Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Njn, a prave tady je videt, co je pro me dulezitejsi, na statnice v cervnu jsem rezignovala, ze jdu radeji v zari, ze se nebudu zbytecne navic nervovat, ze i tohohle budu mit dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlásí se vdaná paní,doufám,že mě ještě vezmete mezi sebe tak jsem musela dnes ještě zůstat doma, je to doma jako po boji, musím vše vybalit, protože jsem se skoro k našim před svatbou přestěhovala jinak svatba byla opravdu super, obřad jsem se proklepala,měli jsme tam hodně lidí a byla jsem olíbaná a na obou tvářích rtěnky, focení nás bavilo, foťák přijel k našim v osm společně s kameramanem a už to začali vše dokumentovat a když jsme přijeli na hostinu tak jsme měli 680 fotek, fotil jako blázen, hostina byla nádherná a chutná, ve 14hodin přijela hudba o od půl třetí hráli,až do desíti dovečera a vzali si osm tisíc,ale hráli naprosto úžasně, žádné problémy s hlasem ani aparaturou nebyli a dostali jsme i jejich cd,tak ho klidně půjčím, jinak dort stál 2600 a byl super, kytky nás vyšli nakonec na 9100Kč,ale nádherně voní a jsou prostě nepopsatelné a byli skoro všude,kdybych je dala vedle sebe jen z auta a stolu,tak měří přes 4metry.Mám je teď doma a nevím kam je všechny uližit a zkusím si svoji svatebku usušit a v cca půl deváté nám kamarád udělal překvapení a pozval jeho kamrády a ty udělali vystoupení s ohněm, něco úžasného a mám velkou radost, protože tam byl i děda.kterému je 82let a ještě nikdy to neviděl naživo a moc ho to dojalo. Šaty jsou špinavé jako pr......., nohy mě bolí,tancovalal jsem i bosa a také jsem měla půjčené boty od barmana :-D . Závěr vše bylo super a všichni se bavili a byli ze svatby nadšeni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem vám do alba něco na mlsání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já takýýýý u práce studuju a ještě vážně dálkově- mám školu v Ústí nad Labem:o) Takže chápu a soucítím se všemi, co si to taky tak pěkně napekli:o) Mikánek: Plosím plosím taky poslat noviny a rady.o)- monika.arnoldova@ptacek.cz moooc děkuju Mape: popsala jsi to tak, že to dojalo i mě!!!!! Moni- přeju ti plno štěstí a každý den ještě o něco krásnější než ten předchozí a posílám virtuální oblíbání bez rtěnky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mape: tak jsem mrkla na fotky- Moni ty si zvíře:o) to je x-krát horší než na Vánoce :-D Vladi: Já hlasuju pro ten první a pro poslední (ale ani červený taky nevypadá zle). A jinak si myslím, že máš pravdu- že by ta čelenka byla asi moc- jsou moc krásný:o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak děvčata mám pár svatebních fotek od amatérů,tak jsem je hodila do svatebního alba paaaaaaaaaa
Odpovědět
Ahoj holky, jen takový dotaz. Neví náhodou některá z vás o obchodě v Plzni, kde by se dal koupit bílo-zelený podvazek??? Na netu nějak nemůžu nic moc hezkýho najít, asi by to chtělo vidět na živo.
Odpovědět
Profilova fotka
mapemo:kráááásnýýý..máš úžasnou kytici,šaty,ženicha:-DGratulace!Hodně štěstíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata,ještě se chci zeptat,jestli některá neřešíte předsvatební smlouvu..a jakže dlouho před obřadem mají být snoubenci na místě?
Odpovědět
Profilova fotka
mape: moc krásný fotečky, už se těším na další ;-) moni: pošlu ti to taky ;-) jdu na to... leni: naši chtěli, abych zašla za právničkou optat se na předmanželskou smlouvu, ale jak jsem si to myslela, tak nám řekla, že je to zbytečný. týká se to spíš podnikatelů... co je koho před svatbou (např. byt, pozemek...), tak to nespadá do SJM. na úřádě nám bylo řečeno, že před obřadem máme být na místě 10 min, ale radši tam budeme dřív.... :-D mmaruska: po Plzni netuším, jestli by se dal sehnat... ale jednou mi z BRMS posílala do mejlíku jedna slečna fotky podvazků, který dělá a že by je poslala, tak jestli chceš, můžu ti to přeposlat, jestli to ještě někde na mejlíku najdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mape byla kočka, ale teď je mladá paní, no nevim jestli ji vezmem mezi sebe :-D To by chtělo nějakou akci :-) K té smlouvě, všechny majetky a dluhy před svatbou stejně nespadají do SJM a budoucí dluhy i majetky se dají rozdělit když se kupují, takže podle mě zbytečné. Jinak tu školu děvčata obdivuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: koukám, že si to napsala srozumitelněji než já :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mikanek:Deformace z povolání :)Jak to vždycky tady čtu, tak fakt mám pocit, že hrozně zaostávám v přípravách.Co ty už se to blíží viď?
