Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky mrknite se na tohle http://www.lenea.cz/Svatebni-lahev-Po... tohle jsem koupila rodičům a vědkyni jako poděkování.Za ty peníze je to moc pěkné a super dáreček,můžete to naplnit čímkoli.
Odpovědět
Hezký nový týden děvčata! 8-) @vermona Svatební láhev - tak na tohle já osobně vůbec nejsem... Jinak se taky chystám vyrábět vývazky, ve švadlence jsem byla o svátcích a 6mm neměli, prý až koncem ledna. Prodávají tam i čistě jen bílé mašličky k myrtě, mají je už udělané, je jich 20 ks v balení a stojí 40 Kč.
Odpovědět
No, já si teď našla nějakou kočku, která dělá hezký vývazky za 3,90 Kč, tak jsem ji poprosila o dva vzorky těch, který se mě líbí a možná si je nechám takhle od ní udělat. Můžu si je po domluvě vyzvednout i v Brně, takže bych neplatila žádné poštovné. Tak to se dá, ne? Mrknite, který se vám líbí víc? http://picasaweb.google.com/105588386... nebo http://picasaweb.google.com/105588386... ?? Jinak, přemýšleli jste, na čem budete mít dané prstýnky, když vám je budou dávat? Jestli na polštářku nebo jen tak na tácku?
Odpovědět
@vermona Díky moc, když to tady tak čtu,tak už jsem rok pozadu s přípravami:)....snad to všechno doženu. Místo na obřad i hostinu máme zamluveno, fotograf je taky zamluvený, hudba taktéž, tak snad ty všechny ostatní drobnosti už nějak stihneme ;-) . Člověk ani netuší kolik věcí je na svatbu potřeba než do toho spadne :-D
Odpovědět
@dulik i tobě hezký nový týden :-), kdybys chtěla mám pořád tu krémovou saténovou mašličku... 15m za 45, je moc hezká ale mě to neladí se žlutou
Odpovědět
Někdy si říkám, jestli není lepší plánovat svatbu na poslední chvíli. To si myslím, že člověk takový detaily jako vývazky, polštářkypod prstýnky a tak neřeší ... :-( Ale zase, když nás to baví, ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww Na to se tak pěkně kouká, na ty vývazky všechny :-) vůbec tam má takový pěkný svatební věcičky :-N njnj, už je to za mnou :-D Mně se na prstýnky líbí různé květinové polštářky. U nás si to vzala do režie mamča a dostali jsme od ní jako dárek polštářek vyšívaný - no zase to bylo od srdce :-)
Odpovědět
@kackabk Tak to máš Káti pravdu, že když je to od maminky, je to asi to nejhezčí, i když to nemusí být pro ostatní tak krásné, co? Já bych mohla zaúkolovat svoji mámu taky ale ... ta by to spíš asi pojala nějak s kamínkama a tak. Jenže ona nemá čas a asi ani netuší, že je něco takového "potřeba", tak jí tim nebudu zatěžovat. No, třeba mě překvapí a nabídne se .. a když né, tak asi objednám jeden z těch polštářků, co je na stránkách, co jsem ti poslala .. jsou levné a celkem hezké. A hlavně mě udělají jakoukoliv barevnou kombinaci .. takže super ... Tý jo, teď jsem chvilku zabrouzdala na chat holek "první rozvod" a úplně mě přelil pot na čele .. no, snad nás nic takového nikdy nečeká 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/event.php?eid... kOMU SE TO NEOTEVŘE TAK TADY DÁVÁM CO TAM JE NAPSANÉ: Můžu Vám dodat pyrotechniku, sestavené ohňostroje, které si každý může zcela jednoduše odpálit sám. To vše ve Vámi zvolené cenové relaci. Prostě vše podle vašeho přání. Používám profesionální materiál od nejlepších čínských výrobců pyrotechniky (používané třeba na Ignis Brunensis). Kulové pumy různých velikostí, kompakty, rakety, atd. Stačí se domluvit. Ceny a kvalita oproti stánkům a podobným hrůzám naprosto bezkonkurenční. Rád poradím. Můžete mě kontaktovat na mobil. 737 381 653. Já mu včera psala a zamluvila jsem si ohnostroj za 1 500kč .
