Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Další tip na hudebníka na svatbu: professor webnode cz Nevím ale jak hraje nebo zpívá, jen jsem objevila jeho inzerát, ale za 5 hodin bere 2500 Kč, to je jak zadarmo... I když jestli se ta cena neodvíjí právě od toho zpěvu... :-D
Odpovědět
koopretina: No, jde o to, že už máme zaplacenou zálohu a nevím, jestli by mě ji ten kameraman vrátil :-S ale i tak bych brala nějaký kontakt na toho tvého "poloprofesionála" :-D Jinak, do té diskuze o levné svatbě jsem se už dívala. Je pravda, že pár tipů mám, tak uvidíme ... :-D Možná to chce nakupovat pomalinku aby to nebyl takovej šok pro peněženku a je to :-D
Odpovědět
Jo, holky, pokukovali jste už po nějakých botičkách? Já vím, že je ještě moc brzo ale asi to fakt budu všechno nakupovat tak nějak po kouskách, aby to moje peněženka přežila. Mám ale pocit, že dát za svatební botky 2.000,-Kč, jak vidím na netu, je malinko moc :-( Už jsem si říkala, že se možná na jaře podívám k ťamanům nebo co 8-)
Odpovědět
slunickowww: ještě jsem se po botách nedívala, ale kamoška, co se vdávala před 2 roky, si koupila pěkný kožený botky s plnou špičkou a páskem přes kotník za 1200, nekoupila si uplně bílý, takže je teď nosí ke světlým kalhotám a vypadá to dobře. Takže asi půjdu stejnou cestou. Ale byl to prý boj než něco vybrala, hlavně to aby byly pohodlný...
Odpovědět
ahoj holky, já si botky koupila už na jaře, byla jsem se kouknout na výprodeji bot z německých obchoďáků a zrovna mi padly do oka. Jsou to Tamarisky, takže jsou pohodlný, a stály mě necelý 400. Ty výprodeje bývají cca každý měsíc v Bk i v Bce
Odpovědět
Taky mám botky už od března, taky z výprodeje - z Deichmannu - pohodlné balerínky, které pak taky unosím... 8-) slunicko: Tak jde o to, jak vlastně chceš ušetřit jestli celkově (aby svatba nestála 100 tisíc, ale třeba 70) nebo jen nechceš vyplácnout všechny peníze najednou... =-)
Odpovědět
dulík: No, jde o to, že nevím, jestli stihneme našetřit všedhny penízky, tak, jak budou potřeba. Malinko se uklidňuju tím, že něco vybereme na svatbě a hostinu třeba malino zaplatíme i z toho :-D S těma botkama děkuju za rady. Hlavní asi je, aby byly pohodlný ale takový princeznovský střevíčky taky beru :-D U mě je průšvih ten, že než se dostanu z práce z Brna do Blanska, tak je většinou už všechno zavřený a v Brně se mě nechce lítat po těch milionech obchodech .. ale asi budu muset. Vezmu kamošku a vyrazíme .. ale asi až časem. Ona je totiž v domění, že je na všechno hrozně moc čas a že nejsme normální, že sháníme věci už teď .. je vidět, že se nevdávala nebo něco takového neplánovala, co? :-D
Odpovědět
slunickowww: určitě doporučuju oběhnout Brno, kamoška taky myslela, že vybere něco v Blansk, ale bohužel, když se jí líbili vzhledově, tak zrovna nebyly boty moc pohodlný, takže byla donucena vyrazit do Brna a zabralo jí to celej den lítání po Brně... doufám že u mě to bude rychlejší...
Odpovědět
No to mě prosím nestraš :-( Já nejsem moc nákupní typ takže pro mě to bude asi spíš horor. No, fakt si na to budu muset vzít kamarádku, pauza na kafíčko a tak .. udělat si příjemnej den :-D Holky, taky se tak těšíte na tu vaši svatbu? Já hrozně. Nejradši bych se vdávala hhned teď ... :-D
Odpovědět
slunickowww: já se tedy těším dost a přípravy si užívám ;-) jednou jsem přítelovi řekla, že je škoda, že po svatbě už nebudu mít co plánovat, tak mě ,,uklidnil" že si zase něco najdu :-D a mimochodem, taky se na mě dívají všichni jak na blázna, že zařizujeme taaaaak moc dopředu, ale co, je to naše svatba 8-)
Odpovědět
hanik.s: přesně. Je to naše svatba, tak si to můžeme všechny dělat podle sebe, ne? :-D Akorát mě to mrzí, že to okolí neprožívá se mnou ale je teda pravda, že jsem úplně v šoku z mojí maminky. jak byla moc proti tomu, abysme se brali, tak mě včera nabídla, že mě zaplatí svatební šatky a tak ... Tak jsem z toho nadšená. Dokonce teta řekla, že mi upeče svatební dort a pomůže s výzdobou. Takže fakt super. No, snad se toho dočkám ale někdy opravdu přemýšlím jak moc to utíká :-( Snad se pak bude na co těšit ... 8-)
Odpovědět
souhlasím s váma holky, bude to náš DEN, tak je potřeba si všechno hezky postupně připravit tak, aby to byl ten nejúúúúžasnější den, tak jak si všechny přejem. slunickowww: jj taky jsem si myslela, že moje okolí to bude semnou prožívat víc,, ale zatím... taky už proběhly takový řeči ve smyslu, na vše máte dost času, neblázni.. vždyť máte termín až v dubnu. Tak jsem se na všechny vybodla a hold si to plánuju sama...
