Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to tam někde zůstaneš ležet? Já vlastně seděla asi 20 minut po té operaci se zavřenýma očima a dostala jsem malého plyšáka na památku ;-) Ale neboj, určitě se to povede, denně dělaj spoustu zákroků, aspoň v té Praze to chodilo jak na běžícím pásu, hodně lidí, pokaždé, když jsem tam byla na kontrole.
Odpovědět
Profilova fotka
pav - no ležet budu asi jen 10-15 minut :-D má to bejt celkově na 4 hodiny než se to oko připraví, umrtví atpod..... a samotnej zákrok asi 15 sekund - no povim ti příští tejden až budu moct mrknout na monitor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak budu držet palečky, nemysli, že to nevyjde, ale na ten krásný pocit, až uvidíš, kolik máš vůbec dioptrií?
Odpovědět
Profilova fotka
měla bych mít 4 na levý a 4 a půl na pravý + mám to pravý oko ještě šišatý (tak mi tam našli nějaký cilindry a ty prej taky pudou dopryč) no tak uvidíme ;-) já se ted´loučim, musim toho mýho malýho čertíka konečně šoupnout do postele, dneska sem ho nemohla odloupnout od televize (koukal na atletiku :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem měla podobně, berou víc než jsem nosila, protože vlastně do brejlí a čoček nikdy nedaj tolik, aby člověk viděl na sto procent a u té operace se snaží, aby to šlo na nulu. Jsem měla asi tři a půl a čtyry a ten cylindr taky, to jsem zjistila taky až chvíli před, že to mám.
Odpovědět
Profilova fotka
no právě - taky mi tam hodili hned 5 až sem se divila, kde to vzali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak hlásím malej chrápe a já se snažim stvořit na compu oznamko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdvihám karlovarské téma. ;-) Co nového u vdaných paní a ještě pár slečen? Dneska mi přišla kolegyně sdělit, že se jí zdálo, že jsem byla těhotná a rovnou jsem čekala trojčata - kluky, ale bydleli jsme v domečku někde vysoko na kopci :-D dokonce viděla naše zařízení a radostí na louce dělala kotrmelce :-D běžně se jí prý tak konkrétní sny nezdají, tak já doufám, že to znamená, že nebudou tři, ale jen jedno. ;-) ale ten domeček by nebyl špatný
Odpovědět
Ahoj, tak to přeju aby se sen částečně vyplnil a tys jako první oznámila, že čekáte málého špuntíka....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám, že to tady moc neběží....u nás nic nového, stále se nehádáme ani nic podobného :-D příští týden se rozhodne, zda budeme mít pozemek na baráček nebo ne :-) ....tak držte palečky.....pokud jo, tak budeme vyřizovat hypotéku atd.....takže nás čeká úřadování a papírování....to už tady dlouho nebylo :-| Konvali: tak už to máš za sebou ;-) doufám, že vám svatbička vyšla podle představ, přeju moc štěstíčka, lásky a porozumění ve vašem manželství a budeme se těšit na fotečky :-) Pavlí: kolegyně má dobrý sny :-D ....koukala se do snáře, co to znamená?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky čekám, kdy se objeví fotečky od Konvali, těším se. Teď nevim, jestli nejeli rovnou někam na svatebku. No, na špunítka se pomalu chystáme, už jsem vysadila prášky, ale nedělám si naděje, že by to bylo brzo a trojčátka by byly docela čára přes plány, nedovedu si to představit, hlavně bychom museli opravdu změnit bydlení a vůbec představa, že kupujem vše 3x je hrozivá ;-) to by Tomáš už ani ze šachty nechodil dom, aby makal a vydělával :-D a já bych potřebovala ještě další troje ruce :-D . Do snáře jsem koukala, ale konkrétně trojčata jsem nenašla, jen jsem našla, když se vdané ženě zdá, že je těhotná, znamená to, dvojčata, a to už se mi zdálo, dvoj sice lepší než troj, ale byla bych šťastná za jedno krásné zdravé mimí. Jinak moje babička byla z dvojčat a nějaké zvěsti šly, že prý obgeneraci ;-) Marti, držim palečky, ať vám to vyjde a kde by ten pozemek byl?
