Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) stromeček máme taky umělý :-) a taky si musím splašit nějaké větvičky do vázy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, na Vánoce se těším, doufám, že si odpočinu od toho pracovního shonu, teď na konci roku se můžem zbláznit.. :-S Já se umělýmu stromku zatím bráním, mám ráda přírodu. Takže aspoň kus té přírody si chci donýst domů v podobě toho stromečku. Letos jsme měli mít dokonce vlastní strom, tchánovci totiž mají na Sovinci les, tak jsme si chtěli jet uřezat do vlastního lesa, ale nějak to nevyšlo. Tak snad příští rok.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo,živej je živej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes konečně koupila ten stromek! Sehnala jsem ho na náměstí, jak jsem šla z oběda.. ..vybrala jsem ho, nechala zabalit, ukecala cenu a zavolala jsem manželovi, ať ho přijde zaplatit a odnýst :-D
Odpovědět
Sun, to máš super. Máte to skvěle rozdělený. Ty ukecáváš a manžel platí. U nás to bylo tak, že manžel volal kámošovi, kterej má les a ten nám stromeček dodá. Ještěže ho máme. Už je to tak třetím rokem. Já se totiž umělýmu bráním zuby nehty. Ale za rok jsem zvědavá, protože už mi tem kámoš říkal, že má hodně zájemců :-( tak snad na nás ale nezapomene. Jenže bude muset začít vysazovat nový, protože ty stromky už začínají mít přes 2 metry a když ho pak máme strkat do bytu, tak je to sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my už máme stromeček nazdobený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu zdobit dneska :-) Taky se už nemůžu dočkat. Letos mám ozdoby vlastní výroby - sušený pomeranče, oříšky a slaměný ozdoby.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim ve spolek, a zaroven bych vas chtela poprosit o radu. Pochazim kousek od Olomouce, ale pomentalne ziji v Anglii a organizuji svou svatbu na dalku. Zadna sranda ;-) vdavat se budu v srpnu, ale uz bych si prala, aby to bylo vse za mnou :-D Nemohli by jste mi nahodou doporucit nejakeho kadernika a kosmeticku. A taky nejake zahradnictvi, kde by se daly nakoupit rezane knetiny na vyzdobu kostela za rozumnou cenu. Moc by jste mi pomohli. Ja musim rict, ze vzhledem k tomu, ze tady v Anglii zatim svuj vlastni domov nemam a na vanoce vzdy jedu domu k rodicum kde uz je vzdy vse pekne nazdobene, tak uz jsem stromecek nezdobila snat takovych 5 let :-( Jak ja se tesim az budu mit svuj vlastni. Letos uz mi to nedalo a tak jsem nakupovala aspon vanocni banky :-D Zatim se mejte krasne.
Odpovědět
ahoj holky no já konečně snad taky nazdobím stromek, asi zítra nebo v sobotu :-). A taky sázím na ozdoby typu pomeranče, slaměnky, jablíčka. Když manža donesl domů vánoční kolekci, abychom měli cukroví na stromeček, myslela jsem že omdlím. Taky se furt vyptává proč nemáme baňky :-) no jsem mu vysvětlila že nee. Teda nic proti, ale mě se to nelíbí :-) . A Leni, já vždkycky dávám na stomek čerstvé kolečka pomerančů a jak na něm schnou, tak to parádně voní :-) V sobotu asi půjdem na večerní prohlídku Zoo, chodíme každej rok, je to super, jak je to všechno nazdobený a světelnými řetězy. no a letos sebou vezmem i štěně :-) to bude sranda. doufám :-D slnkoo, ahojky, tak co se týká té kadeřnice a kosmetičky, doporučuju salon Ariana. Je to svatební salon a majitelka spolupracuje s kadeřnicí i kosmetičkou, které jsou v tom stjeném domě jako salon, kosmetičku má nějakou smluvní, takže by Ti zkoušku udělala přímo v salonu. Zkouška účesu je taky zdarma, pokud si půjčuješ šaty v salonu Ariana. Já odtud měla šaty i účes a byla jsem moc spokojená. Nic dalšího jsem nezkoušela, takže nevím. No a květiny by snad taky mohla obstarat paní Dušková z Ariany dělá toho spoustu, já měla květiny "ze známosti", takže s tím neporadím. Kde jsi v Anglii??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už jsem stromeček nazdobila včera. Mám ho celej přírodní a krásně voní pomerančema a perníčkama.. Slnkoo, taky doporučuju svatební salon Ariana ve Ztracené ulici. Spolupracuje s kadeřnicí Ivanou Kohoutkovou, ta dělá bezvadný účesy na svatby. Já k ní chodím na stříhání i normálně. Kosmetička je v tom samým domě. S květinama moc neporadím, měla jsem od Prioru, ale jsou drazí až hrůza.. :-|
Odpovědět
Holky přeji ŠŤASTNÉ A VESELÉ !!! ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, O svatebnim salonu Ariana jsem uz byla informovana drive a taky tam uz mam domluvenou zkousku satu behem Vanoc :-) jen jsem chtela zjistit, jestli namate jeste nejake to eso v rukavu :-D Jinak vsem preji krasne proziti svatku vanocnich a at ten rok 2008 vsem vydari co nejlepe.
