Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Slunickowww: Ahojky, sice je to už dýl, co jsi to psala, ale chtěla jsem se tě zeptat na cukroví od paní z Olešnice, jak peče, kolik to stojí, jestli přijímá objednávky a jestli je možné na ni sehnat kontakt :-)???díky :-)
Odpovědět
bikulala: Ahojky, no, cukroví paní z Olešnice peče vinikající !! Peče ho z pravého másla a myslím, že mám doma i nějaké fotky toho cukroví. každopádně jsem určitě chtěla před tím, než cokoliv zamluvím, ochutnat. Paní je moc příjemná, když jsem za ní dojela pro ochutnávku, měla to nachystané a s ostatníma ženskýma už balili výslušky na nějakou svatbu. takže jsem vlastně viděla i jak to probíhá. Setkala jsem se totiž i s tím, že nějaký pekařky chtějí, abys jim nakoupila suroviny, nebo že výslušky nedělají, ... tady to tak není, což mě vyhovuje. A Olešnice zase není až tak daleko, takže jsem se rozhodla pro ni. No, zamlouvat je potřeba už teď. Říkala, že toho mají fakt hodně. Je to jednak díky ceně a i díky jejich propracování cukroví. a chuťově opravdu dobé. Můžu to srovnávat s jinejma ochutnávkama, takže fakt doporučuju. A i super přístup !!!
Odpovědět
Slunickowww: jeee, to zní perfektně...mohla by jsi mi, prosím, poslat nějaký kontakt na ni, třeba přes interní poštu :-) ???? jinak dneska jsem byla na obhlídce šatů, myslím, že poslední, návštěva 4 salónů mi bohatě stačí :-) ...a postřehy?? Oriela (Kr. pole) - paní ne úplně naladěná, moře šatů, mám tam jedny favoritky ;-) , k šatům zdarma popůlonoční korzet se sukní :), focení jen těch nejhezčích Chantal (Kobližná) - úžasná paní, možnost půjčení svatebních dekorací, šatičky taky krásný, ale míň, taky jedny favoritky :-) , při objednání do 12/10 sleva z 10.tis. na 8 tis., focení nonstop Evanie (Orlí) - paní příjemná, moře šatů, tam jsem si sice nevybrala, ale jinak super, focení nonstop Paloma (Masarykova) - paní příjemná, mám svý favoritky :), focení nonstop tak doufám, že vám mé postřehy příjdou vhod :)
Odpovědět
ahojky, holky, na kolik hodin plánujete, že vám začne hrát hudba? My máme DJ a uvažujeme o 18hod, ale nevím, jestli to není moc pozdě....Ae zase mezi 16 a 18 hod máme v plánu focení a bowling, tak to asi bude muset stačit :-)
Odpovědět
No, já jsem si říkala taky až tak kolem 18té hodiny. Nejdřív v 17:30 zatančíme novomanželský tanec a pak to už pofrčí :-D Máme i karaoke, takže jsem fakt zvědavá, jak dlouho tam budeme. Akorát máme domluvenýho hudebníka na šest hracích hodin, tak snad nebude potřeba protahovat - pak chce samozřejmě penízky navíc ...
Odpovědět
bikulala: a nechces hodit nejake saty ze zkousky do albicka? at mam(e) inspiraci? :-D holky o hudbe jsem taky premyslela, nejpravdepodobnejsi mi to prijde na pet nebo sest hodin, s tim, ze teda doufam, ze tancovat se bude do rana ;-) . snad to kapela o pulnoci nezabali...vy planujete obrad na kdy? my na 12h. jinak dnes jsem byla projit dalsi saty, znovu v palome, kam me to porad tahne a pak u damborske. v palome jsem uz chtela zaplatit zalohu za ty saty, co mam v albu, ale pak jsem sla jeste k te damborske a zas nevim...asi jsem tam nemela chodit!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, no pěkně šatičkujete :-) Chtěla jsem se vás zeptat, jestli by se vám někomu nehodila ženichova kravata s kapesníčkem (smetanová), konstrukce na slavobránu či červený koberec (4x1.5m) z naší svatby (fotky v albu). Že to máme k sobě blíž.. Jinak to hodím normálně do bazaru...
