Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@jiiita11 já se budu nechávat česat v kadeřnictví Framesi a líčení ještě taky řeším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bikulala my se budem fotit taky u skleníku, máme tam obřad i hostinu a pak asi před zámkem, na hradě, v letňáku...:-) ale taky bych zajela někam at jsou ty fotky trošku jiný...
Odpovědět
take mame v planu u skleniku a u hradu:) jarcag: s licenim pak dej vedet, kde jsi byla prosim:))))
Odpovědět
@jarcag na líčení můžu jen doporučit paní Kolouchovou - Design studio...moc milá, přívětivá, ochotná, poradí...byla jsem upozorněna, že sice maluje hodně "do světla" a jemně, ale v pohodě jsme se domluvili a musím říct, že mi to fakt slušelo :-) ...jinak na účes jdu do salonu Radka-perfektní přístup i výsledek česání :-) ..jinak kytičky od Koupý taky super, udělají cokoliv si namyslíš, stačí donést jen fotku z internetu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už jsme po svatební cestě, bylo tam nádherně :-) poprosím Vás jestli by jsete mě někdo občas nedali 15 hlasů, může se každou hodinu a zatím si vedeme dobře, tak aby jsme udrželi. Děkuju Vám moc http://www.ahaonline.cz/soutez/svateb...
Odpovědět
Profilova fotka
@leilunka už jsem dala 2 hlasy, Anna Tichá to dala na facebook :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jarcag Ahojky, my budeme mít svatbu teď v září a taky bude vše na skleníku :-) Jen jsem se chtěla zeptat, máte tam domluvený jídlo přes devětadvacítku? Ráda bych věděla, jak dlouho jim trvalo, než vám poslali nějaký rozpočet. My na něj stále čekáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@jiiita11 Já jsem v kadeřnictví Framesi dostala kontakt na paní, co líčí v Boskovicích. Jmenuje se Andrea Waddilove, ale je tento týden na dovolené, tak ještě ani nevím, kolik korunek by chtěla... Jinak na netu má pár fotek http://www.waddilove.cz/ , tak můžeš kouknout ;-)
Odpovědět
@olege jee, tak dekuji:) a mohla by si mi pote pisnout, jak jsi s ni spokojena a kolik si bere za naliceni?:) Děkujiiiii moc:))
Odpovědět
Profilova fotka
@jiiita11 Jak se jí v příštím týdnu dobolám, tak dám vědět co a jak ;-)
Odpovědět
@olege děkujiiiii:)
Odpovědět
Profilova fotka
@olege taky se tam chci jít zeptat dneska :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@olege jj taky nám bude dělat občerstvení 29, pracovala jsem tam dřív tak majitele znám. Měla jsem schůzku s nima teď nedávno o upřesnění počtu lidí, výběru jídla atd... a pak mi to za 3 dny poslala naceněný.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@bikulala jo tak to znam, taky jsem u pisnicek, ktery jsem vybirala jak na obrad tak i na vecer, byla namekko, ale ve svatebni den ani tuk. kdyz kamoska behem obradu zpivala mnou vybrany pisnicky, tak jsem se u toho usmivala a zpivala si s ni :-D . pak me to az stvalo, ze jsem nemela zadny emoce, jen jsem se smala a bavila. takze uvidis, jak to budes mit ty, uz se ti to blizi, je to parada, mit to jeste pred sebou ;-) . @kackabk kaci je super, ze si to tak uzivas a tesis se. urcite to pak muze jit snadno, uz to mas fakt za par, pokud teda maly uz neni na svete :-D . dej pak vedet, drzim pesti, at vse dobre dopadne!! jinak uz jsem dala fotky do alba, tak kdyz budete mit nekdo chut a cas, tak se muzete mrknout ;-)
Odpovědět
@bikulala A co takhle focení v Lasákově Mlýně? Viděla jsem fotky od tama ze svatby a byly pěkný. Pak bych volila skleník, zámek, hrad, náměstí nebo vyjet někam za Boskovice. @veruska26 Pěkné fotky, ta kaplička v Rudici je opravdu kouzelná! A nebyl ten oddávající z Blanska?
