Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Tak přítel pana Hlaváčka zavrhl kvůli spěvu, takže nevím co dál ... všichni mají obsazené nebo spívají hrozně :-D
Odpovědět
Jo, tak jsem právě začala panikařit. Poprvé :-S Všechny kapely, co jsme našly mají buď obsazené nebo fakt hlas nic moc. Prosím prosím ... už mám projeté i všechno tady na beremese, kde se píše o kapelách. Hodíte mě sem nějaké kapely? Tom Soyer Bend, Velvet, Trio Amethyst, Pohoda, ... mají obsazeno nebo se nám nelíbí .... :-(
Odpovědět
Tak jsem přítele ukecala na pana Hlaváčka protože jsme se shodli na tom, že je potřeba mít na svatbě zábavu. Pokud máte prosím někdo ještě nějaké vlastní zkušenosti, písnete mě prosím? Klidně i do IP ale chci vědět možná co nejvíce. Taky jsem se chtěla zeptat, zda je možné mít v Rájci na zámku nebo v Lysicích na zámku vlastní spěvačku? Máme operní pěvkyni ale nevíme, jestli se s ní máme domluvat a nikdo nic neví.
Odpovědět
slunickowww: a zkouseli jste treba nota bene? pry taky hraji dobre. dneska jsem dostala tip od kamosky na hudebni skupinu blizenci, duo zpěvačka a klavesista, ted jsem se na ne divala na netu a teda repertoar maji skvely a pry jsou vyborni, ani mi neprijdou drazi...podivej se na ne do googlu. jinak kdyz jsem si cetla predchozi diskuze, tak tam nekdo psal, ze ma kamaradku zpevacku, tak si nechali od ni v lysicich zazpivat, ze si to i predtim zkousela s tim jejich klaviristou. tak nevim, snad se to nezmenilo, byla to diskuze z roku 2008 ;-) . pokud si jeste vzpomenu na nejakou kapelu, dam urcite vedet, my taky nemame jeste nic zamluveny :-p .
Odpovědět
veruska26: No, můžu ti říct, že se mě zdálo divný takovýhle věci zamlouvat tak dopředu ale po zjištění, že mají totálně všechny kapely už plno, mě malinko polil pot :-D Vím, že vždycky člověk něco najde, a i teď jsou kapely volný, ale oba s přítelem máme hudební sluch a tak slyšíme, kdo zpívá falečně a kdo né ;-( Ten pan Hlaváček tak není to, co jsme hledali. Chtěl jsme kapelu více lidí ale po recenzích tady vám asi holky budu věřit a zamluvili jsme si ho. Je s ním zatím super domluva, cena je taky super ... Víte, po zkušenosti, kdy se musí na svatbě organizovat zábava, všichni se bojí, aby tam nebyla nuda ... tímto jsme to vlastně vyřešili a nemusíme nikoho otravovat vymýšlením nějakých soutěží a vyplňováním prázdných míst. Tak uvidíme :-D Každopádně už můžu přestat řešit zase na chvilku svatbu a budu ji řešit až až ... asi až tak v prosinci. To zkusím obvolat matriky a pak už to může pomalinku vypuknout :-D Dívali jsme se včera s přítelem na prstýnky. Jen jsme tak koukali na netu protože chceme kombinaci žlutého a bílého zlata ale nic se nám nelíbí. To bude zase času ztráveného na netu ;-(
Odpovědět
slunickowww:no brzo to urcite neni, clovek musi prave zaridit hostinu, obrad, kapelu a fotografa a pak ma treba par mesicu klid:). my nemame kapelu zamluvenou jenom proto, ze se nemuzem rozhodnout, chteli jsme kamose od pritele, ale ten hraje v peticlenne kapela a o prazdninach na zabavach, pak toho tom sawyer band, ale zas je lepsi, kdyz je tam tam zpevacka, takze uvazuju ted o tech blizencich. ten pan hlavacek je vubec kdo? to zpiva sam?