Odpovědět
Článek se načítá
Tak já si myslím, že jde svatba stihnout i v kratší době než je rok a taky v klidu, ale třeba já si přípravy taky strašně užívám a mám ráda všechno předem naplánované a spočítané apod. a stejně jako hanik.s jsem nedávno dostala strach, že až bude po svatbě, tak co budu plánovat pak... =-) Tak jsem přítelovi navrhla co kdybysme svatbu posunuli ještě o rok... abych měla ještě rok co plánovat... 8-) No to jste měly vidět ten pohled a ty řeči... :-D Nakonec mě uklidnil tím, že po svatbě budu plánovat úpravy v našem bydlení a pak že se vždycky něco najde, tak musím doufat... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jen plánujte, začínám vám závidět, že máte tolik času, všecko v klidu...začínám stresovat a to dost. ze školy, ze svatební zábavy, z ženicha, z počasí...začínám pochybovat, že to bude nejúžasnější den, ach jo, snad se to spraví
Odpovědět
Určitě to bude ten nejúžasnější den, ale musíte chtít. Stresy jsou, to je jasný, ale pokus se to užít, myslím že po obřadu už z vás všechno spadne... Ještě studuješ? A proč stresy ze ženicha? Přeji vám ať vám to vyjde podle představ a těším se až budou fotky a až nám to tady budeš popisovat... a to my budeme tiše závidět tobě, že už to máš za sebou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, studuju i učím, jsem na doktorským studiu - dneska učím vlastně poprvé teoretický předmět a všichni se vykašlali na to, aby mi dali nějaký podklady, tak jsem nervačila- naštěstí mi bylo dnes řečeno, že ta první hodina je tak na 10min, aby se studentíci dozvěděli, co je čeká. tak jen přežít to, že se musím postavit před lidi a něco jim říkat ;-) ženich mě stresuje, že se nestresuje, že nemáme zorganizovanou tu zábavu. na jednoho člověka je toho moc a on prostě myslí, že to nějak vyplyne samo, že netřeba to řešit
Odpovědět
Jejda tak ať to všechno zvládneš a aneboj, myslím že nejpozději v pátek večer nebo v sobotu ráno to spadne i na přítele ta nervozita. 8-) A v kolik to vlastně máte ten obřad? Sehanli jste si nakonec všechno i ten koberec apod.?
