Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Tak teď tu projela svatba.....to by mi asi mrsklo mít ji dneska v takovým počasí a zimě....chudák nevěsta asi neměla moc radost =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem myslela na dnešní svatební chuděry, přijde mi to horší jak jsme měli my.
Odpovědět
jj, Pavlí to určitě si myslim, že jste měli líp.....dneska by ani psa nevyhnal........mám ráda slunný podzim, když se to barevný listí tak hezky válí po zemi a skrz stromy to sluníčko prosvítá....doufám, že takhle to nebude celé září, slibovali, že bude hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my dneska už máme čtvrt rok od svatby, no toto letí, to je děs :-N Počasí tenhle víkend tedy nic moc. Snad příští a přespříští, kdy maj svatbičky Dartsman a Katka budou lepší a krásné babí léto nás snad čeká, furt ho slibovali.
Odpovědět
Profilova fotka
Konvali: moc vám to spolu slušelo, fotečky úžasný......vítáme tě mezi vdané paní ;-) :-) :-D Svatební cesta byla koukám úžasná, teď nový byteček, nová práce, co víc si přát....ať se vám daří jak v práci, tak hlavně v manželství x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Konvalininko: Gratuluji k svatbičce, moc Vám to slušelo, fotky jsou nádherné.... Pavlí: Čtvrt roku? Opravdu to strašně letí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, zase jsem po delší době nakoukla a vidím, že máme o pár vdaných paní víc :-) Moooc Vám všem novým nevěstám přeju hodně štěstíčka, ať to klape!!! x-) fotky máte krásný ;-) Hlásim, že jsme si užili odloženou svatební cestu - a to skoro přesně po roce od svatby! Byli jsme v Řecku, taky na Kosu - Konvali, kdy a kde jste tam přesně byli? je možný, že jsme se mohli vlastně i potkat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska má svůj velký den Dartsman, takže přeji, ať proběhne tak jak jste si ho naplánovali a už se těším na fotečky, hodně štěstí :-)
Odpovědět
Ahojda Puggie: Byli jsme tam od 24.8. do 3.9., kousíček od města Mastihari v hotelu Euro Village Achilleas
Odpovědět
Tak snad se Dartsmanovi to počásko trošku vybere a vše vyjde, tak jak má. I když ono na tom počasí zase fakt tolik nezáleží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslim, že dneska bude trochu líp než má být zítra a ráno my tedy měli nejtepleji z celého týdne. Ono záleží a nezáleží, Dartsman to mají taky pak na zahradě, takže krapet lepší by mohlo být. ;-)
Odpovědět
Oslava nebo obřad venku je risk, tak snad to vyjde. Kdybych se toho nebála, udělala bych obřad na zahradě rodičů, mají ji nádhernou. Ale pro klid dušičky jsme radši zvolili interiéry zámku ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Včera se mi do ruky dostalo ještě pár videí ze svatby z hostiny....no až to uvidí moje mamina, tak jí klepne, výborně trsala na "Dlažební kostku" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně zprvu Konvali vůbec nenapadlo, že by mohlo lejt :-D Ale Darts snad psal, že to mají jištěný proti dešti a chladnějšímu počasí. To se Veru vždy člověk pobaví na videu co vyváděl a už ani neví :-D Teď tu byla jedna kolegyně, má malinký miminko a že se brali 9.9., vůbec jsme to nevěděli, už mají i staršího syna. Já furt, když slyšim o svatbách tak jsem tak naměkko, šla bych do toho znovu :-D a úplně bych téměř vše změnila tedy udělala jinak. ;-)
Odpovědět
Tak na video jsem ještě neměla chvilku mrknout, musím to napravit. To já bych zase na svatbičce nezměnila vůbec nic x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře, že bys neměnila :-) Já s odstupem času víc a víc věcí, od šatů přes fotografa asi i ten make up, hlavně to místo a i jiné drobnosti asi i barvu svatby ;-) a hlavně bych se to snažila víc prožít což si myslim, že se mi to nepovedlo. Já videjko skoro znám zpaměti :-D
Odpovědět
Pavlí: ty jsi mi ale kritik, měli jste to krásné, vypadala jsi úžasně
Odpovědět
Profilova fotka
A tak spokojená jsem byla maximálně s účesem, s bižuterkou, to líčení nakonec taky šlo, ty šatky mi dělaly dobrou postavu, ale nebyly to takové ty vysněné. Ale už dost je to za námi a úspěšně, teď je čas myslet do budoucnosti a na jiné krásné okamžiky co nás čekají. Včera jsme byli s firmou na "povinné" akci prý, abychom tvořili team building ;-) skoro nikomu se tam ale vůbec nechtělo, protože nám to právě bylo prezentováno jako "povinnost" a to se nám v našem osobním pátečním čase nelíbilo, ale nakonec to nebylo tak nejhorší, byli jsme v Kamenném Dvoře, kde jsme měli různé soutěže, ale hlavně je to tam fakt krásné, jsem si říkala hledat teď místo na svatbu, tak tam (i když nevim, jak by to vlezlo do rozpočtu :-D ). Jinak prý se to zrekonstruovalo za 250 milionů a prý, kdo by měl zájem tak za 390 milionů si to může koupit :-D Jinak nejlepší pro mě disciplína (nesoutěžní) bylo líčení kosmetičkou a opět jsem se přesvědčila, že ani jiná mě asi nedokáže nalíčit, aby se mi to líbilo a některé kolegyně tvrdily, že je to pěkné, jiné na rovinu řekly, že se sama umim nalíčit mnohem líp. Mně osobně se to taky moc nelíbilo sice mi to nezmenšovalo oči jako tenkrát první předsvatební, ale přišlo mi, že mi to nesedne tmavě fialová a udělala mi i barevnou linku pod okem, tak na to už tuplem nejsem zvyklá.
