Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
potřebuji poradit je lepší se fotit hned po obřadu a nebo až po jídle
Odpovědět
@vermona s tím focením myslím, že je to na každým, jak mu to vyhovuje, i na tom v kolik je obřad a v kolik bude oběd. My třeba máme obřad v 11:30, oběd bude ve 14hod, a o focení na místě obřadu bych nechtěla přijít, budeme se fotit jak na zámku (v Boskovicích), tak v zahradě, možná i u Skleníku. Hosté budou muset vydržet, ale pro jistotu budeme mít koláčky a nějakou minerálku nebo něco. Někteří manželé se jedou fotit i po obědě, taky o tom uvažujeme. Ty botky, který sháníš jsou moc hezký :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, zrovna jsem o tom foceni dneska psala dulikovi :-) focení je obvykle dost zábavné a čas při něm letí jak voda. vy hlad ani nemáte, ale svatebčané, co se nefotí a mají jako další bod v programu jídlo, ty dvě hodiny po obřadu švidrají hlady. u nás to tak bylo, že na nás pořád nervozně mávala mamča, ať už focení skončíme, a když jsme přijeli k restauraci, byli jsme uvítání slovy "no konečně"...takže zkuste vymyslet, abyste to měli jinak ;-) Nějaké drobné občerstvení, jak říká Hanik, určitě není od věci. Taky mi fotograf říkal o páru, který se prostě fotil před obřadem - netradiční ale zajímavá varianta, pokud máte čas, jste čerstvě učesané, nalíčené, neuplakané, bez rýže všude...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě ted nevím jak to udělat,obřad máme ve 12.00hod a tak jsme si řikali že by jsme jeli na půl 2 na to focení do lysic a pak do restauračky,a nebo jet po obřadu do restauračky najíme a pak pojedem na focení.Jinak fakt nevím.Ale kdybych jela po obřadu hnedka kde ti svatebčané počkají tak tu hodku,nevíte????
Odpovědět
Profilova fotka
vermona: a hostinu plánujete kde a jakou? s hodně hosty? jestli budete ještě různě jezdit mezi Blanskem a Lysicema a focení v Lysicích až od půl 2, nejmíň hodinu, to ti hosti bez občerstvení určitě budou mít hlad... Ale nechat pak hosty hostama a po obědě zmizet je divný, taky už asi nebudeš tak pěkně upravená, jak na začátku...Prostě asi varianta focení před obědem, s tím že hosté budou mít třeba na zahrádce restaurace nebo v jiném salonku než bude hostina možnost zobat z nějaké obložené mísy, nebo aspoň to cukroví...
Odpovědět
No, my to máme zatím naplánované tak, že v 11:00 hod. (teď už i oficiálně potvrzené) bude obřad, ten zkončí v 11:30, pak se budeme do cca 13:30 fotit na zámku v Lysicích a zámecké zahradě s tím, že pak přejedeme na 14:00 hod. do Černé Hory na jídlo. Když se budeme fotit, tak bude určitě občerstvení ale tento bod focení chci opravu věnovat fotkám s kamarády, rodiči, ... Po obědě a nakrojení dortu vyrazíme na další focení např. ke kolejím, do přírody a tak. Svatební hosté budou mít zatím k dispozici bowling a také svatební noviny .. takže doufám, že jim nebude nic chybět. Jinak, holky až dneska mě došlo, že naše svatební datum je opravdu téměř se samými jedničkami. Dokonce i ta neplánovaná hodina: 11.6.2011, 11:00 hod. Drsný, co? .. No, já jen tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kackabk hostinu budeme mít v Blansku,restaurace u aquaparku
