Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
No jo, další sobota je tady....v neděli máme s Tomem už tři měsíce od svatby, děsně to letí....za chvíli se budeme titulovat bábo a dědku, i když už teď si říkáme mámo a táto a to ještě není mimčo :-) Má být krásně....tak ať to všem vyjde podle představ.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
také tak nám to letí a taky mi Tom říká "mámo", tak říkám, až budu, tak mi rovnou bude říkat bábo :-D teď jsem si četla důležité rady co dělat a jak připravit pejska na budoucí příchod mimi a je třeba začít hodně brzy, obávám se, že s naším to nebude snadné, moc neposlouchá a ještě je to mazel číslo 1 :-N Když u nás padaly první termíny svatby, zprvu se nám zdálo jako dobré právě 19.9.2009, ale pak jsme ho zavrhli, že je to za dlouho a jak to uteklo a ještě má být krásně sluníčkově, ale přeju vám to.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak zítra má brumdinka!! 11.45 Seeberg, asi nemá ani čas sem zajít aby se s námi podělila o zážitky :-N No dneska to moc na hezký počasí nevypadá, sice není zima, ale krásně taky ne, uvidíme zítra. Jedeme s hasičema na závody do Chýše-mají tam i výročí od založení, takže celodenní výlet :-x
Odpovědět
čus holky, vemete mě mezi sebe,když jsem kousek dál od Varů? :-)
Odpovědět
Taky Katka má zítra svůj den, třeba ji Nedy potkáš v Chýši...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo i Katka, škoda, že se nepodělila o finální přípravy a pocity. A Brumdi to nakonec zvládli za krátkou chvíli, i tak se to dá. Ahoj Nikar, jasně, že můžeš. Kdepak budete mít svatbičku?
Odpovědět
pvazca..ahoj, no plánujeme ji na zámku Kynžvart, bohužel se zatím nedá rezervovat místo, tak čekáme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Asi je ještě brzy, někde vypisujou i termíny až počátkem nového roku. A máte už něco připravené? Tady už jsme téměř všechny po svatbě, mně třeba osobně chybí to všechno chystání a těšení se ;-) i když během těch příprav jsem se zase občas těšila, až to bude za námi
Odpovědět
jo, už jsem se ptala, termíny budou až v prosinci..ach jó ;-( zatím ještě není nic připravené, jezdím po netu a hledám inspiraci...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, dá se najít spousta inspirace a hodně taky tady na těch stránkách
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nedy přesně tak, nestíhám :-) tak jen na skok, tak před 3 dny sem chytla nerva já a byla nesnesiltelná, dneska je přesně takovej můj budoucí manžel :-D takže prostě zmatky na zmatky a nervoza všude :-p ted´šel se sousedem na pivo a já rychle šoupnu malýho do postele a ještě chci odvézt naše radio do hospody, aby tam bylo něco k hosině a přemejšlim jaký cdčka vzít k tomu, tak kdyby Vás něco rychle napadlo prosim písněte ;-) ten můj by to všechno bral sebou do auta a já bych zas radši, aby to tam už bylo, aby se na to zejtra nezapomělo - tak samozřejmě zas prej plašim já :-D no nic mějte se a myslete na mě :-D jak budu moct a dostanu seč k netu, tak se pak ozvu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi hodně zdaru, klid, ono to vše nějak dopadne :-D těším se na dojmy a fotečky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak dneska je opravdu krásný den na svatbu :-)
Odpovědět
To máš pravdu, nádherný den....tak ať mají nevěsty i takhle sluníčkové manželství
Odpovědět
Profilova fotka
až je mi trochu líto, že nám takhle počasí nepřálo.
Odpovědět
Ahoj holky...dneska je krásně, myslim, že holky jsou spokojený, tak jsem zvědavá na jejich zážitky :-) Tomáš je v práci, přijde až ve tři ráno :-( Ještě ho vyslali na Rotavu, kde poslední dobou romští spoluobčané napadají policajty, takže mám ohromnou radost..... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, hlásím se mezi vdané paní ;-). Včerejší den byl naprosto úžasný, všechno se nám skvěle vyvedlo a dlouhé a pilné přípravy se opravdu vyplatily. Byl to nezapomenutelný den, ikdyž bylo ráno trošku stresu, nakonec se odjíždělo včas a na zámku jsme byli opravdu za 10minut 12hod. Počasí jsme si objednali taky skvěle.
