Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-D Ted jsem si vzpoměla,že jsem ti chtěla ukázat foto naší Annie a úplně jsem na to zapoměla...-napravím! x-)
Odpovědět
děkujíí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo - to je soused na zabití :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,tak já už zase nemohla spát,dnes jsem měla blbý sen,tak a když jsem znovu usnula tak pokračoval,tak jak jsem se vzbudila znovu,tak už jsem vstala,byla jsem a pořád jsem z toho snu hotová :-( sice je to jen sen,ale hnusnej 8-( manžílek si našel milenku a tahal si ji domů,já byla doma a on se s ní furt cucal v obyváku na gauči ]-( to je síla,že ;-) takový sny blbý,chudáček náš Drobeček,to jsem se musela teda převalovat a on z toho musel být hotovej :-|
Odpovědět
tyjo Many, to jsou teda sny, no občas mám taky noční můry, tak si hoď nožky nahoru a teď klidně relaxuj u netu ;-)
Odpovědět
Leni, včera jsem Tě ani nepozdravila, s tou bouračkou mě to mrzí, hlavně že to relativně dobře dopadlo, sice je auto na odpis, ale hlavně že jsme v pořádku!
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý vy jste bourali :-( tak ještě,že jste celý já teď povysávala celý byt,povytírala,vyžehlila trochu prádla a mám zase padla na celý den,je tam pěkně,tak odpoledne stáhnu na chvíli manžílka na procházku,už jsem nebyla zase pár dní venku,tak aspoň nachvilku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, teď už to beru taky tak. Hlavně že se nám nic nestalo. Ale nejvíc mi bylo líto té srnky, byla tak krásná ;-( Brečela jsem jak malý dítě.. ale nešlo tomu zabránit. Snad už bude líp. Od pátku jedu na hory, jedem lyžovat s kanceláři..
Odpovědět
Many ne my, ale sunflower. já tam udělala překlep, takže jsem chtěla napsat hlavně že JSTE v pořádku.... omluvám se.
Odpovědět
Leni, tak to chápu, s těma zvířátkama je to vždycky smutný. Ale užij si lyžovačku, aspoň se odreaguješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak sun :-( to je jedno,strach bych o vás měla o všechny stejný ;-) tak hlavně že jsou sun v pořádku a pochopila jsem,že jim vběhla srnka pod auto,jé nic proti,doufám,že vás nenaštvu ale dala bych si srnčí guláš :-p jé to je bašta,ale tu srnku bych taky předtím nesměla vidět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Many, s tím srnčím gulášem máš stejný reakce jako polovina mých kamarádů :-D Já maso nejím, ale dobrý ;-) Kristy, ty Alpy si užiju, to víš, že jo. Napřed jsem nechtěla jet, že nás bude stát hodně ta oprava auta (neměli jsme havarijku), ale pak jsem si řekla, že se aspoň odreaguju od práce a toho všeho stresu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sun a kdy jedete na hory ;-) o víkendě ;-) tak buďte hlavně opatrní ;-) manžílek taky začal jezdit,zítra má dovču a jede zase někam asi na Karlov nevím :-| jede po třetí,koupil si snowboard tak se učí,ale prý mu to jde :-D
Odpovědět
Ahojky, moc bych vás chtěla všechny poprosit o radu, který svatební salon je v olomouci a okolí dobrý:) Vůbec nevím a sháním šaty na rychlo. Bohužel bych potřebovala nějaký s přijatelnými cenami:))) Napište mi prosím do pošty. Děkuji všem:)
Odpovědět
Profilova fotka
