Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
moni: přestavba stále je, ale uvnitř to není poznat, jenom parkoviště je trochu zmenšené. Mají nové kuchyně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nevíš jak dlouho to má ještě trvat?nebylo to tam někde napsáno?
Odpovědět
nebylo, jen mají všude plakáty, že makají jakoby se nic nedělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě kamarádka říkala,že to tam ty lidi dost omezuje,ta přestavba...ale jestli né tak bych se tam do konce ledna chtěla podívat...
Odpovědět
Moni, mě to moc neomezilo ;-) ale je fakt, že já zas takový věci neřeším, my chtěli a potřebovali stůl, tak jsme nějakou přestavbu neřešili, stejně s tím člověk moc nenadělá.... Určitě tam zajeď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pojedu,už se nemůžu dočkat... :-) my tam zase potřebujeme skříně...akorát doufám,že se nám to vleze na vozík...Protože jejich doprava by nás přišla asi docela draho... :-|
Odpovědět
Moni přesně. Taky vždycky řešíme dopravu, ani nemáme na autě tažný, tak nemůžeme půjčit vozík a ty dorpavy jsou děsně drahý.
Odpovědět
Profilova fotka
holky a nebo pěšky ;-) do ruky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) My teda tažný máme,ale jet s vozíkem až do Brna... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je kousek ;-)
Odpovědět
ahojky, 1.1. mě přítel požádal o ruku a teď nějak vymýšlíme, jak tu svatbu spáchat. Máte někdo nějaký typ? My jsme mysleli, že bysme to udělali třeba v Náměšti na Hané, máte s tím některá zkušenosti? Mám z toho celkem strach, tak nevím. Těch příprav asi bude moc a moc zařizování a vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jééééééééééé máme tady nevěstu :-D :-D :-D neměj z ničeho strach ;-) vždyť to je krása si zařizovat svatbu :-D já si skoro všechno zařizovala sama,jen s manželelm jsme domlouvali hostinu a radnici ;-) jinak hodně věcí jsem objednala přes net :-D a dorty zařídila moje mamka ;-) jéééé zase bych si to zoopakovala :-D samozřejmně stím samým chlapem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Jani, jsi to Ty?? Vítám Tě! Náměšť je krásná! Nad jakým termínem uvažujete?? Holky, musím to prásknout! Od Janči máme naši skvělou Annie :-) Svět je malý že? ;-) Many: jak se daří miminku??? kolikátý už je to týden? Doufám, že už Tě přešly ty ukrutné nevolnosti!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) už jsem ve 20.t. :-) mám polovinu za sebou :-D je mi skvěle ;-) nevolnosti mi skončili už v 10.t. a nezvracela jsem vůbec ;-) jinak už začínám mít problémy se spaním :-( v noci se furt budím a převaluju a nevím jak si lehnout a to jsem v půlce :-| ale musím to vydržet :-) bříško ještě poroste a bude to horší ;-) ale jinak jsme fakt šťastná a už se těším 17. na kontrolu a jestli ukáže co má mezi nožkama ;-) no máte se na co těšít :-D a už jsem ho 5x cítila a taťka 2x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale jen když jsme měli ruce na bříšku ;-) jinak pohyby ve mně jsem ještě samotný od sebe necítila,ale to už by pomalu měli přijít ;-) no do dvou týdnu už by mohlo začít kopat :-D na to se těším nejvíc ;-) teď tam cítíme jen bublinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,vítám tu novou nevěstu x-) Určitě neměj z ničeho obavy,zařizování se třeba zdá náročný,ale není to taková hrůza,hlavně nejlepší určitě je,si vše domluvit-zamluvit včas!!!Jinak svatbu v Náměšti tu znás měla Janulevrtule,tak mrkni na její album,byla tam určitě spokojená... :-) Many: teda to máte ted radosti z maličkostí,co? :-) je to asi hezký období,tak si ho užívej... ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak se ozyvam po dlouhe dobe, tak nakonec taky cekame rodinu, jsem v pulce co many, takze 10tt, zatim vsechno v poradku (nazacatku maly probemy a ty uz jsou ted pryc), do prace uz nechodim, jsem doma a skola se zvlada uplne super, ucim se kdy chci a kdyz se vyspim :-D many, jinak zavidim jak nejvic muzu, ze uz jsi taaaak daleko x-) a pro jancat, jak uz psala monca, mela jsem svatbu v namesti a byla jsem moc spokojena, tak nevim, co presne by te zajimalo, tak se kdyztak zeptej ;-) jinak preju bezproblemove pri ;-) pravy :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se hlásím mezi olomoucké nevěsty. Přípravy si teda zatím vůbec neužívám, páč nevím, kde začít. Vše (i termín) se bude odvíjet od toho, že budeme mít kolem 50 hostů a z toho 30 potřebujeme i ubytovat nejlépe na místě hostiny. Mátě někdo zkušenost s Loveckou chatou v Horce? Díky
Odpovědět
ahoj bekule, já tam zkušenost mám jen s firemní akcí, ne se svatbou, ale vše proběhlo v pohodě, bylo nás tam sice jen 20, takže netuším, jakou mají absolutní kapacitu ubytování, ale jak říkám, domluva o.k., vše bylo jak jsem sjednala. A hlavně to prostředí je bomba, koníci k projížďkám..... je nutný to brzy zarezervovat, mají tam akce s pejsky a různé western závody, takže aby měli volno....