Odpovědět
Profilova fotka
obřad je ve 13h. koberec a slavobránu jsem sehnala tu v inzerátech, lavečky budem mít z akvaparku, stůl z domu - no, jestli bude hezky. nervózní ženich v pátek večer nebo v sobotu ráno mi asi už co se vymýšlení a organizace zábavy týče, bude k ničemu. ho v tu dobu ani neuvidím, nesmíme přeci noc před svatbou spát pod jednou střechou ;-) taky přemýšlím, jak se kombinují ty zvyky, že ženich si přijde vyzvednout nevěstu s kytkou, ale že ji ve svatebním vidí až při obřadu. to se asi moc nedá, že? no to druhý je stejně poměrně nepraktický, hm, ale romantický. no asi mě holt uvidí už doma.. jinak mě kamarádky chlácholí, že zábava je přeci na hostech, a celkem se jim to daří. taky jsem sehnala kamošku, co mi pomůže přivézt dort. a svítí sluníčko, začíná mi zas být fajn. 8-)
Odpovědět
Já si myslím, že bude všechno dobrý. Zábava je opravdu hodně na samotných hostech, když začne hrát hudba, tak by neměli zůstat sedět na zadku, ale začít to s vámi pořádně rozjíždět. :-D A ani k tomu není potřeba být posilněn alkoholem, stačí jen dobrá nálada a s tou snad na vaši svatbu příjdou všichni. :-D Problém může být jen to, že kapela bude dělat časté přestávky a že než se všichni zvednou k tanci, tak skončí třetí písnička a je přestávka... Ale snad se vám to nestane. Osobně si myslím, že ani není třeba žádný zábavný program, že stačí když to kapela občas oživí hity jako Jede jede mašinka, Což takhle dát si špenát, Makarena... To je úplně největší sranda! 8-) A pak třeba sundávání podvazku, poznávání ženicha podle zadku nebo nosu a poznávání nevěsty, taková ta klasika... Možná bych to ještě oživila menší tombolou, ale jinak to opravdu záleží hodně na hostech nebo na nápadech vašich svědků a kamarádů s čím příjdou... ;-)
Odpovědět
Já bych tu zábavu taky moc nehrotila. Pokud tam máte víc mladých lidí, tak to bude na pohodu, uvidíš. a já byla nedávno na svatbě, kde bylo víc starších, a taky se bavili a jak ... :-D Ale myslím, že takový stresy tady bude mít asi každá před svatbou. Já mám fakt strach, že jak se to začne blížit, cuknu ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no, menší detail je, že moc nemáme kapelu, ale reprodukovanou hudbu, která ještě taky není v cajku, ale tomu věřím, že se to povede, nasbírané a postahované to máme, tak to kdyžtak nebude seřazené.. já bych si možná taky myslela, že to bude na pohodu, kdybych si tu nečetla moc diskuzí :-S Ale jo, dopadne to. ještě bych potřebovala najít nějaký pěkný waltz na první tanec, nemáte nějaký tip? máme v záloze sympatický valčík, ale něco pomalejšího tříčtvrtečního by bylo asi příhodnější..musím se ještě mrknout..
Odpovědět
Zkus mrknout na hudbasvatba@seznam.cz s heslem beremese, je tam toho spousta, tak třeba tě něco chytne za srdíčko. My budeme mít taky DJ a reprodukovanou hudbu a vůbec se toho nebojím. Hlavně aby se všichni bavili. Uvidíš, dobře to dopadne! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) nemáme ani DJ ;-) proto šílím, kdo se toho ujme. na tom mailu je toho spousta, moc mě to neba procházet, že nepoznáš, co tam vlastně je, jestli popík, nebo klasika, to je nadlouho..
Odpovědět
Vyzívám všechny nevěsty, které se chtějí vdávat v Lysicích a mají zájem o svatbu v zahradě, aby se spojily a začaly bombardovat žádostmi paní matrikářku! Je to velmi neochotná paní, ale na zámku by takovou aktivitu uvítali a obřad v zahradě pro ně není problém. Nemohu pochopit, proč s tím má matrika takový problém. Prosím o pomoc, ta zahrada za to jistě stojí :-)
Odpovědět
ond. No, je pravda, že bych svatbu v Lysicích taky brala ale spíš na zámku. Já mám strach z počasí takže tomu moc nevěřím... jistota je jistota .. ale je pravda, že se mě zase nelíbí, že termíny vyhlašují až po novém roce ... takže toto mě hodně štve ... ]-( Ale myslím, že se hodně lidí s tím snažilo něco dělat ale nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím neporadíte mi některá nějaké krásné místo pro hostinu v Brně a okolí? Svatbu máme 13.5.2011, ale stále nemáme místo pro hostinu a už z toho začínám být nervózní :-( . Představujeme si nějaké spíš modernější místo pro cca až 50 hostů, s malou zahrádkou, třeba i přilehlím sklípkem a možností ubytování. Neporadíte někdo, prosím?
Odpovědět
tak kaccebk se to blizi, na zitra preju hodne stesti, at vam vsechno vyjde podle vasich predstav a ten den si uzijete! je to jen jednou za zivot 8-)
Odpovědět
jj, přidávám se k veruska26, budu držet palce aby ti kacckoBK vyšlo počasí minimálně takové jako je dnes :-). a jak říká versuka26, POŘÁDNĚ SI TO UŽIJ!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, tak se taky přidávám :-) svatba 11. 6. 11 :-) V Rájecké zámecké kapličce, hudba Tom sawyer band a hostina u Filky v Dolní Lhotě :-) ahojík Nika666
Odpovědět
leilunka: vitej mezi nama:) tom sawyera mame taky, o kaplicce v zamku uvazujem :) kdo vas tam bude oddavat? matrika nebo knez? a je to tam pekny? doufam, ze ne velky, z velkych prostor na svatbu mam hruzu :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?