Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Holky moje, moc vám děkuju za podporu ... Vím, že jednou jsou obláčky, jednou pohodička ... u nás jsme se shodli až doteď na všem ... až teď se to začíná nějak ... ]-( No, já se snažím to neřešit. Teda, řekla jsem si, že se o to snažit budu ale dneska, když jsem to řekla mamče, tak mě řekla se smíchem, ať v tom případě nepočítám, že se tam naše část rodiny zdrží ... :-( To jsem se fakt už rozbrečela :-( No, takže asi tak ... Jo, je to takový, jaký si to uděláme a pokud si to bude zprotivovat už teď, co budu dělat v den D? Půjdu tam naštvaná nebo co? No, to je jasný, že né ale i tak ... Chce to asi malinko optimismu ;-) Jen je to škoda, že na začátku si lidi myslí, jak to bude vše super, jak to bude jen a jen podle jejich představ a nakonec ... No, a o tom to je, co? 8-)
Odpovědět
jejda, to bych opravdu nechtěla, že by rodiče se báli sami jet autem a proto chtěli i dceru a ta druhá zase žárlila...to je pak pěkně blbý:/ sluníčko, mě se to taky blíží a taky z toho nervím :D ne že bych se netěšila, jasný, moc se těším, ale prostě svatba je sen každý ženský, co svatbu chce a pokud to nevyjde tak jak by mělo, rozboří se její důležitej vzdušnej zámek. víš co zlepši si náladu. přečti si nějaký brutální svatební trapasy nebo se podívej na nějaký videa na youtubku a uvidíš, že větší průšvih než toho bejt nemůže:-* paaa
Odpovědět
@slunickowww ahojky,jj, obláčky vždycky přijdou a pak zase odejdou a bude pěkně :-) ...nesmíš se tím nechat moc rozhodit, škvrňat si pokud možno nevšímat, a´ťse o ně starají jejich rodiče, a hotovo ;-) ...pokud budou opravdu malý, dají se i lehce přehlídnout :-D :-) ...určitě se tím ale netrap a užívej si svatbu v těch "větších" souvislostech, že je to o vás dvou, že ji máte na místě kde jste chtěli a ve všem podstatném jste se s přítelem shodli :-) ...my tedy na svatbě budeme mít jen jedno díťátko, a sice moji neteřinku (1 rok) a pak od kamarádky dceru, ale té je 9 let, to už je velká holka :-) ...a tvoje rodina nemá moc ráda děti, že se část rodiny nechce na večer zdržet??...takže hlavu vzhůru...a co se týče těch vzdálených příbuzných, který člověk nezná, ani ty své vlastní, jsme vyřešili jednoduše :)...oznámení dostanou, ale bez pozvánky na večer :-)
Odpovědět
@slunickowww @veruska26 holky nemějte strach všechno nakonec bude takový jak si přejete, a i kdyby náhodou nebylo, tak si toho sami v den D nevšimnete. Já jsem byla taky trochu naštvaná, když jsem se dozvěděla že manželova sestra chce brát svoje 4 měsíční dvojčátka na svatbu na celý den, bála jsem se že nám obřad naruší pláč, že rodiče budou nervozní že holky plačou a taky že se všichni budou motat kolem nich, no co chtěla jsem byt já středem pozornosti :-) a myslím že to tak chce každá nevěsta. Ve finále se dvojčata zúčastnily, ale pěkně z povzdálí se svou druhou babičkou, oběd nám prospaly a pak