Menu Forum

Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

14. srp 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bikulala (29 r.)
Registrovala se 12. září 2010 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Region Blansko.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
bikulala (29 r.)
Registrovala se 12. září 2010 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Region Blansko.
    Region Blansko
 ahojky, tak jak jsem si myslela, že nějací "kaziči" mě nerozhodí, tak už je to tu emoticon ...nejdřív teta, za oznámení ani nepoděkovala a jenom se zajímala, co bude dělat v době mezi obřadem a večerní párty ( na oběd jdeme jen nejbližší rodina) a pak hned i mamka a sestra - svědkyně, proč to tak vlastně máme a jak se mají hosté zabavit!!!!!!!fakt, už mě to štve....nikdo žádný připomínky na začátku neměl, všam to přišlo super a teď, když už je vše zamluvené, tak se všichni ptají, proč to tak vůbec je....štve mě to, i mrzí zároveň!!! emoticon
Jinak jsem ráda, že jste si to holky tak užily, u nás po tom všem co se tady děje to tak nevidím a bude to spíš o nervy, abych se všem zavděčila (nebo oni to tak alespoň vidí emoticon ), což se nezavděčím....
18. čer 2011 v 10:18  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
Registrovala se 17. února 2010 na beremese.cz. Přidala 162 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Blansko.
  • Svatba byla 25. září 2010
    Blansko
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
Registrovala se 17. února 2010 na beremese.cz. Přidala 162 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Blansko.
    Blansko
 @bikulala Vždyť si to tak neber emoticon Myslím, že zrovna tohle jde brát konstruktivně, není to úplně nelogická otázka, já nad tím taky uvažovala, co budou ti, co nejdou na oběd, mezitím dělat - tolik práce to nedalo, hodila jsem na svatební stránky pár návrhů (návštěva jeskyní, bowling, petanque, kavárna, vycházka, keškování,...-podle toho, jak jsou ti lidé zaměřeni, co by je tu mohlo zajímat) a bylo. Všichni se nějak zařídili a žádnými takovými dotazy nás nikdo neobtěžoval. Taky to můžeš dát za úkol svědkyni, když je tak chytrá - často totiž zábava svatebčanů bývá úkolem svědků emoticon Nebo jestli si myslíš, že ty otázky byly spíš ve smyslu "proč máte na oběd jen tyhle lidi a ne tyhle" tak to si prostě obhaj, že je to vaše přání, to prostě musí respektovat emoticon
18. čer 2011 ve 12:23  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dulik
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 281 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Blansko.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dulik
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 281 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Blansko.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky, tak i my už to máme za sebou. Byl to krásný den i krásné přípravy, pouze skrz předpovědi počasí poslední týden pracovaly nervy, nakonec ale bylo moc příjemně. Obřad byl krásný, oddávající měl pěknou řeč, při pokusu nasadit ženichovi prstýnek se nálada všech svatebčanů uvolnila, protože prstýnek samozřejmě nasadit nešel. emoticon Nakonec jsme ještě málem zapomněli na polibek, ale díky upozornění jednoho z našich svědků to dopadlo dobře. No a pak už šlo všechno jak mělo, focení, oběd, zábava. Moc krásný den, hosté si chválili hostinu a zábavu a to nás moc potěšilo. Večer se rozpršelo, tak snad budeme mít štěstí a vydrží nám to spolu co nejdýl. emoticon
20. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruska26
Registrovala se 21. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 193 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 2. července 2011
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
veruska26
Registrovala se 21. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 193 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
    Region Blansko
 @dulik moc ti gratuluju, jsem rada, ze ti to vyslo, pamatuju si, ze jste to planovali venku a to pocasi vypadalo vselijak, skoro jsem jsem si myslela, ze fakt bude prset...ale vysli ti to! emoticon . takze preju, at vam to vydrzi, jak rikas, co nejdyl emoticon .

