Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jé sun - tak vy jste si tak vegetili jo ;-) kolik tam bylo stupňů ;-) taky je kosa jako ďas,že ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek mamino, bylo tam pořád kolem třiceti, jenom večer a v noci tak kolem 22 C. Tady je zima jak v Rusku, to je krize!! Nějak si na to nemůžu zvyknout :-S
Odpovědět
No ahoooj Leni, už jsem se bála, že jsi nás tady zanevřela :-). A jak dlouho jste tam byli??? Ani se Ti nedivím, že se Ti chce hned zpět, zrovna mrznu v práci a snažím se nějakou autosugescí navodit příjemné myšlenky na teplo.....a ono se to nedaří a nedaří :-(. brrrr to je zima.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, byli jsme tam dva týdny. Ale je to fajn vrátit se od moře a tady pomalu začínají Vánoce. To bylo celkem překvápko, když jsem na náměstí objevila nazdobenej stromeček :-D Tak já zítra hodím nějaký fotky z dovči do alba, ať se ti ty myšlenky na teplo líp chytají. Jo holky, ve čtvrtek má Hanka Dušková z Ariany přehlídku nahoře v Atlantu!! Svatební a společenský šaty a snad i nějaký spodní prádlo. Začátek je v sedm, vstupný stojí pade a je v tom nějakej drink..
Odpovědět
Ahoj Leni, tak to věřím, že za 14 dní jste si pěkně užili. To byla taková svatební cesta že? A na náměstí je už nazdobený stromeček? To teda koukám, No ale už se těším na punč. Jestli zas bude někollik druhů, tak to bude opět veselé :-). Leni Ty jsi pořád v kontaktu s paní Duškovou? Docela bych ráda koukla na přehlídku, taky bych ráda viděla svoje svatební šatičky, pokud by tam teda byly :-). No ale zítra budem pokračovat s manžou v pokládání plovoučky, takže nic :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) taky jsem až včera zjistila,že už je teď první adventní neděle,tak jsem letěla kopit svíčky a už má vyzdobený byt vánočními blbůstkami a věnec na stole :-D jé to je paráda a Drobečkovi jsem koupila pod stromeček zatím body a jeden overálek :-) a večer už jsem něco balila :-) no pár dárků,letos toho nebude moc :-D
Odpovědět
Many, já to taky teď zjistila. Ozdoby už mám a v neděli asi naběhnu něco připravit. zatím bduu zdobit jen vchodový dveře věncem a okna v obýváku, v kuchyni a v chodbě, pak taky obývák. No nemůžu se dočkat. Teď pokládáme podlahu v obýváku, počítám, že o víkendu bychom mohli namontovat lustr a zásuvky a přenést už konferenční stolek se dvěma křesílky a prostě začít to zabydlovat a vánočně zdobit :-) V sobotu nám taky konečně (po roce co máme vyměněný okna) namontujou žaluzie, ale zatím jen v tom obýváku, kuchyni a chodbě, kde budeme zatím bydlet, aby na nás nebylo vidět, záclony zatím neřeším :-). Jsem ráda, že nám vyšli vstříc a namontují to postupně, dokonce sami říkali, že kdybychom si je tam dali před rokem, za ten rok, co rekostruujeme by se žaluzie zanesly prachem a nešlo by to reklamovat, kdyby nefungovaly. Tak jsem ráda. Jo a ještě s Vámi musím posdílet radost z toho, že nám včera konečně namontovali pokojvý termostat, tak nejen ušetříme za topení, ale halvně už můžem nastavit teplotu a bude klid a ne běhat kolem kotle nebo radiátorů pořád :-).
