Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
No tak jsem si ten vzkazík přečetla a drsný....je vidět jak jsou některé slečny či paní hloupé....Jinak vítám taky novou nevěstinku....Veru doufám že nějaké autí seženete......
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konečně máme doma počítačový koutek jako u inteligentů ;-) předtím jsme měli jen malý stolek kam se mi nevešla pomalu ani ruka s myší, židle, ze který jsme padali :-D Tak už máme nový stolek i novou židličku pohodlnou, jen prý teď se tu odtud nehnu :-D Ale jo, čeká mě přeplněnej koš prádla na žehlení a další pračka vychrlí za chvíli další prádlo, tak jdu na to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí: slečna co ti psala gratulaci má asi chudinka nějaké osobní problémy ;-( :-D , asi jí pošlu kontakt na dobrého psychiatra, ten by jí mohl pomoci....... škoda, že sama nemá žádné foto aby jsme se mohly pokochat nad její krásou :-D Veru: jednoznačně hlasuju pro Kelly a Dylana :-D Illo: vítam tě :-) Holky já bych chtěla Amálku :-) a kluka nevim..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Amálka se teď narodila jedné kolegyni ;-) pěkné jméno takové pohádkové. My chcem kluka Tadeáše, to už máme ;-) a holčičku nevim, líbí se mi Rozárka (Rozálka? správně je Rozálie), ale od té doby co moje mamka řekla "Růža" tak nevim, nevim (v překladu je to opravdu Růženka) a taky docela náročný pro vyslovování pro malé dítě. A kdyby to byly ty trojčata, tak nevim :-D
Odpovědět
Tak auto zatím nic....jo a jak se jezdí Pavlí v novém...už sis zvykla, že? :-) No teď je Amálek hodně, jsou v kurzu x-) a Pavlí s tou Rozárkou nevím, aby jí děti neříkaly koza Róza, znáš to =-) aby z toho chudák malá pak nebyla špatná....ale když dětí chtějí tak si vždycky něco vymyslí.....Je to těžký s těma jménama, tak si zatim nechám tu Kelly a Dylana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru trpělivost a vhodné vozítko se určo objeví ;-) je lepší to neuspěchat, i když já si nedovedu představit být bez auta, my bychom se nikam nedostali, my jezdili starým a hned vyměnili za "nový", ale takhle nemáte nic. Jezdí se parádně, Tomáš se směje, že nechápe, jak jsme se mohli vejít do twinga :-D tohle je úžasně pohodlný, jen zatím furt žere penízky. teď jsme museli udělat rozvody, aby to neodešlo, naštěstí to dělal Tomův kamarád, takže to bylo levnější než v servisu, i tak skoro 6000,- fuč, ještě potřebujem olej, nastříkat zespoda a na jaře letní pneu. Takže penízky se furt strkaj, jinak prý je to ale dobrý auto, téměř jak nový, takže teď už bude šlapat ostošest a můžem i na delší trasy. A Tobi se učí jezdit v kufru, má tam svůj polštář, ale musíme ho poutat, protože jinak skákal na zadní sedačky, ale když je utahanej, tak tam spí jak nemluvně a sedačky jsou konečně bez chlupů ;-) S těma jménama je to těžký, na každý druhý si člověk něco vymyslí i na takový, u kterýho bys to nečekala. Ale nad tím holčičím ještě zapřemýšlíme, až to bude aktuální.