@bikulala vubec se ti nedivim, u nas taky bylo vsechno celou dobu v pohode, az moc, tak jsem si rikala, aby se neco nestalo...a taky ze jo. kazic je u nas tatka, nic se mu nelibi, vsechno prakticky pomlouva a dokonce odmita jit na zkousku svatby do kostela, ze pry je to blbost. takze nad tim uz se taky neda moc pozastavit. a obcas se jeste nekdo z ostatnich prida, proc mame neco tak a ne tak, holt ta ceska povaha do vseho rypat je opravdu desna. no a ke vsemu si mamka v patek zlomila nohu, takze dost velka komplikace...no, co se delat.

@kackabk jak se mas, kacko? emoticon
20. čer 2011 v 18:26  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
micanek (36 r.)
Registrovala se 24. října 2006 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Blansko.
  • Svatba byla 16. června 2007
    Ve Křetíně, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
micanek (36 r.)
Registrovala se 24. října 2006 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Blansko.
 Ahojky holky ...chi Vás pozdravit a popřát mooře štěstíčka. Já zde trávila čas přes 4 lety ...to jsem měla toutou dobou 4 dny po svadbě. Teď už jsme sice rozvedená ..ale tuhle část už Vám nepřeji. jen bych chtěla dodat něco k Tomu co píšete ...měl ajsme šat z Boskovic z ANO ..má tam opravdu krásné šaty ..nejhezží s celého okolí ...pak také má pěkné paní Beránková v Horní Lhotě u Blanska. Paní v An je teda protivka protivná ...skoro Vás nenechá ani na šaty šáhnout ale má šat yi za dobrou cenu a prodává závoje za super cenu ...je to levnější než když si je kdekoliv pujčíte. Annu fotografku mám moc rád a...chodím k ní velice často z malím ...to jsme moc spokojená ...ale svaební fotky se mi od ní nelíběj. Měla jsme jen atelierovky, ale jsou takové y strohé , že se postavítě usmějete a pááááác. Dokonce moje kamarádka má zkušenost že aní fotografka byla na svabě opilá a měli na fotkách usekané hlavule. Ale to vím jen z doslechu. Sama fotím a svatebních fotkách mám jinou představu. Nádherné fotky dělá fotogravka Ywonn ..má zde i profil ..je někde od Skuteče ..mám ten pocit ...ale nevím zda jezdí až sem. Pár fotek od Anny mám v albíku, tak klidně nahlídněte emoticon
20. čer 2011 ve 22:45  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dulik
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dulik
  • Neví, kdy bude svatba
 @bikulala My taky měli na oběd pozvanou jen rodinu a kamarádi přišli až na pátou a nikdo nic nenamítal, každý se nějak zabavil, odvezli si auta, jeli se domů převlíct. Naopak si myslím, že byli rádi, aspoň podle toho co říkali.
My teda měli hosty jen z blízkého okolí, takže nebyl problém. Horší by to bylo, kdyby třeba přijeli zdaleka.
Jinak jsem taky měla takové stavy, že se nezavděčím a nakonec nám spousta lidí v sobotu vnoci řekla, že na lepší svatbě (mysleli především hostinu) ještě nebyli a to pak zahřeje u srdíčka. emoticon Takže se neboj, určitě to tak bude i u vás.
21. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
    Blansko
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
    Blansko
 @dulik Taky moc gratuluju, že to tak pěkně vyšlo emoticon A přeju hodně štěstí!!! Co jsi psala, zní fakt dobře emoticon S počasím jste to měli asi jako my - já si úplně pamatuju, jak jsem ráno vstala, koukla na oblohu a řekla: tak co, mami, venku nebo vevnitř? trochu jsem to vzdávala a možná bych spíš vybrala jistotu vevnitř, ale mamča byla odhodlaná pro venek a jsem moc ráda, že to tam nakonec bylo - bylo to super emoticon Jinak jsem tam samozřejmě nebyla emoticon , nevěděla jsem ten čas a navíc jsem byla strašně zažraná do spárování kachliček a dlaždiček emoticon - jsem pak koukla na hodinky a bylo půl 12, tak jsem si říkala, že jsem to už možná i prošvihla - no ale tím víc se těším na fotečky, jsem strááášně zvědavá emoticon
@veruska26 Děkuju za optání emoticon Mám se celkem dost pracovně, předělávání nového bytu se blíží do finále a já jsem jak šílená, aby to bylo co nejrychleji a mohla si v klidu užívat a čekat... Na počítadle mám 42 dní - a taky to může být 50, nebo taky 14 emoticon Ale je mi fakt skvěle, je to moc krásné období, pokud člověk nemá nějaké moc problémy - bych všem přála, aby to tak taky měli, až budou chtít emoticon Věruško, ty už máš ten den D taky za pár, tak ať se všechno pěkně pořeší, mamce vyberte nějakou fešnou sádru a nenechte si to nikým kazit emoticon
21. čer 2011 v 09:04  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kankak
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Svatba byla 11. července 2011
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
kankak
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Svatba byla 11. července 2011
    Region Prostějov
 Ahoj, po delší době jsem se koukla, všem moc gratuluji, ať Vám všem vyjde život podle vašich tužeb a přání, Micankovi bych vzkázala, že se to stává, ale záleží vždy na obou jakl se k problémům postaví. Byla jsem si včera pro pár drobností jště v ANu, paní nebyla protivná nikdy, možná působí odměřeně, ale po chvíli roztaje , myslím, že už má taky nárok na únavu , mě ukázala a vyzkoušela při vybírání spoustu šatů i ty, které jsem ani nežádala a že nenechá se lidi v nich přehrabovat se ani nedivím, není to levná záležitost a chce je mít stále vpořádku. Mějte se a těm co to teprve čeká hezky prožitý den.
21. čer 2011 ve 12:49  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
micanek (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
micanek (36 r.)
 kankak: ...já ale nemám pocit, že bych zde řešila něco ohledně mého rozvodu ...
21. čer 2011 ve 20:21  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruska26
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
veruska26
    Region Blansko
 @kackabk tak to jsem moc rada, ze je vsechno ok a ze si to uzivas, jen tak dal! emoticon . uz to mas za par, tak moc drzim pesti, az je vse ok i nadale emoticon . nakonec se svatbou dojde i na nas, mame to uz tento vikend, vubec si to ale neumim predstavit. zitra jdu na zkousku liceni, tak snad to bude fakn emoticon . no a pak samozrejme zas takovy ty malickosti doresit jako zasedaci poradek, organizacni veci, to je asi nejtezsi na tom emoticon . ale snad to bude v pohode, uvidime.

hanik.s hani moc moc gratuluju k svatbe! jake to bylo? uzili jste si vas den? a co sladovna, vse ok? preju hlavne vsechno nejlepsi do manzelstvi, at vam to vydrzi! emoticon
26. čer 2011 ve 23:09  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanik.s
3
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
hanik.s
3
Registrovala se 2. září 2008 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Blansko.
 @veruska26: Moc děkujeme! Teď právě lamentuji nad první várkou fotek, odpoledne jsme už neměli fotografku, pověřili jsme kamarádku, ale moc to nedopadlo, hodně fotek je rozostřených emoticon Tak snad seženu dost fotek, abych mohla nechat udělat fotoknihu...Naštěstí fotilo dost lidí. A video to jistí...Snad emoticon
Jinak to bylo super. Vše klaplo, akorát jsme měli menší problém s aparaturou, a pak se nám trošku víc opil DJ - bratr ženicha, takže bylo težší mu vysvětlit, jaké písničky chceme hrát, ale i tak byl super emoticon
Zázračně nám vyšlo počasí. Mračilo se a jen jsme vlezli do zámku začalo opravdu silně pršet, pršelo přes celý obřad, ale jen jsme skončili, vysvitlo sluníčko. Prostě neuvěřitelné. A nepršelo až zase v noci emoticon
A musím Ti říct, že Sladovna naprosto úžasná! Všem se tam strašně líbilo a moc všem chutnalo. Jídlo bylo opravdu výborné, obsuha skvělá a ubytování naprosto super. I neubytovaní obcházeli v hotelu pokoje ubytovaných a kochali se. Moje sestra pronesla, že snad tam nemají v na chodbách kamery - to by se divili, co to tam chodí za průvody emoticon Bylo štěstí, že jsme se rozhodli právě pro Sladovnu emoticon
Jinak jsme si užívali, i focení, kterého jsem se obávala bylo naprosto bez problémů a uvolněné. Už se těším hlavně na fotky z rána emoticon Snad se povedly emoticon
A co ty, už se těšíš? Taky to máš za pár, že emoticon
26. čer 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunickowww
2
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 374 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
slunickowww
2
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 374 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Blansko.
