Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vevi, jé, ty máš v albu naše prstýnky :-D , ale nehty jsm nenašla. Já chci francii a zdobení. Mizím domů, papa zítra
Odpovědět
marketas1 ale ty co máš v galerce jsou nádherný.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) díky moc moc moc :-) jen vás chci pozdravit a mizím,zatím nemám čas na net,ale snad brzy budu mít,nechte si dařit a pěkné přípravy ;-) Markétko - už jen pár dní co ;-) kdybych se tu neukázala,tak pěkný den D ať je přesně podle vašich představ :-)
Odpovědět
Ahoj many :-) ted mas plno prace s prckem co :-) Tak at se vam dari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many, děkuji moc, už jen 4 dny ;-) , ještě jednou gratuluju! Vevisek, díky moc, doufám, že se podaří i ve skutečnosti takový!
Odpovědět
Many: opožděně, ale přece Ti velmi velmi gratuluji!!!! Až to půjde, napiš nám posím co a jak a jak se máte a prostě jak to šlo ;-) Markétko, držím Ti palce. To počasí vypadá, že by mohlo vyjít, tak na Tebe budu v sobotu mmyslet!!!
Odpovědět
Marketko taky drzim palce s pocasim, snad budete mit krasne ;-) Kde se budete fotit?
Odpovědět
Ma byt slunicko a az 21 stupnu, to jde ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aHOJDÁ HOLKY, DÍKY MOC! kRISTÝ, JASNĚ, ŽE POČASÍ VYJDE,když jsi mi ho objednala, ne?! :-D Vůbec nemám nervy, jsem naprosto v klidu, dnes jsme vyzvedly šaty, zítra jedeme pro cukroví a pohoda jazz :-D ZEZULI, FOTIT SE BUDEME ASI VŠUDE MOŽNĚ, SAMA JEŠTĚ NEVÍM, KAM NÁS VÍTR ZAVANE:-)
Odpovědět
Market a co saty? Dobre? Nejsou treba znicene od bublifuku nebo nedostala jsi nahodou uplne jine nez sis objednala? :-D :-D :-D (vsak vis na co narazim :-D :-D )
Odpovědět
marketa1 tak at se vše povede, hodně štěstí a těšíme se na foto. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Marki už zítra ;-) tak ať je ten váš den D přesně podle vašich představ ;-) jéééééééé závidím :-) :-) :-) bych si to zopákla :-D ale teď mám Ladíčka,takže taky velké štěstíčko :-) včera jsme byli poprvé v poradně a přbral 11 deka a vyrostl o 4 cm :-D jinak zatím nemám moc čas na net,ale snad se tu budu mít čas aspoň sem tam ukázat,zatím nemůžu moc sedět ;-) stejně :-D tak holky pa pa a pěkné přípravy nevěstám :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) přeju pěkný víkend ;-) Markétko myslíme na tebe ;-) teda počasíčko máte super :-)
Odpovědět
Ahoj :-) teda takove pocasi bych na svatbu taky chtela, super ze to vyslo ;-) Urcite za to vdecime Kristynce, ze to tak krasne objednala ;-) :-) :-D
Odpovědět
Ahoj nevěsty z Olomouce nejsem přímo z Olomouce ale mám to tam nějakých 20km Budu shánět svatební šatičky tak bych byla ráda kdybych dostala tip na nějaký salon v Olomouci Jo a podotýkam jsem trošku baculatější tak velikost 44 Kdo by měl tip prosím písněte děkuji :-)
Odpovědět
Ahoj ;-) podle me je nejvetsi a nejlepsi vyber v Caxe :-)
Odpovědět
Vetsi velikosti meli myslim i v Inspiraci (v Prioru) a pak v takovem malickem salonu Iris, je v pruchodu z Horniho namesti ;-)
Odpovědět
nasla jsem na internetu salon Popelka v Olomouci má někdo zkušenosti můžeteho doporučit? :-)
Odpovědět
ja zkusenosti mam a doporucit rozhodne nemuzu :-S popsala jsem svuj zazitek o par stran driv. A pokud mas opravdu vetsi velikost, tak se priprav na nemistne poznamky ohledne postavy...
Odpovědět
jjj takže ten vynechám Mám prořízlou pusinku asi bych si nic nenechala líbit ;-) Každý jsme nějaký :-) Chci si vybrat šaty v pohodě a klídku a nenechat si to kazit :-) :-)
Odpovědět
pohoda klidek je v te caxe a v prioru, tam se mi to libilo nejvic a vyber je dost velky ;-) v Prioru obsluhuje primo majitelka a je moc prijemna, poradi uplne se vsim, navlikala na me jedny saty za druhyma a obnazila snad vsechny figuriny :-D V caxe to same, vyzkousis satu kolik chces, me jich tam nanosili kvanta... jak podle meho vyberu, tak slecna sama nosila podobne jake se mi libily nebo co si ona myslela ze by mi mohlo sluset... ;-)
Odpovědět
Jo a v Popele se taky nesmi fotit :-p coz pro me bylo dost dulezite...
Odpovědět
jestli te jeste neco ohledne salonu zajima, klidne mi napis do IP, byla jsem ve vsech krome Belly. Ja jen aby zas nekdo nerekl, ze tady delam reklamu nebo pomlouvam... :-p
Odpovědět
no tak pro mě to bude důležité musím se vidět jak budu vypadat na fotce Beru si sebou sestřičku a od tatíka mám v plánu půjčit si jeho digital :-) :-)
Odpovědět
ja jsem mohla fotit vsude krome te Popely a v Pavline - ted prejmenovane na Chantal me ani nenechali nic vyzkouset, takze nevim jak je to tam s focenim.
Odpovědět
hm no když to tady tak pročítám přestávám mít chuť vůbec nějaké šatky jít shánět :-)
Odpovědět
ja jsem ji po procitani vsech tech hruznych historek taky nemela, ale nakonec to nebylo tak hrozne. Na ty salony, o kterych jsem slysela jen hrozne veci jsem byla pripravena, takze me to neprekvapilo a v tech ostatnich to bylo v pohode ;-)
Odpovědět
no snad to bude v pohodě zkusím ještě i salon Edis v Přerově dostala jsem i tip na Valašské Meziříčí je to trošku z ruky ale když nic neseženu :-( Tak zkusím i to :-)
Odpovědět
Vsak uvidis, do svatby mas jeste dost casu ;-) Je tady spousta tipu na dobre salony a spousta varovani pred temi hroznymi, tak si to procti a nebudes prekvapena ;-)
Odpovědět
jjj já vím :-) čtu a sbírám rady a doporučení :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?