Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
mape: v pohodě, kdyby náhodou tak je tady ještě mám schovaný ;-) Ta cena je super, nám to na 60 lidí spočítali na těch 45 tis. :-| já vím dražší ale zase na druhou stranu co všechno v tom máme.... jo počkej ted koukám, že to máte celkem taky kolem 40 tis. viď. no ale myslím, že to je doost slušná cena, máte v tom i tvrdej a to my ne.
Odpovědět
Profilova fotka
vladiplzen:jj,myslela jsem u velkýho Tesca..Vůbec to na mě neudělalo dojem.. jinak to vypadá,že budeme mít fotografa z Nýřan,ale ještě jsem dostala kontakt na fotografku Janu Jurčovou v Praze a z fotek jsem teda celá pryč,takže bych jim klidně zaplatila i cestu,jestli budou mít můj termín volný.. Jinak nemáte tip na to květinářství nebo kde sehnat nějakou stuhu?Přemýšlela jsem,že dáme na auto možná jen stuhy..
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: hodím ti kontakt na super květinářku do IP, domluvíš se s ní na všem, co budete chtít, udělá vše
Odpovědět
Profilova fotka
čau, kde se flákáte?
Odpovědět
nazdárek, no já se flákám v práci a je nějaká honička :-|
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, tý jo, tady je nějak mrtvo, nic moc se tu neprobírá ani neřeší.... mape: tak na to, kolik tam budete mít lidí si myslím, že cena je dobrá ;-) holky, tak už se mi to nějak děsně blíží, přesně za měsíc....to bude něco :-D :-p :-N
Odpovědět
mikanek:jeee, další se to blíží mílovýma krokama ;-) to my pořád daleko, dneska akorát koukám na oznámka od Stloukalových, asi něco už objednám..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja mam desnej blazinec :-( monisek: no Bykov chce platit za vsechno, tak nevime, proste stejne musime cekat do pondelka a beda jak se neozvou, tak udelam bordel :-D pepik: Diky za fotecku, vypada to pekne, jsem to ukazovala milackovi a rikal, ze to nevypada spatne, ze se jeste domluvime, tak asi dneka hodime rec... Jo a nebo nam nabidli na radnici tady v Plzni, v 8:30 :-D jedinej volnej termin, to abych vubec nesla spat, to vubec. mape: mne se taky ta vase cena libi, mate v tom i tvrdej, tak to je dobre... je, a pak jsme po mikankovi na rade my... ja a pajmou. No to jsem na to zvedava.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a taky akorat koukam na Stloukalovi a chytam inspiraci... No kdyz jsi to napsala, tak jsem si je musela najit :-D
Odpovědět
gejsa: já už jsem jí chytla, nejdřív jsem chtěla nějaký precizní za nevím kolik, ale zjistila jsem, že to nemá cenu, takže vyberu klasik, na to že lidi, to pak založí, to nemá smysl, a miláčkovi se stejně líbí klasika. Ještě tam chci zavolat na ten doprodej, jako kolik jich mají, některý se mi líbí a za 15 kč to je paráda 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no prave ja bych taky chtela mit originalni a rikali jsme ze si udelame vlastni, ale neni na to cas, porad nekde litame a tak, tekze to je bida a milackovi se prave taly libi klasika, ale ja rikala, ze to zase nechci ja, no stejne u ni skoncime. Jak rikas Ty, stejne to kazdej zalozi.....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jen počkejte, ono vám to taky rychle uteče :-) já už se toho začínám docela děsit, aby všechno klaplo jak má.... začínám přemýšlet o všelijakejch prkotinkách. v neděli jsem dokopala přítele, aby si vzal oblek a zkoušeli jsme vázat kravatu a do kapsy od obleku dát kapesník. teď je docela problém nějaký po Plzni sehnat... :-N pak jsem zkoušeli, jak budeme u sebe stát při obřadu, jestli se zaháknu nebo se budeme držet za ruce...za chvíli budeme trénovat pusu.....docela začínáme být oba nervózní :-N gejsa: ty ranní termíny na radnici jsou šílený, to by mi zajímalo, kdo by chtěl vstávat takhle brzo a ještě pak vykrmovat všechny svatebčany od rána až do noci :-D
Odpovědět
Článek se načítá
