Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
@dulik ted bydlime v blansku, ale jsem z jedovnic, takze rudice je blizoucko, je to tam fakt moc pekny, uz jsem tam byla dvakrat na svatbe, libi se mi taky, ze to stoji vlastne uprostred prirody, zadny budovy kolem :-) . uvazovala jsem tehdy o svatbe venku, ale pak mi to ti, kteri to zazili rozmluvili s tim, ze vetsinou byl vsude kolem ruch a nebylo nic moc slyset nebo i nejaky neocekavany zvuk v tu nejmin vhodnou dobu. tak jsme to zamluvili v te rudici. a ty mas svatbu teda v rajci na zamku? nebo v tom parku, jak jsi o tom mluvila? jinak dik za tip na fotografku, taky jsme si pani danu zamluvili, pusobi moc mile. musim rict, ze jsem chtela jednu pani z boskovic, ma krasny fotky, tak jsme tam jeli, fotky ma fakt nejhezci, co jsem videla, ale pusobila na nas naprosto otresne coby clovek, svym chovanim, jednanim a pristupem :-( . tak jsme vysli ven a pritel rikal, ze tohle teda fakt ne, tak jsme jeli zpet a rovnou zamluvili pani danu...fakt 100 a 1, ani nechtela zalohu a strasne sympaticka.
Odpovědět
@hanik.s a mas k tomu i takovy to kvitecko, co se dava doprostred tech dvou maslicek?
Odpovědět
@veruska26 jojo, to mám taky. Prodávají se normálně v galanterii, prodávají se na metry (nebo já jsem je tak aspoň kupovala) a doma si je pak rozstříháš. Akorát mají víc velikostí, vzala jsem proto jak větší (asi 1cm) a menší, pak jsem dělala jeden zkušební vývazek a lepší jsou ty větší. Ty menší nalepím na obyčejný skleněný svícínky z Ikey ;-)
Odpovědět
@ vermona tý jo, ty vývazky máš celkem drahý. Vychází to cca na 8,-Kč/1ks .. to já mám teda na netu vyhlídlí za 4,-Kč/1ks ale říkám si, že si zase budu muset zaplatit poštovné .. tak nevím ... nechci do nich dávat víc, než je nutné. Myslíte, že by vypadalo blbě mít jen větvičku mirty a na tom udělat mašličku? Jen tak mě to napadlo ... Dneska půjdu do Blanenské švadlenky, tak jsem zvědavá, jestli tam něco koupím. Zjistila jsem totiž, že v Blansku je to o dost levnější než v Brně. Takže využiju příležitosti návštěvy svých rodičů a koupím to. Jinak se tam nemám šanci dostat :-(
Odpovědět
@ vermona tý jo, ty vývazky máš celkem drahý. Vychází to cca na 8,-Kč/1ks .. to já mám teda na netu vyhlídlí za 4,-Kč/1ks ale říkám si, že si zase budu muset zaplatit poštovné .. tak nevím ... nechci do nich dávat víc, než je nutné. Myslíte, že by vypadalo blbě mít jen větvičku mirty a na tom udělat mašličku? Jen tak mě to napadlo ... Dneska půjdu do Blanenské švadlenky, tak jsem zvědavá, jestli tam něco koupím. Zjistila jsem totiž, že v Blansku je to o dost levnější než v Brně. Takže využiju příležitosti návštěvy svých rodičů a koupím to. Jinak se tam nemám šanci dostat :-(
Odpovědět
ahojky, tady na beremse je i dokonce návod na vytvoření vývazků, tak až bude čas, tak se do toho asi taky sama pustím :-)
Odpovědět
@ bikulala Jo jo, já ho mám i v albu :-D Mrknu se dneska jestli něco seženu a zkusila bych to taky .. ale když né, tak si je prostě někde objednám nebo koupím. Na vývazcích teda myslím, že svatba nestojí, ne? :-D Dneska jsem se po hodně dlouhé době dívala do svého alba na moje šatečky. Zakázala jsem si to, protože se mě prostě přestali líbit :-( No, naštěstí ... už jsou pro mě zase tou správnou volbou. Tak snad to byla poslední vlnka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám se zeptat mamči, až pojedou s kamoškou někdy do Vonekla (velkoobchod pro podnikatele v květinářství u Komárova), za kolik mají vývazky tam? Že by vám je koupila někdy? Mají tam pytlíky s nejrůznějšíma barvama vývazků a všecko tam vycházelo dost výhodně (třeba kaly do mé kytice po 12kč :-D ) Vůbec je to prima obchod, byla jsem tam jednou před svatbou a připadala si jak Alenka v říši divů. Škoda, že tam "normální smrtelníci" nakupovat nemůžou :-| Tak dejte vědět, jestli byste někdo měli zájem...