Odpovědět
Profilova fotka
takže doma teploučko ;-) bez práce ;-) jo tak zásuvky taky potřebujeme vyměnit v obyváku,ale nemá to kdo udělat :-D ale už jsem říkala manžílkovi,že se mě ptal Drobeček jestli to bude vyměněný než se narodí :-D a tata říkal,že jo ;-) tak uvidíme :-D vy to doma budete mít pěkný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) to je dneska pěkně bílo,že ;-) přeju vám pěkný víkend :-D
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte některá kontakt na manžele Zatloukalovi, kteří fotí na Bouzově? Předem díky za odpovědi do IP ;-)
Odpovědět
Tak už nemusíte, už jsem je našla na webu, já se přepsala a divila se, že mi to nic moc nenašlo :-N
Odpovědět
Blani, koukala jsem na tu druhou debatu a vidím, že sis poradila, zrovna jsem ti to tam chtěla napsat. Jinak zdravím všechny maminy (i pejsků) a studentky a pracující, tak nám končí víkend a zase začne robota. Jak nemám ráda neděli.Včera jsem byla s mamkou v Praze na Dámě s kaméliemi, teda řeknu vám, tolik lidí, co bylo na Staromáku, když se rozsvěcovl stromek, jsem v životě neviděla. Každá ulička byla ucpaná, vůbec se nedalo hýbat no prostě hrůza. Takovej blázinec, zlatá Olomouc.Jinak už se nedivím Bílé, že si vzala Noida. Kdyby jste ho viděly a ty pohledy, no úplně jsem zapomněla, že jsem vdaná :-D Nikdy se mi nelíbil, ale po včerejšku jsem unešená. Ten muzikál vřele doporučuju. Takový moderní román ;-) . No, co tak ještě, snad jen, že přeju úspěšné vykročení do nového týdne a všechny moc, moc zdravím. Jo a many, pak informuj, co to bude. Jsem hrozně zvědavá :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) přejeme vám pěkný pracovní týden a ať rychle,rychle uteče ;-) zítra jdeme na kontrolu a už konečně dostanem těhu průkazku :-D jinak až budeme vědět jestli je Drobeček holka nebo kluk tak dáme vědět :-) jinak doma furt vegetíme s semtam se pořádně nudíme :-D dnes jsme vstávali až po půl 10 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, manžel se s paní Duškovou zná, takže díky němu jsme se o přehlídce dozvěděli. Bylo to fajn, takový příjemný zpestření pracovního týdne. A byly tam moje šaty!! ;-) Tak koukám, už se postupně zabydlujete.. Many, to lenošení ti závidím, to bych si taky dala říct, vstávat o půl desáté.. Jóóó, to se někdo má.. ;-) Holt mi musím počkat, až budu těhule :-N
Odpovědět
Sun: a plánujete mimčo?
Odpovědět
Profilova fotka
no už byste mohly plánovat všichni ;-)
Odpovědět
to bysme mohli, ale ještě nechceme :-D , teda mluvím za sebe a manžu :-). Časem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to příjde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hamar - a co ty a tvůj manžílek ;-) taky zatím nechcete ;-) a sun ;-)
Odpovědět
Jéé, many, to je věčné téma. Manžílek by mimi bral okamžitě, ale já chci až po škole. I když minulý týden jsem měla edem den, kdy jsem propočítávala, kdy přestanu brát prášky, aby to vyšlo po státnicích (teda pokud tam dolezu), ale máme ještě 2 roky. Mně když chytne mimi-nálada, tak si půjčím 4letou neteř nebo ročního klučinu kámošky a stačí půl dne a zase mě to rychle přejde. Ale po škole bych mimi chtěla ;-) Já se zatím jenom kochám fotečkama spolužaččenýho mimiška - ty děti jsou po porodu tak škaredý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hamar - tak to jo,to si dodělej školu raději,mimi počká ;-) já lituju,že jsem po střední taky nešla dál,ale už jsem byla líná a teď mám 9 let po maturitě a připadám si jako blbec a lituju,že jsem nešla dál,protože později,když jsem na