Odpovědět
No tak hlavně, že jste spokojený.......Tomáš na to moc nepospíchá, nemá důvod sice dojíždí, ale sleze z kopce od baráku a nasedne do služebního a jede do práce, to samý když se vrátí...jen kdyby musel jezdit vlakem, už by dávno jiný stálo v garáži. No je mi to jasný, starší auto baští penízky....my taky nějakýmu frajerovi Pampelišku hezky dali do kupy, aby si mohl jezdit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já myslim, že dotyčný to střelil dál nebo na součástky
Odpovědět
Jj, to určitě, to nám bylo jasný hned první den, kdy se ztratilo. Buď je na druhým konci republiky nebo v cizině nebo je z něj puzzle.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pokazil se nám počítač a v práci není čas, nestíhám skoro číst, co se tu děje. Pěkně jste tu probrali jména dětiček, to u nás to bude ještě jednou boj :-) na tom se moc neshodneme. Veru, snad se to s autem brzo vyřeší... Pavlí, vzkaz v gratulacích je od nějakého mentála, normálně to smázni... Illo, na Anenské jsme to chtěli mít taky, je to tam supr a fakt dobře vaří, ale potřebovali jsme ubytko pro 40 lidí a to se tam nevejde. Myslím, že je to dobrá volba. Konvali, asi jsi nkde na svatebce, ale už se těším na fotečky od Potůčků, snad nám jich pár ukážeš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak sem zase tu :-D ale jen ne chvíli, moc na to ještě nevidim :-) Pavli - po operaci zatim dobrý, zatim vidim :-D ale pořád to neni to pravý ořechový a na monitor docela mžourám, takže to za chvíli vypínám a budu radši ještě odpočívat :-) ale pan doktor říkal že do půl roku budu vidět, jak sokol - tak sem mu říkala, že 19. se vdávám a jestli uvidim, koho si teda beru a řikal, že prej jo :-D :-D jinak v tom albu si jí to dobře nandala, bych jí chtěla vidět, nádheru :-D no se svatbou nic, jen zjištúju, že to máme oba jaksi tak nějak na háku a to bysme to měli zařizovat :-D :-D :-D takže já příští týden dozařídim, co ještě chybí a zařídit hostinu je na mužskym - tak to sem zvědavá na všechno má děsně času, vybouchl nám fotograf - jaksi se neobtěžuje ani odepsat, tak asi budeme muset vzít zavděk paní z františkových lázní co nabízej k obřadu na seebergu - no radost z toho nemám, ale snad bude dobrá ;-) čeká mě toho ještě mraky zařídit, 16. konečně do práce, 19.svatba a taky mi začíná škola - sem se neprozřetelně přihlásila na magisterský na zču :-D - takže ještě přehazovat termíny, protože nevim proč dajli zahajovací konzultaci taky na 19. - tak to řikám doma a ten můj, tak to zas o měsíc šoupnem né :-D :-D - tak sem řekla, že ani náhodou, už toho mám plný zuby a chci to mít za sebou - zvlášt´když přibuzný začínaj mektat jak je to po 10 letech a dítěti zbytečný :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Eví a jak se to dá smáznout? Mám kliknout na to upozornění admina, že to neni gratulace? Jé, to jsem nevěděla, že i Konvali měla Potůčkovi, tak to se těším ještě více na fotečky. Brumdi určo líp uvidíš i dřív než za půl roku. ;-) Jen být vámi tak asi zrychlim v těch přípravách, máte to fakt za pár ;-) A na remcy, že je to zbytečný nekoukej.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo Pavlí, klikni na ten odkaz... vždyť to gratulace opravdu není, prostě se někdo nudil a psal do alb bláboly. Myslím, že právě Konvali psala, že jí budou fotit taky, takže jsem na fotečky zvědavá. Brum: pevné nervy se zařizováním a nenech si to nikým vymlouvat :-). Přeju, ať vidíš brzo krásně...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak Pavlí, moc pěkné to album: jak jsme plánovali a jak to bylo, já jsme taky dělala trochu srovnávačku, protože mě tahle alba na beremku vždy zaujala...
Odpovědět
Profilova fotka
Jů a ono je to fakt pryč :-D aspoň nám to tam nehyzdí, a gratulace už můžou dávat jen registrovaní, to si doufám nikdo netroufne. Krom neutrálního člověka, který takhle brouzdá a prudí i jiné nás tedy napadly i konkrétní osoby, které by toho byly schopny, ale to je jedno, jestli má někdo problém, ať si ho řeší. Taky jsem viděla to tvoje srovnávací, moc pěkný. Tuhle jsem prohlížela novou kolekci šatů 2010 La Sposa a San Patrick a jsem si říkala, že bych si skoro nevybrala. SP maj v Rybářích a z tý kolekce nic, když jsem tedy brala v úvahu mou postavu, bejt štíhlá, tak bych si vybrala :-) z LS asi dvoje. Ještě, že už nemusim hledat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Trochu nám téma zapadá do zadních stránek ;-) škoda, ještě máme před sebou dvě svatby - Dartsmana a Káťu, doufám, že přidá fotečky z Chyše. Těšim se na ně. A doufám, že oba máte už všechno téměř nachystané, počasí by snad mělo být také pěkné, i když to ranní tedy brrrr. Tak pěkný slunný den všem.
Odpovědět
slibují, že v září bude hezky....tak to všem snad klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to to téma musim vytáhnout ze zadních stránek. Jak je, já sem v plné fázi příprav a chci to mít už za sebou všechno at´mám klid :-D se mi to najednou nějak nakupilo - konečně práce, svatba do toho znova škola - no bude to ještě sranda. Jinak ženich mé nadšení z příprav moc nesdílí, jde to jaksi mimo něj :-D ted´je tejden pracovně pryč - tak mu řikám do telefonu, že zařizuju a oon hodil nějakou blbou poznámku, tak mu řikám no skákat z toho 2 metry vysoko nemusíš a sdílet mé nadšení, ale aspon to ber normálně :-D no musim se rozhodnout s tim jménem a pořád špekuluju, že kvůli malýmu si nechám asi jen to Jirkovo, at´mu v tom nedělám ještě větší bordel :-| že on se musí přejmenovat celý jméno a já jen trochu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale holky, to mi neříkejte, že nejsou dál žádné svatby, že se nepřidají nové nevěsty??!! :-| brum já nevím, vypisovat se s mým jménem a příjmením mi stačí, ještě navíc další??-by mě asi jeblo :-N Pavlí tak si představ, že jsem tebe a manžela v pondělí viděla na Masaryčce x-) poznala jsem vás podle manžela, on je strašně výrazný typ a říkám mému manželovi :-x -jé hele to je ta paní s beremka :-N jinak s novým příjmením jsem už naprosto sžitá,jelikož se stokrát denně představuji, tak už to mám v malíku
Odpovědět
Profilova fotka
Mně taky stačí kvůli délce a hláskování jedno příjmení. A už jsem si docela zvykla, i když jak se to veme, když mě vedoucí včera představovala nové kolegyni, tak jsem čekala, že řekne moje původní jméno a najednou slyšim jiný :-D . Vidíš, Nedy, já bych vás asi nepoznala, no, Tom se jen tak nepřehlédne :-D už jsem si zvykla na manžel a manželka, ale když píšeš "paní z beremka" tak pod tím "paní" se mi vybavuje někdo starší :-D :-D A jak pokračujete s mimi, něco nového?
Odpovědět
Tak já jsem poslední dobou háklivá, když mě někdo nazve slečnou, ale tak nedivim se. I když mě dneska ráno zdravil soused: Dobrý den mladá paní......Tak jsem se pak nesla po tý ulici :-D A tuhle jsem se s kamarádkou nad něčim rozčilovala a sama sebe jsem nazvala slečnou Mňukovou.....no mám v tom pořád trochu hokej
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí no manžel bere od svatby antibiotika,takže teď čekáme do října na další vyšetřování ]-( je to u nás běh na dlouhou trať,kamarádka se kterou jsme se dohodly,že spolu budeme mít prcka má už ročního uličníka :-N ještě, že jsem si to neřekla ve třiceti,tak a teď chci prcka, to by byl hnus, ale takhle nám prcek dovoluje pořídit si vše co pak nebudeme moci... vždycky když se představím do telefonu novým jménem, tak se kolikrát nasměju, jak ty zákazníci se uchychtnou a prý jééé já si na to nezvyknu :-D nebo chtějí slečnu Švábovou a já to jsem taky já, jsem se vdala, a většinou všichni a šťastně?? NO TO DOUFÁM!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak držim palce, ať brzy dobere ty prášečky a můžete pokračovat. Já jsem zvědavá jak to bude u nás, začli jsme se taky snažit a to i kdyby to vyšlo náhodou brzo, tak při porodu už mi bude 30. Takže doufám, že nebudem čekat roky. Teď jsem se dozvěděla, že kamarádka čeká dvojčátka a to jsem netušila, že jim to taky trvalo rok a půl a jsme stejně staré. V poslední době neznám nikoho, kdo by měl to štěstí a podařilo se to brzy. U mě ještě taky někteří na telefonu chtějí paní Bilčíkovou (paní už říkali dřív a já je neopravovala), když jim řeknu, že to jsem já, tak některý nerozhodí, že jsem předtím řekla jiné jméno, jiní se pozastaví, tak řeknu "to jsem já, jen teď se jmenuju jinak". Já tedy většinou jednám s dlužníkama a jinejma výrůstkama, tak těm nic o svatbě vysvětlovat nebudu. Jedna kolegyně mě vždy místo pozdravu poinformuje, že si na to nové jméno nezvykne ;-)
Odpovědět
Tak jsem teď nakoukla do tématu "první rozvod", no je to děsný, jak tam manželka popisuje jak to u nich vypadá, jak se manžel chová a jak to "zdárně" spěje k rozvodu........Jsem si prohlídla i její svatební album, vypadají tam tak šťastně, ještě navíc s těma popiskama, jak je ten její úžasný....no děs :-| Dva roky po svatbě....malý děcko a jdou od sebe.......Tak jen doufám, že se nám "karlovarčkám" takhle nikdy "nezadaří" =-) Optimistický příspěvek za celý den že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Také tam občas nakukávám, a doufám, že se nikdy nedostanem do takové situace, ale totéž si určitě myslely i ty nevěsty v den svatby a pak uteče rok - dva, tři někdy i víc, člověk nikdy neví co ho v životě potká
Odpovědět
Dobré ránko ;-) Tak zpět v realitě. Prožila jsem teď nejkrásnější tři týdny života x-) x-) x-) Svatba i líbánky byly prostě dokonalé. Už jsem dostala nějakou ukázečku od fotografky :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph... Včera jsem byla poprvé v nové práci a bylo to fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Konvali, fotečky jedním slovem nádhera. Musim říct, že fakt ze všech profi dobrých fotografů se mi íbí jejich fotky nejvíc. Vám to samozřejmě mocinky slušelo, krásná nevěsta i ženich. A kdepak jste vůbec trávili líbánky? A není trochu návrat do reality šokující? Gratuluji ještě jednou :-) .
Odpovědět
Pavlí, díky moc. Hlavně to focení bylo neuvěřitelná zábava :-D Byli jsme v Řecku na Kosu, měli jsme novomanželské apartmá 20 metrů od pláže, každý večer jsme z terasy pozorovali západ slunce nad mořem. Lidé byli příjemní, nádherná příroda. Jinak návrat do reality byl fajn, těšili jsem se zpět do našeho nového podnájmu v Praze a já do nové práce, tak to šlo
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, tak to muselo být bájo 8-) Tak ať se ti líbí i v nové práci a ať se daří jak si přejete
Odpovědět
No nádherný fotky Konvali, fakt to oběma moc slušelo a štěstíčko z vás úplně čiší ;-) Tak veliká gratulace a hodně štěstí v manželství a v nové práci x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?