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu tichoučko... :-)
Odpovědět
Dneska se mi zdálo, že nám našli auto..... 8-( a o víkendu, že jsem měla mimčo a říkala mu Tomášku a bylo hodňoučký, vůbec nebrečelo a říkala jsem, že má po mě nos.... :-D Tak jsem to vyprávěla mamině a ta se tetelila, jj, ta by už chtěla být "bábou"....ale ještě si tak pět let počká... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by se ti mohl vyplnit aspoň ten první sen a ten druhej o nějaký ten rok pozdějc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zlaté přípravy, to byla denní povinnost si to tu pročíst a probrat to spolu, a teď??!! vdané paní to pěkně flákaj :-D o víkendu jsme byli ve Znojmu na vinobraní- úžasná záležitost!!
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, už to není ono, už nic nechystáme, i když mě to furt chybí...furt mi baví prohledávat svatební informace, tak teď jsem vybírala šaty pro mou svědkyní ;-) ona se sice zatím nechystá vdávat (bohužel ráda bych šla na svatbu), ale tyhle stránky jí taky chytly (já taky začínala vybírat dávno předtím, než jsem byla požádaná o ruku). Tuhle se smála, že si mě vemou jako svatební koordinátorku, až to bude aktuální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo ale to není špatný, někoho to nebere, nebo nemá čas, ty už víš kam šáhnout... tak už máme pro manžela nový prstýnek, dlouho jsme vybírali a klenotnice nám doporučila, že když ho nebude nosit, že máme udělat ten samý, ale ze stříbra, takže na obřad měl stříbrný. No a hned druhý den mu zčernal :-D :-D - je alergický na stříbro :-D . Takže jsme nechali z penízků ze svatby udělat nový, z bílého zlata :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak komplet organizaci bych dělat nemusela, ale ty šatky, člověk se na to tak těšil, ja si to bude vybírat a už je ta možnost pryč, tak bych aspoň vybírala pro jiné :-D Jé, vidíš, to jsem něvěděla, že jste dělali stříbrný, to bych neřekla, že to vůbec může zčernat? Tomáš ho taky nenosí furt, tedy hlavně do práce z bezpečnostních důvodů a tak ho někdy zapomene i tak a říká, že je svobodný ;-) Tedy on furt tvrdí, že před Bohem jsme svobodní, když jsme se nevzali v kostele, jak chtěl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, jakoby z dlaně, byl úplně černej a já říkám a jéje ty jsi alergickej na stříbro a taky, že jo. Ale ten zlatej to je sakra rozdíl, to je nádhera, jak má velkej prst, tak to hodně vinikne x-) V říjnu plánujeme využít svatební dar- dostali jsme víkend v Grandhotelu Zvon v Českých Budějovicích, tak se těším, ale chci až po těch našich vyšetřeních až zase budu vědět jak na tom jsme. Příští týden jdeme na spermiogram :-N do Plzně a začátkem října zase k Prof.Mudr.Gallové-Ulčové... Kdo chce rozdám rady :-D Brácha přišel s tím, že čekají s přítelkyní miminko- buch asi na podruhé, takže Pavlí nejsou všichni vadní jak já, neboj jde to i hned x-) moje kadeřnicce taky, ještě na svatbě mě česala a říkala, že se začnou snažit a buch už je v TOM :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ráda slyšim, že jsou i takové případy a je mi líto, že máte zrovna vy tak spletitou cestu za miminkem, ale v dnešní medicíně toho umí hodně, že určitě i vám se zadaří a třeba ta radost bude i dvojnásobná. ;-) Jak koukám na manžela, tak ten si vystačí s tím naším čtyřnohým "dítětem" :-D My zatím máme za sebou krátké snaženíčko a napoprvé to asi nevyšlo, cítím, že každým dnem přijde menstruace, ale v to jsem ani nedoufala. Tak si to pak krásně užijte v tom hotelu, určitě to bude moc příjemné a romantické.
Odpovědět
No je to hrozná smůla, že některé "ženské" které děti mají se k nim chovají příšerně.......nebo mladý holky, který se jen někde "otřou" a běží na potrat.....příroda je v tomhle nespravedlivá, že někomu to vyjde jen tak, aniž by o to stál a někdo musí zkousnout spoustu útrap než se dostaví "výsledek"...taky jsem se nad tím zamýšlela, jak to jednou půjde u nás....ale určitě držím palečky Nedy, ať to dobře vyjde. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si říkala, že někdo otěhotní raz dva aniž by chtěl a někdo, kdo si to moc přeje, musí hodně vytrpět, stačí se podívat na modrého koníka je tam dost párů, které to neměly snadné. Sice je trend mít dítě čím dál víc později, ale myslím, že pak je to právě horší, když už nejsme nejmladší. ;-) I ikdyž někdo má problémy i v mladším věku a jiný i po třicítce otěhotní v pohodě. No je to na přírodě. A nejsmutnější je, když dítě má ta, co ho někde pohodí nebo rovnou usmrtí, to je příšerný, to nejsou matky, ale stvůry.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji ať jsou zítřejší svatby sluníčkové a vše se všem vydaří na jedničku s hvězdičkou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?