Odpovědět
Profilova fotka
@dulik no do fialova
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 já mám dobrou kamošku která fotí perfektně mrkni te na její stránky http://www.hancifoto.estranky.cz/ a je levná
Odpovědět
@kackabk Tý jo, tak to by bylo super. Já chci mít bílo rudé vývazky ... a aby uprostřed byla třeba nějaká kytička nebo něco takového ... zkus se teda prosím mrknout za kolik to vychází - teda, jestli můžu poprosit. Budu jich potřebovat cca 70. Předem moc děkuji :-) Jinak, dneska už mě kamošky tisknout svatební noviny, takže jen koupím rudou mašli na svázání a je to .. :-D
Odpovědět
@kackabk ahojky, taky jezdím do vonekla a bohužel zrovna vývazky zrovna závratně výhodně nevychází, vycházelo to na stejný peníze jak ve švadlence a internetových obchodech to bylo někde dokonce i míň
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@ kankak To myslíš vážně z tím Ano v Boskovicích? Tý jo, to bych se tam mohla taky zajet někdy podívat s nějakou kamarádkou. A netušíš prosím, do kdy tam mají přibližně otevřeno? A dají se tam koupit teda i vývazky a tak, jo? No, tak to fakt děkuji za info :-D Já chci vývazky tak za 4kč .. Jinak, dneska jsem vytiskla všechny svatební noviny a je toho pro ten počet lidí celá krabice od papírů .. takže mazec ... koupila jsem k tomu stužku ale myslím, že to bude spotřeba jako něco. 1m/12Kč. Koupila jsem 10m ale myslím, že to bude tak max. na pár novin ... tak teda nevím, jestli to byl dobrej nápad .. ale třeba jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to je škoda. já právě vůbec netuším, co to stojí normálně a co to stojí tam, byla jsem tam jednou, ale jestli to koopretina má zmáklý, tak to asi , slunicko, nebude k ničemu :-( blbý, že na netu se k tomu připočítává i poštovný, tak to třeba tolik výhodně nevyjde.. vermona: jsem se koukla na stránky té tvé kamarádky fotografky a díky tomu jsem zjistila, že se vzali jedni známí :-N dobrá náhoda...
Odpovědět
Profilova fotka
@kackabk jojo tak vidíš a co fotky líbili se ti
Odpovědět
@vermona taky jsem se divala na ty stranky, ta tva kamoska foti moc pekne, ale uz mame fotografku zamluvenou, tak to uz radsi menit nebudem. @kackabk tak to je dobra nahoda, presne to jsem zjistila diky tem strankam taky :-) ze se dva spoluzaci z vedlejsi tridy z gymplu vzali ;-) . ted jeste kdyby to byli ti stejni, co znas ty... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ona má minimální odběr 80kč a za bě chce 4000kč,bude nás také fotit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,, opět u vás nakukuju a říkám si, jak jsem loni plánovala,,,,:)) úplně vám to závidm.. s těma vývazkama,,, kdo je trochu zručnější, určo je zvládne sám,,, já si je sama dělala a vyšlo mě to určitě do 100,- a dělala jsem jich asi 50 ... jiné pro svědky, jiné pro rodiče a jiné pro obyč hosty,,, myslím, že by měli být v albíčku z příprav,,, ještě vám sem hodím kontakt na fotografa,, je to kolega z práce a fotil nám část svatby http://www.senofoto.cz/fotogalerie přeju vám všem krásné přípravy....
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww no za tu cenu jsou levné,protože ty co mám se na netu nedají koupit to nikdo nemá a mě se líbili moc.
