Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
veruska26: jj tak pani damborská mě taky říkala ať přijdu 1.12. že budou mít nové šaty, ale ještě k tomu nějakou slevu a že když si vyberu šaty hned na 1. zkoušce, tak mi snad dá 10% slevu, prý jako že je to zvýhodnění za to že tam nepůjdu víckrát... pro mě tento dovětek znamenal, neotravujte mě 10x a přijďte až si vyberete šaty na netu.... byl to můj první salon, tak jsem to celkem brala vklidu, ale když jsem navštívila další salony, a viděla tu ochotu... tak jsem si řekla že pani asi nepotřebuje zákaznice a já se nepotřebuju nikoho doprovšovat.... aby se mi chvilku věnoval....
Odpovědět
jo a salon Orfea je ve Vyškově, je tam strašně ochotná mladá paní... býval v Brně, ale od ledna letošního roku jsou přestěhovaní. www.svatebni-saty-vyskov.cz
Odpovědět
dulik: jeeeee ja jsem mela na sobe i tvou evanii 1, s raminkama i bez a kamaradky u me vetsinou hlasuji zrovna pro tyto saty ;-) . tobe taky moc slusi...ale mne proste vadi ten zip :-( . jinak jsou taky moc krasne ty evanie 3, ty jsem tam nevidela, fakt moc pekne 8-)
Odpovědět
dulik: ty šaty v evanii jsou fakt pěkný, žádný takový jsem si nezkoušela, hold v mé velikosti není takovej výběr :-( Líbí se mi na tobě Evanie 1 a 3
Odpovědět
Evanie 1 byly myslím na šněrování a Evanie 3 to je nová kolekce za 8 a půl tis. Oproti Palomě šaty lehoučké jak vánek, ale zatím nevím nevím. Možná půjdu ještě někam mrknout až budu mít nějaké volno. koopretina: Neuděláš si výlet do Brna? :-)
Odpovědět
dulik: aha, tak to možná ještě ani neměli, když jsem tam byla.... jsou fakt moc pěkný. Jasně že udělám, jen se musíme domluvit na nějakém termínu... a místu kam půjdeme :-)
Odpovědět
Já bych možná mohla v tom týdnu od 6.12. si vzít půl dne volno, byla bych do 11 v práci a daly bysme si sraz někde ve městě, ale kam půjdeme to nevím... 8-)
Odpovědět
dulik: ok, to by možná šlo, nejsem dnes v práci, takže se v pondělí připomeň a zkusím to nějak vymyslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, člověk tu chvíli není a vy už jste o stránku dál, spousta šatů, no pro mě nestíhačka :-D Koopretina: na první pohled mě zaujala Paloma 6 - typově k tobě jdou úplně parádně - elegance sama ;-) , no proti všem ostatním názorům taky Orfea 12, připadají mi, že ti pěkně padnou, jsou takové učesané a hlavně jiné, což má u mě velké body, a taky 13 - prostě krásná princezna. Dulik: stále plánuješ šaty ušít? asi se mi nejvíc líbí evanie 3, jen by mohly mít trochu nižší ten vršek, nebo alespoň maličko víc vykrojený... ale jinak vypadají jemně a lehoučce, to mi k tvé postavě sedí líp, než šaty z palomy ;-)
Odpovědět
ahojky, tedy, musím říct že oběma vám to ve všech šatech moc sluší, to bude asi těžký výběr, že ;-)
Odpovědět
dulik: musím souhlasit s kackou, taky se mi na tobě líbí více šaty z evanie...