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww to datum ti vyšlo moc pěkně :) my měli obřad v Lysicích ve 12.00h - skončil něco po půl jedné, pak host= čekali na nádvoří, bylo tam pití, a myslím nějaké cukroví, už asni nevím,, a my se fotili asi hodinu,, půl hodiny v zámku a půl hodiny v zahradě,,, a pak se všemi hosty přejížděli na hostinu,,,
Odpovědět
Profilova fotka
@vermona tak to se najezdíte, mimochodem, dobrá volba restaurace :-D myslím, že by bylo super hosty po obřadu poslat pomalu na akvapark, kde by je pustili na zahrádku s nějakým tím menším občerstvením. děcka by mohly ven na prolízky, mohli by si zahrát petanque atd, aby si ukrátili čekání na vás. a až byste s halasným troubením po focení přijeli, tak by vás šli uvítat ven. naši hosti čekali celou dobu před restaurací a hladověli, což je podle mě blbost...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww ty jedničky jsou fakt dobrý :-) i to, že to budete mít tak brzo je vlastně výhodou z hlediska toho plánování focení a jídla... myslím, že váš plán je v poho ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už jsem se trochu spravila, práce asi uzdravuje... :-D Já bych si představovala jak focení po obřadu min. tu hodinu, tak i po obědě. Po obřadu bysme připravili i menší občerstvení pro hosty, něco na zub a pití. Po obědě s rodinou bych se chtěla jít projít ve Sloupu k jeskyním a tam bysme se zase fotili, kdo chce může jít s námi, kdo ne může si dát kafe. To by bylo zase na hodinku. vermona: Když máte obřad i hostinu v Blansku a ještě takový kousek od sebe, tak by to šlo se na místo činu po obědě vrátit... Focení před obřadem je takové zvláštní, já bych to neprosadila, protože přítel mě chce vidět až na obřadu.
Odpovědět
ahojky, jak tady mluvíte o těch jedničká, četla jsem tento článek http://doma.nova.cz/clanek/rodina/dat... teda zrovna moc pozitivní ,ale což, člověk to musí brát s rezervou že?? ;-) ..a.le táká se to spíš data, kde jsou opravdu samé jedničky :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kackabk no, já chtěla svatbu spíš později, aby byl na všechno čas, v klídku, v pohodě ... ale i tak si myslím, že před tím asi nebudu ani spát ... :-) Takový velký den v mém životě .. ha ha :-D A jaké to je teď Káti, po svatbě? pro mě je svatba takovej mezník. Mám bohužel vnitřní pocit, jako by se pak mělo něco stát ... a ono se většinou poté nic neděje .. ha ha :-D Tak snad to budu časem vidět tak, že to bude jen jeden den a pak to jede všechno dál. ale je to takové zvláštní. Když je mě smutno nebo mám malinko chmury, mrknu se sem na stránky .. ale až budu vdaná, toto už vlastně nebudu potřebovat, ta netuším, kde si budu čistit hlavu od stresů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww pak můžeš zkusit přejít na babyweb :-D ale určitě sem i po svatbě ráda zabrousíš, tak jak já ;-) jinak u nás svatba nějaký extra významný mezník neznamenala. žijeme spolu úplně stejně jako doteď. jen to jméno se mi změnilo a manžel začal nosit prstýnek, což jsem od něj skoro nečekala :-D ale jestli to třeba našemu vztahu nějak prospělo...těžko říct - někdy je krásně, jindy oblačno - asi tak jak předtím ;-) ale třeba kamoška mi říkala, že jsou po svatbě jak znovu zamilovaní, ale spíš bych řekla, že je to tím, že si její manžel našel práci, při které už nemusí jezdit po celé republice, a má ho častěji doma...
