Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
no teda, šup tam s nima ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no tak tam jsou :-)
Odpovědět
gejsa: máš náádherné šaty, opravdu. Vlečka je boží :-) no prostě princezna, jak já říkám.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: Podívej na net-Lipovka hotel u Plzně, doporučil nám to tam fotograf, včera jsme tam zajeli, dnes jsem volala do všerub a zamluvila termín.Nechtějí ani nic za pronájem, tak ještě něco ušetříme a ty fotky tam fak krásný. zelva: Vítám, prý sedmé nebe je fajn
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: diky moc :-))) pajmou: a to delaji obrady primo tam a nebo ve Vserubech? Uz jsem prave koukala a je to moc hezke, ale nikde neni ani slovo o obradu. A ceny jsou mnohem priznivejsi :-) jen jestli maji jeste volno na nas termin....
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: tý jo, moc ti to sluší na fotečkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: diky.... jo a ty prvni satky, co tam jsou, tak ty ma Pepik :-)
Odpovědět
fakt jo :-) no tak to je paráda. Moje mami se divila, že čekala, něco moderního krátkýho atd a já že jdu a la princezna :-D jsem si řekla, že aspoň jednou ;-) doma už si chladím bednu šáňa a večer si dám asi první lahvinku :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasny, musime byt poradny koceny :-) Mnam, bublinky, ty mam moc rada.
Odpovědět
gejsa: jj, bublinky jsou ňam ňam, takže si s chutí večír dám 8-) myslím, že to je zasloužený, poslední dobou je to nějaké hodně hektické... ale aspon důležité věci jsou hotové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, a dej si pekne do nosu :-))) No to my taky meli vse dulezite a ted je takovej velkej zbytecnej problem. no a jsem z toho pekne na prasky...
Odpovědět
Profilova fotka
zelva: kolik budete mít lidí?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: Sluší ti to skoro jako mě :))))) vypadáš moc hezky, já být chlap :))))) gejsa:Zajeli jsme tam vyjednat volný termín, mají opravdu narvaný soboty celý červen-červenec plný volno jen 29.8. tak máme pátek, ten je taky fajn, tzn.že pátek 12.6.by byl pro vás ještě volný
Odpovědět
pajmou: ooo díky za chválu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: aha, tak to cucim. ale co se da cekat, koncem unora neco shanej.... Doma se domluvime a kdyztak tam zavolam. a jako ja se Te nelibim ci co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženské tak dnes jsme vyzvedli prstýnky, jsou nádherné, zkusím foto, jen je máme tak široké,že je mám skoro přes celý článek vladi a gejsa: šaty jsou super moc vám oběma sluší
Odpovědět
Profilova fotka
map. pěknej prsten :-D
Odpovědět
mape: tak tomu se říká pořádnej presten, ale vypadá moc hezky. Tak hlavně ať vám přinese štěstí (tfuj tfuj tfuj) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: mne se prstynky taky moc libi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady se dneska vůbec nic neděje :)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si to rikam, asi nikdo nema cas...
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: a jak to vyresila ta Tva spoluzacka, co mela mit svatbu taky na Bykove? vyckavaji a nebo maji neco jineho?
Odpovědět
Profilova fotka
Zamluvili radnici... Ví prosím někdo kde seženu helium na nafouknutí balónků?
Odpovědět
Profilova fotka
Jako v Tremosne, jo? To taky nechavame jako hodne velkou nouzovku a pak asi do Plas do Rudolfa II. Tam se nam to libi a skvele to vari. Ale porad verim, ze kdyby nevysel Bykov, tak se najde pripadne neco jineho. Ale proste chci Bykov :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne v Plzni.Plasy jsou hezké, ale pro nás už moc z ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo. Jeste se vse uvidi, jak to bude.
Odpovědět
holky koukali jste na tu svatburoku? je to v hotelu Angelo, naproti Prazdroji a když se registruješ, tak jí tam můžeš vyhrát se svším všudy, ale musela by být na datum 4.4.2009,t ak jsem se ani neregistrovala, ale mohla by to být sranda :-D Prej zajistí všechno. Jo a bude tam i nějaký malý veletrh, jsem pochopila... zkouším to najít na webu, tak uvidíme. Pajmou: nejlepší je, si to helium objednat na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Víš něco o tom heliu??
Odpovědět
tak má být opravdu 1. svatební veletrh v Plzni v hotelu Angelo, datum konání je od 3-4.4.2009 :-) tak to se půjdem mrknout ne?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak hledej, hledej :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?