Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
A tak kolik vám řekl cca na celý den?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
No, my budeme mít právě toho Dvořáka .. asi je blbí mu napsat o navrácení zálohy, co? :-( To bych totiž okamžitě psala tomu p. Hájkovi ale takhle o to nechci přijít :-D Tak teda fakt nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný že magda002 možná ta cena je těch 10000kč ale mu je jedno kde natáčí.Ale mě se to taky moc líbilo i mém rodičům
Odpovědět
Profilova fotka
sluníčko napiš mu to že to chceš u něj zrušit a jdi tady k tomu májkovi hmm.Uděláš dobrou věc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky která z vás to bude mít v Blansku na zámku???,
Odpovědět
Profilova fotka
@koopretina třeba u pana Májka to video stojí na celý den za 10000kč
Odpovědět
Profilova fotka
@koopretina a nevíš kde býval ten salon Orfea přesně v brně
Odpovědět
No, já si myslím, že zase není tak jednoduchý z někoho dostat zaplacenou zálohu. Od toho je to záloha na to, že to nevypovíme .. a když mu o to řeknu a vymyslím si nějakej důvod a ten kameraman řekne, že jsme přišli o tu zálohu .. tak jsme stejně nahraní ]-( Ach jo ... to je prekérní situace :-D Asi budeme muset jen doufat aby byl opravdu moc dobrej .. Jinak, salon Orfea je myslím v Králově Poli ale co vím, tak obsluha teda nic moc. Byla jsem tam s kamarádkou, když jsem jí šla za družičku a mazec. Protivnej výraz, neochota .. ale šatky krásný. Na mě malinko drahý ale třeba to bude tím, že se mě líbily asi ty nejdražší modely nebo co :-D
Odpovědět
holky, tak to nevim, jestli pritele presvedcim na to video:(. on teda vubec nechce, ze pry se na to nebudem divat a ze nechce sam sebe videt natocenyho. presvedcila jsem ho, at se k tomu p. majkovi zajedem aspon podivat, ale jak rekne, ze jen na cely den a za 10000, tak si myslim, ze uz ho k tomu vubec neprimeju :-( . on to bere jako vyhozeny penize, ze to neni potreba, max. fotky :-( . jinak se vam musim pochlubit, ze mam saty! konecne! dnes jsem si je zamluvila u pani damborske, jsou to ty, co mam v albu. mam z toho fakt radost, je to dalsi starost z krku a muzu to hodit za hlavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca13 : t máš tak pěkné šaty,nějaké takové bych chtěla.Kolik tě stáli půjčovné
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@magda002 ahoj a kde budete mít svatbu a kdy.Pan Májek je dpbrej kameraman také ho máme zamluvenýho na celý den.
Odpovědět
No, já abych pravdu řekla, tak jsem považovala mít kameramana taky za vyhazování peněz. Nakonec, po přečtení tady pár diskuzí jsme se s přítelem shodli, že to bude asi opravdu to jediné, co nám ze svatby kromě vzpomínek zbyde .. tak proto jsme se pro kameramana rozhodli ... :-) Jinak jsem zvědavá, jak ten den bude probíhat. Asi to bude fakt mazec. A za rok touto dobou budeme všechny vdané paní ... někdy se těším a někdy si říkám, že na to ještě nejsem dost stará (27let) :-D Ale ty přípravy mě teda hodně baví .. ha ha
Odpovědět
vermona Orfea bývala na Cejlu, ale nevím jistě, jestli je to ta samá co je teď ve vyškově
Odpovědět
slunickowww: v kr. poli. není orfea, ale oriela. Orfeu můžu na 100% dioporučit, příjemná a vstřícná obsluha cena ne moc vysoká (do 8000) samozřejmě i nižší
Odpovědět
@veruska26 můj budoucí manžel natáči svatby, je to jeho koníček, kdybys chtěla můžu ti poslat kontakt a můžeš se s ním zkusit domluvit
Odpovědět
koopretina: No, ono je to všechno asi o té zkušenosti. Omlouvám se za popletení Orfea a Oriela (je si to moc podobné :-D ) My byli v té Oriele ale jak jsem psala, arogance sama. Ale věřím tomu, že měla paní třeba špatnou náladu .. nevím .. Každopádně moc držím všem, aby si našly svoje vysněný štičky. Práce to není jednoduchá ale když tak nakouknu do vašich alb, tak fakt super .. budeme krásné nevěsty :-N
Odpovědět
Téda holky, tady to ale spí .. :-D Já mám ode dneška dovolenou takže ještě zvládnout zítřejší zkoušku ve škole a může se plně soustředit na vánoční přípravy :-D Půjčila jsem si super okrasné nůžky, tak se ještě pokusím vyšperkovat moje jmenovky :-D Tak snad to bude dobrý ... a hned po novém roce volat na matriku a pak to snad bude všechno ... nevíte někdo holky, jak dlouho trvá vyrobení oznámení v Rájci u Stloukalů? A nechali byste si radši udělat klasické svatební oznámení nebo něco s vaší fotografií?