gejsa: je to pravda a hlavně to taky vypadá hezky, myslím ta klasika, mrkni ke Komtese, ta má kalsiku a je moc hezký
Odpovědět
mika: bože, to se fakt dělají takový nácviky, to mojí drahou polovičku asi nedonutím :-D
Odpovědět
tak jsem teď spočítala oznámení, pozvánky ke stolu a na raut a ještě jmenovky na stůl od Stloukalů a když bych vzala všechno a nechala si i potisknout jmenovky, tak se vejdem do 1800 kč se vším všudy, tak to je paráda, o víkendu se domluvím s drahou polovičkou a asík už to objednám, ať je klídek :-) Jenom si říkám, jestli to není moc dopředu, když svatba je až 1.8.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: já když už jsem ho donutila oblíct oblek, tak jsem hned toho využila, abych věděla, jak budu u něj vypadat a pak jak se budeme držet.... :-D kupodivu si to mý šaškování nechal líbit ;-) oznamka klíďo objednej, kamarádka má svatbu v červnu a už má skoro měsíc taky oznamka doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: jj, utece to desne rychle, vzdyt to vidim ted, jsme si rikali pristi rok, no a najednou uz to je za 3 mesice a kousek, je to desny.... Tak vy takhle nacvicujete, to my to asi nechame na te situaci, protoze my uz mame vse uplne jinak nez si naplanujeme, tekze tomu nechame volnej prubeh.... vladi: jj, jsou pekne... a oznamka v klidu objednej, mate vse zarizene, tak proc ne... heh, my akorat budeme 1.8. odjizdet na dovcu :-)
Odpovědět
gejsa: už to tady propočítávám, dělám seznam a asi tak do týdne to objednám, ať mám klid a nehoním to na poslední chvíli. Schovaný je můžu mít doma :-) Hele ale s tím datume je to pěkný - to se já a taky Kotatkoz bude vdávat :-D si na nás vzpomeneš :-) mika: tak to je paráda, třeba toho mýho taky nějak ukecám, možná za příslib něčeho jiného si to nechá líbit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no ja jsem prave taky chtela mit oznameni doma a ted jsem rada, ze jsme je jeste nedelali a nenechali tisknout, kdyby nahodou se menilo misto a tak. Tak jsem pritelovu zdrzenlivost uvitala. Ted se pidime po prstynkach, jako uz vime jake a kde, ale kdyby nas nahodou jine jeste prastily do oka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to já jsem mu žádný příslib nedala, jenom jsem pěkně poprosila :-D (šlo mi o zkoučku kvůli kapesníčku, jestli se do saka bude hodit nebo ne), ale když jsem mu vázala kravatu, tak to byly nervy... když už se mi to povedlo, tak mi řek, že ten uzel tam takhle nechá.... jenže to mě z toho omývalo, že by takhle nechal zmuchlanou hedvábnou kravatu, to bych to jen tak nevyžehlila.... jinak když jsem ho pochválila, jak se mi v obleku líbí, tak pak už jsem si ho mohla vyfotit a aranžovala jsem se s nim u zrcadla :-D až bude čas, tak sem s ním hodím fotku :-)
Odpovědět
gejsa: tak zámek už nám snad nezmění, Manětín snad neprodají ne :-N a prstýnky, nám zatím padli do oka dvoje, jedny od Lukáše Rýdla a jedny otáčecí v Primose, tak uvidíme, obhlídneme oboje a pak se rozhodnem, jemi naprosto jasné, že totiž objevíme další a pak se budem dlouho rozhodovat, který to budou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no snad ne, me neco takoveho taky vubec nenapadlo, jsem si rikala, jak to vsechno klape... prstynky ma Rydl fakt krasny, to se musi nechat. Primosa je desne draha, predrazena, mam odtud prstynek a des. A otaceci? co to je? no prave, to hledani neni moc dobre, my zasli nahodou v Prachaticich do zlatnictvi, jsem se jen chtela optat co a jak no a uz jsme odchazeli, ze se nam libi, no a Ales mi rekl, ze uz jine nechce, ze je vezmmeme odtud, takze az pojedeme k nasim, tak to jisti, ted tam jedeme o vikendu, ale radeji to jeste nechame, kdyby se nahodou neco menilo, at nejsou problemy. A taky jsem zvedava na veletrh, bohuzel Kvetuse nebude a velke medi uz nema a pochybuje, ze bude mit, tak snad tam bude nekdo jinej s medama :-) chci je a moc. Kdyztak holt budeme muset na Prahu.