trošku i zapózovaly, svatbu ani náladu jsem si nenechala skazit a všímala jsem si jen sebe, navíc jsem měla vedle sebe manžela, který se o mě celý den i večer staral a byl strašně pozornej a milej, prostě jsme si to nenechali nikým a ničím skazit. A nebojte ani vy si to nenecháte skazit. Holky hlavně vklidu, máte na ty pravý nervy času ještě dost, co budete dělat měsíc, 14 dní nebo dokonce týden před svatbou. Já jsem měla taky nervy měsíc před svatbou a pěkně to mezi náma doma jiskřilo, na manžela to dolehlo až týden před svatbou a naše jiskření vyvrcholilo ve středu před svatbou, kdy mě moje kadeřnice zavolala, že spadla a že má něco s noho a že mě v sobotu neučeše, pro mě to byla katastrofa pro manžela banalita a hádka byla na světě, končila prásknutím dveřím a se slovy do pátku mě neuvídíš, na přijdu na obřad a po obřadě jdu rovnou domů, na společnou polívku a 1. tanec si najdi někoho jinýho, bylo to strašný, v životě jsem neviděla manžela tak naštvanýho vytočenýho.... další dny už byly klidnější vše se urovnalo a snad nás to ještě víc zblížilo, a náš svatební den to bylo áááááááách nádhera. do alba jsem hodila pár fotek, tak jestli chcete mrknite
Odpovědět
@koopretina Jé, tak až po shlédnutí fotek jsem si všimla, že znám tvého mažela a i jeho sestru Peťu :-D Já to říkám pořád, že blansko je malilinkatý .. ale až tak .. to mě dostane vždycky :-D Máš pravdu, že to nikdy nemůže být dokonalé ale je to přesně takové, jaké si to uděláme .. Takže když tam chce mít přítel lidi, který chce a i s dětmi, tak je to podle jeho představ a já mu do tohodle kecat nebudu. Stačí, že já jsem zařizovala všechno a na všem jsme se shodli, tak by bylo hodně divný, kdyby se neobjevil nějaký problém, ne? :-D Takže jediné, co já musím překousnout, budou ty děti .. jinak zvládnu vše .. snad :-D A vůbec neřeším, jestli bude pršet nebo né ... mám pocit, že to je to poslední ... ha ha ... Ale je to drsný. Odedneška 43 dní .. hrozně rychle to všechno utíká a čím víc se to blíží, tím míň se na to těším a myslím si, že to je dobře. To je jak dovolená. Když se na ni moc těším, většinou strojí za prd .. takže to bude určitě luxusní akce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@koopretina Téda to focení muselo být fakt sranda :-N Z těch pár fotek to celé vypadá krásně... Byla tam na té vaší svatbě moc krásná nevěsta ;-) No mně kdyby tam přijeli koně, tak se rozbulím :-D Vážně parádní překvápko! A koukám, chovali jste si oba dva - aby z toho taky nebyly dvojčátka! :-N
Odpovědět
@kackabk no focení chytlo uplně všechny bylo to supr. Fajt krásná nevěsta... Ty jo a já jsem ji nepotkala, ach jo promeškat takovou krasavici to jsem celá já :-), moc děkuji však jsem měla co dělat abych opět nebulela, a taky vůbec nevím kdo mi zrovna v ten moment gratuloval, jsem byla uplně mimo. Jj oba dva jsme chovali, ale doufám že teda mi dva dvojčata mít nebudeme...