 Ahojky holky, malá ochutnávka našich fotek : http://www.veraphoto.cz/galerie_svatba/barbora_lukas/galerie.html

Jinak, fotky se ztratili po cestě od fotografky k nám .. Olomouc Blansko je asi hodně daleko, když ty fotky nemůžou dorazit ... emoticon Takže možná napodruhé Česká pošta nezklame emoticon
27. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruska26
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
veruska26
    Region Blansko
 @hanik.s tak to jsem moc rada, ze to vsechno dobre dopadlo, pocasi vam teda fakt vyslo uplne skvele! my teda mame mit bohuzel zimu a to jsem si myslela, ze v cervenci budou vedra emoticon. no, clovek s tim uz nic nenadela. zatim ani nevim, jestli se tesim, nijak si to nepripoustim, porad je co delat, dnes jsme byli v brne pro dort a pro saty, za chvili jedem delat a rozvazet vysluzky, proste mazec. ale zas vcera jsem se pul dne flakala u vody, takze dneska musim makat emoticon
30. čer 2011 ve 13:54  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanik.s
3
fotoportrét
fotoportrét
hanik.s
3
 @veruska26: ahojky, tak jak se vám vyvedla svatba? Myslela jsem na vás ohledně počasí, my zrovna odjížděli na dovolenou a byla strašná zima, tak snad to bylo u vás lepší emoticon A co Sladovna, chutnalo? emoticon
6. črc 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruska26
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
veruska26
    Region Blansko
 @hanik.s ahoj hani, diky za optani emoticon . den predtim i rano jsem mela desnou depku z pocasi, myslela jsem ze to cely proprsi a pak ani kapka! dokonce behem dne parkrat vysvitlo i slunicko, takze parada, meli jsme fakt stesti, zima mi vubec nebyla. svatba byla krasna a diky sladovne a hlavne netradicnimu obradu vetsina lidi rikala, ze lepsi svatbu nezazili emoticon . myslim, ze ten obrad se bude rozebirat hodne dlouho, protoze nikdo nic takovyho jeste nevidel. prekvapilo me, ze jsem nebyla vubec nervozni ani dojata, proste jsem si to jen uzivala, zatimco vetsina kamaradek i pribuznych to obreceli emoticon . ve sladovne byli vsichni super, hosti byli nadseni, ze se mohlo jit ven, mohli hrat ten bowling a taky jsme si tam nechali dovezt pinpongovy stul, takze tam bylo taky vecne obsazeno emoticon . a hlavne diky mym bratrum, kteri nam nachystali naprosto paradni zabavu na vecer, kdy to ten starsi i odmoderoval, to bylo fakt uplne super, zadna nuda, vsechno perfektne zorganizovany, vypilo se toho strasne moc, ale pritom se nikdo neopil ani nevyvadel, no proste parada. skoda jen, ze se to uz neda vratit a uzit jeste jednou, snazila jsem se obejit vsechny lidi a s kazdym se chvilku pobavit, coz se i povedlo, ale obcas jen kratce a jaksi to vsechno uteklo, spat jsme sli az nekdy kolem pul 4. virivka luxusni emoticon
11. črc 2011 v 00:39  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leilunka (34 r.)