Odpovědět
No Marti přeju ať vám to vyjde, ale nezávidím ty strarosti, vidím to u nás......pořád jen vydáváme peníze a na baráčku jako by nic nepřibývalo i když všichni říkají, že už se můžeme skoro stěhovat....jo možná za rok když budou penízky. Pavlí já bych dvojčátka brala hned i manžel.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavlí neboj, ten sen má spíš význam pro kolegyni....i když někdy sny varují před něčim, co semůže stát, ale asi se to nedá brát doslova;-) :-) Já jsem teď taky koukala do snáře a tam psali následující: Těhotnou vidět = dobré znamení, pro manžele štěstí Trojčata = požehnání Dům vidět = radost Kopec = překážka Mít radost = žalost........takže kolegyně asi čekají příjemné věci, ale nebude to jen tak...podle snáře :-) Jinak trojčátka by byl fakt mazec, vůbec si to nedovedu představit :-| Konvali asi hned jela na svatebku, akorát nevim kam :-| Ten pozemek by byl v Nové Roli :-) tak snad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mě napadlo, že děda je z dvojčat!!!!!....tak snad se nám to taky nepoštěstí....nám by bohatě stačil jeden prcek :-) Máji: děkuji a kde vy stavíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Mně přijde, že když jsou miminka hned dvě, že si je člověk nestihne užít. A lepší scénář je jedno a pak dvojčátka :-) tak to měla babi. Tedy ona a sourozenci. Jinak Máji v domečku by mi to asi taky tolik nevadilo, ale v našem bytečku, ve kterém zatím budem a snad s jedním prckem se to dá, jestli bude druhé, to se uvidí, spíš asi budou mít větší rozdíl, protože už bychom pak to bydlení řešili. Marti díky za ty vysvětlivky, kolegyně se to furt snažila převést na mě, tak říkám, že to platí pro ní.Jsem říkala, abych se jednou bála na ultrazvuk ;-)
Odpovědět
To jo neužiješ si to jako jedno, ale říkám si, že dvě miminka v jednom porodu je fajn....no beztak je mít nebudu, takže můžu jen tak snít....pak bude určitě jedno stačit a bude toho až nad hlavu....domek máme v Novém Sedle....
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám že jste obě (nebo budete) při cestě, když jezdíme do Poříčí :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jaký jste měli pocit v týdnu před svatbou? Mne jako by se to netýkalo, navíc každému, kdo se ptá, kdy že to bude, bez rozmyslu říkám: příští týden .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme při cestě už teď :-) ........teď bydlíme v Chodově ;-) Holky já se těšim, až budeme mít baráček, malý caparty a budeme se jezdit s dalšíma maminkama navštivovat.....mamky budou pít kavčo pěkně na terásce a děti budou pobíhat po zahradě a hrát si....krásná představa:-) a manžílkové budou vydělávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dasta já měla i náladu, že si lidi mysleli, že pár dní před svatbou mám být plná radosti a optimismu a já se tvářila jak kakabus (v práci) a nedocházelo mi to. V každým případě, hodně štěstí a ať vám to vyjde, jak si přejete. To jsou krásné představy Marti ;-) tak přeji, ať se brzy vyplní. K nám se ani teď moc maminky nedostanou, včera byli u nás Tomášovo rodiče a že už zase dlouho nepřijedou, protože 4 patra bez výtahu je neba šlapat :-D moje mamka taky přijede tak jednou za půl roku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dasta já si to nepamatuju, jak mi bylo týden před svatbou....takže asi nic zvláštního :-D Pavlí: myslim až postavíte ten baráček na kopci ;-) :-) Holky teď jsem se začetla do diskuze první rozvod.....slečna co se vdávala 6.6.2009 se rozvádí!!!!....manžel jí podvádí z nejlepší kamarádkou, je tohle možný?....je mi z to ho s prominutím na blití....co některý chlapy dokážou....ještě pro úplnost....mají spolu 2 letou holčičku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je