Odpovědět
ahojky, já už mám ve škole taky padla, takže konečně můžu zase surfovat :-) slunickowww: my si necháme udělat klasické svatební oznámení, ještě není vybraný, ale na to máme ještě čas...kamarádka měla svatební oznámení s fotečkou a vypadá to taky moc pěkně, záleží na vkusu každýho :-) holky, jak řešíte svatební cestu???už máte něco zamluveného v rámci slev First moment??a kam se chystáte??já právě ještě váhám, jestli to zamluvit už teď, což jsou ale výdaje minimálně na zálohu docela dopředu, a nebo to jako vždycky nechat na Last....jedna cestovka snad dává novomanželům i 12% slevu a to nezní špatně ;-) ...tak nevím, nevím..už máme doma snad 20 katalogů, a ne si vybrat a když už jsme si určili alespoň destinaci, není tam nic, co chceme ;-(..jak jste na tom vy?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky mám zamluvené svatební šaty v belle,jsou nádherný
Odpovědět
slunicko: ja bych urcite chtela oznameni s nasi fotkou. asi bysme uz na tom meli zacit pracovat, nejak ten cas leti :-D vermona: tak to je fajn, ze uz mas satky, taky jsem mela radost, kdyz jsem si konecne vybrala...v albu je asi nemas, co? jak vypadaji? bikulala: my poletime na svatebni cestu zacatkem srpna a budem to resit asi v lednu, nejaky casovy harmonogram a zamluvit letenky, budem si to organizovat sami, bez cestovky. pokud chces na klasickou dovcu s cestovkou, tak bych osobne asi pockala az na last minute, ale pokud mas treba zjistene, ze nejaky first moment je hodne levny, tak proc ne ;-) . jinak holky my jsme byli dneska u pana majka a super, krasny videa, ja bych to brala hned, pritel porad vaha skrz ty penize a taky, ze se nechce videt na videu a ze se na to podivame jen jednou atd. atd. mame cas na rozmysleni do stredy, pak se mu mame ozvat, aby mohl nas termin kdyztak poskytnout dal. zkusime se nekoho zeptat, jestli by nam to video nedali jako svatebni dar a bylo by to :-D . tesite se na vanoce? ja si nejvic uzivam ty pripravy, zitra zacinam pect, vcera jsem se teprve vratila z milana, takze jsem trosku pozadu, ale snad to vsechno stihnu 8-)
Odpovědět
Veruska26: Jé, vy jste byli v Miláně? Tý jo .. nádhera??? ;-) No, u nás se Vánoce značně komplikují :-( Zdrvotní problémy rodičů přítele .. takže fakt na prd :-( Jinak, my svatební cestu zatím neřešíme :-( Pořád někde jezdíme a tak, takže jestli budeme mít jet na svatební cestu, určo to bude až last minute. Jenže, u nás znamená taková cesta drsný plánování a výdaje ]-( Jsme totiž dost sportovní tipy, takže by to bylo minimálně nějakej přechod hor nebo něco takovýho akčního ... takže uvidíme ;-) Ale hrozně ráda bych někam jela. Já teď vylepšila naše jmenovky na stůl, tak vypadají už fakt pěkně. Až na blbí mašle, který se pořád kroutí jinak, než chci já :-( Je hrozný, ja to letí .. tady na beremku máme všechny už i odpočet, kdy se ten náš velký den uskuteční a