Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no před sebe bych je ze sobeckých důvodůnedala...všichni musí koukat na mě :-D
Odpovědět
to musím ještě vyřešit, páč si nejsem jistá, kde jako mají jít. Vím jenom, že je tam chci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to rozhazování okvětních lístků mi na radnici asi neprojde :-D já jsem pro malou objednala malou kytičku, aby taky něco nesla (košíček jí nedám). děti bych šupla jako úplně první, ale asi budu bát, aby se nesekli, když půjdou první a nikdo dospělej je nepovede a před sebou je nechci mít, jak píše pepik všichni na ně budou zírat a nikdo si pak nebude všímat mě :-D tak to teda určitě :-D vladi: s těma dospěláckejma družičkama si ty košíčky nedovedu představit... to by ti u nich asi neprošlo ;-)
Odpovědět
mika: no což o to, ale už je vidím, jak je navleču do růžové, vrazím jim košíčky do rukou ... by mě zabili :-D s těma prckama nevím - myslíš, že by sami fakt neprošli uličkou,??
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Musim koupit baterky :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, konečně je pátek. jupííí :-D ale k tomu 13., tak snad to všichni přežijem bez újmy ]-( vladi: malý je 5 let, u ní si myslím, že neni problém, ale spíš mi jde o malýho, je to fakt 2 letej prcek, tak tady by mohl být problém, když bych je nechala, aby šli jako první. ještě to proberu se ségrou a uvidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky bývaj rozumnější, tak ho malá povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem zvědavá, jak se domluvím se ségrou a pak bych ještě chtěla zavolat na radnici, jestli je to s malýma vůbec možný takhle uskutečnit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady to dneska žije o stošest :-p holky, kdo všechno zítra vyrazíte za mape na čumendu na radnici???
Odpovědět
Profilova fotka
no já dorozím, asi dáme spicha před, v 10:45?
Odpovědět
ahoj holky, já mám dneska totál nestíhačku. Bohužel zítra se nemůžu jít podívat,dneska jedem na Sever na ples, je zítra večer. Takže bohužel. Mape: jestli náááhodou sem dneska mrkneš - tak si to zítra užiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiij dle svého. Budeš náááádherná nevěsta a určitě to bude naprosto bááááááááááječenj den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: Moc na tebe myslíme a přejem hodně štěstí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pepik: já se tam budu snažit na 10:45 dorazit. nevim jestli dokopu i přítele, když tak přijdu sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mik:jj, já taky nevím, jestli Jirka nezůstane v autě, záleží, jak se vyspí :-)
Odpovědět
nevíte, kde se dá dobře v Plzni zpeněžit zlato? kde jsou jako největší výkupní ceny?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem na mape celou dobu myslela, jak ji pocasi krasne preje, to je super. Mela ho dobre objednane. A jake to mela, kdo jste tam byli? Urcite nadherne a jeste si to narame uzije, ja se valim v horeckach, takkze to je docela na prd. A to jsem prece jen rikala, ze tam pujdu a za tchyni pojedeme az potom. Ach jo. Ale jiste jste to zvladli i beze me. jinak, mape, Ti preji moooooooooooooooooooore stesticka.... skaf: holky hodne chvalily Fisera u Kauflandu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, No Map to moc slušelo, ale o obřad sme bohužel přišli, byla sem tam už v půl a pět a pořád čekala, kdy přijede...ještě dvě paní tam čekali taky. už sme si říkali, že si to rozmysleli :-D a ve čtvr na 12 najednou vylezli. prostě sme nečekali, že by nahoře byli o tolik dřív :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no trochu jsme to prošvihli, ale nakonec jsme mape viděli a moc jí to slušelo. počasí bylo taky nádherný, tak už se těším až nám bude líčit detaily a hlavně přidá fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek holky, tak to máme za sebou, bylo to nádherné a oba jsme si to užili,až do konce. jinak děkujeme za gratulace a přáníčka až budou fotečky,tak sem něco hodím a pak se slezem na čumendu
Odpovědět
Mape: ahooj novomanželko, tak hlavně hodně štěstíčka, lááásky, a no prostě ať Vám to klape :-) Už se moooc těším na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky,jak dlouho dopředu mají být snoubenci na radnici?Musim se domluvit s fotografkou..bude přejíždět z docela vzdálený svatby,tak aby stíhala..
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:Jinak super nápad s těma novinama..ta ukázka vypadá dobře..my to vyřešíme asi tím,že zkopčíme fotografie od mimin až do naší svatby a dáme to někam na nějakou nástěnku co bude na zahradě kde budem mít večerní párty..Ale možná bude čas i na ty noviny..teď mi čekaj zkoušky ve škole..neni čas na nic..škola při práci a svatba do toho,to je vražda..
Odpovědět
holkyy, tak mi přišly ty šperky od nás z továrny, teda šéfik mi je přivezl a jsou naprosto boží. Hned jsem doma vyzkoušela a nafotila, můžete se mrknout do albíka. Teď mám jenom dilema co si na ten krk vzít... Všechny jsou nádherný. Asi uvidím až si to vyzkouším se šatama :-) Poslali i dvě kornuky, jsou sice krásný, ale asi do ní nepůjdu, to už by bylo moc
Odpovědět
vladi, nejvíc se mi líbí to červený a ten obojek, ta korunka je moc velká, to by bylo asi kýčovitý, nemyslíš?
Odpovědět
skafa: jj, máš pravdu, korunku mít nebudu, ale holt mi jí poslali taky. Jenom jsem jí zkoušela, pro ten pocit princezny :-) Zatím se mi tak nějak líbí ten obojek a nebo ten první, je sice velkej a výraznej, zato naprosto úžasnej.. tak uvidíme jak to bude sedět se šatama x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: možná je to fotkou, ale ten poslední mi příde, že tě škrtí...asi bych šla do červeného.no, ale uvidíš k šatům.
Odpovědět
právě, taky mi to tak přijde, že tě to škrtí a halvně já jsem pro jednoduchý věci, ale každýho věc, na živo to může vypadat jinak
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Mě se na tobě líbí ten poslední :) je decentní a velmi elegantní. Mladá paní hlavně přeji hodně štěstí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak je pri pondelku? Ja jeste nejsem uplne OK, ale horecku jsem uz nemela, tak jsem v praci. Ale je to fuska, mame nakazanej prescas a zitra od 6, dokud to nebude, no des. Blayni jedny pitomy... Jinak svatba bude tedy opravdu na Bykove :-) ale proste kdyz se clovek na neco zepta, tak nic nevi, i o dekoraci, chci si to kdyztak nakoupit sama, ale proste nevi, zda to je mozne, no prsote domluva na nic. Nikdo nic nevi a musi se ptat na schvaleni. Ale bude to dobre, jen jsem si chtela nakoupit neco na tom veletrhu, jestli se mi bude libit a nebude tak drahe. leni: to jsme na tom stejne....
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa a leni: to vás teda obdivuju, že při práci a ještě přípravě svatby chodíte do školy. já jsem dodělávala školu loni a svatbu bych ke všemu už nezvládla. radši jsme jí odložili. držím vám palečky, ať jde aspoň to učení na zkoušky samo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?