to strašný, to si vůbec nedovedu představit. To je na zaškrcení obou. Pročítala jsem i téma "vyčítá mi svatbu" není to ještě ve fázi rozvodu, ale i tak to chování a pár týdnů po svatbě být nešťastný a že dost lidí asi i je, jsem ráda, že u nás je vše v poho, my jen řešíme furt někoho v příbuzenstvu s problémy. Taky co teď vyplulo na povrch ze zdánlivě dobře probíhajícího manželství jsem byla v šoku a u některých páru se divim, proč se vůbec brali, když měli problémy už před svatbou, asi si myslí, že tou svatbou se začne na novo a vše bude jiné hezčí, ale ve skutečnosti pokračují problémy a prohlubují se dál. Přála bych všem, aby se takové problémy vedoucí k rozvodu vyhly, ale člověk nikdy neví, do jaké situace se dostane. Jsem k sobě upřímná v tom, že - nevim, jak bych to popsala, zkrátka člověk nikdy neví a trochu mě napadlo, jak to bude u nás s tím věkovým rozdílem, nemusí být nic tak jak se to zdá ukázkový, na druhou stranu jsem připravená, abych jednou nebyla v šoku, že se to stát může, že si Tom uvědomí, že jsem starší a že chce něco jiného. Tak jak ho znám, doufám, že ne, ale jak říkám, nikdy neříkej nikdy.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem, jak nám do alba přibyla velmi upřímná "gratulace" :-D
Odpovědět
Ahoj holky....k těm miminkům. Nedávno se vrátil Tomův svědek z Turecka z dovči a říkal, že se mu první noc zdálo, že jsem těhotná...a že prý když se to zdá někomu v cizině, tak se to vyplní....tak jsem Tomovi hned řekla, ať ho praští :-D Jinak Tom se dneska jel podívat do Němec, jestli by se tam nenašlo autíčko pro nás, tak jsem zvědavá s čím přijede....Je to napytel, když je člověk nepojízdnej :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! Jsem tu nová a s plánováním naší svatbičky jsme zatím na začátku. Jediné, co máme je datum a nejspíš i místo, kde se to odehraje. 24.7.2010 a hostina na Anenské vsi.
Odpovědět
Ahoj Ilu....
Odpovědět
Teda Pavlí to je síla s tím vzkazem....tak to fakt nestíhám ]-( Jak si někdo něco takovýho může dovolit nechápu. No je mi jasný, že ti to muselo pěkně hnout žlučí, to je ubožačka.....bych chtěla vidět její fotky - krasavice jedna........no to ses ještě držela......já bych to asi nevydržela a napsala jí do IP pár sprostých slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojí holky, tak třeba nakonec budeš Veru první :-D Vítám tě Ilu (snad stačí takhle krátce ;-) ) tady už jsi mezi "profesionálníma" nevěstama (= jako že už maj úspěšně svatby za sebou) a tak ti můžem poradit i třeba z našich chyb apod :-D . Jinak máš času dost, jak vše zařídit
Odpovědět
Pavlí tak to ani náhodou :-D Jsem se Toma tuhle ptala, jestli už třeba přemýšlel o jménech, tak říkal, že buď Brendon a Brenda nebo Kelly a Dylan....... tak jsem toho radši nechala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru z toho vzkazu si nic nedělám, četla jsem horší u jiných nevěst, které by mi mrzely víc, u jedné dokonce psali, že pochybují, že jejich dítě bude zdravý, nevěsta byla těhotná, to mi přijde ubohý. A vůbec nechápu, jak tohle někoho baví, taky, když se kouknu na svatby a někdy si pomyslim, že zrovna on nebo ona není nejhezčí (stejně na tom nezáleží), tak jim to určitě nebudu psát a naopak, když se mi někdo zalíbí, že jim to slušelo, připíšu gratulaci. Myslím, oplácet to nadávkama nemá cenu, takhle jsem to napsala, že jsem nad věcí. A hlavně už jsem si blokla gratulace, aby mohli přidávat jen registrovaní. Buď to je nějaký ubožák, který píše všude takový blbosti nebo třeba Tomova bejvalka už mě taky napadla a pod. ;-) ale ta by spíš pomluvila mě. Třeba to s těma jménama myslel vážně :-D Tom furt otravuje s tou Matyldou. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?