tom přemýšlela,tak už se mi nechtělo učit,možná si jednou něco udělám dálkově ale bůh ví :-| ale lepší je studovat a studovat bez přestávek,protože pak už se nechce vůbec :-D a pak můžou přijít na řadu děti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My zatím mimčo neplánujem. I když poslední dobou jsou kolem mě všichni těhotní nebo se minimálně snaží, takže občas nad tím přemýšlím.. Za rok mě čekají advokátní zkoušky, takže po nich uvidím co dál.. Jak mě přestane bavit práce, tak půjdu na mateřskou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Leni jsem ráda,že ses tu zase ukázal,už jsem myslela,že na nás kašleš... :-N Jinak my dítě ted taky určitě neplánujem,viděla bych to až tak kolem třicítky,ale momentálně mi děti nic neříkaj :-) ,ale těch těhotných kolem sebe taky vidím spoustu,se s tím nějak roztrhl pytel... :-) A co Vánoce?už máte napečeno?dárky??Já mám teda zatím jen dva,ale už mám zhruba promyšleno co komu koupit,tak o víkendu asi vyrazím na nákupy.... :-)
Odpovědět
moni: no já mám jenom jeden pro manžu, zbytek koupím přes net, už jsem to objednala, necchi si nechat zkazit tu Vánoční atmošku davama lidí, nervózních, to mi stačí dfkyž jdu jenom do supermarketu nakupovat potraviny.... :-( . To raději vylezu na punč, to je parádní na tom náměstí :-) letoas moc dárků nebude , protože penízky papaá domeček a my už navíc máme toho pejska, tak manža bude nadávat, že jsem mu ještě něco koupila :-). Ale jak ho znám, on taky ještě ěnco pořídí :-). Jinak dáváme dárky jen našim a potom manžovým rodičům a Ti nidky nic nechcou, takže asi nějaký balíček nebo tak, ať tam nejedeme z prázdnou. Jo a mojí babičce vitamínky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy no já jsem koupila manžovi encyklopedii :-D doufám,že bude mít radost :-D a jinak ještě přemýšlím...spíš si většinou kupujeme něco dohromady,strašně bych chtěla noutbook,tak snad bude... :-D Ale jinak manža je docela kutil,takže to kdyžtak jistí nějaká vrtačka.... ;-) A pečeš?já teda né,max. rohlíčky a línecký a jinak sem si něco nechala upíct...není na to moc času...
Odpovědět
moni, no já se přiznám, že i dkyž to nemám moc ráda to pečení, tak letos teda budu. Letos poprvé ve vlastní kuchyni to musím prubnout :-) ale taky jen tak 4 druhy, ať mamka nemusí péct, my toho nikdy mo nepekli. Rohlíčky vanilkový, krakovku, lineckký a pařížský rohlíčky. Mňam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bohatě stačí :-) kolikrát nechápu,že někdo je schopnej napíct třeba 15 druhů a víc... :-D A nám ještě linecký zbilo od svatby,dala jsem ho na mrazák...tak snad bude ještě dobrý ;-) Jste sami na št. den nebo s rodiči?my jsme sami a druhý den se všichni navzájem navštěvujem,což moc nemusím,ale jednou za rok to přetrpím... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted se dívám,že jsem napsala noutbook :-D :-D místo notebook :-D
Odpovědět
no my už loni byli sami s manžou, letos budem taky sami, ale porpvé ve svým, no a samozřejmě se taky nevyhneme těm zdvořilostním návštěvám ve svátky. Zas budu odmítat do sebe cpát tuny jídla a všichni budou uražení. No zdraví a žaludek mám jenom jeden a kvůli tomu, abych jim udělala radost a pak týden zvracela, se nepřemůžu :-)
Odpovědět
jo a nejlepší jsou sousedky v paneláku, který na chodbě řeší pečení a navzájem se předhánějí, která kolik cukroví napekla :-) po svátcích si každoročně stěžují kolik jim toho zbylo. Mamka jim vždycky radí, ať to zamrazí do Velikonoc :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?