Odpovědět
No, já bych chtěla mít obřad taky ve 12hod. Uvidí se, jak se dovolám do těch Lysic a co a jak. Ale můj plán je zatím takový: 10:00 hod. snídaně a přivítání u nevěsty a ženicha. 10:30 hod. zdobení našich aut. 12:00 hod. řekneme si své ANO v zámku Lysice. 12:30 hod. pokud budete chtít, může nám pogratulovat a dát velkou pusu :o) 12:40 hod. focení v prostorách zámku Lysice a zámecké zahradě. Pro hosty bude k dispozici občerstvení. 14:00 hod. proslov tatínka nevěsty, přípitek a slavnostní oběd v restauraci Sladovna. 14:45 hod. slavnostní nakrojení svatebního dortu. 15.00 hod. novomanželé a svědci se odjíždějí fotit. Svatební hosté mohou využít bowling, který se nachází přímo v restauraci. 17.00 hod. tombola. 17:30 hod. Honza Hlaváček začíná svou hudební produkci a zábavu. Čeká nás i karaoke :o) Tak to máme na našich svatebích stránkách .. beru jakoukoliv úpravu .. za názory budu fakt moc ráda :-D Holky, kdy si začnete kupovat např. spodní prádlo? Nevíte někdo, kde bych našla fakt hodně sexi prádlo na svatební noc? ... :-D
Odpovědět
ahojky, no, my ten program dne máme hodně podobný, jen tam máme větší rozestupy :-D 9:30-11:00 snídaně, zdobení aut a dolaďování detailů 11:00 odjezd na obřad 11:30-12.00 obřad na zámku v Boskovicích 12:00-13:30 gratulace, focení na zámku a v zahradě 13:30 odjezd do Černé Hory 14:00 slavnostní oběd na Sladovně v Černé Hoře 16:00 další focení 16:00-18:00 bowling 18:00 první novomanželský tanec 18:30 raut 22:00 vypouštění lampionů štěstí Jinak, spodní prádlo do šatů mi donese Ježíšek, ale nad prádlem na svatební noc jsem ještě nepřemýšlela.....asi bych pomalounku měla :-D
Odpovědět
No, já si všechno budu muset kupovat sama s kamarádkama :-D Ježíšek letos příjde až v červnu, kdy budeme mít svatbu :-D Já bych chtěla na svatebí noc něco hodně rajcovního ale do sex shopu pro to nepůjdu, tam je to už moc lascivní .. nemáte někdo nějaký zkušenosti třeba se sexi korzetem s peřím a tak???
Odpovědět
Čauky holky, tak vítám na nových stránkách .. 8-) Tý jo, než já se zase zorientuju, to bude něco ;-( Jinak, je u vás něco nového? Něco nového pokoupeno? Já nic ... :-D Tak krásný pátek ... a ať nám víkend hrozně moc pomalu uteče :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky také planuji svatbu na rok 2011
Odpovědět
Článek se načítá
vermona: Tak gratuluji, vítej v klubu 8-) Teď jsem psala svojí polovičce, že jsem hrozně moc ráda, že se stane mým manželem ... ale v tu chvíli, když jsem to napsala, mě došlo to, co chceme udělat .. svatba a tak .. mazec ... stejně tomu nemůžu uvěřit, že za rok touto dobou budu vdaná a budu mít manžela ... asi jsem divná ale fakt mě to příjde neuvěřitelné .. život je prostě mazec 8-)
Odpovědět
vermona: ahojky, tak kdy a kde? 8-) slunicko: ja z te svatby mam obcas desnej strach, ne z toho, ze budu vdana, ale primo konkretne z toho jednoho dne a tak...opravdu nejsem rada stredem pozornosti a desim se toho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj slunicko:také se těším až budu mít přítele za manžela.Jinak kdy a kde to chcete mít. :-) veruška26 ahojky tak mi to budeme mít 4.6.2011 na Blanenským zámku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky který salon v Brně má nádherné šaty a levné napište mi
Odpovědět
Ahojky tak z toho dne "D" má strach asi každý, jinak stejne jako veruska26 nejsem moc ráda středem pozornosti, navíc zrovna v ten den. Veru nevím co je pro tebe nádherné a levné, jestli už máš nějakou představu, nemáš ani album, ale tak mě se líbilo v Palomě, Evanii a Exclusive, i ceny byly příjemné. Víc ale zjistíš v diskuzi o salonech v Brně.
