Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
ahoj martynko, vítám Tě mezi olomouckými nevěstami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jéééééééééé konečně tady máme po dlouhé době nějakou nevěstu :-D :-D :-D pěkné přípravy - přejeme :-D :-D :-D jinak holky - vy jste to tady konečně rozjely ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
a konečně je zase čtvrtek a zítra pátek. Tak co, neodnesl Vás včera čert????
Odpovědět
Profilova fotka
nás ne :-D my bysme byli pro něho těžký :-D sice máme zatím 3 kila navíc,ale i tak ;-) k nám příjde až za dva roky :-D
Odpovědět
many jak to? vy přece budete mít tak zlatý dítě, že čert nebude muset chodit vůbec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě si taky neodnesl :-D sem byla totiž hodná celej rok :-D ale sun asi jo,ta se tu neukázala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy - myslíš ;-) mony - sun ;-) ono na tom přeci jenom něco bude :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím se vás zeptat, bo jste zkušené nevěsty, nevíte některá o nějakém dobrém kameramanovi na Olomoucku??? :-)
Odpovědět
jejda, tak to neporadím, my neměli profesionálního kameramana.
Odpovědět
ahoj baby. My měli pana Zatloukala z Loštic. Většinou točí Bouzov, ale jezdí po celé republice, takže Olomoucko po něj není problém. Je to sympatický chlap (už ho znám dlouho), ale je potřeba se s ním domluvit dopředu. Sice si objednávají až po novém roce, ale můžeš to zkusit i teď. Mrkni na webovky dvstudio cz a tam máš i kontakty. Jinak přímo z Olomouce ti poradí ostatní holky. Teď jsem seděla hodinu na masážích a to jenom proto, aby mi řekla, že mě objedná až po novým roce, fakt na ranu. A holky taky jste tak nadšený, že je takový hnusný pátek??? My máme jít zítra nebo v neděli ještě něco dobourat na domeček a hlavně zazdít jedno okno, aby nám tam mohli hned po Vánocích šupnout okna, ale jestli bude takhle, tak se s tím můžeme rozloučit :-( Takže všem přeji krásný víkend :-)
Odpovědět
ahoj hamar, no já jsem dneska z toho pátku úplně marná, mám žaludek na vodě, bolehlav a je mi blbě. Včera jsme kolaudovaly s kolegyněmi byt účetního a docla jsme se zlili všichni i s účetním. Hrůůůza, já to tady asi nevydržím do čtyř. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No no no, dámy!! Chcete říct, že MĚ odnesl čert??? Jako mě jo??? Tak to ani náhodou!!!!! Já jsem totiž ten nejhodnější človíček na světě :-D Baby, taky bych ti poradila pana Zatloukala z Loštic. Byli jsme s nima moc spokojení. Holky, dejte mi nějakou inspiraci na dárky, please. Jsem úplně bezradná, nic mě nenapadá.. Pro manžu nic nemám, pro rodiče taky ne, vlastně pro nikoho nic :-( Poslední dobou jsme si na Vánoce společně kupovali, co bylo potřeba (nový lyže, lyžáky, bunda, pohorky..), ale teď už nějak došla inspirace. Kristi, co jsi kupovala přes net??
Odpovědět
Leni přes net všechno. Našim aku vysavač, manžovi mobil. To co se dá koupit přes net, tak všechno a vždycky :-). Jeno musím ještě zajet do solné jeskyně mamce pro permanentku, babičce nějaký vitamíny, taťkovi nějaký tričko nebo tak. To bohužel musím ještě oběhnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já letos skončím asi u trapné klasiky a lá spodní prádlo, pyžamo, kosmetika :-S
Odpovědět
Profilova fotka
sun - co takhle miminko :-D to je krásný dáreček pod stromeček :-D teď si ale nejsem jistá jestli taky nestuduješ ;-) je vás tady moc a já už si to pletu :-D no jo,stárnu :-D
Odpovědět
Jé Leni, tak to já se musím pochlubit, že už mi chybí jenom jeden dárek a to taťkovi.S miláčkem jsme dnes všechno zvládli. Jiank inspirace, co já dávám manžovi?? Jeden z dárků o kterým nemá páru je dálniční známka, samozřejmě, že pak přišla na řadu i kosmetika a hadry. Prostě je to pořád dokola. Co totiž chcete kupovat, když všechno má a když to nemá, tak se to koupí, když je to třeba. Ale kámoška třeba ještě dávala svýmu příteli poukázku na společné perličkové koupele a masáže. To taky nemusí být špatný a oba si odpočnete ;-) Many, Sun je naše právnička a za 2 roky paní soudkyně. To mi připomíná mýho bráchu, kterej teď dělá v Brně na Nejvyšáku a za 2,5 roku by ty zkoušky taky chtěl dělat. To jsou ti ambiciózní lidičky. To já jsem pravý opak. Jednou nás Sun, snad teda ne, bude možná tahat z brindy. Ale Many, když o tom mluvíš, tak neslyším od mé malé neteři jiný přání na ježíška, že chce