Many, jedem dnes odpo a vracíme se ve středu..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sun - tak to se máte ;-) tak si to moc moc užijte :-D a buď te opatrní ;-) manželi vyjel už ráno někam s kámošem,aby byl brzo doma ;-) tak počítám že ve 4 by měl být nazpátek :-D holky - jinak vám všem přeju pěkný víkend :-D mně už se to krátí,já už se nemůžu dočkat až bude čtvrtek :-D až půjdu na ultrazvuk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tak Sun už si užívá v alpách :-) doufám,že nám to letos taky vyjde a vyjedeme na hory... :-) Zeuvicko,zkus třeba salon Inpsirace v Prioru,salon Ariana-ten je ve yZtracené ul. mají tam přijatelné ceny a levné šaty mají prý v salonu Caxa ve Vsisku u Velkého Týnce...tak snad jsme Ti trochu pomohla.. Jsem tu asi zase sama co? 8-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) dva dny mi nešly stránky beremese a koník ]-( jsem umírala nudou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) jsem zase musela brzo vstát,protože jsem se furt převalovala a hrozně mě bolí záda ]-( teda nevím nevím jestli je to těhotenstvím nebo tou novou matrací ]-( každý říká,že lepší je tvrdší matrace,ale já na ní teda zatím často trpím,tak si buďto zvyknu a nebo nevím :-| asi budu spát na zemi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
budíííííííííííííííííííček x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
ahoj holky chtěla jsem se zeptat v kolik hodin jste měli ( nebo máte) obřad a na kolik hodin ho doporučujete dle zkušeností díky.
Odpovědět
Profilova fotka
my ho měli na 11,00 :-D a pak jsme se fotili a jeli na oběd ;-) myslím,že je to tak dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý čekám klukaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D :-D já se radostí zblázním :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
GRATULACE NEJVETSI!!!!!! :-)
Odpovědět
Nejak se to s tema miminkama rozjelo, kazdou chvili ma porodit moje kamaradka :-) a spousta dalsich je na zacatku tehotenstvi nebo uz se o mimi pokouseji. Many tak hlavne at je zdravy ;-)
Odpovědět
Muzu se jeste zeptat odkud jsi mela svatebni saty? Jsou nadherne ;-)
Odpovědět
vevisek: my měli v poledne, doporučuju, klidně i později. Je to aspoň bez stresu , že se nestihne líčení, kadeřnice atd.... Manýýýý, týjo, tak to teda velká gratulace!!!!To je fajn. A co ta krevní skupina???
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky, na horách bylo báááááječně, vůbec se mi nechtělo domů.. Many, paráda, to bude má manžel určitě radost, že? Chlapi chtěj většinou kluka ;-) Vevisek: Obřad jsem měla ve 12 a bylo to úplně ideální. Žádnej stres, že se něco nestihne a tak. Jenom maminka měla pořád strach, že než se vyfotíme po obřadu a než dojedem z Bouzova do Olomouce, kde měla být hostina, tak budou mít hosti hlad. Tak jsme to nakonec vyřešili tak, že jsme ještě před obřadem dali sraz v kavárně v Olomouci, kde byl nachystanej malej rautík, aby se před obřadem hosté občerstvili a bylo to v poho..
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka - děkuju moc :-) šatečky jsem měly z Litovle - www.vasden.cz je to model z Ameriky,pujčovné mě stálo 6 000,- ale mají tam i levnější neboj a mají i moděly z Francie,no mrkni na stránky ;-) holky děkuju i vám ;-) jo taťka je nadšenej,mu to bylo jedno,ale jak jsem mu volala,že budeme mít kluka,tak mi vůbec nevěřil,protože každý říkal,že budeme mít holku, a ty výpočty a tabulky,no už vím,že na takový věci nemám nikdy věřit,protože to je haluz,když to holkám výjde,já tak doufala v kluka a je tam :-D :-D :-D :-D viděla jsem ho zespodu - dvě nožky a mezi něma pytlík :-D :-D :-D jinak jsem viděla jeho orgány - např.žaludek,moč.měchýř,srdce a jeho komory,šlo to krásně vidět,.... jinak i ty tripl testy vyšly dobře a krevní skupinu mám správnou teď,tu co mám od mala v kartotéce je špatná ;-) tak mám AB+
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?