když vidím, jak se to přibližuje .. fakt mazec :-( Ale hrozně se těším. Čím dál tím víc si jsem jistá, že si beru toho pravého !!! :-D Jinak, my máme domluvenou kočenku na focení svatby zadarmo (jen jídlo a cesta - je tady z beremese ale zatím moc neznám její práci) a pak nám nabídla i předsvatební focení .. tak uvidíme, jaký to bude. A právě to předsvatební plánujeme na to oznámení. No, snad to bude už někdy v březnu nebo dubnu abysme to pak mohli rozeslat. Chceme dost do předu, abysme věděli, kdo na 100% příjde a tak. Veruska26: Když jste byli ve Sladovně, neptali jste se, jestli můžete využít tu jejich dekoraci? Napadlo mě, že ja ji tam mají, jen bych tam hodila nějakou rudou organzu a bylo by to - aspoň by se něco ušetřilo ... neptali jste se na tu možnost?
Odpovědět
ahojky, slunicko: Nám na Sladovně paní řekla, že nám tam dají ubrousky v barvě jakou chceme a bílý ubrusy, jinak, co si dovezeme. Svatební cestu zatím neplánujeme. Pravděpodobně pojedeme jen na nějakou dovolenou po ČR a opravdovou svatební cestu necháme až na příští rok. Hlavně kvůli výdajům za svatbu. Líbilo by se nám něco jako poznávačka kombinovaná s válením se u moře. Nebo Švýcarsko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Veruska 26: tak šaty mám v albu tak se mrkni
Odpovědět
@vermona tak ty saty ti fakt seknou, jsou super a delaji ti krasnou postavu:) dobra volba! ;-)
Odpovědět
@slunickowww jak rikala hanik, tak i nam rekli, ze poskytnou ubrousky v barve svatby, ale myslim, ze rikali, ze by nam poskytli i vyzdobu, pokud budeme chtit, uz presne ale nevim, co vsechno by tam bylo, jestli jenom kvetiny nebo i treba svicky. Na to jsme se nijak neptali :-)
Odpovědět
Né, jen by mě holky zajímalo, jestli v té Sladovně nebude problém nechat to, co tam mají? My když tam byli na véči, tak tam měli krásné vysoké dekorační květináče - myslím, že byli čtyři. Tak mě jen šlo o to, jestli je tam nechají nebo né, víte? Protože pak bych tam hodila jen na každý rudou mašli a bylo by to. Moc se to tam hodí a myslím, že by to tu svatbu udělalo takovou zajímavější :o) Teda tu svatební dekoraci :o) No, a jak se jinak máte? My zítra frčíme na hory na Silvestra a hned v pondělí volám na matriku, tak držte palce :o) Jen pořád nevím, v kolik hodin si rezervovat tu svatbu. Jestli na dvanáct nebo dřív .. ha ha .. a to jsem si říkala, že nejlepší by bylo až odpoledne a teď mám pocit, že to nemůžeme absolutně stihnout :-D
Odpovědět
@slunickowww : aha :-) tech kvetinacu jsem si taky vsimla, je to vsechno v zelene barve, my budeme mit svatbu do zluta, tak jsem si prave rikala, ze snad to pujde domluvit, aby to bylo dozluta. Jak jsi rikala, ze na to hodis tu rudou masli, tak by to snad slo, aspon teda doufam ;-) . uzij si hory, ja jsem opet nachazena, jako kazdy vanoce, takze silvestr bude asi doma :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?