Odpovědět
Holky celkově v šatech z Evanie jsem se cítila líp, protože byly asi 10x lehčí než šaty z Palomy, ale pořád jsem nakloněná spíš hladkým šatům čistě jen ze saténu nebo taftu než šatům doplněným o krajku, tyl apod. V Evanii mi doporučovala hodně šaty ta paní, v Palomě mě šaty padly hned do oka - láska na první pohled! :-D kackabk: Stále plánuju šaty šít, doufám že ještě do Vánoc stihnu návštěvu švadleny s fotkama ze zkoušek. A taky doufám že na příští zkoušce šatů zase objevím nějaké hladké, v Evanii měli hodně šaty zdobený, prakticky jen ty druhý mají hladkou sukni, ale moc mi zrovna nesedly.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dulik: ani nevypadají, že by ti nesedly, samozřejmě záleží, jak se v nich cítíš. ;-) asi se mi ale víc líbí, jak mají ty šaty z evanie všechny alespoň trošku krojený ten výstřih. sedí mi to k tobě líp. i ty první šaty na modelce, jak máš napsané, že takové si necháš ušít, to jemně mají - zkus nad tím zapřemýšlet při dalších zkouškách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
i když mně se to kecá, moje šaty měly vršek jak podle pravítka :-D :-D
Odpovědět
kacka: a jak ti slusely! :-D . ja taky popravde hledam vykrojeny vrsek, neco jak mam v albu ty prvni a treti. a obtahle kolem boku, neco jak mam ty druhe. a ted to jeste nejak spojit dohromady, aby to vsechno mely jedny saty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: jasný, však hledej ;-) času dost. jinak jsem koukala, že vznikl nový salon ve velkým špalíčku...ale asi to tam bude drahý. a za výlohou měli spíš ty zdobený, ale maj aj krásný společenský, já být bohatá... :-D
Odpovědět
nazdárek děvčata, sice trošku odskočím od tématu "šatičky", ale chtěla jsem se Vás zeptat, jak to máte s volným časem mezi obřadem a večerní zábavou. Nejčastější je obřad-oběd-večerní raut....nebo to máte i jinak??? :-) já si trošku lámu hlavu s tím, jak zabavit hosty, kteří přijdou na obřad a pak jsou pozváni až na večerní raut, čili mezi tím mají pauzu cca 3-4 hodiny...na oběd budeme mít jen nejbližší rodinu, takže přátelé přijdou až večer a někteří z nich nejsou místní...máte nějaké typy ;-) ..a to ještě nepočítám focení, které proběhne po obřadu, ale jinde než v místě obřadu :-( :-)
Odpovědět
Máme to podobně. Oběd pro rodinu, raut pro všechny. Přátelé si po obřadu a společném focení zajedou domů odpočnout si, dát si kafe a popřípadě se i převlíknout do pohodlnějšího oblečení, rozvezou se auta apod. Co jsem zatím slyšela, tak si to hosté jen chválili, že měli nějakou tu hodinku volný čas. :-)
Odpovědět
Ahojky, tak to stejný řešíme i my ... hlavně řešíme, jestli na oběd pozvat opravdu jen rodinu nebo i kamarády. Máme totiž pár opravdu dobrých kamarádů, kteří by tam být měli. Ale zase na druhou stranu pak budou další kamarádi dotčení, že jsme tam pozvali jen nějaký kamarády a zbytek až na raut .. ach jo ... to bude fakt něco. Jenže co oběd navíc, to jsou i penízky navíc ... :-( To bude řešení ... je to strašně nevděčný. Říkali jsme si, že budeme mít na svatbě jen lidi, co máme rádi, .. to taky bude pravda ale jak je třeba nepozváním na oběd neurazit??? Jo, a k téma co časově např. po obědě a tak .. já si myslela, že bude tolik volného času, takže jsem měla strach, že se lidi budou nudit ale pak jsem si řekla, že ve 12 hod. obřad, cca ve 14 hod. jídlo, pak bude focení manželů, pak v 17hod. tombola a pak už hudba ... takže si myslím, že absolutně nuda nehrozí. Aspoň doufám ... A to mám fakt strach, že budeme muset osekat focení a další věci ... Tak jestli svatbu posunout třeba na půl dvanáctou aby to bylo v klidu? .. to už řeším kraviny, co? :-D
Odpovědět
ahojky, na svatbě budeme mít právě i kamarády z daleka, budou jen na obřadě a pak až na večerním rautu, tak je asi mezi tím pošleme na výlet do Boskovic :-) ;-) ...jinak kamarádka měla obřad v Lysicích na zámku v 11h, pak focení s Annou a oběd (v Petrovicích) ve 14h taktak stíhali...takže to snad půjde nějak skloubit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, už nějakou dobu si čtu vaše příspěvky a chtěla jsem se zeptat zda vaši hosté vědí o tom, že budou mít mezi obřadem a večerním rautem pauzu?