Odpovědět
veruska26: Jo, ten Hlaváček je taková kombinace zpěváka a baviče. Takže jsme nakonec zvolili ho. Mrkni se na jeho stránky - Honza Hlaváček - a uvidíš 8-) No, hlas nic moc ale myslím, že s ním nebude nuda, takže to je super 8-) Ale taky jsme původně chtěli mít kapelu. Toto nás vůbec nenapadlo. Jenže, když jsme museli změnit termín a kapela, kterou jsme měli dlouho zamluvenou, má už obsazeno a další taky, tak nám nic jiného bohužel nezbylo :-S Tak snad to bude dobrá volba :-D Právě jsme se s přítelem dohodli na tom, že budeme mít na svatbě kameramana. Nevíte o někom dobrým? My jsme teda už hodili poptávku ale zatím se nikdo neozval, tak nevíme. Taky bych brala profi foťáka aspoň na jednu hodinu jenže to jsou takový pálky, že to není možné ... asi budu muset začít krást jen proto, abych se vdala. Mazec :-D :-D A co vy holky? Jak pokračujete vy v přípravách? Jo, jen mě tak napadlo, co když nebudou v Lysicích oddávat v ten termín, co budu chtít? Tý jo, to bude něco .. všechno domluvený a bez místa obřadu .. no, pak se asi bavit nebudu :-p
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsme dneska byli s mým budoucím manželem v hospůdce v Dolní Lhotě, je to tam opravdu moc pěkný, blokli jsme si termín, ale bohužel neměl volný termín, který jsme měli naplánovaný a to 4.6. :-(((, a protože všechny naše plánovaný potenciální termíny neměl volný, tak jsme si projistotu blokli 23.4.2010 a uvidíme jak to všechno dopadne....(začala jsem trochu panikařit, měla jsem 4 termíny a v této hospůdce všechny padly.....) ještě se zajdeme podívat do restaurace na aqua, to je náš další tip, kde by se nám naše svatba líbila... dulik: p.Filka měl volný 18.6., ale protože držím slib, tak jsem to nevzala... ;-)
Odpovědět
Holky, je to drsný, že se fakt musejí takovéhle věci zamlouvat tak dopředu, co? Já taky panikařila, když jsem zjistila, že všechno musím posunout o blbej týden .. naštěstí až na kapelu, jak jsem psala, se všechno posunout dalo, což jsem si říkala, že je malej zázrak. Akorát mě fakt štvou ty matriky :-( Jak to chodí? Máte všechno naplánovaný a pak vám na matrice řeknout, že ten a ten den v zámku neoddávají. Co pak? :-( Jo, holky .. na přání své moc dobré kamarádky, která měla svatbu 4.9.2010 - měla hostinu v Rájci v Zámecké restauraci :-( Mysleli si, že nejlepší volba protože tam šli na doporučení. Bohužel, bylo to strašný. Šílená obsluha, která absolutně neměla jedinej zájem, nic neměli nachystaný .. já jsem tam byla ještě den před svatbou domlouvat s "panem Šéfem" (jak si nechává majitel říkat :-D ) nějaké detaily na přivítání manželů .. a vůbec nic z toho neudělali. Tak mě to mrzelo .. ještě jsem tam večer volala, zda je všechno OK ... při rautu nedali příbory, dorty za nevěstu a ženicha podávali v hnusnejch krabicích ... prostě mazec ... takže jen, aby věděla ta nevěsta, která tam chce mít obřad, že to možná není až tak moc dobrá volba :-( Měli tím zkaženej celej den chudáci :-(
Odpovědět
koopretina: Tak to je super, že máte zamluvenýho Filky, uvidíte co ten zimák. Jestli měl volný termín 18.6. tak mě by to nevadilo kdybyste to vzali, akorát nevím jak by to dopadlo s těma kytkama... Jinak když jsem se dívala na některý kapely asi letos v březnu, tak už byly na příští rok na léto zamluveni, takže nejspíš rok a čtvrt dopředu zamlouvat kapelu není nic nenormálního. slunickowww: S těma matrikama - to je asi všude stejný. A jestli chceš mít svatbu na Rájci v zámku tak tam snad oddávají každou sobotu ne? A myslím, že obřad a hostinu tam nejde srovnávat, přece obřad i hostinu má na starosti někdo úplně jiný... Leda by tam oddával přímo ten "pan šéf"... 8-)
Odpovědět
dulik: jo, samozřejmě jsem nemyslela, že mohu srovnávat restauraci i oddání. To mě ani nenapadlo. Jen jsem prostě chtěla, aby se vědělo, že zámecká restaurace v rájci prostě nestojí za to, mít tam svůj velký den D. A na zámku jsem tam ještě na obřadu nebyla, tak nevím jaké to je. Tak to nemohu samozřejmě soudit. Ale kamarádka se tam vdává příští měsíc, tak by se moc chtěla jít mrknout, abych věděla, do čeho jdem. A přesně jak píšeš - v rájci se snad oddává každou sobotu, takže to je naše taková jistota ( když nevýjdou Lysice ). Teda snad 8-) . Holky, nevíte, jak natáčí p. Ing. Otto Daněk? Na netu není nikde jeho video a v diskuzích jsem ho taky nikde nenašla. Má volný náš termín ale nechce se mi tam za ním jet jen tak, aniž bych znala aspoň jedinej dobrej názor ...