Odpovědět
gejsa: ty otáčecí jsou dělané dvou druhů zlata a vnitřní použek se dá otáčet, vypadá to hezky, ale uvidíme za kolik je budou mít. Ty méďové mě mrzí, ale jinak stopro vím, kde je mají v Praze.. Kdyby byl případ nouze ;-) Holky a teď mě napadlo, jak je to se zasedacím pořádkem, vím kde mají sedět rodiče, ale co pak ten zbytek??? mají pak být vedle svědkové či co? Já jsem z toho jelen =-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: aha, to zni zajimave...jj, Praha to jisti, kdyztak me navedes kam tam jit. My zasedaci poradek neresime, at si kazdej poseda jak chce, nechceme nikomu urcovat, ze bude sedet vedle toho nebo toho. ALe je to vec nazoru...
Odpovědět
gejsa: no to sice jo, jenže naši jak jsou rozvedení atd, myslím, že bude jednodušší to nějak upřesnit, aby bábinka neseděla na konci stolu a bratránkovo malej parchant vedle nás.. ]-( to bych jí musela pak něčím sejmout ;-) takže uděláme zasedací pořádek a bude to
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: aha, tak to jo, to my nastesti mame pribuzny rozumny, navic tam bude na hostinu jen nejblizsi rodina, ale taky jsou Alesovo rodice rozvedeny, ale nastesti spolu vychazeji dobre, tak se toho nebojim. Ale ve vasem pripade bych zasedak urcite udelala.
Odpovědět
už jsem tady na to koukala, tak snad to nějak vyjde, doufám, že jo.. jsem na to dost zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
tak zasedací pořádek jsme taky řešili, po zkušenosti ze ségry svatby, kde se smráďata (neteře a synovci) od švagra nahrnuli hned vedle našich a my jsme museli sedět úplně na druhym konci, tak se něčemu odbodnému chci vyvarovat... rodiče šoupnu hned vedle nás, ale pak to u přítele proložim s babičkama a současnými partnery jeho rodičů. hlavně ale nevím, jak to namixovat, protože na jeho straně mi vychází více lidí než u nás... na večer, kdy dorazí i kamarádi už jmenovky řešit nebudu, to si myslím, že si každý sedne, kde bude místo a snad bude probíhat nějaká konverzace.... :-D
Odpovědět
mikanek: já neřeším kdo je z jaké rodiny, prostě to nějak promixuju, aby to bylo fajn. Máš pravdu s těma smráďatama - pak si to ani neužiješ a hlavní lidi z rodiny sedí někde vzádu, no děs běs.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: podle etikety, by rodiče manžela měli sedět na tvý straně a naopak, pak světci, sourozenci, babičky a tetičky a ten zbytek. mě to taky vycházelo asimetricky, tak to vypadá, že budem mít podle etikety jen čelo a pak podle věku , aby měli společný téma a obě rodiny se dobře seznámili :-) gejsa: musím tě ale varovat, ty židle a stůl sme si tam připravovali sami, ale měli sme oslavu v tej chatce, takže když se domluvíte se správcem, tak by ste si to vyndali od tamtud. tenkrát sme paltili za nájem kolem 1000, ale to v tom byla plynová bomba :-) .a okolní travičku přijeli uklidit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?