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww AHOJ TAK MY BUDEM MÍT PRSTÝNKY NA POLŠTÁŘKU A TY VÝVAZKY SE MĚ LÍBÍ TY DRUHÉ S TOU ČERVENOU.
Odpovědět
Profilova fotka
@kakapika A CO MÁŠ JEŠTĚ V PLÁNU NAKUPOVAT??A KDE CO VŠE PLÁNUJETE.mÁŠ I KAMERAMANA.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww -- jj, taky občas zabrousím do té diskuse a taeda ,, jako musím říct, že je to hrůza,,,, my měli prstýnky ve skleněné misce, ve které byly zelené kamínky a na tom 2 bílé chryzantémy,, tak na těch květech
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéj, holky, nestrašte s takovou diskuzí...mě ani nenapadlo se tam podívat, ani když se třeba s manželem pohádáme nebo tak. no jsem teďka nastavená na pozitivní myšlení a hodlám si to udržet :-) ty polštářky na těch stránkách jsou právě taky pěkný... :-) jo a z těch vývazků se mi taky líbí kombinované s červenou, ale ještě bych si řekla o jiné - s tou menší kytičkou, jak má tuším u zeleného a fialového vývazku...
Odpovědět
Profilova fotka
@kackabk jako taky mě nenapadlo tohle řešit, ale jen ze zvědavosti jsem tam jednou nakoukla,, ještě řed svatbou a teď tam občas zavítám,,, ne jako ta co by řešila problém, ale spíš pokoukat, co kdo řeší, a jestli to nejde řešit jinak než tím rozvodem a tak
Odpovědět
@romca13 romi mas moc pekne vyvazky v albu, presne takove bych chtela, jen bilozlute, snad to zvladnu ;-) @vermona svatebni lahev se mi nahodou jako napad libi, misto obvyklych dekovacich dortu...aspon zustane pak lahev se jmeny a datem svatby na pamatku. mas s tou strankou nejake zkusenosti? myslim, jestli nejsou treba problemovi v dorucovani, vim, ze na nektery eshopy tady bylo hodne ostrych kritik. @kakapika taky te tu vitam, vsimla jsem si, ze mate datum svatby stejne jak my, to je super :-) . kde to teda mate? @slunickowww taky jeste nevim co s prstynkama, asi mrknu do nejakych alb nevest a necham se inspirovat, vlastni predstavu zatim nemam, ale ten polstarek od maminky neni spatny napad, mozna to navrhnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 to víš že to zvládneš, opravdu natom není nic složitého, první dva ti budou trvat dlouho,ale pak se do toh odostaneš, a bude jeden hezčí než druhý :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 jo mám jsou vynikajicí ,já si ty lahve objednala 2 jednu rodičům a jednu svědkyni a přítel také bude objednávat,Je to dobrej nápad
Odpovědět
@vermona Tý jo, nakonec do těch lahví taky půjdeme. Klasiky jsme totiž chtěli dát jako poděkování rodičům dort. Jenže nikdo není u nás na sladký, kromě mě :-D A vzhledem k tomu, že jsou zase spíš všichni milovníci vína, je to fakt dobrej nápad. Projedná s přítelem a možná do toho půjdeme. Ta cena je ale drsná, i když asi to pískování taky nebude zadarmo, co? :-D Takže děkuju za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww ahoj no já to koupila todičům za to že mi vystroji tak pěknou svatbu a takovej dáreček ale dortík taky dostane každá maminka.
