem taky obvolávala cukrářku a ta mi docela zklamala, že pro dort si máme přijéct už ve čtvrtek večer (v pátek jí nepůjde elektrika)... docela se bojím, aby všechno vydrželo a krémy se nezkazily, když skoro 2 dny bude dort v lednici :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: v LadyS jsem zkoušela úžasný modro-bílé (proto jsem pak i ty modrý chtěla), ale když jsem tam byla podruhý, tak tam byla jiná slečna a narvala mě do nich nějak divně, pořád mi je stahovala dolů až jsem měla výstřih skoro v pase a pak podle fotky jsem doma zjistla že mi opět na zádech nesedí :-( Ale jinak byly kráááásný. Možná někde najsu tu fotku...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?