Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag a školu už máš tedy hotovou,nebo nějaké pokračování? Koukám,že už jsme tu zbyly samy,nikdo už o naše řeči nejeví zájem.Vůbec se neozvala @blancina jak dopadli a jak si to užili?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej Ahoj,ale já jsem psala,jen jste si nevšimli.Momentálně čekám na fotky :-) Svatba byla nádherná,nezapomenutelná... moc jsem si to užívala a bavila se.Nejvíce mě bavilo pozorovat ostatní jak jsou ohromeni,jak se jim to líbí.... můj manžel byl taky super,vůbec netančí (nikdy) ale svatbu jsme protančili celou :-) .Počasí bylo krásné,horko až moc ..... Jediné co jsem opravdu nezvládla byly boty,strašně mi otekly nohy a vůbec jsem to nezvládala uchodit,takže hned po obřadu,jsem je vyměnila za pohodlné balerínky x-) Můžu říct že se to vše povedlo,bylo to ještě lepší než jsem si myslela že to bude.Máme super kamarády,kteří nám pomohli a připravili spoustu překvapení co jsme vůbec netušili. Holky jsem fakt šťastná !!!!!!!!!!!
Odpovědět
@lenkapej no zkouškový jo, ale ještě mě čeká psaní diplomky, obhajoba a státnice :-| vůbec se mi do toho nechce :-p no pravda, už sem nikdo moc nechodí =-) @blancina taky čekáme na fotky, snad budou příští týden ;-) to je dobře, že se líbilo vám i všem okolo ;-)
Odpovědět
devcatka ja jsem se sem prisla na vas mrknout :) hlasim 2 tydny manzelstvi za nami, ale zadna zmena se nekonala :)))) cekam az se mi vyrobi obcanka a pak zacne obihacka dalsich dokladu. Uz jsme taky stihli utratit svatebni dary - penize - mame novy nabytek v obyvaku :))) drzim palce tem, ktere to maji jeste pred sebou, my jsme se s mou drahou polovickou shodli, ze je nam lito, ze to je za nami :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.tak poslušně hlásím že,fotky budeme mít až po MFF.Náš fotograf je momentálně zasekaný festivalem,takže to nebudeme hrotit a necháme to až po MFF.Náhledy sice máme,ale je na tom vodoznak tak to není ono.
Odpovědět
Profilova fotka
@blancina tak to se těším a dík za zprávu,že jsi na nás nezapomněla. Vůbec nevím jestli sem mám psát něco o přípravách,když už máte po...,ale třeba si to připravování semnou trochu užijete a zopakujete. Dnes jsem byla na řasách,pro ty kosmetičky to je hrozná práce,jsem zvědavá kolik jich v noci ulámu,jinak super pocit.Taky jsem domluvila podrobnosti se zámkem,dovolí nám mít s sebou psa a pan limuzína může parkovat až na nádvoří.Jinak jsem psala,že náš muzikant k obřadu se celý zlámal,tak už jsem s ním taky mluvila a bude v srpnu v pořádku. Koupili jsme oblek ženichovi i boty,tak už je komplet,ceny v německu jsou o hromadu lepší.Malýmu jsem oblek objednala přes net,tak snad padne. Dávám dokupy tombolu,ale je to pakárna,když hostů bude sto a více,některé vychytané ceny jsem tedy zdvojila. Těším se na festival,na filmy čas asi nebude,ale mám ráda tu atmosféru,všude kavárny a taky jiný jazyk než jen ruština na kolonádě.Tak se třeba s některou potkáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej u nás tombola měla fakt úspěch,pobavila všechny.Měli jsme 20 cen na 50 hostů/100 prodejních lístků.Tombola se prodávala za symbolickou 1korunu,ale realita byla úplně jiná,když jsem to viděla tak jsem padla na zadek. Taky se těším na fesťák,nebo možná ani netěším ,no jak se to vezme.Manžel celý festival pracuje,takže se vůbec neuvidíme :O( ve dne bude spát a celou noc pracovat :O(
Odpovědět
@blancina manžel :-) .....já si nemůžu pořád zvyknout, i na poště jsem se podepsala starým jménem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag Tak to jsme dvě,já si vůbec neuvědomuji že jsem vdaná,pořád si říkám no jo já už jsem vdaná ,já už jsem jeho žena :-D
Odpovědět
Holky, hlásím, že jsem na tom stejně, písemně už jsem v pohodě a podepisuju se novým příjmením, ale telefony jsou problém, tam vždycky vyhrknu svoje jméno starý ;) Takže vylepšuju ;) Chystáme se na svatební cestu do Krkonoš a taky na fesťák. Krásné léto všem!
