Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže nahoře v restauraci jo?
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou, brácha říkal, že dole to má jinej název tak asi nahoře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasno v restauračce
Odpovědět
Profilova fotka
Cau zensky, tak jak jste to vceera zvladly? Myslela jsem na vas..... my vcera koupili telku....Takze super...
Odpovědět
Profilova fotka
bylo to fajn, ale utekli sme v jedenáct, tak mape zůstala jako jediná nevěsta
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to byla zase akce, alespoň jsme se lépe poznali :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobre, ze jste si to uzily....
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek tak doufám, že jste se bavili, já jsem to zabalila v jednu,ale holky ještě pokračovali,tak se musím zeptat do kolika vydželi tak to mám za sebou, už je to opravdu blízko, když už mám za sebou i rozlučku pajmou a sad: dnes jsem pískala na píšťalku a vy nikde, pokousal mě |-|
Odpovědět
ahooj, holky tak povídejte přehánějte jaký to včera bylo??? Já plesala do tří do rána a pak konečná a útlum a honem domů Mape: tak už to máš za sebou vid, a za chvíli do toho praštíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo to úžasné...fotky poví své :) ale moc jste nám chyběli
Odpovědět
Profilova fotka
holky fotky :-D díky moc všem, které se zúčastnili a ty které nebyli přišli o kávu a vínko :-p vladi:a je to za mnou,holkám jsem říkala,že když jsem včera vyšla v šest z baráku,tak mi teprve došlo,že jdu na rozlučku a byl to zvláštní pocit
Odpovědět
teda vás se ale sešlo, tak to je paráda. Musíme to zase ještě zopakovat ;-) teda jako normál kafe, další rozlučka bude asi za dýl :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Další bude za měsíc v dubnu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si musím pospíšit se špitálem a rozhejbáváním, aby mi to neuniklo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já Vás prostě nestíhám :-) Ještě jsem nemrkla na fotky, tak jsem zvědavá. Nebude někdo z vás náhodou na plese teď 28.2- reprezentační SPŠE??? Jinak už asi nejsem plesový typ. Já už mám zamluvené šatičky- nakonec v Nathalii a pak jsou tam jedny do kterých možná dohubnu :-D Nejvíc mě sejří, že už je zs skoro pondělí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pajmou: toho foťáka jsem chtěla já- díky za tip. Budeš si teda šatičky nechávat šít, nebo pučovat? A máte taky moc hezký oznámení ;-) Vladi: Když já z těch fotek bižu nic nevidím |-| Bůůůůů.... Rozlučka se evidentně fakt povidla- Tak to máš Moni dobře zapitý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko ;-) rozlučka mape byla fajn a fotečky jsou moc pěkný :-D další slezina bude na mape svatbě 14. března a pak ještě před mojí svatbou, jestli se něco stihne do dubna... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monisek:Ahojky šaty už budu mít příští týden ušitý, celkem 3 týdny a cena 1810,-látka 1500,-ušití, takže super. gejsa:Býkov jsme vdali a přesouváme se do lipovky, je to tam moc hezký, včera jsme tam byli, dnes zavolam na úřad a sned to bude ok. Jen se posuneme na 19.6. :)
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem to včera rozštípla a zamluvila šaty v Adině, přeci jenom mi sedly nejlíp. Hodím sem potom fotky. Nějak ten víkend utekl, ještě jsem si ani neodpočinula a už zase makám... Monisek: tak mi pisni mailovku, to pošlu mailem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, fotky super, jiste jste si to dobre uzily.... vladi: to je dobre, ze je mas zamluvene, jsou fkt krasny. pajmou: lipovka? Co to? posles mi odkaz a kde tam oddavaji a tak? a nebo jen staci odkaz a zbytek zjistim. Taky koukame po necem jinem, ale proste nic se nam nezamlouva tak jako Bykov a hlavne moc toho uz volneho neni, takze fakt nevime jak to udelat.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to je fajn, že už máš šatky zamluvené ;-) a jaký byl maturák? pak jsem hoď fotečky, jak si povídala o těch druhých šatičkách.... :-)
Odpovědět
Ahojky holky, jsem tak nevěsta z Plzně, prosím můžete mi poradit nějakou restaturaci na hostinu? Díky moci
Odpovědět
tak jsem přihodila ty moje vítězné do alba a dala jsem tam ještě jednu, kde je neteř v těch co mi nabízejí v Nikkol, akorát barva bude naopak -bílá s šampaň ozdobama... Nechtěla jsem aby někdo srovnával a neměli vlečku, takže proto ta Adina. I když možná si je aspoň zkusím, abych věděla jak bych vypadala ;-) Ale byla jsem mile překvapena, že když mám na sobě velikost 46, že to nevypadá tak strašně :-) pajmou+gejsa: Lipovka je moc hezká, ani jsem nevěděla, že tam dělají i obřady.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: fotky s šaty jsou krásné, udělala si dobře, tyhle ti sedí nejvíc ;-) tý jo, ty šaty na neteři dobrýýý ;-) no jo, to jsou ty extra hubený, těm sluší všechno.....
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ja prave vubec nevim ze tam je ta moznost, proto jsem se ptala pajmou, aby mi s tim taky pomohla.... Jdu Ti do albicka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: udelala jsi dobre. ty z Adiny Ti slusi a jak jsi spravne psala, maji vlecku.... jsou pekne a sednou TI a to je moc dulezite.
Odpovědět
gejsa: tak děkuju, já jsem z nich nadšená. Volány a nic takovýho jsem mít nemohla a tyhle prostě seděly a to bylo pro mě hlavní, že jsem se v nich cítala moc dobře a hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ja jsem vybirala napprosto stejne. A jsem fakt spokojena, ze jsem nebrala jine, ktere mi az tak nesedly...
Odpovědět
jj, to je asi nejdůležitější, mám v tom být celý den a chci si to užít, takže to musí být i pohodlné. A jaký máš ty? jsem projela albík a nikde nic, koukej se pochlubit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja mam takovy hezky :-D tak ja se podivam jestli je mam na netu a dodam je tam :-) uz jsem je prave stahla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?