1
Registrovala se 9. září 2010 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Boskovice, Region Blansko.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Rájec-Jestřebí, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
leilunka (34 r.)
1
Registrovala se 9. září 2010 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Boskovice, Region Blansko.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Rájec-Jestřebí, Region Blansko
 Ahojky, tak kam chystáte svatební cesty ? Pokud už teda nebyly? my z manželem odlétáme v sobotu na Krétu tak už se moooc těším na to válení u moře emoticon Vložila jsem fotky ze svatby tak se můžete podívat. Děkuji a mějte se krásně emoticon
11. črc 2011 ve 13:15  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanik.s
3
fotoportrét
fotoportrét
hanik.s
3
 @leilunka: ahojky, mohla bych mít takový dotaz? Jak dlouho jste čekali na fotky od slečny fotografky? Koukala jsem, že jste taky měli Annu Tichou, focení bylo úžasný, jen už se nemůžeme dočkat fotek.... Přece jenom už je to víc jak 14 dní, ale třeba má hodně práce emoticon
Fotky máte nádherný emoticon
A tu Krétu vám závidím emoticon My si svatební cestu rozdělili na dvě malý emoticon Letos jsme byli v Jižních Čechách a za rok chceme do Chorvatska. Nebyli jsme u moře ani nepamatuju, tak se těšíme už teď emoticon Taky jsem chtěla do Řecka, ale peníze budeme muset směrovat do bydlení, takže aspoň tak emoticon
11. črc 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bikulala (29 r.)
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
bikulala (29 r.)
    Region Blansko
 čauky, asi sem už moc nechotíte, což se ani nedivím emoticon , ale kdyby náhodou...nevíte o nějakém krásném místě v Boskovicích kde se fotit???díky
15. črc 2011 v 16:06  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanik.s
3
fotoportrét
fotoportrét
hanik.s
3
 @bikulala: ahojky, my se fotili u Skleníku, to je taková klasika, a pak v Letním kině emoticon
15. črc 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koopretina
4
Registrovala se 28. června 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 23. dubna 2011
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
koopretina
4
Registrovala se 28. června 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 23. dubna 2011
    Region Blansko
 @bikulala jak říká @hanik.s viděla bych to na Skleník, letní kino a možná taky na hradě by to nemuselo být špatný
19. črc 2011 ve 12:07  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bikulala (29 r.)
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
bikulala (29 r.)
    Region Blansko
 napadl nás právě ještě kostelýk pod poštou, je u něhoho přístupný park, tak možná ještě tam emoticon..ale moc vám děkuji za odpovědi, mladé paní, určitě užíváte manželského života...já jsem dneska řešila budoucí výměnu pasu a občanky, jestli všechno stihnu, pač pojedeme na svatebku nejspíše do Dubaje, tak aby to klaplo emoticon..a kam vy se chystáte na svatební cestu?? emoticon ještě jsem se chtěla zeptat, stíhaly jste to všechny ve svatební den??myslím, přípravy, příjezd ženicha atd.???mám trochu obavy, že bude fofr emoticon...na druhou stranu chceme být před kostelem alespoň 20minut předem, aby jsme se pozdravili se svatebčany atd...
Veruska26: jaký jste měli slib???jiný než se v kostele obvyklé??
