Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, tak to je fajn :-) Já jsem z nepomuku, k Plzni čichám poměrně často :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anoli: z Nepomuka znám docela dost lidí, to není daleko od Plzně. zrovna v sobotu jsme tam byli na návštěvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: ja prave taky budu muset vyrazit na nehtiky, mam to naplanovane na brezen, max. duben, to by tak mohlo byt akorat, nez si taky zvyknu. Jen nevim kam. Porad jen slysim od holek, tam nechod, tam to je drahy, no ale nikdo nedoporuci..... anoli:jen tady bud s nami :-)
Odpovědět
holky, včera jsem řešila jak to jako uděláme s výslužkama a já že je jako moc nechci. Normálně moje máma splašila nějaký svoje kolegyně a ve 3 nám budou péc koláče, koláčky a nějaký ty malý dortíčky či co... už se na to těší, tak jsem řekla, že jim to brát nebudu :-D tak snad to nebudu muset nahánět a budu mít o starost míň 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladiplzen: mě už slíbila babi, že upeče koláčky, koláče a nějaký cukroví, mami dorty krome hlavního, toho pravděpodobně upeče jedna známá, já chci upéct nějaké cukroví, tak snad to proběhne bez problémů. Já bych výslužky klíďo oželila, ale to by babi nepřežila.. Vždyť když se vdávala ta a ta, tak nám taky dali výslužku.. No děs..
Odpovědět
anoli: tak to jsme na tom úplně stejně, jsem to řekla před mámou a to jsem to chytla. Prý že se to sluší a já nevím co ještě. Jsem řekla, proč ne, ale já to nepeču. Takže to domluvila takhle. Akorát ten hlavní upeče asi známá, mamka to domlouvá, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
holky toje v prdeli, ted mi volali z Bykova, ze v polovine brezna konci provoz a ze nevi co bude, ze to zkoupil nejakej Helmut a ze pokud chceme vse zachovat, at si zavolame v polovine brezna a domluvime se primo s majitelem. A kdyz jsem rikala, ze jako mi muze v klidu rici, ze nam to rusi, tak co jako budeme delat, tak jen rikala, ze i to je mozne. A kdo vi jake bude mit ceny a tak. Nabidla nam moznost pivovaru u Saskeho mostu, ze tam bude personal Bykova a ze by jsme se i domluvili a obrad na radnici-jenze na to uz je ted si myslim trosku pozde domlouvat radnici na nas termin a nejsme jediny kdo tam mel rezervacku. Ach jo, ja proste nevim, co delat. Nevite kde jinde jde jeste svatba nekde venku? Nevim co delat... pajmou: jak to udelate vy???
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: ty jo, to je blbý, Vím, že na Zámku ve Lnářích se oddává i v zámecké zahradě, ale to ž je od Vás dost daleko. Ale je to tam pěkný..
Odpovědět
gejsa: vím že na Manětíně nabízejí obřad taky venku a není to tam špatné, park mají nádherný. A nebo potom tady v Plzni v relaxační zahradě a nebo jsem zažila i svatbu v ZOO v botanický zahradě. Teda ale to je přístup přímo na hov..., máš to zamluvený a pak to takhle někdo zruší. To nechápu, kdyby řekli, že už neberou rezervace a dojedou jenom zamluvený termíny,ale takhle to je vážně na ránu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no vis, ja pochazim z jiznich Cech, tak by to i slo.... Ale proste ja ted nevim, vse tak klapalo a ted se to s prominutim posere...
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: když o tom tak přemýšlím, tak si nemyslím, že Vám tu svatbu zruší, vždyť z Vás budou mít nemalé peníze.. Telefon na toho němce nemáš? Nebo mail? Že by ses s ním domluvila hned.. Já čekat do března, tak se zblázním..
Odpovědět
Profilova fotka
anoli: no prave, ze na nej nic nemam, to bych mu hned volala. Ale proste mi nedali nic.... ACh jo.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gejša: to se fakt nedivím. My to původně chtěli ve Lnářích, ale já to zařizovala už někdy v říjnu a tenkrát mi řekli, že se bude měnit provozovatel, takže je dost možný, že svatby na zámku nebudou.. Ale teď vím, že oddávají, koukni kdyztak na lnare.cz, tam by možná mohli mít termíny..
Odpovědět
gejsa: a co takhle zavolat jim zpět, že na něj chceš kontakt. Pokud jsou rozumní, tak ti ho dají, aby ses s ním domluvila. Já bych taky nechtěla v březnu zjištovat jestli na svatbu v červnu bude místo...
Odpovědět
Profilova fotka
ja si myslim, ze to vse ponechaji, ale proste mam z toho strach, bude tam novej a kdo vi co to bude zac, nas bude chtit oskkubat, nebo co ja vim. A s temahle bylo tak fajn jednani a ted mi zavolaji tohle. Ach jo.... Pajmou ma stejny problem, tak nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: tak to koukám, že budou takovýhle změny na Býkově, vždyť takhle to tam klapalo všechno dobře... :-| já být tebou, tak z nich zkusím vymámit kontakt a když ne, hledala bych jinou alternativu, když od nich odejde personál, kdo ví, jaký to tam pak bude...jestli to pak nebude nakonec jenom pro Němce.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim si, ze to uz davno museli vedet, i kdyz jsme tam byli v tom zari, protoze kupec se nenajde ze dne na den na takovy objekt... Takze takovej podraz na nas bych rekla.... Jako to je hezky, ze tam chce zachovat vsechny akce, ale za jakych podminek? To je sila...
Odpovědět
holky mají pravdu, aby pak nechtěli vyrejžovat a nebylo to dvakrát tak drahé. Já bych si jako první bojový úkol dala vyzjistit kontakt, zkusila se s nima domluvit a když nic, tak bych hledala jinou alternativu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslim, že o tom museli vědět, že tam budou měnit majitele... když jsem volala taky na jednu alternativu na Nebílovi, tak mi to řekli na rovinu, že neví, jak to tam bude....
Odpovědět
Profilova fotka
Ch jo, holky, je to na prd...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, třeba to dopadne dobře.....
Odpovědět
Profilova fotka
doufam.... vladi, Tobe napisu vecer na mail co a jak.... Ale urco neco vezmu. Jeste se domluvim s milackem, co by se mu libilo a tak...
Odpovědět
gejsa: neboj, třeba to bude dobrý, zatím bych se nestresovala a snažila se sehnat kontakt, až potom bych házela flinut do žita. Jak říká můj kamarád: "Nestahuj kalhoty, brod je ještě daleko" x-) písni mi na mail, co by se líbilo a já to zařídím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja ty kalhoty teda jeste necham vytazeny.... dekuju, jsi poklad...
Odpovědět
gejsa: no vidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
takhle je to lepší, musíme bejt aspoň trochu optimisti 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale je to lepsi jen kvuli vam. Jsem myslela, ze budu muset jit z prace domu, jsem se na nic jineho nedokazala soustredit. Dekuju vam moc, jsem rada, ze vas mam...
Odpovědět
neboooj, fšeckno dobře dopadne. A od toho jsme přece tady ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jste zlatyyyyyyy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?