Odpovědět
@vermona Jo, nechtěla jsem, aby to vyznělo nějak škaredě nebo tak něco ... ;-) Jen si říkám, že vývazky jsou až to poslední. A i na to, je já osobně pořád řeším. Už i to, že dám ja 1ks 4Kč se mě zdá dost, když budeme mít na svatbě cca 70lidí. Jenže my jsme si řekli, že budeme šetřit na všem ostatním ale né na množství hostů a na hostině. Takže proto si budeme dělat svatební oznámení samy, proto si dělám jmenovky na stůl, vývazky a tak .. tak proto. Tak jestli to vyznělo špatně, omlouvám se. Jen jsem prostě viděla na netu ty ceny vývazků a ty obyčejný se dají sehnat od těch 4kč. Ale je pravda, že když si k tomu pak člověk připočítá to poštovné, tak to výjde asi stejně. No, já si dneska dovezla od kamarádky polistiren, v pondělí koupím nějaké stužky a zkusím vlastní výrobu vývazků. Tak uvidíme. Už mám rozdělané ty svatební noviny, takže se nenudím :-) A pořád mě to baví. Není to takové to prázdné, jak tady některé říkáte ... no, možná to příjde i u mě ale zatím si to fakt super užívám. Jen mě už teď někdy napadne, že příští rok zde budu jako např. romca13, vdaná paní, a budu malinko závidět těm, které to teprve čeká 8-) Ale jak říkám, žeď si to maximálně užívám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww jestli můžu poradit s výrobou vývazků,, nedělej to s tím polystyrenem, ale jen v ruce, je to mnohem jednodušší , ten polystyren se ti akorát motá pod rukama :) první tři vývazky půjdou hůř,ale pak si najdeš systém a půjde to samo, uvidíš :)
Odpovědět
Ahoj, taky plánujeme svatbu na tento rok, jsem ze Sloupu a i tady chceme mít svatbu ;-)
Odpovědět
@romca13 Romi, moc a moc děkuju !!! Beru každou radu, která ulehčí čas a pomůže. Ještě musím mrknout na net, jaká barevná kombinace. Máme bílo rudou tak jsem si říkala, že udělám rudý vývazek a na to menší a užší bílý, tak uvidíme ... nechci zase, abych se s tím pak hrozně drbala ale taky nechci, aby to vypadalo škaredě. Jo, a ještě dotaz, jak to pak připínáš na mirtu? Špendlíkem připíchneš ten udělaný vývazek ?? :-D @kakapika Ahojky, zdavím novou nevěstu :-) Tak písni, kdy to plánuješ, jak a tak ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww no měla jsem nadělaný vývazky a pak se nastříhala myrta , ta se dala mezi vývazek a oblečení a špendlíkem se to připíchlo,,, a drželo to pěkeně,, ty vávzaky jse mteda celé sešívala,,,
Odpovědět
@romca13 Tak moc děkuju !!! Takže, jestli to teda dobře chápu, tak prostě vývazek celej sešiju tak, aby držel a pak nastříhám mirtu a dám vývazek, mirtu a špendlíkem to dám k oblečení. No, to bych snad měla zvládnout :-D Fakt moc Romi děkuju :-D Tenhle chat je fakt super. Díky vám vím tolik věcí. Vím i to, že to nevýjde nikdy na 100% ale chci si to udělat přesně podle mých představ s lidima, který mám ráda a pak, i když bude pršet, tak to bude určo super :-D Takže moc díky všem za typy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww jj, přesně tak,, já ty vývazky sešila aby mi pěkně držely pokupě, viz album a pak je holky připichovaly s myrtou k oblečení : mysůlím že nám vdaným zase dělá radost, když můžeme někomu poradit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 jej, tak to netuším, jestli byli spolužáci z gymplu, jsou to fakt spíš známí - kamarádi kamarádů a jsou to ti Bláhovi, co jsou tam jako první @slunickowww ono 70x4 máš necelý tři stovky, to ti v konečném vyúčtování neudělá nic, ale proč to nezkusit udělat sama, když máš čas a kuráž :-) my ty vývazky měli rovnou napíchaný na špendlících, takže už se připínala jen větvička. jen si užívej, po svatbě sem budeš ještě stejně chodit den co den a trošku to zamrzí, že už je to za váma, ale jak říká Romča, ráda tady poradíš a časem si zvykneš, bude spousta dalších věcí k řešení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww ne v pohodě každýmu se líbí něco jiného,svatební noviny jsem si koupila tady na beremku za 100 a jsou pěkné,nemám moc času je dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
@kakapika ahojky tak vítej v klubu nevěst a plánování
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?