Odpovědět
ahojky, o těch svatebních lahvích taky uvažujeme, ale i ve větším rozměru :-) ..jako dáreček pozvaným hostům :)....jinak vývazky jsem si našla moc hezký na netu, tak je pak zkusím udělat taky sama...včera jsem si byla zamluvit šatičky v Palomě, paní jako vždy velice ochotná, takže kdo ještě nemáte, doporučuju :-) ...mám je v albu, tak jestli budete chtít, mrknětě :-)
Odpovědět
Holky, ještě k těm sklinkám na víno, neviděli jste někde i větší, aspoň tak na 7dcl? Půl litru se mě zdá málo, i když na druhou stranu to je zase vzácnost a drahý vzácný vína jsou v malých lahvích, co? :-D Jina, prstýnky, co mám v albu, že je budeme mít, nám byly rozmluveny :-( Prý s tím rýhováním by vypadali za měsíc poškrábaně a škaredě .. tak hledáme dál. Máme na to do pondělí a pak se nám už začnou vyrábět, tak se hrozně těším :-D
Odpovědět
@bikulala saty jsou opravdu moc moc krasny, je to muj styl. a palomu jsem si taky zamilovala, nakonec jsem se rozhodla ale pro jiny salon kvuli jednem satum, ale do palomy bych sla hned, maji spoustu krasnych satu a obsluha naprosto super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dulik : no tak hned po obřadě bych to viděla, že uděláme pár fotek jako s rodinou, společnou a tak, oběd bude hned potom, myslím tak 15.15 by mohl být a zpět na zámek myslím nepojedem, to najdem nějaký místečko někde v přírodě.. no sice je to krapet všecko časově posunutý, ale myslím, že to vyjde dobře. Jinak na svatební veletrh do Olympie :-) se taky chystáme, pojedeme v sobotu, někdy dopoledne a uvidíme. :-)
Odpovědět
Já jsem si taky říkala, že co se týká focení, bude přímo po obřadu asi hodina až hodina a půl na focení s rodinou a v prostorách zámku a zahrady a po obědě pofrčíme někam do přírody ... tak jsem zvědavá, co z toho bude .. ha ha ... Jinak, na svatební veletrhy se taky chystáme, tak snad nebudu muset gedět ve škole moc dlouho ;-) Jsem na to hrozně zvědavá ... :-D
Odpovědět
Tak právě jsem objednala dvě láhve jako dárek rodičům, tak sem zvědavá, jaké to bude. A dáme tam slivovici - rozhodl přítel :-D
Odpovědět
@veruska26 Ahojky, jojo, datum máme stejné...je to fajn, protože po víkendu jsou ty svátky, tak si můžeme vzít volno a bude to takovej hezkej prodlouženej svatební víkend :-D . Jinak to máme ve Sloupě v jeskyni a hostina bude v Hotelu u Brouška:). A co vy, kde to máte?A co už všechno máš zařízený?Jsem tady nová, tak se musím inspirovat a taky abych věděla,co všechno ještě zařídit ;-) ......
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww ty lahve co jsem ti poslala jsou pěkné a budou ti stačit,jsou fakt akorád mám je taky už doma
Odpovědět
@vermona takže ty láhve už víš na vlastní kůži, jak vypadají? No, my je včera objednali, tak jsme zvědaví, jaké budou :-) Snad budou stát za ty penízky ... vzali jsme si jen dvě pro rodiče, tak snad to bude stačit. Nechceme moc utrácet .. Ono to pak všechno v reálu hrozně naskáče a já mám strach, že když se zařizujeme takhle dopředu, o to víc utratíme na různých takových kravinkách, na který bysme při plánování svatby měsíc do předu neměli čas ... :-p Ale děkuju za typ. Jsem zvědavá až v únoru příjdou, jaké budou :-D
Odpovědět
@kakapika ve Sloupu v jeskyni?? tam se může oddávat? Kamarád tam svatbu měl, ale když jsem se na to před 3 měsíci ptala, tak mi bylo řečeno, že to zakázali památkáři, prý svatba mýho kamaráda byla poslední, která se tam konala...
Odpovědět
@koopretina Mě to taky strašně lákalo obřad v Kůlně, právě kvůli té svatbě, na které jsi byla ty. A vůbec jsem nevěděla, že už je to tam zakázaný. To by byla škoda. Možná jestli není kakapika přímo ze Sloupu... @kakapika Budete mít dobrý že vyjdete z jeskyně a k Břouškovi dojdete pěkně pěšky. My budeme mít hostinu na Staré škole.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?