Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
1
45
46
@nylo já bych byla asi i ráda:) Pokud máš dobré zkušenosti, tak mi prosím napišm číslo do IP:) Děkujiiiii:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nakonec slečnu nebo paní Waddilove zrušila, protože 1200,- fakt platit nechci. Kamarádka mi doporučila E. Herdinovou, tak jsem jí dnes volala a místo má, za malování a zkoušku chce 300,- takže paráda. Příští týden jdu k ní na kosmetiku ještě, tak pak písnu co a jak.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu příští středu na zkoušku líčení k té paní z Brna... Už když jsem nad svatbou přemýšlela dřív, tak jsem si namyslela ji, protože je to teta mojí kamarádka a jednou jsme u ní i spaly a byla moc sympatická :-) Taky dám vědět ;-)
Odpovědět
@bikulala tak jaka byla svatba? uzili jste si to? vyslo vse podle predstav?:-)
Odpovědět
ahojky, svatba byla supeeeeer, moc jsme si to užívali :-) ..i když dopoledne trošku pokapkávalo a deštníkyy byly nutné, naštěstí to nebyla taková hrůza a pršelo nám štastí, focení po obídku jsme už zvládli bez deště a večer bylo krásně jasno a teploučko, prostě parádně to vyšlo...jinak já jsem se pořád jen usmívala a užívala si to, jediný slzičky ukáply u gratulování :-) ...ale bylo to náročný...tím že jsme si ten večer zařizovali sami, jídlo, pití, hudba atd., tak jsme měli docela kvapíka a i když pár věcí nevyšlo úplně podle představ, pařili jsme až do půl čtvrté do rána :-D ...klidně bych si to dala ještě jednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky a paní :-) Bikulale gratuluju a jinak všem, co nám drželi palečky, oznamuju, že dneska je to týden, co se nám narodil Radovan :-) Je to skoro čtyřkilový cvalík, vše proběhlo v pořádku a dneska už ho máme čtvrtým dnem doma a já se točím v kolotoči: přebalit, nakojit, uspat, odpočinout, přebalit... :-N Ale stojí to za to ;-)
Odpovědět
@kackabk: moc gratuluju! Hlavně ať jste oba zdraví :) A co tatínek, chtěl víc chlapečka nebo holčičku?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanik.s Děkuji, no já se tatínka ani nezeptala ;-) Ať tak či tak, vypadá spokojeně. Dnes jsme byli poprvé venku s kočárkem a on ho nechtěl dát z ruky :-N
Odpovědět
@kackabk kaci, tak konecne! moc gratuluju k malymu, musi to byt uzasny...kolem me se ted vyskytuje tolik tehuli, asi je nejaky babyboom meho rocniku :-). a jaky jste meli teda pripraveny jmeno pro holcicku? @bikulala tak to je fajn, ze jste si to uzili, tak to ma byt:-). a jedete nekam na svatebni cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 Úžasný, to jo, že se to mé obří bříško proměnilo v takové krásné stvoření ;-) Ale taky mě umí pěkně pozlobit, no úplně to nevyšlo, ten můj plán, že naše miminko bude úplně hodný :-D Jinak pro holčičku jsme měli jméno Viktorie, líbilo se nám a v žebříčku jmen byla doteď poměrně vzadu, takže jsme si říkali, že jich nebude moc. Jenže teď zjišťuju, že se s Viktorkama roztrhl pytel, takže ještěže máme Raďouška a holčičí jméno asi do příště rozmyslíme ;-) Jo a jinak jestli je ti 26, jak odhaduju podle přezdívky, tak to se taky řadím do tvého ročníku - no může to být tím, že se dostudovaly vejšky, povdávalo, něco popracovalo, takže je to pro příchod mimča tak akorát připravené, pokud se neupřednostňuje kariéra...
Odpovědět
@veruska26 v plánu máme zatím na říjen Dubaj, uvidíme jestli to vyjde :-) ...když teď ale vidím, jak všichni jezdí za teplíčkem k moři, taky bych hned jela..ale po svatbě penízky trošku chybí, takže počkáme na ten říjen :-) ..a kam se chystáte vy :) @kackabk moc, moc gratuluju k malýmu a přeju vám oběma hodně zdravíčka...jak říkáš Kači o tom věku, souhlasím s tebou...i když u nás to bude trošku ještě později, mě bude za měsíc 25, jsem čerstvá absolventka a jelikož dělám v oboru, kde musím mít ještě tři toky praxe, hned tak miminko nebude...ale do 30 to chceme zvládnout určitě ;-) ...takže ještě jednou hodně štěstíčka do života :-)
Odpovědět
@kackabk viktorka je taky moc pekny...tak priste ;-) . 26 mi bylo, kdyz jsem objevila tyhle stranky, ted se mi blizi uz 28, ale jak rikas, je to presne ten vek, kdyz uz ma clovek po vejsce (krome me, asi budu vecna studentka :-D ), zhruba dva tri roky pracuje, zarizuje bydleni, takze doba akorat...no uvidime, jak to bude u nas :-D . jinak je moc pekny, ze rikate malymu radousek, my jsme taky tak rikali malymu brachovi, kdyz se narodil, akorat on je radim. @bikulala jeee Dubaj musi byt super, tam bych se taky rada podivala, parada, urcite si to uzijete! my ted letime akorat na tyden do recka, spis to berem jako takovou predsvatebku, no a ta prava svatebka nas ceka po vanocich, kdy planujem cca na 5 tydnu australii a novy zeland...bude to zaber jak financni tak i planovaci, ale moc se tesim 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kackabk Ahojky, strašně moc gratuluji k vašemu malému uzlíčku štěstí a přeji hlavně hodně zdravíčka! :-) Snad se brzy potkáme, když budete chodit na procházky! A jinak vše proběhlo v pořádku? Malej se narodil v termínu? No 4 kila to je teda kus chlapa! Tak si užívej té mateřské DOVOLENÉ a ať vás Radoušek moc nezlobí! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dulik Děkujeme :-) Jinak vše v pořádku, porod byl prostě porod, na to se asi nedá připravit, ale na to, jak byl malej velkej, tak jsem neměla žádná poranění, takže si můžu sedět a hopsat, jak se mi zachce, až mi to maminka a babičky závidí, že takhle fit ony teda nebyly :-N Malej byl přesně v termínu - den předtím jsem byla na kontrole a dr. "to tam trochu pozlobila", no večer pomalu přišly kontrakce a druhý den v 18 byl Radovan na světě :-) A dovolená je super, ten čas tak strašně utíká, vždyť já od rána jen 2x nakojila a uspala a už jsou skoro dvě odpoledne :-D No přeháním, něco se dá stihnout, ale fakt ten čas letí dost překvapivě. Tak já taky doufám, že se někdy potkáme ;-) @veruska26 Neboj, já jsem taky pořád studentka, sice postgraduál, ale že bych měla pracovní kariéru zajištěnou, to ani náhodou :-D Ale prostě věřím, že se to nějak zmákne ;-) No a těch variací jmen je hodně, no, babička si myslela, že je to Radoslav. Ale však si všichni zvyknou...
Odpovědět
Ahoj holky, máte některá v poslední době zkušenost s Triem Amethyst? Máme je objednané, ale v poslední době jsem slyšela, že prý mají zvláštní styl chování a vystupování, tak nevím... Poraďte
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@silviiee Dobry den, chtela bych se zeptat na ty vase cokoladky, co nabizite. Muzete mi poslat nejake blizsi info ci fotky? Dekuji
Odpovědět
1
45
46
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?