Odpovědět
ahoj,nevíte o nějaké vizážistce z Karlových Varů,která by mě přišla nalíčit ve svatební den až do domu?
Odpovědět
@lenkapej Lenii, ted me napadlo - co ty rasy? ja o nich premyslim, ale slysela jsem, ze clovek musi byt na ne hodne opatrnej... jakou mas zkusenost? popr. mas tip na nejake misto v KV? a co jinak? jak jdou pripravy? ja uz jsem hrdou majitelkou noveho OP a pasu, s mladetem jsme oslavili prvni narozeniny, je to desny jak ten cas utika....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@corom Jani,řasy dobrý,zatím ani jedna neupadla.Nijak zvlášť je necítím,že je mám,jen jsem musela změnit způsob odličování,nesmí se mnout.Mám jich 40 a napříště dáme ještě jednou tolik,do vnějšího oka jsem si nechala dát o něco delší.Nejvíc se prý ničí ve spánku,ale asi nespím s polštářem přilepeným na obličeji.Ve Varech nevím o žádné kosmetičce,mně to dělala holčina co k ní chodím v Sokolově.Říkala,ale že je dost ženských,které je nemůžou mít,chce to vyzkoušet,já mám tuhle první várku úplně zadarmo,jsem zvědavá kolik budu platit příště. Jinak gratuluji k vyřízeným dokladům. Přípravy docela frčí,není den abych něco nevymýšlele nebo nedodělávala,ve středu jedeme pro upravený oblek do německa.Trochu se nám komplikují vztahy,v pátek jsem se chytla s tchýní,kvůli tomu,že špatně stravuju malýho,ona má představy,že dítě je zdravé,když má obrovské faldy.Mluvila semnou jak s tou poslední courou,tak u mě definitivně zkončila,partner je naštěstí při mně.Byla bych ráda kdyby na svatbu nešli,jenže to by nepřenesla,aby ji její příbuzenstvo pomluvilo.Hrůza,děs,faleš a přetvářka.Budu to muset ten den nějak zvládnou a vzájemnému kontaktu se vyhnout. No jinak couráme po festivalu,v pátek při ohňostroji to mělo nádech přímořského letoviska,paráda.
Odpovědět
@lenkapej ha, koukam ze tema tchyne je vsude stejny.... ja bych mohla vypravet... nemuzu poradit nic jinyho, nez se obrnit trpelivosti, ignorovat, jednim uchem sem druhym tam... a nejdulezitejsi je, ze tvuj skoromuz stoji pri tobe. tak se drzte bando :)
Odpovědět
Profilova fotka
@corom je to tak nezbývá než ignorovat a to umím dokonale :-) Musím si to vše pamatovat,abych jednou svému milovanému synáčkovi taky neudělala pěkný peklo ;-)
Odpovědět
Ahoj nevesty z KV a okoli :-) Take se k vam pridavam, mame naplanovanou svatbu na 22.9.2012, rozhodli jsme se teprve pred dvema tydny :-D A tim, ze planuji vsechno na dalku z ciziny je to vsechno malinko slozitejsi. Zacatkem srpna se chystam do KV a budu zarizovat vse co si musim jako nevesta vybrat sama :-) Chtela jsem se zeptat, kdyz jste si vybiraly svatebni saty kam jste sly jako prvni. Mam v merku salon p. Gvozdikove a pak Orchidea mam na to jen par dnu a pak priletim domu az tesne pred svatbou, chtela sjem se zeptat daji se vybrat saty bez toho aby se museli upravovat? Budu na to mit opravdu jen par dni tak jsem z toho malinko nervozni :-.