Odpovědět
Ahojda. To je skvělé, že vám vše včetně počasí perfektně vyšlo a vy jste si to užili? Vyrážíte někam na svatebku? po tom všem stresu si ji určitě zasloužíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No užili jsme si to náááááramně :-D . Bylo to opravdu neuvěřitelný, ale tenhle krásný pocit znáte.... ;-) . Jsem plná dojmů. Letíme v úterý do Řecka na Zakyntos, takže se už moc těšíme. Opravdu si tu dovolenou už zasloužíme :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
holky hlásí se mladá paní ;-) u nás taky vše super, příští týden dodám podrobnosti - budu v Žatci sama celej tejden kvůli práci - takže jak to půjde hned co objevim tam někde internet napíšu Vám víc i když se na pár věcí zapomělo, celý obřad sme se prosmáli i celým dnem prostě to bylo super včetně počasí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katko a Brumdinko gratuluji vám a ať všechny dny v manželství jsou tak úžasné a sluníčkové jako ten váš včerejší svatební den. Myslela jsem na vás. :-) Kačí, Zakynthos je nááááádhernej, byli jsme tam vloni, když jsme ještě neměli Tobíka, tak si to parádně užijte, manžílek se tam vyřádí s fotkama, je tam pro to nádherné prostředí. (Tomáš se ptal, jestli nás nepřibalíte do kufrů :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkujeme za přání ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
tak naše nové dvě mladé paní moc gratuluji!!! Katko ségru tam honila želva ven z moře :-D prý je tam úžasné to letiště hned u moře, no Řecko je prostě moje nej země, hned bych se taky nechala přibalit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Řecko je nádherné, teď je moje teta se sestřenkou na Rhodosu. Jen je škoda, že ho často hyzdí ty požáry, vloni, když jsme odjížděli, tak hořel Zakynthos, přímo ten poslední den a viděli jsme jak letadla pár metrů od pláže nabíraj vodu na hašení, zrovna sem říkala, co když naberou i želvu? V té části, kde jsme byli my, tak želvy nebyly, a ti co si zaplatili výlet, aby je viděliy tak prý neviděli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katko a brumdinko, moc Vám gratuluju k svatbě a přeju hodně štěstí. Katko, užijte si krásně líbánky a brumdi, ty určitě nějaké podrobnosti napiš. Snad nám taky ukážete nějaké fotečky....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za přání - no já trávim líbánky pracovně :-S :-D Sem v Žatci přes tejden, takže s fotkama si budete muset chvíli počkat, ale nebojte budou, ale počítám až tak v listopadu - dřív se domů pořádně bohužel nedostanu :-( Jinak to bylo super, na pár věcí se zapomělo, jako přenést nevětu přes práh, sundat podvazek, vybrat do střevíčku apod.....na dort sme si vzpoměli až po té, co se nás fotograf ptal jestli už nemáme zvláštní přání tak že se vzdálí - my ho propustili a pak nám došlo, že sme ještě nerozkrojili dorta :-D hosti se nechtěli fotit a korzovali nám po hradě a náš malej lítal jak splašený tele, takže asi ani nemáme společnou fotku nás 3 :-S projeli sme se ve veteránku i společněj tanec byl,při hostině nebyl pod stolem jen pes ale i děti :-D, ři obřadu sem nevěděla jak se podepsat, jelikož mě matrikářka úplně zblbla :-) - a ženich byl děsně nervní, že sem si to snad rozmyslela :-D moje sestřička ze Sokolova to celý prořvala a můj tatínek byl dojatý, když nám nesl malej prstýnky - prostě to bylo skvělý, jen mi to příde děsně divný, že už je to pryč :-| jinak ale sme na sebe s Jirkou mnohem hodnější a prostě zatím vše jak má být, ale možná to bude i tim, že se ted´přes tejden nevidíme :-D - né vážně sem tu sama v cizím městě a prostě se mi stejská; ještě že mám aspon Vás ;-) Mějte se krásně, když to půjde ozvu se zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi tak to bylo skvělý a aby ti nebylo líto, taky jsem nebyla přenešena přes práh a podvazek ženich taky neviděl, natož, aby ho stahoval (což obojí teď lituju), střevíček se taky nepraktikoval, tak nejste výjimečná svatba. Pocity, že je to divný, že to je fuč, taky znám :-) Tak ať ti jde práce a aspoň si budete vzácnější
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně takovéhle smíšené pocity jsem měla i já :-) Taky se na pár věcí zapomnělo, nestihlo - což je možná i známka toho, že fakt nebyla nuda :-D Ale hlavní je, že na mě byl Tomáš hrozně hodnej, vlastně všichni. I když mi přišlo, že jsem si to ani nezasloužila, poněvadž jsem chvílema psychařila a měla sklony je všechny organizovat. :-N Teď jen, aby nám to všem dlouho vydrželo, nejlépe navždy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si a všem moc přeji, aby to vydrželo navždy, líbí se mi obrázek dvou starých vrásčitých lidí s šedým vlasem, kteří se mají stejně rádi jako v den jejich svatby, doufám, že se to naplní. ;-) I když nás na té cestě nečekají jen růžové dny.
Odpovědět
Holky velikánská gratulace oběma.......hodně štěstí a lásky v manželství, ať vás ty chlapi mají pořád stejně rádi x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?