Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
paluska: jojo, jasná věc, klidně :-D . holky, až to ale nevyjde a zabijete mně, tak uvidíte :-D ruru: určo v hobby marketech, Obi, Baumax, Hornbach i Globus.
Odpovědět
Kristy neboj, nezabijem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak je to svývazky? maj je i svědkové a maminky, když maj maminky kytku a svědkyně taky?
Odpovědět
ruru my je dali všem....
Odpovědět
My je nebudeme davat nikomu :-) Ale co vim, tak pro rodice a pro svedky se delaji takove ty vetsi, pro ostatni mensi. Nekdo dela vsechny stejne. My nebudeme davat zadne, na cely den by to smysl melo, ale na ten nas vecerni obrad to cenu nema... ;-)
Odpovědět
zezul,. já taky nechtěla a pak mi ruplo v bedně a udělali jsme dva pro svědky s figurkama ženicha a nevěsty, pro rodiče s vělkými růžičkami a pro ostatní jen myrta a mašlička. No taky to asi nemělo cenu na tu chvilu, ale užila sjem si to i tak a jsem ráda, že je měli :-) :-D .....a vubec všechno u nas melo byt trochu jinak :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D ja jeste uvidim. Budu mit dva mesice prazdniny, tak treba uz nebudu vedet co delat a jakou ptakovinu jeste vymyslet, tak je treba taky udelam :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ruru, pro mainky jsme měli vývazky normální, páč měli kytky, svědci dostali korsáž z frézií
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Paluska - díky moc :-) Markétko teda ty fotečky náááááááááádhera :-) :-) :-) fakt bomba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy, to určitě vyjde :-) Dneska jsme byli objednat kytičky na svatbu... já už se tak těším! Many - jak se máte? Co Ládíček? A tatínek je náležitě pyšný? Žežuli, dívala jsem se do tvého alba, máš moc krásné svatební album. Můžeš mi prosím dát tip, kde něco podobného koupit? Děkuji.
Odpovědět
Paluska - krasne svatebni album jsem dnes videla v Tescu. Sice stoji 590kc, ale je nadherne. Je bile, kraje ma oramovane zlatym prouzkem a dole jsou drobne kyticky a dva prstynky... x-) x-) Jsou tam i z rucniho papiru, ty jsem koupila pro rodice, taky jsou moc hezke. Urcite se tam zajdi podivat. To sve jsem koupila taky v Tescu, ale uz tam neni. Jinak krasne alba, pokud chces treba z rucniho papiru, jsou v ne primo v Tescu v prodejne, ale naproti tech restauraci, v tom obchudku Komodo.
Odpovědět
Profilova fotka
Zezuli, já taky dík za tipy na krásný alba, musím taky něco pořídit! Mám zatím jen jedno od holek z práce, to je taky z ručního papíru a uprostřed má srdíčko ze slaměných kytiček, pěkný
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Many, díkec moc, jsme opravdu šťastní, že jsme měli tak úžasného fotografa! A jak se máte, co malej?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zezuli, moc děkuji za tipy. Určitě se tam půjdu podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) máme se dobře :-) malej je zatím pořád hodnej a pěkně roste :-) tatin mi s ním hodně pomáhá,jak přjíde z práce,tak přebaluje on :-) a i krmí,když mu dávám zrovna z flašenky,mám víc mlíka a měla jsme problémy s kojením,tak někdy mu dám flašenku a vím,že dost vypije ;-) a večer mu dávám jedině flašenku,vypije dost a spí až 4 hoďky v kuse,takže parááááááááda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dám vám sem odkaz ať můžete mrknkout na fotečky,je jich tam zatím pár,ale aspoň něco ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/photos/many
Odpovědět
Profilova fotka
Many, no nazdar mamino! No odkaz už tady měl být! Já se těším na fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš, ten je krásnej,Many! A to bodíčko AC/DC nemá chybu, to jsme se fakt chlámala :-D
Odpovědět
Many super! ;-) Marketko a vy uz taky planujete mimi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezuli, ještě ne, řešíme bydlení!
Odpovědět
Many, ty dupačky jsou naprosto dokonalý!!! Taťka musí vyrobit další, až z těchto vyroste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec Kristý, co to děláš s počasím, celý léto má být do 20 stupňů a v září jen 15! ]-(
Odpovědět
ja jen abyste se vsechny nepresunuly na konika :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zezuli, neboj, já tady ještě chvilku budu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zeptej se |Kristý, kdy to plánuje?!
Odpovědět
no ja jsem cetla predpoved na srpen a ma byt hnusne :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nejde mi nějak vložit komentář ]-(
Odpovědět
komentar k cemu?
Odpovědět
Profilova fotka
už mi to šlo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?