Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
kdybych ja mela zanevrit na psy po kazde neblahe udalosti, tak bych zadneho psa do smrti nemohla ani videt ani citit... Jenze pes nemuze za to, ze ma panicka debila 8-(
Odpovědět
pokud je pes na volno, musí mít člověk stoprocentní přivolání. Jinak ani ťuk!
Odpovědět
tak to ja mam, ale jen kdyz okolo neni zadny jiny pes. Proto chodi na voditku a poustim jen v noci :-)
Odpovědět
zezu, ja si myslim, ze kdyby te nejakej pes fakt hodne pokousal, treba kdyz jsi byla decko, tak se jich treba budes bat taky, to proste neovlivnis a podle me na tom neni nic spatnyho, ze nekdo ma proste ze psu strach... A je hodne psu, kteri jsou "zkazeni", ze jejich panove byli blbi, nebo i jen proto, ze na ne treba nestacili. Znam lidi, co z retrivra vychovali agresivnoho cokla, coz je pry opravdu umeni. Ja psy miluju, ale cizim neduveruju, protoze nikdy nevim.
Odpovědět
hollky, jak mam na tech fotkach ze soboty toho bulteriera, toho jsem si taky moc nehladila. Jen RR a stafordy. Ten bultik mi neprisel takovej "komunikativni" asi mam to čuch nebo co, prostě tak nějak citim, jestli je ten pes v pohodě a nebo ne. A nebo jsem počkala, až přijde pejsek sam a nastavi se na hlazeni, pak jsme se skamaradili. Ale z toho bultika jsem mela taky respekt. ale vite jak to je. Pes nesmi pocit strach, pokud je utocnej, jinak zautoci prvni. Spousta jich utoci prave ze strachu a tak kdyz citi strach od cloveka, chrani se tim, ze zautoci prvni. Ale jinak to jsou ňuňánci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak jsme ještě doma a v pátek jedeme zase,jinak se bude vyvolávat porod,tak snad už v pátek,pan doktor dnes říkal,že by to ještě chvíli nechal,nemám připravený čípek na vyvolání porodu,že by to mohlo dlouho trvat a být bolestivější,tak jsem se domluvili na pátek,a uvidíme jak to bude vypadat,jsem říkala,že to raději ještě budu ležet,než aby pak byli nejaké komplikace,..... Markétko - tak kamarádce držím pěstičky a pak mi kdyžtak poreferuješ co a jak,jestli si budete psát ;-) jinak mi teda furt vypadává net,tak doufám,že aspoň tohle se uloží a nebudu to muset psát zase znovu :-| ;-) mějte se zatím,pa pa
Odpovědět
zezul, ja taky poustim Annie jen pokud nikdo neni kolem a nebo pokud si hraje s pejsky. Ona je totiz poslusna, ale jak vidi ciziho pejska nebo cloveka, hned si ho chce jit obhlidnout. S tim jeste bojujeme. Takze jak se nekdo objevi, hned beru na voditko, taky davam zkusebne kosik at si zvyka :-)
Odpovědět
rosi - me pokousal irsky setr kdyz jsem byla decko. A ja ho pak jeste sla pohladit, ze to neni jeho vina... :-D :-D Ale je to pravda, kdyz je pan debil, tak je pes zkazeny...
Odpovědět
Many, moc Ti držím palce!!!!
Odpovědět
tak to my máme neposluchu obecnou, honí vrabce, děcka, štěká na kolaře a na joggery, na lidi, co se jí nelíbí - tak bez vodítka ani ránu. Přitom jsme se ji všichni snažili vychovávat, seč to šlo ;-) Jinak je to ale miláček. Náš ex pes byl poslušnej velmi, bez vodítka mohl chodit jak chtěl (kromě lesa, tam se ho zmocnily lovecké pudy). Každej psík je fakt jinej.
