Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: taky bych hledala na netu..... http://www.zbozi.cz/?q=helium%20do%20...
Odpovědět
tak co půjdem se mrknout na ten veletrh, co tady vytvoří v Plzni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a uz jsi o tom neco nasla? a kdy to je a tak? Treba tam budou mit medi, takze byhc se sla urco mrknout, pokud budu mit volno.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jo uz to vidim, ono mi to skocilo hned pryc.... no ja bych sla. Ale mapemo a mikankovi to uz bude prd platne....
Odpovědět
to máš recht, ale mikanek by se měl registrovat, ve stejný den bude ta svatbu roku, tak by to měli přijednom :-)))) uvidíme co tam bude, ale na kukačku bych zašla, mě to volala kámoška, takže se tam stopro půjdu mrknout, člověk nikdy neví, na co tam narazí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, s tim souhlasim..... mela by se registrovat. tak o tom jeste najdeme nejake info, tak dej vedet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný...
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, máš možnost sehnat i zelenou a běžovou čelenku, vypadá to jako perličky?
Odpovědět
pajmou: ty hele musím se tady podívat, ne všechno máme, a to bys chtěla pro malou? nebo pro sebe? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že tu vymýšlíte, že se zajdete mrknout na ten svatební veletrh, já když jsme projížděli kolem, tak jsem říkala, že mě už to bude prd platný.... ]-( ale zajímá mi, o co jde v tý svatbě roku, zkusim něco vyzjistit na netu.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: jj, to zjisti a bylo by to docela dobre, kdyby to vyslo. Jsem nevedela, ze v Angelu neco je, ja uz kolem nejezdim, tak nic nevim a zadne info na netu jsem nenasla :-(((
Odpovědět
mikanek: dej se tři wečka a svatba roku tečka cz a máš hned formulář :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak na netu jsem se svatebním veletrhem nepochodila, ale zkusím ty stránky svatba roku ;-) jdu hned na to.....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jsem taky nenasla ten svatebni nveletrh, ale fakt bych se tam sla podivat :-) zjistime blizsi info a pujdeme...
Odpovědět
jj, určitě se někde něco objeví, je to za měsíc a něco, takže ještě určo bude někde nějaká reklama a najdem to
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si to přečetla a výhra zní lákavě, ale už tak moc mi neláká to, že bysme někde poskytovali rozhovory do rádia a nechali se fotit při obřadu bůhví kým..... :-N doma to nadhodím a uvidím, ale vidím to dost skepticky. naši se děsí jen radnice, že budou středem zájmu před rodinou a známými a takhle by to s nima asi kleplo.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heh, no nedivim se. Ale bylo by to fajn, ze by to zatahli....
Odpovědět
jo taky by to bylo fajn, jenže mít svatbu přesně 4.4 to bysme nechtěli a pak jak říkáš, všude ty čumilové a fotky budou posktytovat všude možně. ... Ale výhra není špatná...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, kdyby byla výhra, kterou si člověk může vybrat kdykoliv bude chtít, tak sem s tim.... ale takhle mi to přijde hrozně hektický.... hlavně budu mít na svatbě co dělat sama se sebou, abych tam neudělala ostudu před rodinou a takhle bych byla středem zájmu pro dalších x lidí. to bych byla rudá až na patách a nevymáčkla bych ze sebe ani to ano :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
datum je úplně přesnej jako budeme mít na radnici.... 4.4. ve 14 hod.... to je pro mě úplně ten nejmenší problém ;-)
Odpovědět
to víme, proto jsme ti s holkama říkali, že to je akorát pro tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: jj, to mas pravdu, taky bych se toho bala. vyhra super, ale asi bych do toho nesla. Vsak draha polovicka Ti rekne to same 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten by určitě výhru bral. to zaplacení veškerých výdajů, ale na to ostatní si myslím, že je ještě horší než já.... ten by ten všechen zájem nevydejchal :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak jsem to myslela, kdo by vyhru nebral :-) ale to by opravdu bylo lidi okolo a fotky vsude mozne. Ne, to ne :-)
Odpovědět
holky tak si po práci frčím koupit botky do deichmana :-) už jako na svatbu. Měli tam boží balerínky, tak do nich jdu. Nebo myslíte, že to je blbý??? jsou bílý a boky až dopředu protkávané 3 řadama bílou saténkou a ve předu je malinká mašlička taky z bílého saténu.. Podpatky mít nemůžu, měla bych krátký šaty, a tohle by bylo dvě v jednom - dlouhé šaty a ještě by mě nebolely nohy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: proč by byly blbý? kamarádka taky měla balerínky, nemohla mít vysoký podpatky kvůli malýmu ženichovi... já bych taky do nich šla, ale já jsem naopak nechtěla být vedle ženicha moc prťavá :-D
Odpovědět
takže jo, jedu tam a jdu do nich. Doufám, že je ještě budou mít, stejně budou většinou vidět jenom špičky... a na hostině bych se přezouvala, takže to takhle bude jednodušší 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Taky mám botky u deichmana a dle popisu mám ty samé, takové spíš šampaň ne bílé:)Jednu pro mě a druhou pro družičku, pokud budou :)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: neni to vubec blbe... ja ppremyslim, ze bych si nebrala tyhle co jsem si koupila, z emaji podpatek a koupila bych si prave baleriny aby me nebolely nohy... Je to praktictejsi. Hned sem pak dej fotecku :-)
Odpovědět
pajmo: no já tam koukala minulý týden na čistě bílé, stáli asi 449,- takže i kdybych je nevzala na svatbu, tak je stopro unosím přes léto. Frčím tam z práce, takže když to stihnu abudou je mít, tak hodím večír foto na web :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?