Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky moc ;-)
Odpovědět
ahoj ;-) vzkaz od many: narodil se ji v pondeli ladik, meril 49 cm a vazil 3.5 kg.maji se s mamkou fajn, many dostavala vyvolavack tak na podruhe se to podarilo+nejaky kapacky, no pak mela zase chudera ty motaky, tak nemela ladika u sebe, ale dnes uz jsou spolu a stastni x-) x-) x-) x-) x-) tak se tu mejte krasne a ja jdu odpocivat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janule, díky moc moc moc za info a MYNY, GRATULACE ÚPLNĚ NEJVĚTŠÍ A OBROVSKÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
MYNY = MANY :-D
Odpovědět
jé, Jaňulko, děkujeme za zprávu. Many, až to budeš číst, tak móóóóc gratuluju a hlavně jsem ráda, že vám to dobře dopadlo ;-) Teď ať vás tatínek obletuje a dává na vás pozor :-) Jaňulko a co ty a těhulkování?
Odpovědět
jeee, to je krásný :-)
Odpovědět
ahoj hani ;-) jojo, ja dobry, jeste 9 tydnu a mam to taky za sebou :-D uz se moc tesim a many moc zavidim :-N a co ty?jak se dari?co domecek? skola?
Odpovědět
super zpravicka, to je krasne x-) gratulujeme ;-)
Odpovědět
Januli, celkem to jde, i když už to vypadalo, že se do prázdnin stihneme nastěhovat, ale teprve nám budou zalívat podlahy. Navíc je tam ještě celkem sirový vzduch, takže to hrotit nebudeme. Ale už bych radši byla ve svým ;-) No a škola? to radši přejdu. Teď mám šest zkoušek a z toho tři příští týden, takže se učím, učím a učím. Teda vždycky se snažím dělat cokoliv jen ne učit, ale pak zjistím že jsem ve skluzu a sedím u toho do noci ]-( Je toho hodně, ale když to zmáknu, tak udu mít od 11. prázdniny. Navíc jsem dostala od jednoho doktora ze školy nabídku jet jako vedoucí a zdravotník do Chorvatska s dětma posbíranejma ze základek z Moravy, tak jsem na to kývla. Bude to super brigáda u moře :-D A jak ty válčíš se školou? A pozdravuj Adélinku od tety Hanky :-D Doufám, že už jí zpíváš ukolébavky a čteš pohádky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, Jani moc děkujem za zprávu! Many, mooooooooc gratuluju a přeju, ať ti Ládík dělá jenom radost!! Honem sem pak dej fotečky, jsem zvědavá!! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky .. mohli by jste mi poradit kadeřnici a vizážistku z Olomouce ?Žiji již trvale v Praze a sestra má 2.8. svatbu ... kadeřnice by ještě takový problém nebyl .. to bych mohla mít tu stejnou co sestřička, ale nalíčit mě nemá kdo :-(. Poradíte???
Odpovědět
taky bych potřebovala poradit s kosmetičkou a někoho na nehty v olomouci. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky,už se mi to krátí, teda, toto uteklo:-) kadeřnice akosmetička, já mám oboje ze svatebního salonu Ariana v Olomouci, ve Ztracené ulici, jinak mám kontakt na vizážistku, která hezky líčí, jestli chcete, pisnu do IP a nehty - záleží kde( jaká lokalita Olomouce)
Odpovědět
ja zas budu mit kosmeticku i kadernici z Caxy. Market - muzes mi poslat kontakt na ty nehty?
Odpovědět
Profilova fotka
Zezuli, já chodím k nám do Alberka - na Povel, jsou tam 2 super holky a šikulky, ale musíš se objednávat 3 týdny dopředu, mají narváno, jinak je studio Lena na Masarykové, tam chodí kolegyně a je spokojená a jinka ve městě všude
Odpovědět
aha, to je siroky vyber :-D na to studio Lena jsem se divala na netu a vypada to dobre. Nevis, jak dlouho predem se musim objednat tam?
Odpovědět
Profilova fotka
tam myslím, že není moc problém, stačí cca týden dopředu, ale pro jistotu bych tam brnkla 14 dní dopředu, akorát teda kolegyně platí celkem dost - za dolpnění 500, já 350kč...To je celkem rozdíl
Odpovědět
no to jo. Jeste mam dost casu, tak snad najdu nekoho schopneho.
Odpovědět
Profilova fotka
zezi, já myslím, že nehty te´d umí udělat skoro každej :-D
Odpovědět
ja ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, já taky ne, ale myslela jsme to tak, že je hodně těch slonů :-D
Odpovědět
jo, ja vim ;-) Ale stejne mi prijde, ze to umi kazdy kolem me...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
marketas1 - napsala by jsi mi prosím kontakt tam kam chodíš ty mám celkem čas do svatby tak bych to zkusila.díky. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vevi, IP :-) Aby mi to tady nesmázl admin, víš?!
Odpovědět
marketas1 - jo jo díky moc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vevi,není vůbec zač!
Odpovědět
marketas1 - tak jsem objednaná. nejbližší termín měla 1.7 tak jsem jí řekla o svatbě tak jsme se domluvily na 15.7 dva dny před svatbou at nemusím chodit hned na dodělání.tak jsem zvědavá. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vevi, mrkni na net, jestli se Ti bude něco líbit, já mám taky vybraný, jaký chci! To je fajn, že jste se dohodly:-)
Odpovědět
něco mám v galerce tak mrkni, líbí se mi spíš francouzská a možná jemně ozdobená. a co ty?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?