Odpovědět
@antylena30 Ahoj, já měla šaty od p.Gvožídkové.. Neupravovala mi je, ale záleží, jak ti budou sedět.. Jinak hodně štěstí :-) a pevné nervy 8-) . A pokud si vybereš šaty s vlečkou, která se dá zvednout a přiháknout na ten knoflíček na prdeli, tak to udělej (byla krátká vlečka, ale venku bohužel po dešti).. já to neudělala a dostala jsem tak vynadáno, jako už dlouho ne.. :-| s Orchideou nemám zkušenost, nemůžu tedy posoudit.. Ať se vám daří a vše se povede ;-)
Odpovědět
@mor48tko Ahoj, a dekuji moc za rady... :-) Preji pekny den
Odpovědět
Profilova fotka
@antylena ahoj vítám Tě,moc nevěst už jsem moc nechodí,tak jsem ráda,že tu nebudu sama.Kde budete mít obřad a hostinu?Myslí,že se dnes dá svatba dělat i na dálku,díky internetu.Já mám vybrané šaty u paní Gvoždíkové,mně je bude upravovat a přešívat z knoflíčků na šněrování,ale spousty šatů mi byly okamžitě,někde i délka a ta se většinou upravuje spodnicí,vůbec se toho neboj,určitě si vybereš,je úžasné,že paní gvož.má témeř všechny šaty nové,maximálně loňskou kolekci,ve zmíněné Orchidei se mi moc nelíbilo,ale holky odsud si tam taky půjčovaly,super přístup má i pani v Drahovicích.Myslím,že za jeden den obejdeš všechny tři a potom doma u fotek se v klidu rozhodneš,které jsou ty pravé u paní Gvož.se musíš objednat u ostatních ne.Já jsem nejdřív šla do Orch.,potom do drahovic a nakonec k Gvož. a hned u dveří byl poznat velký rozdíl.Akorát se připrav,že ona je velký svéráz a někdy to holky neunesou,když jim řekne pravdu,já s ní vycházím super. Pokud budeš chtít s něčím poradit a pomoc ,tak dej vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě už nějak chytají nervy. :D
Odpovědět
@lenkapej Máš pravdu, je super.. Já jí znám už několik let.. byla jsem u ní strašně spokojená.. šla jsem k ní právě z toho důvodu, že vám řekne pravdu....což málokdo v salonu vám řekne.. Bála jsem se, že je ušpiním.. tak říkala že prý nevadí, když šaty budou špinavé... že kolikrát jsou od krve, od vína a tak.. že se všechno dá vyčistit.. a když jsem šla šaty vrátit, tak byla jak čarodějnice.. :-x Nepříjemná až hrůza... Neměla jsem je celé něčím polité, nebo tak.. Jen jsem měla na vrchní vrstvě tylu malý flíček od make-upu a na vlečce byla špinavá jen ze spoda (od hlíny..bylo po dešti) a tři záhadný flíčky, na který jsme dodnes nepřišly, od čeho jsou.. Připadala jsem si u vracení jako malý dítě, který něco provedlo a mamka taky... vyhubovala nám, udělala z nás blbce (tvrdila, že to máme od dortu, který byl oranžový.. když neuspěl dort, tak kytky - tvrdila, že jsem měla lilie.. žádné lilie jsem v kytce neměla atd.) a nakonec jsem jí vyplázla 500 jako zálohu na vyčistění... a pak se usmála a řekla, že chce fotku... no opravdu mě zklamala.. asi se blbě vyspala :-| ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mor48tko moc vám to slušelo,přeji krásný společný život. Moc jsi mě nepotěšila s tím vracením,to snad abych šaty sundala hned po obřadu.No přece musí počítat,že šaty jsou světlé a že v nich je nevěsta hodně hodin,tak k nějaké úhoně určitě přijdou.No budu doufat,že bude mít dobrou náladu asi pro ní schovám výslužku :-)
Odpovědět