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: šaty do 8000kč
Odpovědět
taky doporucuji hlavne palomu (cenove temer vse kolem 7000), u damborske taky pekne saty, oriela - divna obsluha, jinak saty pekne, akorat bez foceni:)
Odpovědět
Paloma, Evanie, myslím že i Claudia, možná i Ano...
Odpovědět
Ahojky holky, tak mám tak nějak pocit, že do konce tohoto roku už nějak nemám a hlavně nechci nic zařizovat ale po novém roce to asi začne :-( Chceme si udělat už v lednu prstýnky, aby to nebylo takové cenové vydání, pak se asi nechat nafotit na oznámení, které chceme rozdat tak dva měsíce předem, a už budeme mít i schůzku s kameramanem, bavičem .. no, myslím, že po novém roce se to fakt rozjede .. snad bude všechno O.K. Vůbec ani netuším, jak vyzdobíme Sladovnu tak, aby to vyšlo co nejlevněji. Paní tam říkala, že nikdy nezažila, že by na stole třeba nebyla nějaká ikebana nebo nějaká květinová výzdoba .. já si říkám, že to jsou další "zbytečně" vyhozené penízky a ráda bych měla jen nařasenou rudou organzu na bílém stole a sem tam nějaký třeba motýlek nebo svíčka .. tím to hasne .. no, zachvilku se to fakt začně roztáčet ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky kdo ještě nemá kameramana tak doporučuji pana Májka ze Slavkova.Mrkni te se jak pěkné má videoklipy http://www.youtube.com/user/jirimajek... tak mrkni te.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojky, loonely: pana Májka si chválí snad všichni, taky jsme nad ním uvažovali a dokonce si chtěli u něj rezervovat termín, ale je hodně vytížený a už v tu dobu (asi v květnu 2010) měl už hodně termínů na příští rok obsazených. Nakonec jsme od něj upustili, chtěli jsme natáčení jen tak do 16hod a on natáčí jen celý den. Má hodně na výběr.
Odpovědět
holky, my s nim mame zrovna na nedeli domluvenou schuzku, ze se pojedem mrknout na nejaky jeho videa, tak jsem zvedava, jestli presvedcim pritele k nataceni. On se tomu dost brani ]-( . Divala jsem se na ty videa, na ktery posilala odkaz vermona a to me jenom utvrdilo, ze bych to fakt chtela :-) . Dokonce jsem se najednou zacala tesit na svatbu, jinak z toho mivam casto hruzu :-D
Odpovědět
holky a nevíte na kolik to video vychází?? aspoň nějakej průměr?? vyčetla jsem, že od 1500, jenže to může znamenat ve finále i 10.000,-
Odpovědět
Holky, my mámě nějakýho kameramana až od Olomouce a chce 10.000,-Kč za 6 hodin :-( Kdybysme už neměli zaplacenou zálohu, tak do toho asi nejde .. nevím .. říkám si, že je to dost peněz. No, a to mě vede k otázce, na kdy si toho kameramana máme domluvit, aby stihnul nafilmovat vše potřebné ale nebyl tam déle než těch šest hodin ??? Přemýšlím nad tím totiž už celkem dlouho ale nic moc mě nenapadá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky pan majek je fakt dobrej tady máte na něj číslo 606 294 886 ale zkusit mu zavolat třeba bude mít volný termín,my ho máme teda na celý den ale,záleží na vás jak dlouho ho tam budete chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
verus26 : ten se ti bude zamlouvat my tam u něj taky byli a mám zaplacenou i zálohu je fakt dobre.
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww: tak to ten pan Májek chce za celý den 9500 + k tomu 3dvd a má teda bombastický dvd.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?