19. črc 2011 ve 13:56  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
    Blansko
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
    Blansko
 @bikulala My (někteří) před obřadem nestíhali - je dobré to naplánovat a nepodcenit, protože ten čas utíká rýýchle. Ale nechci tě strašit, zase jsme si toho nechali hodně na práci, jiní to zase měli v klidu emoticon Jo a já na svatební cestu (Thajsko) letěla na pas se starým jménem, protože jsme měli rezervovaný letenky půl roku dopředu na to jméno - no a nikde nebyl problém emoticon
21. črc 2011 v 08:15  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruska26
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
veruska26
    Region Blansko
 @bikulala je skoda, ze uz tu nikdo moc nechodi, me by treba zajimalo, jak se holky maji po svatbe a tak. ale tebe to jeste ceka, uplne ti zavidim, dala bych si to minimalne jeste jednou emoticon . ten den byl tak zvlastni, ze to nejde snad ani popsat, je divny, ze jsem byla naprosto v pohode a nic dojemnyho mi na tom neprislo, narozdil od kamaradek a pribuznych, kteri obrad vetsinou probreceli emoticon . co se tyce slibu, tak si myslim, ze nebyl nijak netradicni, akorat jsme pak jeste potom, co jsme rekli kazdy svuj, rikali dalsi dohromady, takze to bylo hezky, ale on celkove byl ten obrad netradicni, s fararem jsme se seznamili uz pred par mesici, kdy jsme ho oslovili, takze jsem se znali dyl, tykame si a celou dobu nas oslovoval pekne, verka a ondra, takze zadna formalita a tohle hned obrad obratilo o min. 50%, pak taky jeho kazani, i jeho svatebni dary, co nam dal prede vsema i s vykladem...proste vsichni to pak rozebirali dlouho, i nas kameraman pan majek rikal, ze jeste neco takoveho nevidel a ze to bylo uplne super emoticon . no a pak jeste z hostiny byli vsichni paf, jak ze sladovny, tak i z programu, co nam tam pak pripravili bratri, coz jsme necekali...no samozrejme nas strasne tesilo, kdyz nam polovina lidi rekla, ze to byla svatba na urovni a zatim nejlepsi, co zazili emoticon . a zitra si jdem konecne pro fotky, tak hura! a co ty, jak se citis, tesis se?
@leilunka tak doufam, ze si to uzivate v recku, tam je to parada emoticon. jinak my se chystame na svatebni cestu az po vanocich, mame v planu australii a novy zeland, bude tam zrovna leto, takze proto az po vanocich
@kackabk : kaci tak jak se mas, neco noveho?
21. črc 2011 ve 22:03  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
    Blansko
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
    Blansko
 @veruska26 Jé, austrálie a nový zéland, to vám závidím, to bude prima emoticon Jinak jsem tuto sobotu byla na svatbě své spolužačce Věrce emoticon , měli obřad v kostele, farář znal Věrčinu rodinu a moc pěkně mluvil, ačkoliv nepatřím do řad věřících, tak tohle se mi moc líbilo emoticon To má ten obřad hned jiné rozměry, než když vás oddává nějaký pán z města, kterého vidíte v tu chvíli poprvé a možná i naposled, přečte nějaké obecné řeči a je to - ale zas si nestěžuju, my s tím počítali emoticon No doufám, že sem nějaké ty fotečky hodíš, čekám a těším se na ně emoticon
No a u nás nic nového - včera jsem byla na první kontrole v porodnici a paní doktorka mi potvrdila, že se mrněti u mě moc líbí a že nic nenasvědčuje tomu, že by v nejbližších dnech vykouklo na svět. Ale má to spočítané, přesně za 14 dní mám termín a pokud se neodhodlá samo, tak bude odhodláno někým jiným. Vypadá to totiž na malé slůně, takže kdybych přenášela, mohlo by se stát, že už by pak nemohlo ven přirozeně, že by se nevešlo emoticon A jinak se mám prima, zrovna mě nic nebolí, chladnější počasí taky vyhovuje, v bytě všechno nachystané, takže spokojenost emoticon
22. črc 2011 v 08:27  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bikulala (29 r.)
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
bikulala (29 r.)