Odpovědět
zamluvena kapela Nota Bene, a obřad na zámku v Blansku, chtěla jsem mít obřad venku, ale v dubnu to nejspíš neklapne :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky, musím se pochlubit. Byla jsem dneska postupně na zkoušce líčení, šatů a účesu a už se strašně nemůžu dočkat, až to bude všecko dohromady :-) Líčení takový v pohodě, nic extra výrazného, když se normálně nelíčím vůbec, šaty poposkočily k obrazu mému, jen ještě trochu zúžit, a kadeřnice mě překvapila: šla se mnou taky na zkoušku mamka a že spěchá, tak ta jí spíchla krásný drdol během pěti minut!!! Tak takhle nějak to bude, mamča spokojená a šla :-D No a mě měla i se stříháním za další třičtvrtěhoďku. Takový nástin, ale šlo jí to od ruky a bude to moc pěkný. Super :-)
Odpovědět
kackabk: ty mas saty sity? mozna uz jsi to psala, ale nepamatuju si to:) a kdo te bude licit a delat uces? koopretina: a co ta restaurace v aquaparku? ta se ti nelibi? prijde mi to tam urcite hezci nez u filku, i kdyz tam samozrejme taky dobry, ale rohle je proste modernejsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veruska26: psala:-) mám šaty z Kriss Bey, ale vybrala jsem jednoduchý s tím, že mi na ně dodělávala nějaké zdobení, takže vypadají trochu jinak než původně ;-) Líčí mě kamarádka kamarádky - kosmetička Mary Kay, přijede za mnou z Tišnova. No a kadeřnice Ivana z Horní Lhoty. Našla jsem ji tu v diskuzích, že ji holky chválily, tak jsem to taky zkusila a myslím, že opravdu dobrá volba ;-) koopretina: s tím obřadem venku to můžete až půjde do tuhýho zkusit vyřešit jak my - při sluníčku v parku, za deště v zámku, třeba by si na to na matrice zvykli :-N a ten akvapark bych taky nezatracovala, už za 12 dní vám napíšu, jaký to tam doopravdy je ;-)
Odpovědět
kackabk: aha, uz si vzpominam. tak to musi byt moc krasny, jeste se zdobenim. nemas treba nejaky album ze svatebnich priprav, ze bychom se mohly inspirovat celou svatebni pripravou? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veruska26: nemám, mou fotku v šatech vidělo jen pár lidí, takže ji nechci před svatbou dávat na net ;-) přítel ji přece nesmí zmerčit, i když nehrozí, že by někam sem zabrousil :-D a jinak jsem toho moc nefotila..
Odpovědět
kackabk: aquapark jsem nezavrhla, určitě počítám s tím, že nám sem nebo do IP napíšeš dojmy, jak vše probíhalo, jaký bylo jídlo, obsluha..... no prostě všechno :-) a třeba restauraci ještě změníme 8-). no a s tím obřadem uvidíme, to je jasný že se budu domlouvat, tak že bude obřad venku a když bude pršet tak bude na zámku ve vnitř, ale docela mě lidi od obřadu venku odrazují ani ne proto že bude pršet, ale že bude zima... :-(
Odpovědět
Letos v dubnu bylo přece krásně a teplo, zato květen byl studenej, nebála bych se toho když je možnost mít to kdyžtak v zámku. A Notabene máte zamluvený duo nebo trio?
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: no já se byla právě letos poslední sobotu v dubnu mrknout na kamoščinu svatbu v Blansku na zámku a měli nádherné počasí - sluníčko a teplo, všechno kvetlo - fakt bych se nebála ;-) já taky chtěla svatbu v dubnu, jenže letos by se to nestihlo a do příštího dubna se nám čekat nechce :-) Taky se dělají k šatům pěkná bolerka, nebo já budu mít takový jakoby kožíškový přehoz přes ramena - vypadá to moc pěkně a zahřeje ;-)
Odpovědět
dulik: já ani nevím, asi nám bude stačit duo. Nikdy jsem nic takovýho nezařizovala, tak jsem ani nevěděla, na co všechno se mám zeptat :-). Zavolala jsem na tel., který jsem našla na netu a pán řekl, že daný termín mají volno, poznačil si můj tel., zeptal se mě kde to chceme mít a navíc se mě neptal. a mě zajímala zatím jen cena, což mi bylo řečeno 700 na hodinu, že to udělá za 6 hodin hraní 4000 a kdyby hráli dýl takže to 5000 obvykle nepřekročí. kackabk: jj, určitě se po nějakým bolerku podívám až si půjdu zkoušet šatky, prostě to nechám otevřený a budu se chystat i na venkovní obřad :-). Kdy jsi si byla zkoušet šaty??