Odpovědět
Profilova fotka
u nás hosté půjdou i na obřad, na oběd i na raut... prostě s námi budou celý den
Odpovědět
Profilova fotka
asi záleží na tom, jak jsou ti kamarádi zdaleka založení - můžete je poslat na výlet, do jeskyní, keškovat, nebo můžete někoho pověřit, ať jim udělá nějakou svatební stopovanou(fáborky, šipky, úkoly :-D )...taky myslím hodně z vás bude mít k dispozici bowling, i když nevím, jak je to prostorově řešené - pokud je bowling ve stejné místnosti jak hostina, tak asi nic moc, ale kdyby to bylo jinde, proč by kamarádi nemohli vedle hrát a vy s rodinou baštit? my právě poslali v akvaparku děcka hrát ven petanque. a ti, co nechtěli, tak se prostě nějak zabavili - ony tam nejsou extra velké prostoje, když si kamarádi teda sami zajdou někam na oběd, projdou se a už je čas rautu...
Odpovědět
No, já určitě hostům řeknu, kdo je pozvaný na hostinu na oběd a kdo na večerní grilování ... určitě je to slušnost a taky se tím přejde nějakým nejasnostem :-) Už snad za měsíc budu vědět, kde teda bude obřad. holky, malá prosba a dotaz. Ještě se pořád můžeme rozhodnout, jestli obřad v Lysicích nebo v Rájci - co vy na to? Kam vy byste šli? Já jsem z Blanska, přítel z Doubravice, hostina bude v Černé hoře ... máte nějakej typ na to, co by bylo lepší? Pořád totiž váhám ...
Odpovědět
slunickowww: nevím kde by to bylo lepší a oba prostory jsem viděla jen na fotkách a podle fotek se mi více líbí zámek Lysice...
Odpovědět
koopretina: Moc děkuji !!! Mám totiž posledních pár týdnů na to to pořádně promyslet ale svojí polovičky se na to ptát nebudu - má své práce dost a dá v těchto věcech dost na mě ;-) Takže moc děkuji za rady !!!
Odpovědět
ahojky, ohledně toho kdo bude pozvaný jen na obřad a kdo i na večerní raut to uděláme asi tak, že vložíme kartičky s pozváním na raut přímo do oznámení a ohledně pauzičky budeme všechny informovat a něco už vymyslíme :-) ..jinak já jsem byla na svatbě v Lysicích, je to tam moc krásný, paní při obřadu měla moc krásný proslov (četla básničku o lásce atd.), že jedno oko nezůstalo suché (nevím, jestli si to novomanželé domlouvali, nebo to tak dělají normálně), obřad netrvá dlouho, cca 1/2 hodinky, oddávající je taky fajn a příjemný, výzdoba sálu romantická..to je plus..jediné mínus je snad to, že zámek je velice oblíbený a při odchodu novomanželů už venku stepuje další nevěsta a už vás popohánějí ven, aby jste nezdržovali..a navíc jak to je v létě s návštěvníkama zámku nevím, svatba byla začátkem září, ale žádnýho turistu jsem neviděla :)...v rájci na svatbě jsem nebyla, tak nevím :-) ..doufám, že jsem ti trošku pomohla ;-)
Odpovědět
slunicko: lysice a rajec se neda srovnat. lysice jsou krasny, i ta oddavaci mistnost, rajecka mistonost je strasne tmava, na to si stezuje kdekdo a pry i ten(ta) oddavajici na rajci nic moc, v lysicich je obrad hrzci, procitenejsi a vic osobnejsi. jedina nevyhoda je, ze se tam nevleze moc lidi. my jsme tam obrad taky chteli, ale bylo nam receno, ze nasich 70 lidi se tam nevleze. nemas nahodou podobny pocet? jinak my budeme mit i temer vsechny kamarady na obede, neumim si predstavit mit svatebni obed jen s rodici, sourozenci a svedky, pripadala bych si spis jak na nejake soukrome oslave narozenin nez na svatbe. navic nekteri jsou docela zdaleka, prijde mi nefer tahat je sem a pak jim rict, bezte nekam ven. na vecer budeme mit navic jen minimum lidi, kteri jsou kousek odtud a treba nas taky pozvali az na vecer na jejich svatbu. takze celkove to vypada tak, ze budeme mit zhruba 60 lidi na cely den plus 10-15 prijde jeste vecer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rájec jsem zamítla z toho důvodu, že když jsme tama procházeli při prohlídce, tak tam byla pěkná kosa. v lysicích jsem bohužel nebyla, tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
PS: byli jsme tam v průběhu 2.čtvrtletí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?