@lenkapej Děkuji :-) nevím, no co se stalo.. taky jsme to nečekali..My si to taky říkali.. Nu což, je to za námi a já s tím nic neudělám a hlavně bych nic neměnila.. Sice svatba nebyla dokonalá, jak se tady kolikrát nevěsty rozplývají, ale já s manželem jsme si ji užili a jsme šťastní 8-) Tak ti přeji hodně štěstí a ať se daří ;-) a nenech si to ničím a nikým zkazit.. p.s.-šaty jsem měla na sobě 8hodin.. v tom vedru to fakt nešlo.. :-D
Odpovědět
@lenkapej Ahoj Leni, obrad budeme mit v obradni sini ve Varech, svatebni hostinu v restauraci U Simla a pak grilovaci after party (pokud pocasi dovoli) u brachy na baraku :-) Pokud nedovoli tak to bude u souseda, ktery vlastni penzion a tam stejne planujeme nocleh pro hosty atd. Neplanujeme nic velkeho obed pro 16 lidi a pak na vecer nas bude zhruba 30 lidi. Zarizovat veci pres maily je docela fuska, malo kdo reaguje a odpovi, jeste ze mam hodnou svagrovou, ktera mi hodne pomaha, a ja budu mit pet dni dotahnout to vse do konce. Je pravda, ze ve Varech az tolik svatebnich salonu neni, a ja planovala jit do tech 3 co jsi psala ;-) Pani G. sice neznam, ale pravdy se nebojim :-) Mnohem radeji slysim pravdu, nez aby mi nekdo rikal, ze mi to slysi a nebyla to pravda. :-N Vybirani satu se bojim asi nejvic, uz mam teda i bot a o vsem ostatnim mam i predstavu jen o satech ne. Porad koukam a hledam, ale tak nejak si rikam a spoleham se na to, ze je proste uvidim tam nekde v pujcovne a budu hned vedet, ze to jsou ty pravy haha :-N Jinak dekuji za rady a tipy a preji hodne stesti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antylena30 Tak to máš dobře vymyšlený.Ve Varech prý oddávají i v té Becherovo vile,nebo v Pošťáku,ale obřadka taky asi ujde. Včera jsem mluvila s paní Gv.,tak říkala,že se tuhle sobotu stěhují se salonem,ale neřekla mi kam,tak až to budu vědět,tak Ti to napíšu.Doufám,že jde někam kde to bude větší a kde se bude líp parkovat,tak uvidíme. Toho výběru šatů se neboj,určitě najdeš ty které se Ti budou líbit a sednou Ti.Ony se stejně kdyžtak upravují těsně před půjčením.
Odpovědět
Ahoj, já jsem sice z Chebu a šaty jsem také měla z Chebu, ale nově vím o salónu p. Gv. - švagrová si tam půjčuje svatební šaty a já společenské. Je pravda, stěhuje se blíže do centra, už jsme jeli kolem - je to kousek od mětské tržnice - nejsem z varů, tak nevím, jak se to jmenuje, ale v pondělí tam jdeme, tak pak to budu vědět :-). Přijde mi moc milá, švagrová si u ní koupila i boty, pak je chtěla vyměnit - neseděla velikost a nebyl s tím žádný problém. šaty mi doupraví dle potřeby.A výběr šatů má opravdu velky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak konečně jsem vložila svatební fotky :O)
Odpovědět
Profilova fotka
@blancina to jsi nás pěkně dlouho napínala :-) @antylena30@nikar Dnes jdu k paní G. je přestěhovaná na Vítěznou ulici kousek od svat.salonu Karolína. Jinak já s ní také nemám zatím žádné špatné zkušenosti,je to profesionálka.Jen se potom co psala@mor48tko malinko bojím abych těm šatům něco neudělala.
Odpovědět
@lenkapej ale prosim tě.. jen jsem se s vámi chtěla podělit o svou zkušenost... Budeš hlídat šaty a neužiješ si to ;-) .. Vyprdni se na to... Třeba měla p. Gv.špatný den...
Odpovědět
Profilova fotka
holky ten její salon kam se ted přestěhovala je nádhernej,má tam desetkrát víc místa než měla Na Vyhlídce a ty moje šaty jsou v tom prostoru ještě krásnější. @mor48tko to víš,že si to užiju,ty šaty přece musí něco vydržet a paní Gv. taky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?