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: jako kdy jsem začala obrážet salony? :-D letos v únoru, takže nějakých 7,8 měsíců před svatbou. přišlo mi to strašně brzo, ale už v tu dobu byly některý na září zamluvený. tak si myslím, že se v salonech nebudou divit ničemu. zas ale abys nezaplatila zálohu za nějaký a potom časem neobjevila nějaký lepší - je to dilema :-S
Odpovědět
koopretina: Notabene dobrá cena, taky jsem je předtím zvažovala a slyšela jsem, že hrají pěkně. 8-)
Odpovědět
kackabk: no taky se mi zdá, že je čas... ale tak říkala jsem si že se kouknu :-). platila jsi v nějakým salónu za zkoušení šatů. kamarádka mi říkala, že slyšela že se v salonu Bela platí 50 Kč za kus... dulik: no doufám že je to dobrý výběr, poslouchali jsme ukázky na netu a docela jsem se viděla, jak to na place roztáčím :-), i když, kdyby to záleželo jen na mě, tak se mi líbí uplně všechno :-), prostě hlavně živá hudba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: do salonu Bela jsem z tohoto důvodu nešla, i když někteří zas psali že po nich nic nechtěli... ale taky tam asi ani půjčovné šatů není podle mých představ. jinde jsem neplatila, jen třeba někde nechtěli, abych se v těch šatech fotila.
Odpovědět
Jo, o tom focení jsem to slyšela taky. Spíš je prý vyjímka, když ti nechají vyfotit si i jiné šaty, než si vybereš. Takový na prd, co? Já se jen začínám modlit, abych nelitovala toho, že jsem si šatky koupila už teď - 8 měsíců dopředu :-( Vlastně tím vynechám takový to chození po svatebních salónech, což mě na jednu stranu mrzí ale na druhou stranu si myslím, že si to vynahradím nějak jinak :-D Třeba babincem při nákupu sexi spodního prádla a tak .. tak snad jo :-D Jinak nám začíná dělat problém svatební kameraman ... Psal Otto Daněk z Boskovic, že má na náš termín volno ale ta cena je na nás už moc vysoká. Chce cca 10.000,-Kč. Vím, že je to v rámci možností asi normální cena ale ... chtělo by to něco malinko levnějšího 8-) Tak uvidíme. Jen je drsný, jak to utíká, co, holky? Já jsem se dneska mrkla, že mě do svatby zbývá 270 dní. Je to dost ale .. do té doby se stane tolik věcí, že to opravdu uteče jako voda. Holky, jak to je s podprdou pod svatební šatky, nevíte? Mám totiž sice 75C (drív jsem měla 75D - E). Jelikož mám teď díky malému zhubnutí z poprsí strašný věšáky, mám strach, že mě ty šaty nebudou přes prsa sedět tak, jak by měly. Jsou nějaký hodně speciál podprdy, co ty prsa prostě udrží a k tomu, aby byly hezký? ... :-D Předem díky za info :-D
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww: říká se, že do svatebních šatů s korzetem, což jsou prakticky všechny, šprndu ani nepotřebuješ. je to i můj případ, ale já mám s bídou 75B ;-) i tak jsem si ale prádlo pod šaty koupila, protože se mi líbí a mám tak i lepší pocit. koukni na značku leilieve - mají pěkné podprsenky bez ramínek. Není to nijak levné, ale trochu luxusu si při svatbě dovolit můžeš, ne? ;-)
Odpovědět
No, já jsem si letos koupila celkem dost luxusní podprdy a myslím, že na nic podobného teď nebudou finance :-S S přítelem jsme letos v létě nebyli na dovolené, tak si to chceme vynahradit v zimě lyživačkou v Alpách a to budou taky drsný finance ... takže asi budu muset opravdu šetřit i na podprdě .. uvidíme .. jen nevím, kdy si mám nechat šaty zmenšit. Asi až těsně před svatbou, co? Jinak, sice je ještě daleko do svatby ale děláte už něco? Já jen sedím na netu a hledám a slintám :-D
Odpovědět
No ja prave nic nedelam a mam trochu nervy z toho, ze vy vsechny uz toho mate tolik a zarizujete a shanite a tak. My mame akorat termin a hostinu zamluvenou a jinak nic, ani obrad, ani kapelu, ani fotografa. Jenze vubec nemam zadnou predstavu, kde, koho a tak, takze proste kvuli tomu nic nedelam, spis premyslim a zatim jsem na nic neprisla :-|
Odpovědět
No, já sháním kameramana ale všichni mají plno .. ach jo ... taky foťáka nemáme. Chceme buď jedno nebo druhé ale nikde nemají už volno .. tak teda fakt nevím .. ach jo ... jinak snad všechno klapne. Kéž by.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?