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 Tvé fotečky jsem objevila už dřív, vážně pěkné a super, jak jste si to užili :-) No my máme s mrňátkem první termín dneska, ale na svět jej to teda nějak netáhne. No ale každopádně to má spočítané, do konce týdne bude v naší náruči x-) @dulik Koukám, že jsi konečně taky přidala fotečky, už jsem si myslela, že se ani nedočkám ;-) No jo, taky jste se měli - to je všecko tak krásný 8-)
Odpovědět
@kackabk Vůbec na ty fotky nebyl čas ;-) , od kamarádů jich máme snad tisíc a já je ještě nestihla ani všechny přebrat, které půjdou k vyvolání a které jen na CD. Tak se drž a opatruj a brzy napiš až bude mimoušek na světě! :-)
Odpovědět
ahojky holky, konečně jsem se dopracovala k tomu, že jsem vybrala fotky k vyvolání, fotky už jsou doma a mám další problém. Nemůžu sehnat pěkné fotoalbum a nechci to zastrkávací, líbí se mi samolepící popřípadě na rožky. Poraďte holky co máte vy a kde jste je koupili. předem moc děkuji za rady.
Odpovědět
@koopretina Leni my máme od Karpexu, ale měli jsme to jednodušší, protože jsme chtěli právě to zastrkávací. Z Karpexu mi napsali, kam dodávají po Brně a ty obchody jsem si obešla. Uspěla jsem ve FOTO U JAKUBA (Jakubské nám.), velký výběr měli i ve FOSH FOTU (roh České a Solniční) - tam měli celé jedno patro plné alb (nejen svatebních teda).
Odpovědět
Profilova fotka
@jiiita11 Ahojky, tak jsem dnes mluvila s paní Andreou Waddilove a dozvěděla jsem se, že za zkoušku chce 400 Kč a za líčení pak 800 Kč. Tak nevím, jestli do toho mám jít, protože mám v záloze ještě jednu paní, která je sice z Brna, ale přijela by do Boskovice a ta chce 550 Kč za vše + něco na cestu...
Odpovědět
Profilova fotka
@olege dneska jsem volala p. Waddilove a domluvila jsem se s ní na zkoušku a pak i na samotné líčení, akorát jsme se zapomněla zeptat na cenu :-D celá já, 800,- je docela dost :-( jedna vizážistka mi odřekla, tak jsem ráda, že jsem sehnala aspoň tuhle
Odpovědět
Profilova fotka
@jarcag No já právě uvažuju, jestli nezajít k té paní z Brna na zkoušku, když za celý líčení i se zkouškou chce skoro stejnou částku jako ta z Boskovic jen za zkoušku. Protože bez zkoušky to teda riskovat rozhodně nebudu a 1.200 Kč je šílená pálka...
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud by jste měly zájem, můžu vám dát kontakt na paní, co líčila mě, je ze Sloupu..já měla líčení bez zkoušky, protože jsem to prostě už nestihla a s výsledkem jsem byla moc spokojená, jinak samozřejmě zkoušku chtěla taky:)..takže moje bylo dle fotek...cenově je mnohem, mnohem, mnohem níž než co píšete:)
Odpovědět
@olege hmhm, to mi přijde taky celkem dost....jak jsi to vyřešila ty??? Našla jsi někoho jiného, nebo ji zkusíš? Já začínám i přemýšlet nad "samomalováním" se:)))) tak uvidíme....zas si říkám, že když se namaluju sama, tak to budu opravdu já:))) tak pííísni:)
Odpovědět
Profilova fotka
@jiiita11 Já asi zavolám té paní z Brna... Myslím, že by měla být šikovná, její dcera dělá modelku, tak to má dost i nakoukaný, jak se dá líčit, a hlavně ušetřím asi 500 Kč, než kdybych šla tady k té z Boskovice... Sama se líčit ale nechci, protože potřebuju pořádně zamaskovat kruhy pod očima a hlavně mám strach, že moje líčení by nevydrželo ani do odpoledního ficení :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@nylo Díky za tip :-) Jestli máš někde kontakt, tak ho sem prosím dej... Člověk nidky neví, jak to nakonec dopadne ;-)
Odpovědět
@jiiita11 @olege holky, taky se mi zda ta cena te pani z boskovic dost silena. Me malovala jedna mlada kosmeticka tady v blansku a musim rict, ze je to opravdu profik, ma to uz v ruce. Byla jsem hotova za 20 minut a uplne krasne namalovana, taky jsem si rekla o zamaskovani kruhu pod ocima a fakt perfektni. a vydrzelo mi to cely den az do rana. Z liceni jsem mela strach, ze se mi to nebude libit a jen tak k nekomu bych nesla, protoze mi na tomhle opravdu zalezelo a fakt jsem byla spokojena. a cenove taky uplne jinde, myslim ze dohromady zkouska i pak naostro to bylo cca 400-500.
Odpovědět
tak to je mazec...no, kdyz budete mit jakekoli kontakty a hlavne dobre zkusenosti, urcite pisnete:))) Budeme rady urcite vsechny:)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo bude mít zájem ať písne, hodím mu číslo do pošty:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?