Odpovědět
Profilova fotka
Januli tak to Ti opravdu moc gratuluji x-) at má těhotenství hladky průběh...Téda,tak to je fakt super!!! :-) Ahoj bekuli,taé tě tu vítám a přeji bezproblémové přípravy.Na Lovecké chatě měl manžel firemní večírek :-) jinak žádné zkušenosti,ale některá z něvěst tam určitě svatbu měla,zkus tu trochu zapátrat ;-)
Odpovědět
janulevrtule: moc a moc gratuluji k miminku!!! Držím mc palce, ať jde studium dál bezproblémově, užívej si pohody a hlavně, ať se daří miminku a samozřejmě i Tobě. Prostě ať je vše jak po másle! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se Vám taky po dlouhé době hlásím :-) , i u nás se bude nosit bříško, i když hoooodně neplánovaně, ale máme z toho velkou radost. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj misskoo :-) tak vidím že se nám to tu pomalu rozrůstá.... x-) No já se k vám přidám až za pár let,zatím se na roli matky moc necítím... :-) Tak přeji pohodové a bezproblémové těhotenství x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčiny, zdravím v novém roce a přeju jen to nej!!! Možná to bude znít jako fráze, ale hlavně štěstí a zdraví.. Já jsem letos pochopila, že to není jen fráze - na Novej rok jsme měli kousek od Prahy bouračku ;-( Naštěstí, že jsme všichni v pořádku, ale auto je v háji.. Miško, viděla jsem tě i na koníkovi, ale ještě jsem ti nestihla pogratulovat. Tak ať je hlavně všechno v pořádku a užívej si těhotenství. Jani, tobě taky velká gratulace, mám z Vás radost holky, ať se Vám i miminkům daří. Hlavně nás informujte.. ;-)
Odpovědět
Monaliza: Já taky ne :-D , ale ono to hormony zařídí :-D. Já když jsem viděla výsledek testu, tak jsem myslela, že to se mnou švihne......
Odpovědět
Sun: hááááááá 8-) , ty chodíš na koníka :-D , tak to jsem zvědavá, za jak dlouho tam začneš i psát ;-) . Na auto kašli, hlavně, že jste v pořádku, věci jsou nahraditelný, lidi ne.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jé tady se to konečně rozrůstá :-D já zase dnes naprd spala,tak jsme musela vstát a brouzdám po netu :-) já chodím taky na koníka,tak snad se tam někde potkáme ;-) a nebo budeme muset založit témá a tam se scházet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tam začala na koníkovi - v regionech - Olomouc a okolí - těhulky ;-) tak se tam ukažte :-D když budete chtít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sun: hlavně,že jste v pořádku!!!já mám za sebou dvě bouračky-horší,ale naštěstí jsme taky vyvázli bez škrábance,není to ale vůbec sranda...mám ted z aut docela strach.. Miško to mi ani nmluv,se mnou by to švihlo jak by smet vidět dvě čátky :-o :-) Snad mě má antikoncepce nezklame!!!! :-) Many já dnes taky nemohla spát...máme aktivního souseda,kterej vstává v 5hodin každý den,aby nakrmil dobytek atd a dnes navíc asi o půl 6 začal s něčím bouchat,jestli štípal dřevo nebo co,ale já už kvůli němu nezamouřila oko 8-(
Odpovědět
ahoj holky, ta dnešní noc byla fakt nějaká zvláštní, Annie se dnes pokusila dostat k nám do peřin asi 15x za noc, takže jsem taky nevyspaná. to bylo něco. Navíc asi ve čtyři ráno manžela vzbudilo ukrutný kručení v břiše, si myslel že to jsme já a byla to naše psí holčina, takže jsme jí dali hned papání. Nevím jak je to možný, večer měla jídlo celkem pozdě.... :-| tak snad to bude dnes lepší :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?