Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
tak preju stastny vyber a doufam, ze se pak pochlubis, jake saticky u tebe zvitezily ;-)
Odpovědět
jjj jasně že se pochlubím :-)
Odpovědět
Marketko tak povidej, jake to bylo :-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak doufám, že Markétce to počasí vyšlo, u nás v Příkazech sice nepršelo ceou sobotu, ale hřmělo směrem od Olomouce, tak nevím, jestli to vyšlo. Snad ano!!! Markétko, těším se na fotky a na info!!!
Odpovědět
dagvi: jestli ti můžu doporučit, tak si zajdi i do těch salónů, kde třeba holky nebyly spokojeny. Já nebyla spokojená třeba v Arianě, ale jiný holky na ni nedají dopustit. Je to strašně individuální a znám holky, který byly v Popelce nadmíru spokojený. Je to prostě o vzhledu a o náladě těch obsluhujících. Rozhodně stojí za to tam aspoň jednou skáknout, aby tě to pak nemrzelo ;-)
Odpovědět
Taky bych to prošla všechno ;-)
Odpovědět
Kristy ja myslim ze to vyslo, trochu tady opravdu zahrmelo, ale nic hrozneho, navic to uz bylo pozdeji, takze uz urcite byli v restauraci... :-) taky jsem zvedava na fotecky... A pro me uz taky muzes zacit objednavat pocasi :-D :-D Ja jen abys to za ty tri mesice stihla zaridit :-D :-D Dagvi - hamar ma pravdu, zajdi nejlip vsude ;-) Ja jsem taky sla, ale byla jsem pripravena na to, ze v nekterych salonech to bude hruza a taky ze byla... aspon me to ale neprekvapilo. chtela jsem jen varovat, protoze kdyz tady obcas ctu ty pribehy, jak holka odchazi ze salonu s placem, protoze ji tam rekli ze je tlusta a ze na ni nic nemaji....
Odpovědět
zezuli :-D :-D 29.8. bývá krásně každoročně ;-)
Odpovědět
no jen aby, musim si to u tebe pojistit :-D :-D
Odpovědět
no u kozlikamazlika mi to moc nevyšlo :-|
Odpovědět
tak se snaz :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak díky moc, že jste na mě myslely! Vyšlo to vše úžasně a já jsem šíleně šťastná novomanželka! Album založím co nejdřív, profi fotky budou nevím kdy, ale už mám nějaký, co fotil bratránek, tak tam šoupnu aspoň pár, ale ,usí mi je manžel upravit, já to neumím. POčasí vyšlo na 1, bylo pod mrakem, sem tam sluníčko, nebylo vedro, ale bylo parádně, fotograf úžasnej, pařili jsme na náměstí na kašně, super!
Odpovědět
Článek se načítá
jeee, marketko to muselo byt super :-) Tak honem sem s fotkama, hlavne s nejakou u te kasny :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jéééééé Marki no super :-) už se těšíme na fotečky a moc blahopřejeme :-) mladá paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko fotečky super :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) krásná princezna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no i princ samozřejmě ;-)
Odpovědět
Markétko tak ještě jednou musím říct, že fotky jsou super! Byli jste moc krásní, moc se mi líbí Tvé šaty a taky dort vypadá báječně!!! V Arigone jste měli pěkně nachystanou tabuli, to Vy sami nebo personál restaurace??
Odpovědět
Kristy Marketka tady predtim psala, ze ji to bude delat pani z Ariany ;-)
Odpovědět
jo a Marketko mela jsi krasnou kyticku ;-) Odkud byla?
Odpovědět
ahá, tak to jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak rychle odpovím na Vaše dotazy, páč vůbec nestíhám, pořád běháme po úřadech a na pc nemám vůbec čas, až budu ve čtvrtek v práci, bude to lepší:-) Takže, jak už psala Zezulička, výzdobu nám dělala Hanka Dušková z Ariany, úžasná baba, česala mě Iva Kohoutková - ještě lepší baba, paní kosmetička z Ariany mě úžasně nalíčila a oblíkamla mě Móňa, taky z Ariany. KYtky objednávala taky Hanka Dušková v salonu květin Stella - za Drápalem. Dala jsme jim obrázek. Kytka byla jiná, než jsme chtěla, byla jsem naštvaná, ale byla i tak nádherná. Dorty a zákusky jsme měli z cukrářské výroby KAtrin z Chomoutova!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a profi fotky zatím nmám, ale dodám hned, jak budou!
Odpovědět
Market a jakou kyticku jsi chtela? v albicku mas tuhle http://www.beremese.cz/album/view.php... a me ta tvoje prijde stejna :-) http://www.beremese.cz/album/view.php... na profi fotky uz se moc tesim!
Odpovědět
holky kam se půjdete nebo jste se nechali česat a za kolik? díky moc. ;-)
Odpovědět
Ahoj, ja se necham asi ucesat primo v Caxe, maji to tam za 1000kc a je v tom uces i liceni, jak v den svatby tak zkousky a jeste oblekani nevesty pred svatbou pokud ma zajem ;-) Myslim, ze to je krasna cena, kdyz tady obcas ctu, jak dala nevesta za uces ve svatebni den 800kc a jeste platila zkousky, stejne tak liceni... Vevisku odkud mas saty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po dlouhé době se k vám hlásím - teď jsem neměla vůbec čas - státnice. No Markétko - moc ti gratuluji - moc ti to slušelo a opravdu vám to počasí vyšlo (Kristýnka to umí zařídit :-)). Myslím, že si u ní objednám také pěkné počasí :-) Kristy, můžeš mi to zařídit? Prosííím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, ani jsem si pořádně nečetla články... Many už má Ládíka :-) Many: Strašně moc ti blahopřeji!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zezuli, jojo, kytička je stejná - jen kaly měly být velké, ne tyhle malé a měly být bílé, tyhle byly do zelena a když jsme přišla do salonu, nebyla na kytce ani jedna perlička, tak to tam narychlo dodělávala jedna holka, ale jinak super!
Odpovědět
Aha ;-) ja jsem si prave rikala, co se ti na ni nelibilo, kdyz je stejna jako na obrazku :-D :-D Sluselio ti to mooooc!!!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Mam otazečku, kde v Olomiku koupit tavnou pistoli?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?