Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
mika:neboooj, vážně nás poznáš, zase tolik lidí tam nebejvá a ke všemu budem mít největší stůl :-) kdyby něco, jsem vysoká, silnější, dlouhý vlasý a budu určo sedět s cigárkem a kávičkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vsak my to zvladneme, ze mikanku :-) jsme holky sikovny...
Odpovědět
jee, holky doufám, že nejste zapřísálhlý nekuřačky, já že mi statečně kouříme, teda zjistila jsem, že skoro všechny, viďte holky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt, jo? I vy jedny, ja jsem odnaucenej kurak.... Ale ja vam to preju, kolikrat mam takovou chut na cigarko a nebo dobrej doutnicek, mnam, to byla vzdy basta....
Odpovědět
Profilova fotka
no jo budem to částečně kuřácký kroužek mika,gejsa:mě taky poznáte,stejná jako na foto,ale myslím si,že nás nikdo nepřehlédne,takovou slepičárnu si myslím,že tam ještě neměli holky,už mám doma vývazky,lístečky a mini růžičky,super jo a mám to za pár uf,pěkně to uteklo
Odpovědět
gejsa: je a my tě tam budem takhle lákat :-N
Odpovědět
mape:no to jo, letí to jako blázen, ale zase je to hezkej pocit ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hezkej pocit nevím,spíš mám něco jako strach,ale z čeho to nevím,vždycky,když si vzpomenu na 14.3. tak mě polije horko a zároveň je mi zima a mám takové ty letedla v břiše
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to tady, ve čtvrtek musím do práce. Zrovna mi volala kolegyně. Nevíte někdo o šikovné servírce která shání práci?
Odpovědět
Profilova fotka
mape: to verim, desne to leti nam vsem..... Je, Ty se mas, to ja ted nevim vubec nic, s pajmou zjistujeme co a jak a nejlepe shanime kontakt na toho noveho majitele.... Chtelo by to najit nejakou nevestu, co to tam bude mit jeste pred nama. Takhle bude mit pajmou vyhodu, poukd to tam budeme mit. A rozhodli jsme se, ze asi pockame, chceme to pravdu tam... Krasnej je altanek ve Zbiroze, ale je to daleko a hlavne i hoodne drazsi... vladi: ale ja se nenecham, zvladnu odolat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky sem myslela, že bych se pak na mapeme šla mrknout, ale nevím jak na tom budu, to už bych měla být po operaci a po schodech mi to asi ještě nepude :-|
Odpovědět
komtesa:neříkej, že nejdeš :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
děvčata jste srdečně zvány na mrkačku,pak vám to oplatím
Odpovědět
Profilova fotka
vladi sere mi to, ale je to tak. Nemůžu v tom kolegyni nechat.Máme tam akci rádia kiss S Vejvoďákem v čele, nějakejch 60-90 lidí a zůstala by na to sama s brigádnicí.
Odpovědět
Profilova fotka
Na mrkačku, ale jdu. To si nenechám ujít. Jedině, že byste to v ten čtvrtek protáhli a já za vámi dorazím.
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: má na tebe někdo číslo, že by sme teda písli, jak to vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi:Písnu ti ho na ip.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem byla s pajmou na obede, je to velice sympaticka (jeste chvili) slecna :-) To teda bude ve ctvrtek drbarna...
Odpovědět
komtesa: no počkej, to to Vejvoďákovi vytmavím, že tě takhle zdržujou :-D a ještě ke všemu z takové důležité události ale třeba se tam zdržíme a stihneš nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi mi povídej, mám teď zkaženej den. Zatím se loučím, půjdu s pesanem na procházku a snad se mi zlepší nálada. papa zítra.
Odpovědět
holky, tak teď musím vychválit toho mýho, koupili jsme domácí pekárnu a dneska byla premiéra, přítel pekl doma a sám, celozrný chleba, přivezl mi ho do práce, to je úplná paráda a lahoda, fakt výborná věc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Tak to mas sikulu :-) Dobrou chutku...
Odpovědět
už si tady mlaskám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je spravne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak svatby na Bývově v nejbližší době nebudou, snad dáme na srazu něco dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: pockej, pockej, mas jeste nejake novinky???
Odpovědět
Profilova fotka
cigárka mi nevadí, to už musím mít hodně dobrou náladu, abych si dala taky ;-) gejsa: to jsem ráda, že nebudu sama, co vyráží na kafíčko poprvý :-D vladi: taky jsem slyšela samou chválu na domácí pekárnu, no kdyby to byl svatební dar, vůbec bych se nezlobila, ale určitě, když něco dostanem, tak to budou nějaký pitominky (jak to tak znám) :-)
Odpovědět
mika:jj, vřele doporučuju, je to vážně bašta ;-) pajmou: to už jsi zjistila o Býkově tak strašné zprávy? :-| Holky nebojte, my vám tady něco seženem a ve čt probereme možnosti, když to bude tak špatné
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:žádné novinky, nejspíš se rozhodneme pro tu Dýšinou Býkovský statek se přebírá majitel a neví se zda bude pokračovat ve svatbách, nechala jsem si tedy vyplatit zálohu zpět a najdeme si náhradní variantu.Pokud bude Býkov, tak se to dovíme až v polovině března. mikanek:taky jdu poprvé
Odpovědět
Profilova fotka
kazdymu reknou neco jinyho, at jdou nekam. A nam se to tam tak libilo :-( :-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?