Odpovědět
Ahojky holky, tak dneska si můžeme už některé z nás říkat, že příští měsíc nás to taky čeká jako koopretina :-D Teda, to jsem si začala říkat dneska já a ta myšlenka je fakt drsná .. ale krásně drsná ;-) Bude to pěkněj hoňák protože to zařizování s koupí bytu bude dost náročné ale co ... když už, tak už, ne? :-) Dneska jedu odpoledne na zkoušku svých upravených šatů, tak snad to bude stát za to a nebudu v tom vypadat jako knedla 8-) Tak krásnou neděli .. pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) týý jo fakt, příští měsíc je to tady :-O Baru neboj, vše bude oki, musíte dělati oba kompromisy, bude o nich defakto celej život :-) Já třeba přítomnost dětiček vůbec ani řešit nemůžu, jelikož bratr má kluky 4 roky a druhého 5 měsíců, sestra kluka 4 roky a má svědkyně 4 měsíční mimi. Takže jsem nikdy neuvažovala o ničem jiném než své milované synovečky mít na svatbě, jo a bratranec má skoro ročního kluka. Já dětičky mám moc ráda, moc se na nastrojený klučíky těším, mají nakoupený obleky i ten 5 měsíční :-) Tak ať Vám jdou přípravy pěkně od ruky a bez problémů x-)
Odpovědět
@koopretina tak to je fakt nahoda, tveho manzela znam taky, ale jen od videni, chodil do vedlejsi tridy na gympl :-) . jsem zvedava, koho dalsiho tady pak podle fotek z ostatnich svateb poznam :-D jinak jsem se te chtela jeste zeptat na ty potahy na zidle, vsimla jsem si, ze jste je meli i v te restauraci...meli to k dispozici tam nebo jste si je museli objednat? a pripadne za kolik? ja bych je taky moc chtela, ale zatim jsem nasla akorat docela drahy na netu. @slunickowww tak co zkouska satu, dobry? sedi? my ted resime svatebni menu a raut na vecer, takze se chcem domluvit ve sladovne co a jak a taky musime konecne zamluvit ty kytky, asi nakonec pojedem do sebrova, taky jsem na ne slysela pochvalu, takze uz se tesim, az mi nejakou kytku doporuci ;-)
Odpovědět
@veruska26 Ahojky, ... no, zkouška šatů super ale ještě se musejí malinko dodělat .. Namyslela jsem si, že chci mít malinko srdíčkový výstřih, takže se ještě musí dodělat, vyčistit a vyžehlit šatky a je to :-D Teda aspoň doufám :-) Akorát si nejsem jistá, jestli jsem si vybrala ty správné šaty ale to se už nedá nic dělat :-D Dneska se mě zdal sen o svatbě ... ale né takovej ten, že se něco kazí nebo tak ale spíš, že se to už blíží, a takový ty pocity ... :-D Nám zbývá určitě doladit seznam hostů na večer a dorozvážet pozvánky a oznámení .. jenže tohle stojí na mé polovičce, takže tohle já řešit víc už nemůžu. Jinak jsme včer aochutnávali víno a už víme, co budeme mít na svatbě za vínko, tak aspoň něco. Taky chybí doladit ty auta, jak jsem psala ale to jsem snad vyřešila tak, že dojedou lidi svýma autama a po obědě si je odvezou domů a řidič je sveze zpáty .. a my se mezitím budeme fotit ;-) Uvidíme, určitě tam bude oříšek ale nechám se překvapit ;-)
Odpovědět
@veruska26 jj potahy na židle jsem měla, ale dostala jsem je svatebním darem, takže vůbec nevím kolik stálo půjčovné... jinak jsem se setkala i s tím že některé restaurace mají svoje potahy, např. ve Sloupě v hotelu Broušek koupili potahy kvůli nevěstě, která přišla s tímto požadavkem a potahy dál poskytuje nevěstám, které mají svatbu u nich, když nemá svatbu v hospodě, tak je ochoten je i půjčit ale vůbec nevím za kolik. Na netu jsem taky hledala a dají se potahy sehnat za 30,- korun.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj máte všici kameramana kdyby ne tak mrknite svatebnivideo.majek
Odpovědět
@vermona Ahojky, tobě by měli tady platit za tu reklamu, co těm lidem děláš :-D Nemyslím to špatně ... :-D Jen si myslím, že by to zasloužilo nějakou odmněnu protože já třeba díky tobě objevila super květinářství :-D Akorát mě holky vypadly všechny čtyři družičky. Nejdřív se tam sami vnutili a teď ... :-( Budu zase před tou květinářkou vypadat jako největší trupka protože budu měnit věci .. ach jo .. taky nemáme pořád seznam lidí na oběd, rozvezený pozvánky ... nic ... no, přítel je brzda, i když teď ho omlouvá množství práce a koupě bytu ... takže to je jasný. Akorát mu nemůžu s ničím pomoct, tak to mě dost mrzí .. No, ale o tom to je ;-) Tak krásné ráno holky
Odpovědět
@slunickowww Jak tady v poslední době každej každýho poznává, tak mám taky dotaz. Nemá tvůj přítel náhodou sestru Lenku, která chodila na VOŠ do Boskovic? Jestli jo tak ji znám. :-) Svět je malej.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww ale prosím tě Hance to vadit nebude.Ty za to nemůžeš přeci.