Odpovědět
Profilova fotka
;-) Tak mi se budeme fotit určitě až po obědě, chci na to mít klid a nespěchat. Obřad máme v kapličce až ve 14 hodin ale v tom červnu bude si myslím kolem té 16 hodiny na focení krásný podnebí, přece jen na přímém slunci v poledne, pokud bude pěkné počasí ,což doufám teda, bude to slunko hodně ostrý. No uvidíme. :-D
Odpovědět
No, je pravda, že večer to možná bude taky fajn. Proto to máme nadvakrát. Před objedem, když bude sluníčko přímo na vrcholu a pak odpoledne .. tak uvidíme. Myslím si, že stejně všechno dopadne jinak. Dneska jsem dodělala svatební noviny, tak má přítel rozkaz je vytisknout. Tak uvidíme, snad tento těžký úkol zvládne :-D
Odpovědět
Jo, holky, mám dotaz ... přemýšlím, co vývazky ... myslíte si, že je levnější si je udělat doma nebo si je objednat nebo koupit? Budeme jich potřebovat cca 70 .... Nebo máte nějaké dobré tipy?
Odpovědět
Ahoj holky, tak si procitam vase napady, jak sladit foceni a s ostatnim. Moje predstava je takova, ze se po obradu budem fotit ve skupinkach, tj. s rodicama, s kamaradama, se svedkama atd. Pocitam, ze to i s nejakym pripadnym zaly(i)kovanim bude tak hodka. Samozrejme pocitam, ze budeme mit nejaky mensi obcerstveni, aby se ti, co se zrovna nefoti, nenudili. No a pak hned po obede bysme se jeli fotit jen my dva a hosti by meli k dispozici svatebni noviny plus bowling (sladovna - cerna hora). jediny problem vidim v tom, ze nevim, kam se jet fotit, protoze mezi mistem obradu a mistem hostiny je vzdalenost tak necela pulhodina, coz je docela daleko. A pokud budeme mit obrad ve 12, tak podle toho, jak jsem to spocitala, vychazi prvni tanec az nekdy na 7. hodinu vecer a to mi prijde strasne pozde :-( . slunicko: co jsi vsechno davala do tech novin? muzes me please nejak inspirovat? ;-) . I kdyz kdovi, jak to vsechno jeste dopadne, protoze jsme vcera premysleli o zruseni svatby nebo spis presunuti na pristi rok :-D
Odpovědět
veruska26: Jaktože jste přemýšleli o zrušení nebo přesunutí? Mě na přelomu roku taky chytl splín a přemýšlela jsem nad vším možným, ale trochu jinak, přemýšlela jsem nad svatbou jen se svědky a ještě teď v lednu... Tak moc už to chi mít za sebou. leilunka: Když máte obřad až ve 14h tak v kolik máte oběd? A na focení po obědě se budete vracet zpět ke kapličce?
Odpovědět
@veruska26 Jak to, že přemýšlíte nad zrušením, nebo posunutím, svatba? :-( To neee :-( Já teda mívám normálně leden hrozně depkovací ale letos ne ... teda, v práci to stojí hodně za houby ale s přítelem je to prostě pohádka ... tak si říkám, že je důležitější můj rodinnej život než práce. ale posunout svatbu až na tak daleko? No, leda, že by miminko??? :-D Já jediný, čeho se děsím, jsou peníze. Jinak si říkám, že se zvládne všechno. Úplně stejnej plán jako ty, máme i my ... fakt skoro přesně. Proto jsem možná ráda, že jsme se v Lysicích museli smířit s hodinou 11:00 než s polednem. každá hodina k dobru :-) Svatební noviny bych klidně moc ráda poslala mailíkem ale jsou velký, takže poslat nejdou :-( Přitom je to myslím 23 stránek. Budu to dělat oboustranně, takže to zase není až tak velký ... Mám tam nějaké přivítání hostů, malinko organizace, nějaké vtipy, představení nevěsty a ženicha a jak jsme se seznámili ... Když si to ale vygoogluješ, tak určo něco najdeš .. myslela jsem, kolik to nezabare času ale fakt pohoda. Akorát problém s tiskem. Chci jich mít tak 80, aby bylo opravdu pro všechny ale protože chci na všem ušetřit, nechci to nechávat tisknout za peníze .. takže někde na tajňačku ... :-D No, uvidíme :-D Ale s tím posunutím svatby mě to fakt mrzí. Určo to nějak půjde. Hlavní je, aby jste byli šťastní, ať to bude tak nebo tak ...
Odpovědět
@dulik @slunickowww holky, nebojte, vsechno je v pohode, myslim jako s pritelem, jste hodny, ze se tak zajimate. Ja jen, ze jsem si rikala, ze by bylo idealni ted po semestru prerusit skolu a jeste nekam vyjet do zahranici za praci (driv jsem to tak delavala kazdy leto). No a ta svatba tomu jaksi stoji v ceste, ze bych musel jet ted tak max. na 2 mesice a to se nevyplati, chtelo by to aspon 4 mesice, pripadne pulrok, abych si tu pak mohla najit praci. No mam to v planu udelat to tak po svatbe, ale az po svatebni ceste, ale bude problem asi sehnat pak praci v zahranici, protoze uz to bude na konci leta. No a taky dalsi vec, mozna blbost, ale vzdycky jsem se chtela vdavat na svy narozeniny, no a pristi rok to krasne vychazi na sobotu, 1.9.2012, strasne se mi to datum libi ;-). Ale tak ozelim to, spis to s tim zahranicim je ted problem, ve skole ted nestiham, takze by se mi hodilo co nejdriv to prerusit. Kdybych na tom moc trvala, tak pritel by to pro me udelal, ale ja taky potrebuju impuls od neho, ze rekne jo, tak to presunem a hotovo, ale to on neudela, protoze vlastne se uz odhodlal vzit se ted a proto to asi neudelam ani ja. Je to slozity se mnou no, ale me to porad jeste tahne pryc a bojim se, ze uz pak nebudu mit tu moznost :-| . Ale tak asi to nechame tak jak to je. Jinak taky mame toho pana Majka, rikal, ze nas termin svatby byl jediny volny na tohle leto, coz mi prijde divny, snad se v ten den neco nestane, kdyz ho nikdo nechtel :-(
Odpovědět
@veruska26 No, však uvidíte. Hlavně si to pořádně promyslete ... museli jste s tím počítat, už když jste svatbu plánovali, že bude díky tomu léto zabitý ... ;-) My to teda máme na začátku léta takže nám to nestojí v cestě. A vzhledem k tomu, že přítel už v zahraničí delší dobu žil a nikam už nechce, je to vlastně vyřešené... Uvidíte. každopádně držím palce, aby to rozhodnutí bylo správné ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww já si je koupila máme jich 50ks,zaléží čistě na tobě
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 a kde budeš mít obřad a hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 vdej se tak jak máte v plánu hmm,budeš štastná a třebas se ještě někam vydáte do ciziny s přítelem hmm.
Odpovědět
holky, tak ja jsem chtela jet uz tak v unoru, breznu do asi srpen, zari, takze vlastne jakykoliv datum by stalo v ceste :-) . ale bavili jsme se o tom, ze to proste nechame tak jak to je, kdyz uz jsme se pro to oba rozhodli :-D a proste se vezmem ;-) . vermona: obrad mame v kaplicce v Rudici a hostinu ve sladovne v Cerne hore. Kolik te ty vyvazky staly?
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 koupila jsem je za 400 a mám jich 50ks jsou světle fialkové a uprostřed je už špendlík a vypadají moc pěkně.Pořídila jsem je ve svatebním saloně.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si zamluvila volno v práci abych měla volný výkend na ten svatební veletrh v olimpii.Jdete tam někdo???
Odpovědět
ahojky holky, já se pokusím vývazky vyrobit. Stuhy už mám, stály cca 150 Kč, teď jenom z nich vytvořit mašličky. Bude to boj :-D
Odpovědět
vermona: Budete mít svatbu do fialova? veruska: V Rudici je krásná kaplička, nádherná je i v Šošůvce! Ty jsi z té strany?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?