    Region Blansko
 @veruska26 ahojky, jj už se začínám těšit emoticon ...hlavně si říkám, že si to chci pořádně užít a i ten slib v kostele nepřehrkat jak na kolovrátku emoticon...v pondělí jdu na zkoušku všeho možnýho a pak už jen přípravy na rozlučku a dolaďování a nakupování jídla na svatbu emoticon...dneska jsem vybírala písničky jak do kostela, tak na večerní zábavu (novomanželský tanec) a celý dopoledne jsem z toho probrečela emoticon ...no, nevím, jak to zvládnu pak na "živo", když mě ty slaďáky dojímají i normálně emoticon ...budu se těšit na fotečky emoticon
23. črc 2011 v 16:51  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jiiita11
Registrovala se 6. března 2011 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 2. června 2012
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
jiiita11
Registrovala se 6. března 2011 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 1 přítele.
    Region Blansko
 Ahojky holkyemoticon a nahodou najakou sikovnou kosmeticku a kadernici v Boskovicich neznate? emoticon Nebo se bidete zkraslovat samy?emoticon
23. črc 2011 v 16:58  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanik.s
3
fotoportrét
fotoportrét
hanik.s
3
 @jiiita11: ahojky, mě česala slečna Taťána Grénarová, opravdu krásně emoticon A líčila mě paní Kolouchová, taky super emoticon Mám nějaký fotky v albu, tak můžeš mrknout.

Jé holky, já vám ty svatební cesty u moře tak závidím, ale u nás se nedá nic dělat, přednost má bydlení emoticon

@bikulala : a tobě taky závidím, že to nejlepší máš ještě před sebou emoticon Nám ten den tak nějak rychle utelk, ani nevím jak, a hned bych si to zopakovala. Nejhorší je, když někde vidím svatbu emoticon To si říkám: já chci ještěěěě emoticon Užívej přípravy !
@kackabk : Už víte, co to bude? jestli holčička nebo chlapeček? To máš za chvilku, nebojíš se porodu? Hlavně ať všechno dobře dopadne a to malý se narodí zdravý emoticon Teď nedávno jsme byli na svatbě a právě tam sestřenka od manžela čeká taky malý, tak se ptali co my, jestli už náhodou taky nečekáme přírustek a švagr se přidal, že by jsme taky měli zapracovat, že chce být strejda emoticon To mě dostal, zatím jsme o mimču nepřemýšleli emoticon
23. črc 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jiiita11
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
jiiita11
    Region Blansko
 @hanik.s A ta pani Kolouchova je z Boskovic? Nemas na ni nahodou kontakt? Fotecky mate moc krasnyemoticon)
23. črc 2011 v 19:18  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
    Blansko
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
    Blansko
 @hanik.s Hani, pohlaví miminka má být pro tatínka překvapení, takže to tajím i před všemi ostatními, ale já si to říct nechala emoticon Porodu se nebojím, tak jak jsem byla zvědavá na těhotenství, tak i na ten porod, jaký vlastně ten můj bude. Žádné špatné scénáře si nepřipouštím, miminko je pěkně otočené hlavičkou, monitor v pořádku, tak proč by se mělo něco dít? A bolesti - zvládly to jiné - zvládnu to taky emoticon
No my o mimču uvažovali už před svatbou, manžel naznal, že na to možná má věk a já že bych taky ráda.. ale chtěla jsem určitě až po svatbě, abych si ten svatební den mohla pořádně užít emoticon Trochu mě dostala tchyně, když jsme se zasnoubili, že prý bysme měli na miminku zapracovat, abysme prý měli proč se brát emoticon No, její názor emoticon My si naplno užili svatbu i svatební cestu a hned po ní se na nás štěstí usmálo emoticon
24. črc 2011 ve 20:21  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jarcag (29 r.)
Registrovala se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Boskovice, Region Blansko.
  • Svatba byla 27. srpna 2011
    Boskovice, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
jarcag (29 r.)
Registrovala se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Boskovice, Region Blansko.
  • Svatba byla 27. srpna 2011
    Boskovice, Region Blansko
 @jiiita11 já se budu nechávat česat v kadeřnictví Framesi a líčení ještě taky řeším emoticon
26. črc 2011 v 15:56  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš