Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nedy: moc vám to slušelo, gratuluji....... :-) x-) Holky půlka léta za námi a novomanželky přibývají :-) Teď Konvalininka, pak Dasta, Dartsman a Katka a budeme komplet:-).....a Brum taky snad ;-) jsem zvědavá, kdo bude jako první čekat mimčo :-D
Odpovědět
Ahojda. Díky za odpovědi s paní Černou. Nedy, opravdu vám to moc slušelo. Budu držet pěsti, aby jste byli co nejdřív 3. Já jsem dnes úplně naposledy v práci. Příští sobotu svatba, líbánky a do 4.9. Motol x-)
Odpovědět
tedy od 4.9. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se máš Konvali,užívej volna, příprav, svatby, odpočinku a šťastný nástup do nové práce, ale to určo se ještě ozveš, kam vůbec jedete na líbánky?
Odpovědět
Profilova fotka
Moc gratuluju všem novomanželkám :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýý a panííí moc vám děkuji za krásné gratulace!!!! Pavlí kytičku jsem si nechala pojistit přes spolužačku-dceru paní Štěpánkové, která to osobně vázala a dělala jí až v sobotu, takže nádherná, krásná, prostě jsem z ní byla unešená. ještě hezčí než na obrázku!!a ještě teď jí mám ve vázičce!!! Dartsman ANO ANO Karlos tě hned také poznal :-D :-D také zdraví ;-)
Odpovědět
nedy: tak to je vážně prča, takhle vždycky na někoho "starého známého" natrefit :-D
Odpovědět
koukám, že od té doby, co počet již manželek předčil počet nás čekajících, tak to tady pomalu ale jistě usíná.... škooooda... :-.
Odpovědět
tak teď byl hezký víkend, tak asi proto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, už pomalu je to tu samá mladá paní, v sobotu Konvalininka a pak snad už i ty? pěkně to utíká, už máte všechno nachystáno?
Odpovědět
Profilova fotka
Nejprve, že nikdo a pak s Veru písnem ve stejnou minutu :-D
Odpovědět
pavcza: no myslim, ze to vsechno "hlavní" už určitě máme. Teď už jen ty "dodělávky", kterých je pořád hodně (např. koláčky, všechny blbinky, pití na zahradu, přípravy, úklidy, rozdělení aut, jmenovky atd atd...) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jojo, to je ještě dost důležitých věcí. Z toho jsem taky měla furt obavy, a aby vše klaplo kdo co zařídí poslední dva dny, kdo co bude mít na starosti. A koláčky budou domácí nebo někde z cukrárny? A co dortík? Včera jsme viděli v autě jet našeho fotografa, jel pomalu a rozhlížel se, když si nás všiml, tak se ještě otočil a zamával nám :-D tak jsme se zasmáli.
Odpovědět
No to vse, co nam jeste chybi, tak ja uz beru jako prkotiny :-D . Na tohle máme asi jako chlapi klidnější přístup... Ne že by má nastávající byla nervozni, ale ze všeho má velkou hlavu, tak se to snažim řešit já tak nějak v klidu... Převčírem jsme například bohužel zjistili, že jsme zapomněli pozvat 4 lidi na svatební oběd. A už jsem poslouchal, že být přípravy na začátku, tak to uděláme úplně jinak a tak :-D . No a holt chlap vezme zasedací pořádek, předělá ho, v hospodě navýší počet a hotovo, ne? :-D Si přeci nebudu starostma kazit přípravy i svatbu samotnou, ne? Co se týká dortu, tak bude ten, co je v albu. Dělá ho můj známý cukrář na Imperiále. A koláčky? Bude asi 100 svatebních šátečků (babi) a pak ještě nevím kolik, udělá snad jedna známá, která je má domácí a naprosto bezkonkurenční. A kdyby jich neudělala dost, tak zbytek doobjednám v cukrárně :-D . Prostě - Don´t worry, be happy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já kdybych chystala svatbu teď tak bych změnila spoustu věcí včetně toho, že bych už neriskovala počasí se zahradou. Ale vy asi taky budete mít na zahradě, když vidim, že píšeš o pití na zahradu. Máte mokrou verzi? Já zase aspoň neřešila to pití a jídlo tam, o to se postarali tchánovci ;-)
Odpovědět
Jojo, máme obřad na hradě v Lokti, oběd hned kousek pod hradem a večír budeme řádit u mého svědka na zahradě. Na tyhle akce to tam má úžasný - velikánskou krytou pergolu s grilem, ohništěm a posezením. To je přímo napojené na srub s kuchyňkou, vlastním barem atd atd... Pití si kupuju sám (v případě nedostatku nebo špatného zásobení mě samo vypomůže z vlastních zásob :-D ) a jídlo zajistim já, a pak dva sousedi. Jeden bude dělat lornu krůty a vepř. kolen a druhý udělá divočáka na kořenové zelenině. Už se těšim, až si všichni budou chrochtat blahem :-D . Takže - samo doufám v pěkné počasí, ale i kdyby se náhodou nepovedlo, tak nám to určitě naše veselí nezkazí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hnusně jako my už asi nikdo na svatbě neměl, takže se neboj ;-) u nás docela i pití zbylo, protože ze začátku se pily hlavně čaje :-D a ani kýta se nakonec nenačla. Jak to popisuješ vypadá to dobře, tak snad i to horší počasí by nevadilo. U nás se taky pak zábava rozjela, jen hold netrvala do pozdních nočních či ranních hodin, to už se fakt nedalo při 11 stupních ;-) přes den, večer netušim. Mimochodem, sis uměl vybrat svědka :-D
Odpovědět
Tak svěděk byl jasnej :-D . A při stavbě toho jeho zázemí jsem se též významně podílel, takže bylo jasno :-D. Nám když něco zbyde (jídlo, pití), tak se u toho sejdeme ještě v sobotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zase je pravda, že když počasí vyjde neni ani zima, ani příliš vedro, tak zahrada je super místo lepší než uzavřená místnost. My jsme dali menší sezení 14 dní po svatbě, jo, taky zbyl malej sud piva ;-) ten se taky už dorazil právě za ty dva týdny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - teda že sem Vary lovila až z druhý stránky :-D Co v kraji u vás nového :-) U mě, bohužel práce zatim nic, mám pár věcí rozjetejch, za sebou pár pohovorů, ale ještě nevim výsledky. K svatbě, včera měl mužskej 41 a jako dárek sme podepsali a zaplatili už konkrétní termín na hradě Seeberg (19.9 v 11:45) No ta hodina se mi moc nelíbí, ale svateb prej moc neni, tak máme smůlu :-D :-D A je zařízenej veteránek, ten co mám v albu, ale nesmí pršet - jinak prej pán nepojede :-S Chybí mi ještě spousta věcí a čas se krátí - hlavně musíme objednat někde hostinu a vybouchl mi fotograf - tak začínám shánět fotografa :-) - no přinejhoršim mám do 5.září oznámit úřadu jestli nebudeme chtít toho jejich (přinejhoršim ho beru :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední dobou je tu trochu neaktivita, Brumdi, držim palce, ať vše zvládnete a pršet nebude, včera říkali, že má být krásné babí léto :-) Konvalininka už to má za pár, tak držim palečky, ať vše klapne, ať máš krásné počasí a celý den vyjde podle vašich představ. :-) Včera jsem byla s tím okem, trošku se mi ten sklivec odchlipuje, ale s tím se prý nic nedělá, prý se to může zlepšit, nebo i zhoršit, rodit můžu normálně, že prý žádné studie neprokázaly na to vliv. Jen si mám víc hlídat, kdybych viděla létající mušky nebo padající saze, to už by byla odchlíplá sítnice a to je závažný, to už se operuje a že se to nejčastěji stává ve spánku. To zrovna říkala kolegyně, že to včera zjistili našemu vedoucímu, a jde na operaci, brr. A taky mi dělali ultrazvuk oka ;-) zajímavé.
Odpovědět
Ahoj, Pavlí doufám, že to budeš mít v pohodě brzy..... Brum....gratuluju k místečku a datu.... No a Konvali to bě přeju ať je Váš den tím nejkrásnějším...užijte si to a do nového života hodně štěstí a vzájemného porozumění
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mě se konečně povedla práce, jupí x-) - od 16.9. nastupuju jako nákupčí do supermarketu, 19.9. svatba no to bude nářez :-D - jen po nich nemůžu chtít volno, to bych o tu práci zas mohla rychle přijít - ale snad se to nakonec nějak zmákne (možná by to šlo ještě šoupnout na 5. - no uvidíme) jen jaksi nestíhám přípravy, v pondělí jdu na laserovou operaci očí a tejden budu mimo. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluju Brumdi, to se snad nějak zvládne a na operaci já byla vloni v únoru, do kterýho očního jdeš? Já byla v Lexumu, vše bylo perfektní, než mi zjistili ten odchlíplý sklivec, takže na to levý zase vidim trochu hůř, ale prý to nemá spojení s tou operací, že se to mohlo stát i tak, v každým případě nelituju, když se dívám oběma, vidim dobře, a snad se to ještě zase srovná k lepšímu, budu tomu věřit. Prostě ten pocit vidět aniž si bereš brýle či čočky je k nezaplacení.
Odpovědět
Profilova fotka
pav - jdu do Plzně na Lochodín do Ofty a budou to dělat metodou lasek, tak sem zvědavá - mám z toho docela bobky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla Lasik a i teď jak jsem tam byla kvůli tomu sklivci, mi doktorka chválila, jak mi to perfektně srostlo, že by fakt nepoznala, že jsem po operaci. Strach jsem měla taky obrovský, ale přijde mi, že to nic nebylo :-D nevim, jak je ta metoda rozdílná. Jinak horší bylo hlídat se potom, abych o ty oči nezavadila, hlavně v noci, abych si nežmoulila a nepohla s tou znova přiklopenou rohovkou. Operace byla chvilka, dostala jsem do rukou velkýho plyšáka, kterýho jsem mačkala ;-) potom tedy trvalo dlouho, než jsem otevřela oči, ale už byly vidět záchvěvy ostrosti. A druhý den na kontrolu do Prahy už jsem jela sama a už jsem skoro viděla perfektně.
Odpovědět
Ahoj holky....Gratulace Brumdi k práci, dneska to je fakt napytel s tou prací :-p Tak to by pro mě bylo dost těžký si oči po ránu nežmoulat Pavlí, to je děsný, že v dnešní době se s tim nic moc nedá dělat... :-( Mě už druhý týden opět bere moudrák, už bych se ráda bezbolestně najedla 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
pav - tak mám z toho docela strach, jestli se to nepovede, abych nedostala rovnou bílou hůl :-p jinak ten první den nebudu moct vůbec koukat a za ty 2 dny už by měli vyndat tu obvazovou čočku - tak snad to bude v pohodě :-) no dneska nám jela kolem baráku rv 11 hodin svatba a troubili - mužskej po noční, tak chudák vylez z postele jak vyoraná myš a prej kdo to tu zas dělá takový vyrvály, že nemůže spát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha Brum, tak to já nic takového neměla, hned jsem šla po operaci dom bez ničeho na očích. Tedy se slunečníma brejlema, jen v únoru, když bylo zataženo jsem vypadala jak dežo :-D a v doprovodu mamky a tety, které mě zprvu musely vést, protože jsem moc nemohla otevřít oči, ale za chvíli už jsme řádily v obchodě a už jsem koukala, jen rozmázle a jak jsem psala druhej den už ok. A za devět dní jsem šla na první rande s Tomem ;-) jsem říkala, že mi museli vrátit zrak, abych potkala toho pravého :-D Dneska si svatbičky užívá Konvali, kousek od nás, zrovna jsem říkala, že nemaj pařák ani déšť, sice zataženo, ale docela příjemně teplotně, i když teď už je to chladnější. Minulou sobotu tu houkaly dvě a já měla na krajíčku
Odpovědět
Profilova fotka
pavcza - no vidíš, jinak bys ho třeba přehlídla :-D jinak já bych to měla mít jako ty, u těch instrukcí mám akorát napsáno, že doporučujou prvních 6-10 hodin po operaci neotvírat oči, s tim že pak už by to mělo být v pohodě - tak nevim - no uvidíme, co se mnou provedou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?