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: no to mi povídej, blíží se to jak o závod, hrozně závidím mape, jak jí vyšlo počasí, já to vidim, že mě bude určitě pršet ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mape to opravdu moc sluselo, kocka. mikanek: neboj, urcite taky vyjde pocasi, ho mas prece objednane, ne? jako my vsechny ostatni...
Odpovědět
Profilova fotka
No ale když prší tak prý štěstí ne?To by mělo tedy pěkně chc... :-D Gejsa:Jste dobří, že do toho Býkova jdete, nevydržela bych s nervama,budu držetr palce, kdy máte tedy termín?
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: při mý smůle si můžu objednávat co chci a stejně to bude jinak :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
určitě pršet nebude, to je poslední, čím by ses měla stresovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: no ono to bude OK, proste tam s tim mame pocitat, tak to tak vyjde, libi se nam tam a kdyz jsme vybrali dobrou hospodu, tak nebylo misto na obrad, teda jen pri peknem pocasi a to neni jistota, i kdyz nam to vyjde s pocasim.... Jinak termin zustava na 13.06. mikanek: ale nebude, bude to OK. A jak jsi si zvykla na nehtiky? Ja na ne jdu poprve ve ctvrtek, tak jsem na to zvedava. A dneska jdu na masaz, ja se tak tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
pepik:Ahoj ospalče, jak ti je?Kdy půjdeme pařit? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:Máš recht, bude to OK.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: nehtíky supr, jsem spokojená. kupodivu se mi za tu dobu neurval ani jeden a už je mam na ruce jako by byly moje vlastní ;-) teď mam doplněnej gelík 14dní a až zase za 14 dní jdu na další.... tak do tý doby budu teda asi vypadat, ale nejduležitejší je, aby byly krásný na svatbu :-) jé, masáž, taky bych jí potřebovala, kam chodíš??? moje masérka po novým roce razantně zdražila, tak naháním levnější možnost ;-) holky, házím do placu, že půjdu s kámoškama posedět příští pátek, tak kdyby se vám to hodilo, tak by to byl důvod i na slezinu nevěst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: takze to chce chodit tak za 3 tydny? Je dobre, ze jsi si na ne tak zvykla, to ted budes chodit porad, ne? :-D ani nevim, kolik me to bude stat a doufam, ze mi tam da neco na vyber, protoze ja nevim, co na nich vubec chci... jsem desna. Ta masaz, ja k ni jdu tady poprve, mam to v nasi ulici, asi 50 m, tak ji zkusim a zjistim. Ceny taky poradne nevim, jen mi rekla, podle toho co budu chtit, jake mam problemy a tak, ale placla tam neco jako 180,- tak uvidime, jaka bude realita. Ale jinak muzu doporucit Syku v bazenu, ten je dobrej.... No chtela bych zkusit tu Thajskou, ale porad nejak nemam ten litr na zbyt :-D Ale nekdy si udelam radost. Kolik jsi davala Ty? no ja pristi patek nemuzu, pojedeme k nasim na vikend.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: já jsem chodila do zdravotního střediska na anglickým nábřeží, za půl hodiny to bylo 150 a teď se zdražilo na 200,- na půl hodiny mi to přijde dost. zjistila jsem si ještě jednu možnost v Koloseu (Atom) na Lochotíně, tam má masér na výběr z více druhů masáží a ceny celkem jdou, ale teď nemá čas, prý až v dubnu... na to doplnění je asi nejlepší jít do 4 týdnů, pak už je vidět, jak nehty odrůstají. za 3 týdny je brzo, ale každý to má asi jinak, podle toho, co všechno s nehty dělá... já je teď budu mít přes měsíc do 3. dubna, tak to doufám, že ty nehty nebudou moc hrozný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:Já mám zatím volno, jsem rp každou špatnost :) napíšu Štěpce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: bylo by fajn, kdyby se aspoň pár nevěst sešlo a mape už měla fotečky :-D ale nenapadá mi kam, tak sem hoďte nějaký typ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: tak ja zjistim a pak napisu co a jak :-) pajmou: ale pozor na kolena :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou, dneska jdu na krev, tak mi držte palce, ať už jsou výsledky v poho... a ve čtvrtek se domluvím s doktorem.tak uvidíme, ale už to chci mít za sebou, pořád se stresovat... teď mi tam přeskakuje, takže hnus a už jí mám i kratší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: tak na Tebe moc myslime a dej samozrejme vedet. Snad uz se neco dozvis a bude klid.
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady se od rána nic neděje, to všicí tak moc pracujete?? pepik: určitě písni, jak si dopadla!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?