Odpovědět
Holky, už máte koupené silonky? Chci se vydat příští týden do Blanska ale když jsem se tak nějak dívala, mají minimální výběr v bílých samodržících silonkách takže nějak netuším, kam jít ;-) Máte tipa?
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww tak já silonky koupila v Brně v Calzedonii, paní mě je doporučila, že jsou to přímo svatební, super tenké jen 8 DEN. Jsou bílé, ale nedělají vyloženě ty divné bílé nohy. jsou to samodržky, koupila sem si dvoje ať mám do páru, kdybych je mínila rotrhnout čemuž bych se moc nedivila :-) Paní Tě obhlídne a poradí ti podle stehen velikost. jeden Pár stojí 159,- :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww Já si koupila samodržící punčochy v Rische v Blansku. Paní mi dala rovnou dvoje, s tím, že jsem zaplatila jedny, a kdybych musela použít i druhé, že bych je doplatila potom, nebo naopak vrátila. Dělá to prý "svým" nevěstám, já sice nebyla, ale ona ví, kde bydlím :-D , takže mi to tak taky nechala, možná že "externí" by nechala zaplatit za ty druhé jen vratnou zálohu - nevím. Výběr nijak velký taky neměla (chtěla jsem slonovou kost), ale ty co měla, tak se mi moc líbily, úžasně sedly a ani se nehly, roztrženy byly až na konci večírku, což mě teda mrzí, ale ty druhé jsem teda nevyužila a vrátila...
Odpovědět
@slunickowww: ahojky, já si samodržící punčochy koupila v Brně v jednom obchůdku, jmenuje se nějak české fusekle, nebo tak nějak, je kousek od Janáčkova divadla a mají tam docela výběr :-) Stály 150 Kč a vzala jsem si jedny bílé a jedny tělové, ještě si rozmyslím jaké si vezmu, ty druhé budou náhradní. Jen mám strach, aby nepadaly...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanik.s Já se toho taky bála, že se budou posouvat, nebo spadnou, protože takové věci vůbec nenosím a nemám zkušenost - ale fakt super, tak neboj ;-) Ještě mi paní dala dobrou radu s podvazkem, protože ten naopak sklon k padání má a přece nechcete, aby za vámi zůstal někde ležet na zemi, takže fakt ho pořádně stáhnout - ono nehrozí, že by vám tu nohu nějak zaškrtil...Já jsem tu nadbytečnou gumu založila do roviny pod něj a sepla to maličkou sichrhajckou, před házením podvazku jsem to pak na wc odepla a po pár krocích jsem ho měla u kotníku :-D
Odpovědět
ahojky... holky, kdo jste už byly na zkoušce účesu a máte vyčesané vlasy, dávala vám kadeřnice k hlavě takový polštářek pro zvětšení objemu nebo máte účes "přímo" na hlavě?? u mě to zkoušela s tím polštářkem, nevypadalo to rozhodně špatně, spíš si na to budu muset zvyknout, pač nejsem zvyklá nic takového nosit a mít najednou "tolik vlasů" :-D ...účes který jsem si vybrala je hodně nadýchaný a bez polštářku by to asi nešlo (mám ho v albu) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bikulala Možná se na zvětšení objemu používá něco jiného, než jsem měla já, každopádně v tom svém drdůlku jsem měla takovou jakoby obří drátěnku - i já když jsem česala drdol kamarádce, tak jsem jí to tam použila (dokonce 2), připadá mi to právě super kouzelná věcička ;-) Takže bych se toho nebála
Odpovědět
ahoj holky, tak my jsme prave prijeli ze sladovny, byli jsme domlouvat menu a vecerni raut a dalsi podrobnosti, tak z toho mam dobry pocit a uz se tesim, az to vsechno snime :-D . uz jsme taky zacali rozdavat oznamka, no zatim teda nasim a rodicum pritele...ale uz to zacina :-) . jinak z tech hlavnich veci nam zbyva jeste kvetinarstvi, asi to nakonec domluvime v te CH, bude to asi nejjednodussi skrz tu vyzdobu restaurace....a co vy, holky, jak jste na tom? uz vsechno dulezity zarizeny? jinak k tem ucesum....na zkousce jsem jeste nebyla, ale kdyz jsem se nechavala cesat na ples, tak mi tam taky dala jakousi dratenku a natacku, ani jsem o tom nevedela, zjistila jsem to az kdyz jsem si to po plese rozcesavala, tak jsem z toho byla vykulena, kde ze se to tam vzalo :-D
Odpovědět
@bikulala Mě to taky kadeřnice dávala a vypadá to fakt super. Já totiž chtěla mít vyčesané vlasy nahoru. Ona mě je vyčesala jen z mých vlasů ale bylo to pro mě málo .. takže si dovezla takovou, jako by drátěnku, dala mě to tam a vypadalo to super .. takže já to budu mít taky. Mě spíš bude dělat problém udržet na hlavě korunku :-D
Odpovědět
No, nám ještě chybí zajet taky do Sladovny, setkat se s bavičem a fotografkou a tak ... V poslední době se toho nahrnulo nějak moc a přítel nemá čas .. Bez něj to ale řešit nechci, tak uvidíme, co kdy a jak stihneme ;-) Každopádně se to už drsně blíží ... No, musíme to všechno nějak stihnout :-) Ještě teda koupit ty silonky a pár dalších drobností a je to .. snad :-)
Odpovědět
Čauky holky, tak jsme dneska byli na Sladovně v ČH domluvit detaily naší svatby a jsem totálně unešená. Jak přístupem personálu, tak vším okolo. Nechali jsme se provést Wellnes a fakt nádhera. Takže už vím, kde udělám rozlučku se svobodou s mamčou a s mýma nej holkama ... :-D No, díky tomu jsem se dneska naladila a začínám se zase na svatbu malinko těšit. Snad jsou už obláčky s rodičema pryč a bude jen a jen líp .... :-D
Odpovědět
Čauky holky, tak my, co to máme 11.6., to máme fakt už za pár :-D 26 dní :-D Fakt mazec, jak to letí ... :-D Dneska chci jít malinko změnit kytičku - mám domluvenou kulatoua le nakonec si asi nechám udělat převislou .. snad to nebude vlekej problém a komplikace :-D Zítra koupím na doporučení Leilunky v Brně silonky a snad to jde všechno do finiše :-D A jak to, že vy sem vůbec nepíšete? Není asi čas, co? No, můžu říct, že když jsme se zasnoubili, seděla jsem tady skoro pořád a hledala novinky a co je a co není potřeba a teďka sem taky jen nakouknu a toť vše :-D Tak se holky držte a ať to všechno pěkně klape :-D
Odpovědět
ahojky holky, mám pocit, že se mi rozbilo počítadlo - ukazuje 39 dní :-. Mějte se krásně! :-D
Odpovědět
@hanik.s No, já to říkám taky, že není možný, aby nám to ukazovalo tak malinoko, kolik ukazuje. K tomu vidím, jak se mě pěkně plní kalendář různejma věcima, který se musí do svatby stihnout .. ach jo .. No, mám v tom už pěknej chaoz .. snad se to všechno tak nějak stihne ... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?