sestřičku a kdyby jí náhodou donesl ježíšek brášku, tak ho vrátí a bude si znovu psát o sestřičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D jééééééééééééé to je Sun chytrá holčina - to si musím pamatovat,kdybych jednou potřebovala pomoc ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak už se ty Vánoce blíží co? Do konce týdne mám dovču a tak chceme na domku dodělat to podstatné a do konce víkendu se taky odstěhovat, tak už se nemůžu dočkat. Letos ty Vánoce snad opravdu vyjdou! Super. tak papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky mně asi zaměnili výsledky,tak jsem z toho hotová :-( od mala mám v kartotéce napsaný po mamce B+ a teď jak jsem byla tenkrát na té genetice,na krvi ....... tak mi poslali,že mám AB+, včera jsem byla u obvoďáka pro razitko,tak jsem se ho na to ptala a říkal,že se krevní skupina změnit nemůže,tak to asi zaměnili,tak příští čtvrtek jdeme s Drobečkeme na kontrolu a na tripl testy tak mě budou znova posílat na krev kvůli krevní skupině,kdybych si toho nevšimla a něco se mi nedej bůh stalo v těhu tak bude průser a ještě by i moje dítě jednou mělo jinou krev než já ]-( no akorát mám strach,jestli to celý neřehodili s jinou maminou a já pak neměla jiné výsledky na screeningu :-(
Odpovědět
týjo, many, nestresuj se hlavně! Pokud to fakt zaměnili, tak si zaslouží pár facek. Ale nestresuj se, určitě bude vše v pořádku! Aspoň budeš mít "dvojitou" kontolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky Kristy ;-) jsem zvědavá,která krevní skupina bude špatná jestli ta,co mám od mala nebo tady ta ]-( zmetci ]-( ještě by mi pak v porodnici řekli,že moje dítě není moje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak jeden den nešly stránky a já z toho byla hotová ;-) připadalo mi to jako týden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jdu vás pozdravit.... :-) Teda Many to je fakt,hrozný,to naše zdravotnictví,když to tak sleduju,tak nestojí opravdu za nic.... 8-( Já už mám taky většinu dárků koupených....Ještě v příští týden pojedu do toho Brna,tak tam nakoupim nějaký drobnosti a šmitec :-) Tak hezkej víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak my chtěli kupovat koberec do ložnice a vzít postele na splátky ;-) ale rozhodli jsme se,že to necháme na leden,teď budem kupovat od známých přebalovací pult a já trošku rostu a už mi nejsou těhu kalhoty :-D tak si musím koupit nový a rovnou vezmu lacláče,ať už je mám do konce a ty stojí kolem dvou :-| takže koberec počká :-D jinak dárečky taky ještě nemáme všechny,ale nejvíc asi letos dostane náš Drobeček :-D jo Mončo v Brně je fine :-D tam mají dost věcí levnějších jak tady :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak já za tu dovču už stihla taky dárky pořídit, ještě musím koupit pánev pro tchýni, letos se dokoce vyjádřila co by chtěla.... Už jsme od včerejška přestěhovaní, Annie lítala po dvoře po trávě jak utržena z řetězu, moc se kí to líbí. Teď je ale poprvé sama tak dlouho doma aještě v domě kde není tak moc zvyklá, tak snad to vydrží. Zítra a po zítří mám zase dovču, tak budu s ní, to je fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holčiny, tak už jsem konečně pár blbůstek pod stromeček taky nakoupila. Dnes musím sehnat ještě stromeček, to bude paráda, jak ho budu soukat do auta, už se nemůžu dočkat :-D Many, to je fakt síla, ale nedivím se už ničemu. Manžel si byl u doktorky vyzvednout kartu, když měnil obvoďačku a ona mu dala kartu otce (jmenují se stejně) a nová doktorka se pak divila, že manžel má nemoci, kteří mívají lidi kolem 60-ti let. Až záhy přišla na to, že má v ruce úplně cizí kartu!!!!! Představ si, kdyby mu napsala léky na srdce a on je začal užívat.. To zdravotnictví dnes je hrůza a od ledna ještě budem platit. Ať žije povinný zdravotní pojištění a právo bezplatné zdravotnictví.. ]-(
Odpovědět
sun jojo,to je k vzteku,. já klidně budu platit u doktora všechno, ale potom tedy odmítám platit zdravotní pojištění!
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, měsíčně platím zdravotní pojištění a když jednou za rok jdu k doktorovi, tak mám ještě platit ]-(
Odpovědět
a člověk neplatí zrovna málo. že. No nic, už se těšíš na Vánoce???? My ten stromek pořídili umělý, ale minulý týden jsem kdesi urvala nějaký větvičky do vázy, tak ať máme i něco živýho :-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?