Odpovědět
ten nas je neposlusny jen kdyz vidi psa nebo duchodce s hulkou nebo vozickem :-D :-D
Odpovědět
jo, vozicky taky nesnáší!! Nevím, co to má být, prostě ji iritujou jakýkoli kolečka. Skatebordy, brusle, cyklisti - všechno co rotuje :-D :-D :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
myny - držím palce, ať jsou v nemocnici na tebe hodní a nožička odpuchne!
Odpovědět
presne! a hlavne kdyz to je hlucne, jak s tim ti duchodci hrkaji tak by se pes podelal... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Many, držím pěsti!
Odpovědět
no náš taky, a teď si představ, že jak má tolik chlupů a je hubená jak lunt, tak se někdy vyvlíkne z vodítka a utíká se štěkotem za hrkající babkou, která z toho málem chytne infarkt, ale fakt je chápu, že se bojí, pač za mnou kdyby se řevem prchal nějakej pes, tak se taky naštvu, takže to beru jako svou chybu, když mi zdrhne.
Odpovědět
tak to ja jsem jednou sla a proti nam sla prave takova stara babka s vozickem, vypadala neprijemne uz od pohledu. A kdyz jsem kolem ni prochazela, tak se na toho psa tak divne divala a on se mi zacal uplne trepat a steknul na ni. A ona se uplne lekla a zustala civet do zeme. A civela tam hodne dlouho... Tak jsem to nejak nepobrala co to melo znamenat...
Odpovědět
Profilova fotka
Many, jasně, že porefešruju, všechno,co budu vědět!
Odpovědět
Zezulicka: Tak babky jsou babky, no :-D :-D :-D To me ale stve, ze náš čoklik vypada jak roztomilej miláček tak na něj každej dělá zdálky ťuťuťu a Bonina na ně zato řve jak najatá ty nejsprostší psí nadávky, je to trochu hajzlice. Ale teď mi kámoška říkala, že má srnečku a ta prej dělá to samý, asi to jsou hot neurotičtí ratlíci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) díky za držení pěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko,co kamarádka už něco víš ;-) nebo eeeeeee ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Many, nevím, nic, ještě se neozvala, teda, jestli jí to začali včera vyvolávat a malej ještě není na světě, potěš pánbůh teda, chudina! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Marky - no to teda jo :-( no doufám,že už mám miminko na světě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak slíbila, že až se malý narodí, napíše, a zatím nic :-(Snad je vše v pořádku!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marky tak jí moc moc držím pěstičky ať už to má fakt zasebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many, tak včera v 13:08 se kamarádce narodil syn Tomášek, 3,55kg a 49cm :-) HURÁ! A co Ty???????????????
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Markétko - superrrrrrrrrrrr ;-) blahopřeji jí ;-) téda tak až včera ho porodila,to trvalo,že :-| jinak já jdu v pondělí na vyvolání,máme tam být v 5 ráno ;-) takže držte pěstičky :-) díky předem :-) rosi - dnes jsem tam viděla prolítnout tvýho brášku ;-)
Odpovědět
Many držím pěsti v pondělí :-) A co ta tvoje noha, furt stejný? Jakto že tam máte na ten porod být tak děsně brzo, to vás ani nenechají vyspat??
Odpovědět
Profilova fotka
rosi - vyvolávají mi ho kvůli těm nožkám ;-) pořád natýkají a jedna víc a jak jsem chodíla dřív opíchávat křečáky,tak proto ;-) no je to síla,pěkně brzo,to abych vstávala tak ve 4 i dřív,aby jsme tak o půl 5 už vyjeli z domu,no třeba ani nebudu moct celou noc spát,ale to by mi bodlo abych spala,abych měla pak dost sil,že :-| a jede i další maminka z Uničova,viděly jsme se dnes po druhý a jen jsme se daly do řeči a došly jsme k tomu,že v pondělí bude spolu vedle sebe řvát :-D a možná nakonec budeme i spolu na pokoji :-D
Odpovědět
:-) tak to je dobry, ze tam budes mit souputnici :-))) tak na teb moc myslim, at to dobre dopadne! Pokojicky jsou tam hezke a dobre tam vari :-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?