Odpovědět
Článek se načítá
Holčenky ebo vlastně převážně Mladé paní, jelikož nevím, jestli se sem ještě dostanu, tak vám chci popřát ty nejkrásnější svátky, jsou to naše první v roli mladé paní, takže ať stojí za to ;-) Takže všem šťastné a veselé a pro angličanky Merry Xmas :-D (to je jediný, co v angličtině ještě dám dohromady :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné vánoční svátky :-)a šťastný Nový rok :-) přejí Kozlovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Princezny, přeju krásné Vánoce, hodně dárečků, aby na nás byli manželé hodní.. Já už mám na zítřek všechno nachystaný a teď relaxuju sama doma.. Manžel má v práci vánoční večírek, tak jsem zvědavá, jak bude zítra vypadat.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky před Vánocema jsem Vám nestihla popřát,tak to musím napravit... :-D Přeji Vám tedy do nového roku hodně zdraví,lásky, úspěchů,jak v osobním,tak i v pracovním životě a v neposlední řadě,taky hodně penízků,bez nich to bohužel nejde....Tak ať máme za co rekonstruovat,stavět....atd atd ;-) Tak vše NEJ...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Halooo je tu někdo???? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) já tu jsem :-) ale trochu později ;-) tak už jsme si předevčírem koupili konečně postel do ložnice :-D líbila se nám jedna v asku a řekli,že dodací lhůta je 2 měsíce,tak jsme se na ně vyprdli a jeli do žluté haly :-D mají tam pěkný výběr ;-) a koberec jsme nechali až na leden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj many :-) téda dodací lhůta dva měsíce???? :-o to je strašný...No mi už si taky začínáme vybírat postel,v ložnici už finišujeme,jen zbývá dodělat podlahu a vymalovat...už aby to bylo.... I matrace a rošt jste tam kupovali??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Mončo - jo vše v té žluté hale ;-) brali jsme to na splátky a brali jsme si takovou pěknou dřevěnou a přišlo nás to se vším všudy na 15 000,- a něco tak budeme splácet 1500,- a něco ;-) to je v pohodě,musíme od ledna začít trošku upravovat i pokojíček,naštěstí nám známí prodají více věcí a levně - přebalovák,postýlku,.... tak snad moc neutratíme,ono není ani moc peněz :-D na utrácení :-D jinak ta postel stála 6000,- ty matrace 3000,- jedna a ty rošty kolem 1500,- jeden, my se taky v těch matracích nějak nevyznáme ;-) ale zatím se nám spí dobře :-D a rošty jsme vzali raději ty dražší,měli dva druhy a tady ty dražší jsou lepší,ale nebyly o moc dražší,nevzpomenu si,ale myslím,že tamty byli rovný a ty co máme my jsou trochu prohnutý :-| no mají tam výběr oproti asku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak nám to dovezli hned ten den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj!Tak to je fajn :-) kdyžtak se přihlas na modréstřeše a dej tam nějaké foto,jak si zařizujete byteček.. :-) Jáí jsem tam včera chtěla dát foto koupelny..ale nák mi pc nechctěl načíct CD,trak jsem měla smůlu... Dopravu jste měli zdarma?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Mončo - né chtějí 10,- za km,takže chtěl 600,- nemohli jsme sehnat žádný velký auto a nemáme kulu na vozík
Odpovědět
Profilova fotka
Šťastný Nový rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jste ještě doma nebo jste už musely do práce :-(
Odpovědět
ahoj holky, zdravím Vás v novém roce, mezi Svátkama jsme taky trochu nakupovali a zařizovali, byli jsme v Ikei a koupili jídelní stůl, rozkládací, z toho mám obrovskou radost. a ve výprodeji v Asku PC stoleček. Přesně takový mini stolek jsme potřebovali do obýváku a stál 399 Kč, protože měl zlomenou desku v šuplíku. Tu manža hned doma vyměnil a stolek je jako nový :-) Many jak jste dopadli znovu u toho doktora s těma zaměněnýma výsledkama??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ,přeji Vám vše NEJ... v novém roce :-) Kristy a jak to ted vypadá v Ikei,byli jste v Brně?slyšela jsem,že to tam ted přestavují a má to bát největší Ikea v republice...Tak mě zajímá,jestli už přestavba zkončila...Taky tam chci jet.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak výsledky mi nevolali,tak se je dozvím až 17.1 jsem zvědavá,která skupina je správná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak to je super cena za ten stoleček ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?