Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super :-) na pradylko se tam zajdu podivat a kdyztak se hned na kavicce pochlubim....
Odpovědět
no vidíš, tak se to dělá :-D já se ještě možná cestou zajdu zeptat na punčochy, měli jim přijít dlouhý a měli tam úplně božský, tak se uvidí a možná se taky pochlubím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, sháním pěkné svatební boty a nějak se mi nedaří, nemáte pro mě nějaký tip, kde v Plzni seženu bílé botky?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no to ja se taky musim podivat po nejake bizu.... a puncochy samozrejme taky a podvazecek :-))) ono se rekne, ze uz se toho ma hodne, ale takove ty detaily na to se ani nepomysli, je to fuska. A to vubec nemluvim o dekoraci. anoli: musis se pidit po obchudkach, taky jsem mela problemy, protoze i Bata me zklamal. Ale pokud chces na podpatku, na jehle, tak zkus toho Batu, to jsem ja nechtela, tak jsem tam neuspela. Ale jinak fakt zkouset a zkouset.
Odpovědět
gejsa: a jakou bižu bys chtěla? mám nějaký zásoby v práci, bych ti kdyžtak vzala, mám štrasovku atd. spíš ty jemnější typy... kdyžtak mi dej maila, ti pošlu nějakou fotku, co tu můžu najít ;-) anoli: ted jsem viděla i hezký bílý botky na locháči v hypernově, je tam lacinka nebo jak se ta obuv jmenuje a měli krásný bílý s vykrojenou špičkou, na vysokém podpatku a jinak plná bota. Jinde jsem zatím moc neviděla, jo vlastně ještě u deichmana měli balerínky, ale neutším co bys ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: mas v ip :-) diky moc.
Odpovědět
tak jsem ti hodila něco do mailu, se mrkni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Diky moc, poradn ena to kouknu doma, ale hned me tam par zaujalo, tak uvidime :-)
Odpovědět
no vidíš, tak třeba aspoň trochu pomůžu ;-) si vyber, označ na obrázku a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženský tak dnes mi volala paní Fischerová,že máme hotové snubáky,hurá a cena si maslím,že super jsou 6mm široké,dvě zlata vyšli nás na 7990,- , pak mi přišla potvrzená objednávka na lístky a vývazky,tak to přijde do tří dnů a včera jsem si dělala nehty a zkoušela,už nějaké na svatbu,když to půjde hodím do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jasny :-) mape: to si nehty delas sama? To mas muj obdiv, sikula... urcite hod do albicka, jsem zvedava. Za prstynky to je nadherna cena, tesim se na fotecky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych nejradši kulatější pičku, podpatek malý, do 5cm, plnou špičku.. U Deichmanna jsem byla a tam se mi líbily jedny, ale neměli moji velikost. V Humanicu se mi zase jedny pěkné vyzouvaly :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
oprava: kulatější špičku :-)
Odpovědět
mape: taky jsem zvědavá na fotečky prstýnků, aspoň chytnem inspiraci, nám se totiž zatim líbili jenom u Lukáše Rýdla v Praze... radši bych to zařizovala v Plzni. A s nehtama - to seš vážně šikovná, do takových věcí já se pouštět nemůžu, páč by to špatně dopadlo :-D anoli: tak to ti nevím, a neptala ses v salonech, tam je taky prodávají
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam máte foto nehťáků, fotka nic moc,ale kdo bude na kávě a když mi to vyjde tak případně ukážu gejsa: no jo nehty si dělám komplet sama
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Rydl ma opravdu pekne, taky chytam inspirace. Mape mi prave doporucovala toho Fisera, ze tam prave ani nejsou drahy a ma pravdu, Musim to okouknout...
Odpovědět
Profilova fotka
no cena za prstýnky super....my si je asi necháme dělat na zakázku v Tlučný, brácha je má taky od něj, a vyšli mu kolem 6000. koukám to bude obr slezina, aby sme se do kavárničky vůbec vešli :-)
Odpovědět
mape: nehtíky jsou super, máš výhodu, že si je můžeš udělat sama, já doufám, že mě spasí kamarádka :-N jo prstýnky pořád nevíme, možná zkusím vzít fotku sem k Fiserovi a zeptám se na kolik by vyšli a jestli by je vůbec udělali, chceme celkem dost jednoduchý, máme je v albu, půlka bílý zlato a půlka žlutý, já s kamínkem a Pája bez. Pepík: a kde v Tlučný dělají prstýnky??? to slyším poprvé :-) A slezina bude super, stavím se v té kavárně a doufám, že nám nějak sešoupnou stolečky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, tak ve čtvrtek to snad klapne a dorazím a možná i si dám vínko. :-) Když ten můj bude svolný odvézt miláčka tam i zpět. Anoli vítám to byla doba. Stavíš se také ve čtvrtek na kávu?
Odpovědět
no super, nás tam ale vážně bude dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:popadni foto a odnes to k fischerovi,řekne jestli je to reálné, my máme žluté zlato a uprostřed bílé a na obrázku byl ten bílý proužek vystouplý,ale paní mi doporučila na moje prsty bílý zapuštěný do žlutého,že by mi to vadilo,tak máme žluté od bílého oddělené slabou rýhou,jsem zvědavá jak se povedli,už se těším
Odpovědět
mape: mrkni do alba, jsou to buď ty třetí nebo čtvrtý v druhý řadě fotek. A Fischer je u Kauflandu? nebo ještě někde jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, myslím že je to ul. v rybníčkách, kousíček od konečný 55. teta si tam nechala dělat i naušnice a prstýnek a super.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:myslím si,že by neměl být problém,max vám doporučí jak by to šlo jinak,jojo je u kauflandu
Odpovědět
Profilova fotka
valdi:co šaty nebyla jsi se koukat na ty s červenou
Odpovědět
ty hele máme honičku, takže nebyla, ale zítra jdu s holkama do Zbrojnický a v sobotu jedeme do Prahy na svatební veletrh, takže to okouknu tam a pokud to vyjde, tak se ještě stavím v Kleinodu na Chodově 8-) Zatím pořád hrají prim ty z té Adiny pepik. webovky asi nemají co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
i.komtesa: taky zdravím :-) To víš, nejsem přímo plzeňská, tak tu vlastně nemám co dělat :-(
Odpovědět
anoli: to je jedno, nee. To berem, že kdu čuchne jenom trochu k plzni, tak patří k nám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: mas recht....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, tady to zase pro změnu žije :-D Zlatnictví Fišer, taky můžu doporučit, nám už se tam prstýnky dělají. rozpočet jsme měli na 8tis., ale ještě jsme doma našli nějaké zbytky zlata, tak jsme to tam nechali na výměnu (vzali to jako materiál) a cena se nám teď pohybuje okolo 4tis. během února bychom je měli mít hotové, už se moc těšíme ;-) mape: nehtíky máš moc pěkné, to já jsem byla v pátek poprvé na gelových nehtech a pomalu si zvykám na delší drápy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?